احتمال عرضه HALO برای PC و ارتقای فروشگاه ویندوز 10

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Phil-Spencer.jpg

بنظر میرسد که مایکروسافت در زمینه گیمینگ خود را وارد مسیر تازه ای کرده است . تقریبا تمامی عناوین انحصاری XBOXONE برای WINDOWS 10 نیز عرضه خواهند شد که بسته به نظر شما ، ممکن است این موضوع خوب باشد یا بد ،درهرصورت بنظر میرسد که این مسیری که مایکروسافت درپیش گرفته است ؛ ادامه دار خواهد بود .

طی سوالی که از Phil Spencer در توییتر شده بود ، از او پرسیدند که آیا امکان عرضه سری HALO برای پلتفرم PC نیز وجود دارد که وی در پاسخ چنین گفت :

" ما همیشه به نظرات شما ، و بازی هایی که از ما درخواست کرده اید توجه کرده ایم " .

همانطور که متوجه شده اید او احتمال عرضه عنوان HALO برای PC را رد نکرده است .
فیل اسپنسر در یک توییت دیگر نیز اعلام کرد که درحال ارتقا و بهبود وضعیت فروشگاه ویندوز 10 هستند و قصد دارند محدودیت های آن را رفع کنند و تجربه گیمینگ را برروی این پلتفرم بهبود ببخشند . محدودیت هایی از قبیل : " V-Sync اجباری ، borderless full screen ، نبودن پشتیبانی برای ماد ها " . و در آخر ، اسپنسر تایید کرد که عنوان CUPHEAD هنوز زنده ـست و درحال طی کردن مراحل ساخت است .

منبع

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خودتو نزن حالا :d
کاشکی ایکس بکس فنها هم این سه حالتو داشتن :d ولی گویا چیزی واسشون نمونده که ازش دفاع کنن :d. یه زمانی رقیبی بود یادش بخیر ، جنگ تموم شده به خودت بیا :d، با PC فنها هم شوخی نکن توی یه سنگرید ، ما هم پیمان صلح باهاشون امضا کردیم :d از تعدادی که موندید پناهنده قبول میکنیم :d
جنگ...
با توجه به شناختی که متاسفانه نسبت به شما پیدا کردم می تونم بگم شما از اون دست افراد متعصب هستید که هر پست مخالفی رو میزارید تو جبهه دشمن، توانایی بحث هم وجود نداره، این کاربر چیزی که من میخوام رو نگفته ترول میکنم ...

دوران این طور اعتقادات گذشته، اما برای شفاف سازی بگم کسایی که تو بخش PC فعالیت دارند می دونند فن چه پلتفرمی هستم، قابل توجهتون باید اضافه کنم که تو دوران فعالیتم 10 پست هم تو بخش اکس باکس ارسال نکردم ...

بگذریم، اصلا برام اهمیت نداره چی فکر می کنید، من چیزی که به نظرم درسته رو میگم...

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
تقریبا معلوم شد کنسول دومی که این نسل می خریم nx خواهد بود:d
اره موافقم منم خیلی وقته منتظرشم.
نامردی نکنید بخرید بازیا و کنسولش فت و فراوون و زیاد شن که ما فقیر فقرا هم بتونیم بخریم:D
زلدای جدید هم قراره لانچ تایتلش باشه+BC فوق العاده احتمالی دیگه چی میخواین؟:D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
استاد اسپنسر یه X1 گذاشته وسط ، یه پا گذاشته اونور و یه پا گذشته اینور و ...

به نظرم سیاست مایکروسافت کلا عوض شده اما نمیدونم موفق میشه یا نه
میخواد کنسولشو از کنسول بازی تبدیل کنه به یه کامپیوتر کوچیک
میخواد کنسولشو از اتاق نشیمن بیاره بیرون
میخواد قابلیت اجرای برنامه ها رو بیاره رو کنسولش و عملا one بشه یه کامپیوتر کوچیک
که اگه کسی بخواد بازی کنه و هزینه کمی بده و یه سیستم هم داشته باشه بیاد one بگیره با کلی مزایا
1.ویندوز نمیخواد بگیری
2. کوچیکه
3.میشه به تلویزیون راحت وصل کردش یه جورایی میخواد یه لپ تاپ نمایشی بشه مثلا تو یه جلسه برای نمایش دادن powerpoint
4.میدونم خنده داره تو ایران ولی تو یه سری شرکتها مثل گوگل که خیلی فضای شادی دارن چرا که نه
5.و از اونطرف جمعیت بیشتری رو هدایت کنن به ویندوز 10،برای pc
به نظرم خبرهای جالبی تو راهه
روز سه شنبه embargo این جلسه رسانه ها برداشته میشه و معلوم میشه چه خبر بوده
قطعا عناوین بیشتر انحصاری رو pc معرفی شده احتمال sunset drive رو میدم
و معرفی نرم افزارهایی که میشه رو one اجرا کرد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
البته خرج یه کنسول از یه PC که بتونه اینا رو اجرا کنه خیلی کمتر میشه، پس کسایی که PCباز نیستن به فکر همون خرید XOne باشن!

مسئله فقط الان نیست که 3 یا 4 سال دیگه پی سی ها اینقدر قوی میشن که هر کی با هر پی سی تو خونه داره میتونه اجرا کنه اونموقع دیگه فروش آخر نسل کلا فاتحش خوندس و همون بلایی سرش میاد که سر Xbox OG اومد مجبورن 4 سال نشده تولیدش رو متوقف کنن بفرستنش زیر قالی کسی نبیندش

این مسئله کوتاه مدت اگه تاثیر نداشته باشه در دراز مدت به برند اکس باکس خیلی لطمه میزنه. مگر اینکه واقعا تصمیم کلان مایکروسافت این باشه که این نسل رو کجدار و مریض رد کنه و بعد هم از بازار سخت افزار گیمینگ بیاد بیرون و فقط روی سرویسهای گیم تمرکز کنه و اکس باکس یه سرویس باشه نه کنسول

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
به نظرم سیاست مایکروسافت کلا عوض شده اما نمیدونم موفق میشه یا نه
میخواد کنسولشو از کنسول بازی تبدیل کنه به یه کامپیوتر کوچیک
میخواد کنسولشو از اتاق نشیمن بیاره بیرون

میخواد قابلیت اجرای برنامه ها رو بیاره رو کنسولش و عملا one بشه یه کامپیوتر کوچیک
که اگه کسی بخواد بازی کنه و هزینه کمی بده و یه سیستم هم داشته باشه بیاد one بگیره با کلی مزایا
1.ویندوز نمیخواد بگیری
2. کوچیکه
3.میشه به تلویزیون راحت وصل کردش یه جورایی میخواد یه لپ تاپ نمایشی بشه مثلا تو یه جلسه برای نمایش دادن powerpoint
4.میدونم خنده داره تو ایران ولی تو یه سری شرکتها مثل گوگل که خیلی فضای شادی دارن چرا که نه
5.و از اونطرف جمعیت بیشتری رو هدایت کنن به ویندوز 10،برای pc
به نظرم خبرهای جالبی تو راهه
روز سه شنبه embargo این جلسه رسانه ها برداشته میشه و معلوم میشه چه خبر بوده
قطعا عناوین بیشتر انحصاری رو pc معرفی شده احتمال sunset drive رو میدم
و معرفی نرم افزارهایی که میشه رو one اجرا کرد
من دقیقا با شما موافقم! نمی دونم ولی به شخصه بعد از دیدن فیلم steve jobs و اینکه چطور یه شرکت سعی میکنه یه سیستم end to end (غیر قابل تغییر و غیر قابل ارتقا) رو برای خودش بسازه این طرز فکر توی من شدیدتر هم شده! به شخصه دعا می کنم همچین چیزی نباشه ولی چیزی که به ذهنم میاد اینه که مایکرو داره xbox رو از یه کنسول به یه کامپیوتر end to end تبدیل میکنه! دقیقا همونطور که اپل IMac رو برای خودش ساخت! احتمالا این ایده به طور چشمگیر تو نسل بعد اتفاق بیوفته وقتی که مایکرو یه pc قوی رو به اسم xbox و با os windows روانه ی بازار کنه! که اونقدر قیمت به صرفه ای داشته باشه که از pc های high end بیشتر بصرفه (فروشش تضمین بشه) و هم اینکه همزمان هم با Imac و اپل رقابت کنه هم با ps و سونی! شاید مذاکره برای خرید AMD هم برای همین بوده باشه!اصولا فکر میکنم که از نظر مایکرو xbox دیگه نه فقط وسیله ای برای بازی و نه وسیله ای برای قرار گرفتن تو اتاق نشیمن بلکه یه pc برای قرار گرفتن روی میز باید باشه! شما وقتی تأیید اجرای برنامه هایی مثل Office روی xbox که یه وسیله ی بازی هست رو میبینی نمی تونی به خودت بگی که ماکرو هنوز داره به چشم یه کنسول بازی به این وسیله نگاه میکنه! البته میگم اینا همش حدس و گمان من هست که امیدوارم اجرا نشه! ولی وقتی اسپنسر میگه که استراتژی هامون رو به زودی اعلام می کنیم قاعدتا باید منتظر تغییرات عمده ای باشیم که با سیاست های فعلی لزوما هم خونی ندارن!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مسئله فقط الان نیست که 3 یا 4 سال دیگه پی سی ها اینقدر قوی میشن که هر کی با هر پی سی تو خونه داره میتونه اجرا کنه اونموقع دیگه فروش آخر نسل کلا فاتحش خوندس و همون بلایی سرش میاد که سر Xbox OG اومد مجبورن 4 سال نشده تولیدش رو متوقف کنن بفرستنش زیر قالی کسی نبیندش

این مسئله کوتاه مدت اگه تاثیر نداشته باشه در دراز مدت به برند اکس باکس خیلی لطمه میزنه. مگر اینکه واقعا تصمیم کلان مایکروسافت این باشه که این نسل رو کجدار و مریض رد کنه و بعد هم از بازار سخت افزار گیمینگ بیاد بیرون و فقط روی سرویسهای گیم تمرکز کنه و اکس باکس یه سرویس باشه نه کنسول

یک نکته ای که هست اینکه سودی که یک کمپانی از بخش کنسول (فروش سخت افزاری+اشتراک آنلاین+فروش بازی ها و انواع درآمد های ریز و درشت) در میاره خیلی خیلی بیشتر نسبت به متمرکز شدن روی ارائه سرویس ها هست! همین الان از لحاظ ثروت اول سونی و بعدش مایکروسافت با یک اختلاف زیاد حدوده دوبرابر از نینتندو جلو هستند باز خوده نینتندو از باقی کمپانی های بازیسازی با اختلاف دوبرابری از بقیه کمپانی های بازیسازی و ارائه دهنده اینجور سرویس ها پیشتاز هستند اونم به خاطره کنسول هست.
Top 10 Richest Video Game Companies 2015
اینی که مایکروسافت میخواد کج دار مریض این نسل رو طی کنه درست و واضح هست، با عرضه بازی هاش روی Pc حاشیه سود امنی برای خودش ایجاد میکنه ولی واقعا خیلی خیلی خیلی بعیده بیخیال عرضه کنسول به همین صورت مرسوم در آینده بشند!

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
کاش این بار شایعه نباشه و برای PC هم بیاد. از وقتی که X360 رو فروختم شدیدا تو کف این بازی موندم :((

خدا فیل اسپنسر رو برای همه ی طرفدارهاش حفظ کنه ^:)^

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یک نکته ای که هست اینکه سودی که یک کمپانی از بخش کنسول (فروش سخت افزاری+اشتراک آنلاین+فروش بازی ها و انواع درآمد های ریز و درشت) در میاره خیلی خیلی بیشتر نسبت به متمرکز شدن روی ارائه سرویس ها هست! همین الان از لحاظ ثروت اول سونی و بعدش مایکروسافت با یک اختلاف زیاد حدوده دوبرابر از نینتندو جلو هستند باز خوده نینتندو از باقی کمپانی های بازیسازی با اختلاف دوبرابری از بقیه کمپانی های بازیسازی و ارائه دهنده اینجور سرویس ها پیشتاز هستند اونم به خاطره کنسول هست.
Top 10 Richest Video Game Companies 2015
اینی که مایکروسافت میخواد کج دار مریض این نسل رو طی کنه درست و واضح هست، با عرضه بازی هاش روی Pc حاشیه سود امنی برای خودش ایجاد میکنه ولی واقعا خیلی خیلی خیلی بعیده بیخیال عرضه کنسول به همین صورت مرسوم در آینده بشند!

به شخصه از ته دل دوست دارم همچین اتفاقی نیفته چون کلا اونطوری صنعت گیم به سمتی میره که من خوشم نمیاد (نظر شخصی). منتها من الان دو شخصیتیم یه بخش خوشبین در من هست که خوب دوست داره مسائل رو طوری ببینه که شما داری میگی و یه بخش واقع گرا که داره نشانه ها و سرنخ ها رو کنار هم میزاره و به یه نتیجه کلی میرسه. اگر یادت باشه بعد از اینکه سکان مایکروسافت رو نادلا به دست گرفت صحبت از اینکه مایکروسافت بخش اکس باکس رو واگذار کنه بالا گرفت. دقیقا از همون موقع و اومدن فیل اسپنسر ( که درواقع محصول تغییرات در مایکروسافته و نه بوجود آورندش) مایکرو داره سمت و سوش رو عوض میکنه. حالا به کجا میره؟ جدا نمیدونم ای کاش نوستوراداموس بودم میدونستم...... منتها کاملا مشخصه طرح و برنامه ی مایکروسافت تغییر کرده و بخش گیمینگش در شرف یه دگردیسی بزرگه. اصلا تو ذهنم نمیگنجه که همون روش سنتی کنسول سازی مد نظرشون باشه. حالا سوال پیش میاد این تغییرات خوبه یا بد؟
یه بار دیگه هم گفتم این تغییرات هم خوبه هم بد بستگی داره در مورد چه کسی بررسی بشه.

برای مایکروسافت قطعا خوبه مسلما خودشون بهتر از کسی تو بازی سنتر میدونن چی بدرد کسب و کارشون میخوره.

برای گیمرها خوبه؟ خیلی فرقی به حالشون نمیکنه در هرصورت بازی رو که میخوان بازی میکنن چه فرقی به حالشون میکنه یکی دیگه هم بازی رو بازی کنه یا نه.

اما در نهایت آیا برای برند اکس باکس خوبه؟ قطعا خیر با هیچ منطقی خوب نیست. در نهایت مایکرو داره سر اکس باکس رو میبره تا به مایکروسافت در اشل بزرگتر کمک کنه مثل فدا کردن دست به نفع مغز

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
برا من گیمر هیچ فرفی نداره که برا یه پلتفرم دیگه بیاد یا نه من بشخصه اگر باری براps4نیاد روی oneبازی میکنم چون کامپیوتر Hige endندارم نه میتوتم از کنترلر کنسول دست بکشم

ولی به نظرم این کار باعث میشه عمر برندxboxتموم میشه و کنسول فیزیکی از طرف مایکرو تولید نمیشه

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
در ادامه ی همین سیاست های حمایت از pc و ویندوز 10، بیان fable 2 رو برای pc منتشر کنن ، تا من هم بالاخره بتونم این بازی خوب رو تجربه کنم .
و همچنین امیدوارم scalebound هم برای pc معرفی کنن .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
به شخصه از ته دل دوست دارم همچین اتفاقی نیفته چون کلا اونطوری صنعت گیم به سمتی میره که من خوشم نمیاد (نظر شخصی). منتها من الان دو شخصیتیم یه بخش خوشبین در من هست که خوب دوست داره مسائل رو طوری ببینه که شما داری میگی و یه بخش واقع گرا که داره نشانه ها و سرنخ ها رو کنار هم میزاره و به یه نتیجه کلی میرسه. اگر یادت باشه بعد از اینکه سکان مایکروسافت رو نادلا به دست گرفت صحبت از اینکه مایکروسافت بخش اکس باکس رو واگذار کنه بالا گرفت. دقیقا از همون موقع و اومدن فیل اسپنسر ( که درواقع محصول تغییرات در مایکروسافته و نه بوجود آورندش) مایکرو داره سمت و سوش رو عوض میکنه. حالا به کجا میره؟ جدا نمیدونم ای کاش نوستوراداموس بودم میدونستم...... منتها کاملا مشخصه طرح و برنامه ی مایکروسافت تغییر کرده و بخش گیمینگش در شرف یه دگردیسی بزرگه. اصلا تو ذهنم نمیگنجه که همون روش سنتی کنسول سازی مد نظرشون باشه. حالا سوال پیش میاد این تغییرات خوبه یا بد؟
یه بار دیگه هم گفتم این تغییرات هم خوبه هم بد بستگی داره در مورد چه کسی بررسی بشه.

برای مایکروسافت قطعا خوبه مسلما خودشون بهتر از کسی تو بازی سنتر میدونن چی بدرد کسب و کارشون میخوره.

برای گیمرها خوبه؟ خیلی فرقی به حالشون نمیکنه در هرصورت بازی رو که میخوان بازی میکنن چه فرقی به حالشون میکنه یکی دیگه هم بازی رو بازی کنه یا نه.

اما در نهایت آیا برای برند اکس باکس خوبه؟ قطعا خیر با هیچ منطقی خوب نیست. در نهایت مایکرو داره سر اکس باکس رو میبره تا به مایکروسافت در اشل بزرگتر کمک کنه مثل فدا کردن دست به نفع مغز

به نظرم برای هر سه تا خوبه
مایکرو خوبه چون سود بیشتری براش میاره
گیمر xbox خوبه،آره.چرا؟نیگا کن یکی از مشکلات مایکرو کمتر بودن انحصاریاش نسبت به سونی هست حالا بقولی الان داره بدتر هم میشه.مایکرو نمیتونه از pc بگذره پس خودبخود این امر در بلند مدت اگه مایکرو میخواست بازی برای pc نده ضرر بزرگتری بهش وارد میکرد.خوب مایکرو اومد دو تا پوئن داد به گیمراش.1.قابلیت اجرای بازیهای xbox 360
2.و مهمترینش ویندوز 10 برای اکس باکس و قابلیت پشتیبانی از ماوس و کیبرد
چرا بازیهای استراتژی رو کنسول نمیان چرا خیلی از بازیهای pc رو کنسولا نمیان چرا سیمز و ea پول پرست بعد از نسخه 3،نسخه 4 شو نداد رو کنسولا
دلیلش بی شک کنترلر انهاست
اما حالا درسته 3 تا 4 انحصاریشون کم میشه ولی در عوض خیل عظیمی از بازیهای استراتژیک راهی این کنسول میشه
و در اینجا به جای اینکه دنبال برتری با انحصاری در مقابل سونی باشه
اینجا با ارائه قابلیت بازیها با ژانرهای متفاوت و پشتیبانی از برنامه ها در مقابل سونی در مقوله ای برتره که سونی در اونجا اصلا راه پیدا نکرده
درسته ریزشی بابت از دست رفتن انحصاریهاش پیدا میکنه
اما در مقابل هم جمعیتی از استراتژیک بازها و افرادی که با برنامه های نه چندان سنگین کار میکنند رو به خودش جذب میکنه
این میشه که مایکروسافت یه بازی برد برد رو انجام میده
برای برند xbox چطور؟قطعا،آره.وقتی میخوان بعضی پدرا یه کنسول بازی بخرن.میگن اینقدر پول برا بازی.
الان بچه میگه.بابا برنامه هم میخوره.این که کنسول مایکروسافت به یه کنسول چند کاره تبدیل میشه خودش اعتباریه بزرگ.
اگه درست استفاده بشه.با یه برنامه ریزی دقیق.
چون مایکرو اگه اینکارو بکنه تمام پلهای پشتشو میترکونه و ایندشو از بین میبره و اگه یه موقع شکست بخوره
دوباره باید از نو،و از صفر کار کنسولشو شروع کنه که اونموقع خیلی سخته

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
چیزی که مشخصه اینه که مایکروسافت از بازار رقابت کنسولی غیرمستقیم داره خودش رو میکشه کنار و داره توجهش رو به طرف PC معطوف میکنه. بازی‌های مثل کوانتوم بریک مثل آخرین تیر ترکش برای XBOX ONE بود که ظاهرا این تیر رو هم برای PC شلیک کرد. Halo هم به منزله امضای مایکروسافت می‌مونه و اگر این هم راهش به PC باز بشه عملا کنسول مایکروسافت هیچ تجربه خفن خاصی برای مخاطبین به همراه نداره. این در حالیه که شایعاتی در مورد انتشار Gears of War 4 برای PC هم به قوت خودش باقی هست. از نظر من این حرکات مایکروسافت هم غیرمنطقی نیست؛ باید به این توجه کرد که مایکروسافت تو این نسل یک سروگردن پایین‌تر از سونی هست و اگر بخواد با این نیروی ضعیف رقابتش رو با سونی ادامه بده تا آخر نسل چیزی جز شکست نمیبینه. واسه همین مجبوره تا از سایر نیروهاش که مهمترینش هم همین PC هست حداقل در بخشی از دنیای گیمینگ حکومتش رو حفظ بکنه. در واقع اگر تو یک جنگ نمیتونی پیروز بشی عوض مقاومت کردن تا آخرین نفر بهتره عقب‌نشینی کرد.
این کار تبعات بدی هم داره البته ... تجربه نشون داده که هر چقدر قدرت یکجا متمرکز بوده کیفیت پایین اومده. البته شاید سونی در نسل 5 و 6 ثابت کرد که اگر در کورس رقابت یکه‌تازی کنه باز هم کیفیت کارش پایین نمیاد ولی بعد پایان یک نسلی که رقابت شدید بود و این رقابت شدید عناوین بسیار با کیفیتی از هر دو شرکت به ثمر آورد، این نگرانی ممکنه بی‌دلیل نباشه.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
به نظرم برای هر سه تا خوبه
مایکرو خوبه چون سود بیشتری براش میاره
گیمر xbox خوبه،آره.چرا؟نیگا کن یکی از مشکلات مایکرو کمتر بودن انحصاریاش نسبت به سونی هست حالا بقولی الان داره بدتر هم میشه.مایکرو نمیتونه از pc بگذره پس خودبخود این امر در بلند مدت اگه مایکرو میخواست بازی برای pc نده ضرر بزرگتری بهش وارد میکرد.خوب مایکرو اومد دو تا پوئن داد به گیمراش.1.قابلیت اجرای بازیهای xbox 360
2.و مهمترینش ویندوز 10 برای اکس باکس و قابلیت پشتیبانی از ماوس و کیبرد
چرا بازیهای استراتژی رو کنسول نمیان چرا خیلی از بازیهای pc رو کنسولا نمیان چرا سیمز و ea پول پرست بعد از نسخه 3،نسخه 4 شو نداد رو کنسولا
دلیلش بی شک کنترلر انهاست
اما حالا درسته 3 تا 4 انحصاریشون کم میشه ولی در عوض خیل عظیمی از بازیهای استراتژیک راهی این کنسول میشه
و در اینجا به جای اینکه دنبال برتری با انحصاری در مقابل سونی باشه
اینجا با ارائه قابلیت بازیها با ژانرهای متفاوت و پشتیبانی از برنامه ها در مقابل سونی در مقوله ای برتره که سونی در اونجا اصلا راه پیدا نکرده
درسته ریزشی بابت از دست رفتن انحصاریهاش پیدا میکنه
اما در مقابل هم جمعیتی از استراتژیک بازها و افرادی که با برنامه های نه چندان سنگین کار میکنند رو به خودش جذب میکنه
این میشه که مایکروسافت یه بازی برد برد رو انجام میده
برای برند xbox چطور؟قطعا،آره.وقتی میخوان بعضی پدرا یه کنسول بازی بخرن.میگن اینقدر پول برا بازی.
الان بچه میگه.بابا برنامه هم میخوره.این که کنسول مایکروسافت به یه کنسول چند کاره تبدیل میشه خودش اعتباریه بزرگ.
اگه درست استفاده بشه.با یه برنامه ریزی دقیق.
چون مایکرو اگه اینکارو بکنه تمام پلهای پشتشو میترکونه و ایندشو از بین میبره و اگه یه موقع شکست بخوره
دوباره باید از نو،و از صفر کار کنسولشو شروع کنه که اونموقع خیلی سخته

با عرض پوزش شکست چی xbox oneبیشتر از 360تو مدت زمان مشابه فروخته سیل استراتژیک باز چیه کنسول انحصاری نمیخواد

فروش عالی ps4از این اومده که سونی میدونه انحصاری خوب سیاست درست میتونه گیمر به خودش جلب کنه

مایکروسافت با این کارش داره oneرو به حال خودش رها کنه که بده

کلا سیاست مایکرو در قبال گیم از قدیم تا الان اشتباه بوده

کنسول وسیله گیم در نگاه اول که مایکروسافت این رو فراموش کرده تو اوایل نسل و نیار به محرک داره برا خرید که انحصاری ها هست

EIGRP

کاربر سایت
Sep 8, 2011
140
نام
محمد علی
عظمت و ابهت یه کنسول به عناوین انحصاریشه . هرچقدر یه کنسول انحصاری زیاد و بهتری داشته باشه ، تو فروشش تاثیر بسیار زیادی داره . از سمت کنسول مایکروسافت فعلا چند تا انحصاری برای پی سی اومده که با نمرات درخشان زیر 5 اسم انحصاری رو نابود کردن!( دد رایزینگ 3 و رایس) . کوانتوم بریک هم دیر یا زود برای پی سی تایید میشد ( همه عناوین رمدی برای رایانه نیز اومده) . اما تاریخ انتشارش جالب بود .

البته مایکرو داره تو دو تا جبهه میجنگه ، یکیش اکس باکسه که واقعا نا امیدانه داره به جلو میره و دیگری ویندوز 10 و قول هایی هستش که برای این ویندوز داده شده .
مایکرو تا جایی که راه بده عناوینش رو برای ویندوز نیز منتشر خواهد کرد ( به شخصه فکر نمیکنم عناوینی مثل گیرز 4 یا هیلو 5 و فورزا راهی به دستکتاپ ببینن ، چون سیستم سِلِر هستن و آبروی ایکس باکس).
از طرفی هر بازی ای برای دسکتاپ عرضه میشه سیستمی دست کم 4 برابر کنسول برای اجرا تو همون کیفیت کنسول طلب میکنه. خب پس باز این وسط خرید یه کنسول 300 دلاری و بی دردسر گزینه اول گیمر ها هستش.
این بازی ها تماما تو استور مایکرو فروخته میشن و سود زیادی رو سرازیر جیب مایکرو میکنه ( عوض یه پلتفرم ، رو تا 2 میفروشه) .
باز هم باید دید که آیا مایکرو میخواد چوب حراج به انحصاریاش بزنه یا نه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر