Quantum Break بطور رسمی برای PC تایید شد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
طبق توضیحات وبسایت رسمی QB ، با پیشخرید نسخه دیحیتالی این بازی برای Xbox one ، نسخه ویندوز 10 را به طور مجانی دریافت خواهید کرد .
سیستم مورد نیاز بازی را میتوانید در عکس زیر ملاحظه کنید :

3004850-quantum.jpg

هردو نسخه PC-XB1 در تاریخ 5 آپریل منتشر خواهند شد و این خبر توسط مایکروسافت و استدیو Remedy تایید شده است .

{اطلاعات زیر قبل از انتشار عکس بالا ثبت شده است }

طی گفتگوی مطبوعاتی اخیر هنگامی که نسخه pc تایید شد، رمدی جزئیات پورت نسخه PC را اعلام نکرد و مشخص نیست که بازی توسط خود تیم پورت میشه یا به دست یک تیم دیگر سپرده خواهد شد .

نسخه PC کوانتوم بریک ، جزو تلاش های اخیر مایکروسافت برای گسترش بازیهایش برای کنسول و ویندوز است . درحال حاضر غیر از QB بازیهای ReCore - Sea of Thieves - Fable Legends نیز برای هردو پلتفرم در دست ساخت هستند .

اطلاعاتی راجع به اینکه بازی از نظر گرافیکی چه تفاوت هایی بر روی هردوپلتفرم خواهد داشت ارائه نشده است . همچنین رمدی اعلام کرد نسخه X1 شامل دانلود نسخه کامل عنوان قبلی این استدیو یعنی Alan Wake و دو DLC آن یعنی The Writer و The Signal خواهد شد . و کسانی هم که نسخه دیسکی را از یک سری فروشگاه خاص پیشخرید کنند ، نسخه American Nightmare الن ویک را دریافت خواهند کرد

آپدیت خبری 1 :

از سیو بازی بین دو پلتفرم PC و XBOXONE میشه به صورت مشترک استفاده کرد ! بنابراین بازیکن میتونه از هر پلتفرمی خواست بازی را ادامه بده .
پورت بازی هم به عهده خود رمدی و ماکروسافت هست
https://twitter.com/remedygames/status/697794314634711041

آپدیت خبری 2 :

Remedy در سایت خودش لیست سیستم مورد نیاز رو آپدیت کرده .

quantumbreak.png

Quantum Break pre-orders and previews launch, Windows 10 version announced | Remedy

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
امسال بهترین لاین آپ تاریخ PC :d

شما که میخواید رو pc (اونم همزمان) بدید شکر زیادی میخورید که سه سال ملتو سر کار میزارید :|

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
انگار فقط دایرکت ۱۲ و ویندوز ۱۰ رو ساپورت میکنه.

''Games currently in development for both platforms incl
udes , ReCore, Scalebound, and Fable Legends.''

من یه چیزی میدونستم که اواتار پروفایلم رو سه ماهی هست به QB تغییر دادم.:d

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
انگار فقط دایرکت ۱۲ و ویندوز ۱۰ رو ساپورت میکنه.

''Games currently in development for both platforms includes Gears of War 4, ReCore, Scalebound, and Fable Legends.''
من یه چیزی میدونستم که اواتار پروفایلم رو سه ماهی هست به QB تغییر دادم.:d

تو سیستم مورد نیازش زده 760 میخواد که :D 760 مگه dx12 ساپورت میکنه ؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,914
نام
محمد حسین
فقط این وسط خبری از فروش نسخه PC نگفته
یعنی میخواد کاری کنه PC باز نسخه XONE بگیره
بعد XONE باز ویندوز 10 بگیره اگه نسخه PC میخواد
معامله دو سر برده چون قیمت نسخه XONE بالاتر از PC هست
اما برای ماها مهم نیست
اولین بازی انحصاری دایرکت ایکس 12 PC هم اومد

- - -ویرایش - - -

اره ،ولی نه کامل
اونموقع که اومده بود گفتن فقط سری 900 انویدیا کامل دایرکت ایکس 12 ساپورت میکنه
لیست کارتهای پشتیبان کننده
Intel: Intel Haswell (4th gen. Core) and Broadwell (5th gen. Core) processors SKY LAKE (6TH GENERATION

AMD: Radeon HD 7000-series graphics cards, Radeon HD 8000-series graphics cards, Radeon R7- and R9-series graphics cards, and the following APUs (which meld CPU and GPU on a single chip): AMD A4/A6/A8/A10-7000 APUs (codenamed “Kaveri”), AMD A6/A8/A10 PRO-7000 APUs (codenamed “Kaveri”), AMD E1/A4/A10 Micro-6000 APUs (codenamed “Mullins”), AMD E1/E2/A4/A6/A8-6000 APUs (codenamed “Beema”)
Nvidia: GeForce 600-, 700-, and 900-series graphics cards, GTX Titan series

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

ساپورت میکنه. سری 400 به بالا ساپورت میکنن. ولی خب یه بحث فیچر سخت افزاری هست و یه بحث ساپورت نرم افزاری. با این پیشنهادهایی که دادن فکر میکنم فقط 15-20 درصد از کاربرای استیم بتونن بازی رو با کیفیت XB1 یا بالاتر از اون اجرا کنن.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بالاخره اولین بازی که به صورت رسمی از DX12 پشتیبانی میکنه میاد ! فقط سیستم پیشنهادی واقعا عجیبه امیدوارم یه پورت درست حسابی باشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
لذتی که در خرید کراس بای هست در هیچ چیز دیگری نیست ...

حدیث داریم خرید باید کراس بای باشد , خریدی که کراس بای نباشد , خرید نیست .

هیچی هم ضد حال تر از این نیست که برای گرفتن یه بازی روی دو تا پلتفرم مجبور باشی جدا پول بدی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این دیگه چه کاری که مایکرو انجام داد یعنی خبری از فروش نسخه برا pcنیست همه باید برن نسخه X1رو بخرن بازی کنن ؟

خیر کسایی که الان دیجیتالی پیش خرید کردن یا بکنن .. نسخه pc رو مجانی دریافت میکنن ...

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
ساپورت میکنه. سری 400 به بالا ساپورت میکنن. ولی خب یه بحث فیچر سخت افزاری هست و یه بحث ساپورت نرم افزاری. با این پیشنهادهایی که دادن فکر میکنم فقط 15-20 درصد از کاربرای استیم بتونن بازی رو با کیفیت XB1 یا بالاتر از اون اجرا کنن.
استیم کجا بود عزیز جان! این بازیای ویندوز استور با اکانت انحصاری دانلود خواهند شد. 100 درصد هم هک نمی شوند بنظر من. با مشخصاتش خیلی بازی سنگینی بنظر میاد برا من مینیممش هست بجز گرافیگکه 770 دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر