اجرای بازی های xgd3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
یه سوال از بچه های عزیز
طبق روش قدیمی من نگاه کردم دیدم دستگاهم فلگ نشده حالا اگه با این روش بازی هارو آفلاین بازی کرد کنسول فلگ میشه یا نه؟ اگه به لایو وصل شد ولی بازی هایی جدید رو اجرا نکرد فقطpes2012 رو بازی کرد مشکلی پیش نمیاد؟ کنسول فلگ نمیشه؟
آقا یکی پیدا شه این سوال مارم یه جوابی بهش یده؟

از اموزش و فایلهایی که گذاشتم استفاده کردید یا نه؟
مطمئن باشید جواب میده 100% منتها یه جای کارتون اشتباه بوده.
آزه من همه فایل های MW3 رو به هارد انتقال دادم اما بازم نشد !

خب به سلامتی اقایون *********** 3 هم اجرا شد...........دیگه چی میخواید؟؟؟؟؟:d:d:d اینم لینکش:
download.digiex.net/Consoles/Xbox360/TitleUpdates/***********3TitleUpdate1.rar
خودم هم تستش کردم و 100% اوکی هست.

ویرایش:به جای * اسم انگلیسی بازی رو بنویسد.

خب به سلامتی اقایون *********** 3 هم اجرا شد...........دیگه چی میخواید؟؟؟؟؟:d:d:d اینم لینکش:

سلام دوست عزیز می تونی یه جایه دیگه اپلودش کنی

---------- نوشته در 05:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:47 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوست عزیز من اینو تست کردم برام جواب نداد دستگاه پال بازی فری هستش

بازیهای AP 2.5 جواب میده؟ Halo Reach رو کسی تونسته اجرا کنه؟

خواهشا دوستانی که مشکل دارن و کلا نتونستن حتی 1 بازی رو اجرا کنند لطف کن مراحل انجام کارشون رو به ترتیب اینجا بگن تا من بتونم راهنماییشون کنم.
بازیهای AP 2.5 جواب میده؟ Halo Reach رو کسی تونسته اجرا کنه؟
من تست کردم رو اونا جواب نمیده.

• Like
Reactions: pro gamer89
من 5 تا فایل از اینجا دانلود کردم اون 5 تای آخر : http://www.xbuc.net/?details=Modern Warfare 3 و بعد اینکه دانلود شد فلش رو هم زدم به کنسول کانفیگ کردم زدم به PC و از اون برنامه فایل ها رو یکی یکی ریختم بعدم به کنسول انتقال دادم و بعد اینکه Move رو زدم دیدم اون فایل آپدیت رفته به Games و مربوط به MW3 بعدم بازی رو اجرا کردم بازم با اررور Unsupported Disc روبرو شدم ! هر 5 تا رو امتحان کردم اما نشد !

من 5 تا فایل از اینجا دانلود کردم اون 5 تای آخر : http://www.xbuc.net/?details=Modern Warfare 3 و بعد اینکه دانلود شد فلش رو هم زدم به کنسول کانفیگ کردم زدم به PC و از اون برنامه فایل ها رو یکی یکی ریختم بعدم به کنسول انتقال دادم و بعد اینکه Move رو زدم دیدم اون فایل آپدیت رفته به Games و مربوط به MW3 بعدم بازی رو اجرا کردم بازم با اررور Unsupported Disc روبرو شدم ! هر 5 تا رو امتحان کردم اما نشد !
به به.......پسر خوب اشتباه کردی خب دیگه......شما میبایست همون فلش رو که کانفیگ کردی و اوردی تو PC و اون فایلها رو روش ریختی رو مستقیما دوباره به کنسول وصل کنی و موقعی که وصله بازی ها رو اجرا کنی......نه اینکه بری فایلهای توش روMove کنی....اون چیزی که توی ایکس باکس میبینی که اون اپدیتها رفتن تو قسمت Game در واقع سره کاری و اصلا ربطی به اون قسمت Game تو هارد یا مموری اصلیت نداره.
ببین خلاصه بهت بگم این فلش و اپدیتها یجوری حکم دانگل رو داره برای این بازی ها.
در ضمن بهت بگم اون فایلها رو تک تک امتحان کن چون یکی از اونها اخرین اپدیت هست و بازی و دستگاه اتوماتیک اونو لود میکنه و اگر اپدیت ورژن پاینتر هم تو فلشت باشه که بازی با اون Run میشه اونو اجرا نمیکنه.

آخرین ویرایش:
به به.......پسر خوب اشتباه کردی خب دیگه......شما میبایست همون فلش رو که کانفیگ کردی و اوردی تو PC و اون فایلها رو روش ریختی رو مستقیما دوباره به کنسول وصل کنی و موقعی که وصله بازی ها رو اجرا کنی......نه اینکه بری فایلهای توش روMove کنی....اون چیزی که توی ایکس باکس میبینی که اون اپدیتها رفتن تو قسمت Game در واقع سره کاری و اصلا ربطی به اون قسمت Game تو هارد یا مموری اصلیت نداره.
ببین خلاصه بهت بگم این فلش و اپدیتها یجوری حکم دانگل رو داره برای این بازی ها.
آخه پست اول این تاپیک چیزه دیگه ای نوشته !

آخه پست اول این تاپیک چیزه دیگه ای نوشته !
پست اول هم قرار یه تغییراتی توش انجام بشه.شما لطف کن و این نکاتی رو که گفتم به ترتیب و با دقت و حوصله انجام بده و نتیجه اش رو بگو.

خواهشا دوستانی که مشکل دارن و کلا نتونستن حتی 1 بازی رو اجرا کنند لطف کن مراحل انجام کارشون رو به ترتیب اینجا بگن تا من بتونم راهنماییشون کنم.

.
دوست عزیز من با AC مشکی ندارم و تونستم اون رو به همین روش OK کنم ولی نتونستم mw2 رو اجرا کنم. شما لطف می کنی اون رو واسم پیدا کنی؟ ID هم 2C8C0267

ممنون

دوست عزیز من با AC مشکی ندارم و تونستم اون رو به همین روش OK کنم ولی نتونستم mw2 رو اجرا کنم. شما لطف می کنی اون رو واسم پیدا کنی؟ ID هم 2C8C0267

ممنون
کدوم AC رو تونستید اجرا کنید؟
دوست گرامی نکته همینجاست بازیهای قدیمی و قبلی که داری AP25 هستند مثل : Halo Reach , NFS ,Fable 3 Call of Duty ,Assassin Creed با این روش قابل اجرا نیستند و فقط و فقط بازی های XGD3 که تا الان حدود 10 تاشون پچ براشون هست قابل اجرا هستند.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or