اجرای بازی های xgd3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
باز هم نشد !‌اینم بگم بازی رو روی هارد نصب نکرده بودم !

باز هم نشد !‌اینم بگم بازی رو روی هارد نصب نکرده بودم !
والا عجیبه.....؟؟!!
شما اون فایلهایی رو که من گذاشتم رو استفاده کردید؟؟
در ضمن ریختن یا نریختن روی هارد تاثیری در موضوع نداره. با بازی دیگه ای تست کنید در ضمن ایا کش هارد یا مموری اصلی دستگاهتون پاک شده یا نه؟ چون قبل از این کارا باید کش دستگاه رو پاک کرده باشید.

کدوم AC رو تونستید اجرا کنید؟
دوست گرامی نکته همینجاست بازیهای قدیمی و قبلی که داری AP25 هستند مثل : Halo Reach , NFS ,Fable 3 Call of Duty ,Assassin Creed با این روش قابل اجرا نیستند و فقط و فقط بازی های XGD3 که تا الان حدود 10 تاشون پچ براشون هست قابل اجرا هستند.

آها! من Revelations که xgd3 بود رو تونستم اجرا کنم. اتفاقا من به این موضوع که شاید ap ها اجرا نشن فکر کردم و بلافاصله سراغ mw3 رفتم... اون هم الان اجرا نمیشه!!!

والا عجیبه.....؟؟!!
شما اون فایلهایی رو که من گذاشتم رو استفاده کردید؟؟
در ضمن ریختن یا نریختن روی هارد تاثیری در موضوع نداره. با بازی دیگه ای تست کنید در ضمن ایا کش هارد یا مموری اصلی دستگاهتون پاک شده یا نه؟ چون قبل از این کارا باید کش دستگاه رو پاک کرده باشید.
بله استفاده کردم !
نه !‌ :دی چطور باید این کارو کنم !‌؟

به به.......پسر خوب اشتباه کردی خب دیگه......شما میبایست همون فلش رو که کانفیگ کردی و اوردی تو PC و اون فایلها رو روش ریختی رو مستقیما دوباره به کنسول وصل کنی و موقعی که وصله بازی ها رو اجرا کنی......نه اینکه بری فایلهای توش روMove کنی....اون چیزی که توی ایکس باکس میبینی که اون اپدیتها رفتن تو قسمت Game در واقع سره کاری و اصلا ربطی به اون قسمت Game تو هارد یا مموری اصلیت نداره.
ببین خلاصه بهت بگم این فلش و اپدیتها یجوری حکم دانگل رو داره برای این بازی ها.
در ضمن بهت بگم اون فایلها رو تک تک امتحان کن چون یکی از اونها اخرین اپدیت هست و بازی و دستگاه اتوماتیک اونو لود میکنه و اگر اپدیت ورژن پاینتر هم تو فلشت باشه که بازی با اون Run میشه اونو اجرا نمیکنه.

ممنون دوست عزیز. تایید میشه. من الان تونستم mw3 رو اجرا کنم.
میگم حالا که ما فلگ شدیم و اب از سرمون گذشته نمیشه دوباره بریم لایو و اون اپدیت 3 مگی و انجام بدیم و بریم تا هر وقت که میخوایم بازی کنیم. بعد که کنسولو خاموش کردیمو فردا که روشنش کردیم و بازی اجرا نشد دوباره با روش امروز بازیو اجرا کنیم. فعلا که مایکرو کسیو بن نمیکنه این کارو بکنیم :d

اپدیت: من دارم تست میکنم نتیجه رو همین جا میگم

اقا فایل رو بدون هیچ فولدری بریزم تو فلش؟ میشه توضیح بدبد

آها! من Revelations که xgd3 بود رو تونستم اجرا کنم. اتفاقا من به این موضوع که شاید ap ها اجرا نشن فکر کردم و بلافاصله سراغ mw3 رفتم... اون هم الان اجرا نمیشه!!!
خب از کدوم فایل برای MW3استفاده کردید؟ اسم فایل رو با حجمش و ID رو بهم بگید.

ممنون دوست عزیز. تایید میشه. من الان تونستم mw3 رو اجرا کنم.
میگم حالا که ما فلگ شدیم و اب از سرمون گذشته نمیشه دوباره بریم لایو و اون اپدیت 3 مگی و انجام بدیم و بریم تا هر وقت که میخوایم بازی کنیم. بعد که کنسولو خاموش کردیمو فردا که روشنش کردیم و بازی اجرا نشد دوباره با روش امروز بازیو اجرا کنیم. فعلا که مایکرو کسیو بن نمیکنه این کارو بکنیم
yahoo_4.gif
خواهش میکنم.نه متاسفانه نمیشه چون اخرین اپدیت رو که بگیرید دوباره برمیگردید سر خونه اول (اگه دقت کرده باشید بعد اپدیت هر بازی دیسک دوباره شروع میکنه به خوندن)

اقا فایل رو بدون هیچ فولدری بریزم تو فلش؟ میشه توضیح بدبد
بله نیاز به هیچ فولدری نیست لطف کنید و اموزشی رو که بنده نوشتم توی صفحه 3 مطالعه کنید.

خواهش میکنم.نه متاسفانه نمیشه چون اخرین اپدیت رو که بگیرید دوباره برمیگردید سر خونه اول (اگه دقت کرده باشید بعد اپدیت هر بازی دیسک دوباره شروع میکنه به خوندن)

دوست عزیز من اپدیت کردم و تونستم تو بازی برم چون تا اونجا که من میدونم اگه کنسولو خاموش کنید دیگه بازی اجرا نمیشه منتهی من اکانت گولدم دقیقا همین امروز تموم میشد و الان دیگه نمیتونم برم لایو. حالا دارم یه پروفایل دیگه میسازم که با لایو تریال اون تست کنم ببینم میشه یا نه.

بله استفاده کردم !
نه !‌ :دی چطور باید این کارو کنم !‌؟
:d باو اونا رو دانلود کن و هر چیزه دیگه ای که تو مموریت هست رو پاک و فقط فایلهاییی که گذاشتم رو بریز.پاک کردن کش هارد یا مموری داخلی هم اینطوری که میری تو ستینگ تو مموری دکمه Y رو میزنی و بعد Clear Cache فقط حواست باشه این کار رو برای فلش مموری که این فایلا رو توش ریختی نکنی ها....برای بقیه Storge هایی که داری این کار رو بکن.

http://www.xbuc.net/?details=Modern Warfare 3 همه! یه چیزی میلنگه...
شما خودت با کدوم تونستی؟
اینو تست کن.و حتما فقط و فقط این تو فلش باشه ها.نه فایلی دیگه ای از MW3
http://www.mediafire.com/?f4lhr5wajrqd5bz

دوست عزیز من اپدیت کردم و تونستم تو بازی برم چون تا اونجا که من میدونم اگه کنسولو خاموش کنید دیگه بازی اجرا نمیشه منتهی من اکانت گولدم دقیقا همین امروز تموم میشد و الان دیگه نمیتونم برم لایو. حالا دارم یه پروفایل دیگه میسازم که با لایو تریال اون تست کنم ببینم میشه یا نه.
که اینطور من نمیدونستم.ممنون که گفتید.بعید میدونم مشکلی پیش بیاد مگر اینکه باز ماکروسافت یه اپدیت زیرمیزی دیگه ای بده و این پچها ر هم یه جورایی مرخص کنه.:d

این فایل ها برای بازی کردنه انلاینه ؟
من یه مشکلی دارم ببینید میشه حل کرد من 3 روز بیش داشبورد دستگاهمو 2.0.14686.0 اپدیت کردم حالا هر بازی که تو هارد باشه وبری تو بازی بعد 2 دقیقه این پیغام رو میده disk authoriz faild ولی وقتی بازی رو از هارد پاک میکنی و میری تو بازی این پیغام رو نمیده حالا چیکار کنم؟

خوب من الان که تست کردم دیگه تو بازی نرفت. یعنی اگه از بازی بیرون بیای دیگه نمیشه دوباره رفت تو. و نکته جالب اینه که دیگه حتی اون پچ قبلی هم کار نمیکنه. یه جورایی مثله کار کسپراسکی میمونه که کدهای کرک شدرو بلاک میکنه. به نظره من دیگه نباید لایو رفت چون احتمال داره مایکرو کل این فایلهارو به اصلاح بلاک کنه و دیگه کار نکنند. البته اینها همه احتماله

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or