اجرای بازی های xgd3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
پوزش اشتباه شد ولی دوستان از بازیهای xgd3 بعضیاشون نیست بهترین کار اینه کسایی که آپدیت کردن آپلود کنن تا مابقی بتونن بازی کنن
l من driver rise of nightmare رو پیدا نکرم

mw 3 اجرا نمیشه من با همه آپدیت ها تست کردم لطفا نگین اجرا میشه یه ساعت وقتم تلف شد
)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x

شما همه رو امتحان کردین منم اولش گفتم نشد ولی اجرا کردم اگه میزنه دیسک رو نمیتونه بخونه مشکل از ریجن ابدیت دانلودیه اگه مشکل ارور اولیه هستش به نطرم وقتی شما دانلود میکنید مکان دانلودها متفاوت باشه اخه امکان داره replace شده باشه بعدش
آپدیت باید تو خوده هارد ریخته بشه وقتی هم میریزین اگه اپدیت دیگه ای تو usb دارین usb رو در بیارین تا مداخله نکنه

mw 3 اجرا نمیشه من با همه آپدیت ها تست کردم لطفا نگین اجرا میشه یه ساعت وقتم تلف شد
)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x
بهترین روش همون روش کلید هست هم ap2.5 اجرا میکنه هم دردسرش کمتره!

نام کاربریت که بیکاره :d

شما همه رو امتحان کردین منم اولش گفتم نشد ولی اجرا کردم اگه میزنه دیسک رو نمیتونه بخونه مشکل از ریجن ابدیت دانلودیه اگه مشکل ارور اولیه هستش به نطرم وقتی شما دانلود میکنید مکان دانلودها متفاوت باشه اخه امکان داره replace شده باشه بعدش
آپدیت باید تو خوده هارد ریخته بشه وقتی هم میریزین اگه اپدیت دیگه ای تو usb دارین usb رو در بیارین تا مداخله نکنه
خوب اگه میشه media id نسخه ای که شما دانلود کردی رو برام بفرست ببینم چی میشه!

---------- نوشته در 02:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

نام کاربریت که بیکاره :d
من معمولا خیلی درس دارم به همین دلیل این اسم رو انتخاب کردم که هر وقت ببینمش به یاد درس هام بیفتم(یه جورایی درس هام یاد آوری بشن)الان هم نمیتونم عوضش کنم گفتم ایراد نداره باشه!

میشه جواب منو بدید ممنون
برای اپدیت دیروزه که مایکروسافت داد وقتی به لایو وصل شی خود به خود اپدیت می کنه و بازی های xgd3 و ap 2.5 رو اجرا نمی کنه با این فایلها بعضی هاشون اجرا میشن

من گیرز 3 و اسکایریم رو گرفتم اجرا شد اگه می خواین بگین براتون اپلود کنم چون یادم نیست کدومشون رو گرفتم

• Like
Reactions: mr.yashar
خوب اگه میشه media id نسخه ای که شما دانلود کردی رو برام بفرست ببینم چی میشه!

---------- نوشته در 02:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

من معمولا خیلی درس دارم به همین دلیل این اسم رو انتخاب کردم که هر وقت ببینمش به یاد درس هام بیفتم(یه جورایی درس هام یاد آوری بشن)الان هم نمیتونم عوضش کنم گفتم ایراد نداره باشه!

http://www.xbuc.net/?details=Modern Warfare 3 من یکی از اینارو دانلود کردم یادم نمیاد کدوم فکر کنم از پایین سومی

---------- نوشته در 02:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:34 PM ارسال شده بود ----------

برای اپدیت دیروزه که مایکروسافت داد وقتی به لایو وصل شی خود به خود اپدیت می کنه و بازی های xgd3 و ap 2.5 رو اجرا نمی کنه با این فایلها بعضی هاشون اجرا میشن

من گیرز 3 و اسکایریم رو گرفتم اجرا شد اگه می خواین بگین براتون اپلود کنم چون یادم نیست کدومشون رو گرفتم

من از شما تشکر میکنم مثل اینکه سایت xbuc,net این دوتارو داره چیزایی که تاحالا مشکل داریم

rage
assassins creed جدید
driver san fran
rise of nightmare

آخرین ویرایش:
اسم فایلیکه گرفتی و تو کامپیوتر که هست رو بنویس من هر 5 تا رو گرفتم!

شما همه رو تست کردین ایرادی که تو تاپیک دیگه زدین به خاطر اشتباه در region بودش
بعدش فایلی که من تست کردم فرقی نداره اگه دستگاه شما pal هست region free یا pal انتخاب کنید در غیر اینصورت region ntsc باید باشه

خب خب.......اول از همه ممنون از این دوستمون که این تاپیک رو زدن اما متاسفانه اموزش درست درمونی رو قرار ندادن.اما ....
اول از همه لیست بازیهایی که تا به الان توسط خود تست شده و جواب گرفتم به این ترتیبه:
Ace Combat
Batman Arkham City
Forza 4
Rage
Call of Duty Modern Warfare 3
Saintrow The Third
Skyrim
Dark Souls
Gears of War 3
خب روش کار به این ترتیب هست:
شما میبایست 1 عدد فلش مموری (حداقل 4 گیک) رو در قسمت Setting کنسولتون کانفیگ کنید تا قابل خوندن در Xbox360 بشه.بعد از این برنامه Horizon رو دانلود کنید.فلش مموریتون رو از کنسول جدا کنید و به کامپیوترتون وصل کنید. به محض اتصال فلش به PC برنامه Horizon اتوماتیک فلش رو شناخته و یک صفحه در سمت راست برنامه براتون باز میکنه.این صفحه نمایش محتویات فلشتون هست که به صورت کامل براتون به نمایش دراومده.از فولدرهای موجود برید به سراغ فولدر Title Update این فولدر در واقع همون جایی که شما اپدیت بازی هاتون یا در اصطلاح کش دستگاه ذخیره میشه.
خب بعد از این کار روی فولدر راست کلیک کنید و گزینه Inject رو بزنید. و در ادامه مسیر فایلهای اپدیتی رو که از سایت http://www.xbuc.net/ رو بدید و به ازای اضافه کردن هر فایل صبرکنید تا پیغامی مبنی بر انتقال فایل مربوطه به شما داده بشه.و در ادامه شما OK رو بزنید.
اما چند مورد مهم :
1.حتما حتما اپدیتهایی که میگیرید باید قبل از تاریخ 17 نوامبر باشه ،چون در غیر اینصورت همون برنامه ای که قبلا داشتید باقی میمونه.
2.حتما میبایست فایل مورد نظر بازی هم ریجن با بازیتون باشه در غیر اینصورت بازی اجرا نخواهد شد
3. ویرایش: بازیهای اساسین اجرا شد اما Need for Speed The Run متاسفانه نه.
من برای راحتی کار دوستان فایلهایی رو که خودم تست کردم رو براتون تو 2 تا پوشه اپ میکنم و فقط شما کافی اونا رو Inject کنید.
کنسول من Pal هست.

اینم لینک فایلها در مدیا فایر:
http://www.mediafire.com/?gzsg8319fdnrz75
http://www.mediafire.com/?j3e34994e966moq

فقط دو نکته رو بگم به علت تشابه اسم بعضی از فایلها اونا رو تو 2 پارت کردم که فقط اسمآ پارت 1 و 2 هستن ولی در واقع هر کدام جداگونه اکسترکت میشن و مورد بعدی اینکه بازی Skyrim و Call of Duty رو من 4 و 2 فایل براشون گذاشتم.چون وقت نکردم تست کنم که دقیقا با کدومشون میشه به همین علت به صورت کلی گذاشتم.شما بعد از اینکه تست کردید میتونید با حذف کردن فایله بفهمید کدوم به کنسول و بازیتون میخوره
فقط Rage توی این فایلها نیست.

آخرین ویرایش:
دستگاه من mw3رو اجرا نمیکنه ولی ac3رو اجرا میکنه

دوست عزیز میتونید فایل آپدیت رو اپلود کنید تا همه بتونن استفاده بکنن
به جایی که بازی ریخته برید آپدیت بازی رو در usb کپی کنید بعدش از طریق هوریزن به کامپیوتر بریزین بعدش در 4shared اپلود کنید تا همه حال کنن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or