اتوموبيل هاي شما در NFS:Carbon

Detective-G3me

کاربر سایت
سلام بچه ها
اميدوارم حال همتون خوب باشه
به احتمال زياد همتون ديگه بازي رو داريد;)
در اينجا تصاوير ماشين هاي اسپورت شدتونو در نيد فور اسپيد كربن بزاريد
اميدوارم رقابت خوبي بشه با تشكر
اول خودم:)

این ماشین Exotic من:
29qmy6o.jpg

این ماشین Tuner من:
43c10np.jpg

و اینم ماشین Muscle من:
2uqhheo.jpg

آقای sAsAn.K ممنون از عکسها ! ولی برادرانه میگم شما بسیار بسیار بی سلیقه هستید ! اصلا ماشینهاتون قشنگ نبودند ..!! این نظر کاملا شخصیه البته..

Zelda جان خواهش می کنم عزیز این چه حرفیه.
هر کس یه نظری داره.
ولی میشه مشکل ماشین ها رو بگی؟
Murcielago من که سادس و قشنگه چون کسی ماشین Exotic رو معمولا Tuned نمی کنه.
به نظر شما Murcielago ، Tuned کردن لازم داره؟!؟!؟!؟
حالا Gallardo یه چیزی ولی Murcielagi خداییش ضایش اگه Tuned بشه.
در مورد اون Viper SRT-10 هم باید بگم که Tuned کردن به همه ی ماشین های Muscle میاد به غیر از این!.
اون Skyline رو هم قبول دارم زیاد جالب نیست ولی باید یه نمونه از Tuner هم میزاشتم دیگه!.
راستشو بخوای تز ماشینهای Tuner خوشم نمیاد فقط Exotic و Muscle!.
حالا میشه یگب چرا زشتن؟

سلام خدمت دوست عزیز ساسان ..

به این نکته توجه داشته باشید که این ماشینهایی که در بازی وجود دارند خب ذاتا زیبا هستند ! یعنی بدون هیچ چیز هم جالب اند ولی نکته من اینجاست که شما چجوری بتونین بادی کیت ها رو رو هم مچ کنید ( کاری که تو MW نمیکردید ) من خودم هنوز کربن بازی نکردم ولی اگه سیستم قطعات خارجیش مثل UnderGround باشه خیلی خوبه .. آدم حداقل یکم خلاقیت در میکنه از خودش !! در ضمن اینم داشته باشید که تو این جور بازیها هرچی به ماشین ببندید قشنگه :) من نظرهامم شخصی بود که گفتم ..

اگر من جای تو بودم رنگ رینگهای اس ال آر رو عوض میکردم رنگ روشن میزاشتم و رنگ دومم قرمز نمیزاشتم ( سلیقه خودم ! :cheesygri ) اون مورشیلاگو هم فک کنم خودت بدونی چرا قشنگ نیست ..

سلام خدمت دوست عزیز ساسان ..

به این نکته توجه داشته باشید که این ماشینهایی که در بازی وجود دارند خب ذاتا زیبا هستند ! یعنی بدون هیچ چیز هم جالب اند ولی نکته من اینجاست که شما چجوری بتونین بادی کیت ها رو رو هم مچ کنید ( کاری که تو MW نمیکردید ) من خودم هنوز کربن بازی نکردم ولی اگه سیستم قطعات خارجیش مثل UnderGround باشه خیلی خوبه .. آدم حداقل یکم خلاقیت در میکنه از خودش !! در ضمن اینم داشته باشید که تو این جور بازیها هرچی به ماشین ببندید قشنگه :) من نظرهامم شخصی بود که گفتم ..

اگر من جای تو بودم رنگ رینگهای اس ال آر رو عوض میکردم رنگ روشن میزاشتم و رنگ دومم قرمز نمیزاشتم ( سلیقه خودم ! :cheesygri ) اون مورشیلاگو هم فک کنم خودت بدونی چرا قشنگ نیست ..

راستی سایز عکستو درست کن تا تاپیک خراب نشه..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or