اتوموبيل هاي شما در NFS:Carbon

اي بابا ببين EA چه بلايي سر ماشينا داره در مياره من كه اصلا اين چند مدت دارم طرف اين بازي نميرم وقتي هم كه دلم حوس ميكنه يه يه ساعتي بازي ميكنم ولي از دوباره ضد حال ميخورم ميرم موست وانتد رو بازي ميكنم به نظر من ضعف موست وانتيد فقط تو پليساشه كه خيلي حرفه اي عمل نميكنن ولي كربن اين ضعف رو نداره در عوض سرعت ماشينا پايينه وبازي تو شبه ادم باز ضد حال ميخوره
اميدوارم نسخه بعد نيد فور اسپيد رو بتركونه
راستي جناب leoman به نظر من اصلا رو مورسيه لگو تغيير ايجاد نكن هر چي بيشتر دستش بزني بيشتر زشت ميشه منظورم رنگش و تزئيناتشه ولي بدنه خيلي بهش مياد عين يه ماشين جنگندش كرده بعد يه اسپويلر ويبر هم بهش اضافه كنيم شيك شيك ميه:biggrin1:

خوب به به carbon خان هم پیداش شد کجاییییییی

با نظرات زیاد موافق نیستم این بازی به نظر من محشره ولی خوب اگه مثل من کربن باز بودی میفهمیدی کلی باگ داره که خیلی ضایع بازی شده . ولی در کل بازی تکمیلیه .
در مورد مورسیه لاگو فکر کنم منظروت از اون تیکه که گفتی جنگندش کرده تهاجمیش کرده بود دیگه ؟‍!!!
بعدشم من یه چند وقت با رنگای روشن خیلی حال میکنم به همین خاطر اون مورسیه لاگوی بخت برگشته رو اون شکلیش کردم
303.gif

خوب به به carbon خان هم پیداش شد کجاییییییی
مخلصيم ما جايي نبوديم زير پاي شما بوديم (يه نگاه بنداز:biggrin1: )

با نظرات زیاد موافق نیستم این بازی به نظر من محشره ولی خوب اگه مثل من کربن باز بودی میفهمیدی کلی باگ داره که خیلی ضایع بازی شده . ولی در کل بازی تکمیلیه .
ميدونم محشره و صداي ماشينها هم خفنه و باگ هم زياد داره و بازيه تكميليه:biggrin1:
در مورد مورسیه لاگو فکر کنم منظروت از اون تیکه که گفتی جنگندش کرده تهاجمیش کرده بود دیگه ؟‍!!!
همون....:biggrin1:
بعدشم من یه چند وقت با رنگای روشن خیلی حال میکنم به همین خاطر اون مورسیه لاگوی بخت برگشته رو اون شکلیش کردم
303.gif
هميشه از اين كارا بكن :biggrin1: قربانت مجتي:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or