اتوموبيل هاي شما در NFS:Carbon

بابا ایول یه چیزایی میگی که از تعجب دارم ......

اول اینکه قرار نیست شکل بادی و رینگ و ... رو خودت درست کنی(با Auto Scul)
چون شکلهای خیلی خیلی بهتری به صورت پیش فرض برای بادی و رینگ وجود دارن که اگه یه نفر خودشو بکشه نمیتونه بهتر از اونا درست کنه
ولی شکل Spoiler و طرحهایی که رو ماشین میندازیم اینطوری نیستن و با کمی حوصله و دقت میشه بهترینها رو ساخت

در آخر بگم که زمانی که برای این تیونینگ صرف کردم مطمئن باش بیشتر از اونیکه Mustang رو تیونینگ کرده ای
خوب این دیگه به خلاقیت شما بستگی داره که بتونین طرح خودتون رو ( تا اونجایی که بازی اجازه میده) روی ماشین پیاده کنین و مطمئن باشین که اینکار خیلی بهتر و سختتر و حرفه ای تری هست نسبت به اینکه از وسایل اماده استفاده کنین. البته با اون وسایل خود بازی هم باید حرفه ای کارکنین تا ماشین خوبی در بیاد !;)

خوش به حالت اق جاوید . ولی اینایی که تو روش وقت میزاری فکر نکنم کار ساخت خیلی طول بکشه بعدشم من بیشتر منظورم طراحی بدنه و متناسب بودن نوع رنگ و طرح رو بدنه بود .
بعدشم ادم اگه با این بازی حال کنه طراحی هاشم قشنگ میشه و فقط واسه اینکه بگه ما هم هستیم نمیاد دوتا عکس ماشین بزار که تیون نشدش قشنگ تره !!!

ببین عزیز
اصلا تیونینگ کربن واسه این صدا کرد که Visual هاش خیلی خیلی زیاد و همینطور به صورت Custom طراحی شده ان
بعد اینکه همه رنگها برای هر ماشینی که بگی میان
شرط اینکه طرح روی ماشین رو با اون رنگ مچ کنی

در ضمن اگه فکر میکنی انداختن طرحها رو ماشین راحته
طرحی که واسه مرسدس کار کردم رو رو هر ماشینی که میخوای درست کن تا معلوم بشه
سخته یا راحت
اگه نزدیک هم بود قبوله
و اینو هم بگم که بادی که واسه موستانگ کار کردی رو میشه در عرض دو سه دقیقه کار کرد

اینم ماشین من
4d2h386.jpg

ببین عزیز
اصلا تیونینگ کربن واسه این صدا کرد که Visual هاش خیلی خیلی زیاد و همینطور به صورت Custom طراحی شده ان
بعد اینکه همه رنگها برای هر ماشینی که بگی میان
شرط اینکه طرح روی ماشین رو با اون رنگ مچ کنی

در ضمن اگه فکر میکنی انداختن طرحها رو ماشین راحته
طرحی که واسه مرسدس کار کردم رو رو هر ماشینی که میخوای درست کن تا معلوم بشه
سخته یا راحت
اگه نزدیک هم بود قبوله
و اینو هم بگم که بادی که واسه موستانگ کار کردی رو میشه در عرض دو سه دقیقه کار کرد
78.gif
78.gif
78.gif
59.gif
59.gif

باشه بابا تو این کاره ای حالا چرا گریه میکنی

امیدوارم ناراحت نشی ولی این کار دومت یه کمی همچی بی دقت بوده . بزار نقات قوت ماشین اولت رو بگم تا بفهمی تو کار دوم چیکار کردی
تو slr هماهنگی خطوت رو بدنه با رینگ های ماشین خیلی زیبا شده چون هر دوس دارای خمیدگی هایی هست عقب خود slr هم که با اون خمیدگی زیباش کارو خیلی باحال کرده ولی تو این کار دومت اومدی یه دوگانگی اینجاد کردی رینگ ها اصلا با بدنه و نوع طرح بدنه هماهنگی نداره اسپیلر هم که دیگه نگو خدایی بد انتخاب کردی اندازشم با صندوق عقب هماهنگی نداره رنگ ماشین هم یه رنگ تکراری گذاشتی رنگی که خیلی ها فکر میکنن برا هر طور ماشینی قشنگه . ولی در کل بهت میگم استعداد قشنگ تیون کردن داری پس از تعریفای من هیجان زده نشو و اون چه رو که دلت بهت میگه قشنگه بزار نه اون چه رو که فکر میکنی به نظر من قشنگه .

اي بابا ببين EA چه بلايي سر ماشينا داره در مياره من كه اصلا اين چند مدت دارم طرف اين بازي نميرم وقتي هم كه دلم حوس ميكنه يه يه ساعتي بازي ميكنم ولي از دوباره ضد حال ميخورم ميرم موست وانتد رو بازي ميكنم به نظر من ضعف موست وانتيد فقط تو پليساشه كه خيلي حرفه اي عمل نميكنن ولي كربن اين ضعف رو نداره در عوض سرعت ماشينا پايينه وبازي تو شبه ادم باز ضد حال ميخوره
اميدوارم نسخه بعد نيد فور اسپيد رو بتركونه
راستي جناب leoman به نظر من اصلا رو مورسيه لگو تغيير ايجاد نكن هر چي بيشتر دستش بزني بيشتر زشت ميشه منظورم رنگش و تزئيناتشه ولي بدنه خيلي بهش مياد عين يه ماشين جنگندش كرده بعد يه اسپويلر ويبر هم بهش اضافه كنيم شيك شيك ميه:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or