اتوموبيل هاي شما در NFS:Carbon

سلام
میگم این عکس ها را با برنامه میگیرید یا با همون take picture داخل خود بازی ولی اون که باید اکانت داشته باشی
با کلید print screen تو محیط بازی و بعدش هم تو یه برنامه ای مثل paint پستش میکنیم .
=====
لازم شد منم یه عکس از ماشینم بزارم .
تا فردا یه عکس میذارم .

میگم این اقا ساسان چجوری این ائودی رو برده تو car lot ترو خدا توضیح بدین من این ماشینو تو هیچ کدو از قسمت های بخش تکنفره یا داستانی بازی ندیدم حتی بازی رو کامل تموم کردم و همه ی ریوارد کارتارو هم گرفتم فقط این ماشینو با بی ام و و چند تا ماشین دیگه تو قسمت qick race دیدم ترو خدا کمک کنین

اینم از تیونینگهای من

اول از MC Laren شروع میکنم

4057vy8.jpg
[/IMG]

42vzazk.jpg
[/IMG]

سلام تو صفحه قبل که کلی عکس گذاشتم مثل اینکه همش خراب شد
دوباره میزارم البته یه دونه جدیده
یه موستانگ حسابی رو بدنش کار کردم

ببخشید پستام دوتا میشه اخه میترسم دوباره عکسا خراب شه
یه چیزی رو هم بگم که بچه ها میخوای عکس بزارین یه چی جدید بزارین یه چی که روش یه کم زحمت و خلاقیت باشه نه یه ماشین که حتی طراحی بدنش هم از طراحی اماده های خود کربنه
مثل کار اق جواد البته ایشون زحمت کشید و وقت گذاشتن که عکس ماشیناشون رو گذاشتن ولی اگه بیشتر کار میکردن بهتر بود

از کار اق کربنم خوشم اومد خوب بود

اینم عکسا یی که قبلا گذاشتم ولی خراب شده بودن

یه چیزی رو هم بگم که بچه ها میخوای عکس بزارین یه چی جدید بزارین یه چی که روش یه کم زحمت و خلاقیت باشه نه یه ماشین که حتی طراحی بدنش هم از طراحی اماده های خود کربنه
مثل کار اق جواد البته ایشون زحمت کشید و وقت گذاشتن که عکس ماشیناشون رو گذاشتن ولی اگه بیشتر کار میکردن بهتر بود

منظورتون از جواد من هستم؟

شرکت آواژنگ دوباره یسری مسابقات جدید این بار برای بازی NFS: Carbon که گذاشته که به بهترین و بدترین (!) طراحی و همچنین بهترین رکورد های جایزه هایی رو می ده که جایزه هایشم خوبیه!
http://www.avajang.com/start/competition/nfs_carbon/index.asp

میگم من فایلمو چوری برای شرکت ارسال کنم بخشی در این مورد ندیدم میشه یه توضیح بدید

سلام
منم یه طرح میذارم ولی از تونجایی که آدم تنبلی هستم از همون طرحهای آماده استفاده کردم .
حالا بعدی رو بیشتر روش کار میکنم .

بابا ایول یه چیزایی میگی که از تعجب دارم ......

اول اینکه قرار نیست شکل بادی و رینگ و ... رو خودت درست کنی(با Auto Scul)
چون شکلهای خیلی خیلی بهتری به صورت پیش فرض برای بادی و رینگ وجود دارن که اگه یه نفر خودشو بکشه نمیتونه بهتر از اونا درست کنه
ولی شکل Spoiler و طرحهایی که رو ماشین میندازیم اینطوری نیستن و با کمی حوصله و دقت میشه بهترینها رو ساخت

در آخر بگم که زمانی که برای این تیونینگ صرف کردم مطمئن باش بیشتر از اونیکه Mustang رو تیونینگ کرده ای

خوش به حالت اق جاوید . ولی اینایی که تو روش وقت میزاری فکر نکنم کار ساخت خیلی طول بکشه بعدشم من بیشتر منظورم طراحی بدنه و متناسب بودن نوع رنگ و طرح رو بدنه بود .
بعدشم ادم اگه با این بازی حال کنه طراحی هاشم قشنگ میشه و فقط واسه اینکه بگه ما هم هستیم نمیاد دوتا عکس ماشین بزار که تیون نشدش قشنگ تره !!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or