آیا PS4 میخرید یا نه

آیا PS4 میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    489
  • نظرسنجی بسته شده است .

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
داداش روزی چند بار این سریال دودکش رو نگاه میکنی ؟ :d
آقا حرف شما درسته . قیمت ها تو ایران گرونه . ولی شما ps4 بخر برو تو مولتی bf تا دو سال از خواب و خوراک میندازت . بعد میری یه بازی دیگه میخری باز مولتی از خواب و خوراک میندازت . کلا اگه بر اساس بازی سینگل هست اصلا ارزش نداره بری انقدر پول بازی بدی که چهار روز بعد تموم شه . ( پس pc چیه ؟ بری اینکه بری بازی های سینگل و ... رو کپی بخری بازی کنی حال کنی )
اما اگه با هک شدن ps4 بخش مولتیش از بین نره ( بن نکنن ) پس میرم هک شدش رو میخریم .
جون داداش دیشب اولین بار بود دیدم!:d
رفیق شما پلی4 نمیگیری خدا تومن که یه بتلفیلد بگیری 6 ماه بازی کنی در ضمن من پی سیم نفتیه و مجددا اشاره میکنم پلی 4 نمیگیرم که 3 میلیونم پول ارتقای سیستم بدم
پلی4 میگیریم که بازی کنیم نه اینکه برای انجام یه بازی روی سینگل برم از یه کنسول دیگه استفاده کنم این میشه مثل همین که دوباره هم پلی بگیرم هم ایکس باکس...واقعا بنظرت با این شرایط قیمتی این درسته؟
این چیزی که شما میگی مثل اینه که مثلا اگه cal of duty و killzone اومدن مجبور شم یکیشونو انتخاب کنیم من که نمیتونم شما میتونی؟

آخرین ویرایش:

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
جون داداش دیشب اولین بار بود دیدم!:d
رفیق شما پلی4 نمیگیری خدا تومن که یه بتلفیلد بگیری 6 ماه بازی کنی در ضمن من پی سیم نفتیه و مجددا اشاره میکنم پلی 4 نمیگیرم که 3 میلیونم پول ارتقای سیستم بدم
پلی4 میگیریم که بازی کنیم نه اینکه برای انجام یه بازی روی سینگل برم از یه کنسول دیگه استفاده کنم این میشه مثل همین که دوباره هم پلی بگیرم هم ایکس باکس...واقعا بنظرت با این شرایط قیمتی این درسته؟
این چیزی که شما میگی مثل اینه که مثلا اگه cal of duty و killzone اومدن مجبور شم یکیشونو انتخاب کنیم من که نمیتونم شما میتونی؟

شما میتونید با تعویض و خرید و فروش بازیتون هم cod رو بازی کنید هم کیلزون . مگه شما چند بار میخوای بخش سینگل یه بازی رو بری ؟ خوب وقتی تموم کردی میری میفروشیش و یکی دیگه میخری به همین راحتی .
البته درسته هر بار کمی پایین تر میخرن اما بازم یه نوع سرماه گزاریه و پولت از بین نمیره . شما میتونی در طول 1 سال 3 تا بازی بخری یه مولتی و یه سینگل اول میخری . بعد میتونی یه مولتی دیگه هم بخری . اون وقت سرمایت رو داری میتونی بری بعد یک دو سال مولتی ها رو بفروشی و بهترش رو بخری و سینگل رو هم میتونی بفروشی .
پلاس هم که قربون برم بازی های مستقل و ... رو چند وقت یه بار رایگان میده .
به نظر من انقدرا هم سخت نیست . نمیخواد میلیونی بری بازی بخری ( خارجیهاش هم همچین کاری نمیکنن ) یه بازی برتر رو انتخاب میکنی بازی میکنی میری میفروشیش یکی دیگه میخری بازی میکنی . به علاوه الان دیگه بازی ها بیشتر روی قابلیت های مولتی شون مانور میدن و اگه با هک شدن مولتی رو نتونی بازی کنی پس کنسول به چه دردی مخوره ؟
یه مورد دیگه هم هست اونم عشق به سونیه که باعث میشه ادم سمت کپی نره . به قول کی از کاربرا ما همه یه فن سونی درون داریم و وقتی فعال بشه دیگه کسی جلودارش نیست . :d

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
کلا خدا نکنه کپی بشه و واقعا هم کپی شدنش فکر می کنید راحته ؟ همین الان قیمت دستگاه کپی خور 1.700 1.800 تومنه (چون نیست 3.55 !) ولی خدا کنه قیمت ها هم بیاد پایین که همه بتونن بخرن یا حداقل اکثریت

والا همین حس که تو کلی ادم ناشناس خارجی یه ایرانی پیدا می کنم یه بکس یا یه گروه تشکیل می دیم یا یا هم شهری به کل بازی کردن می ارزه اینایی هم که می گن pc یه سری چیزا رو تجربه نکردن حس اینکه متال گیر 4 اومده پولت تکمیل نیست بری بخری منتظر دسته دو بودن بازی میشی یا یه بازی میشه زندگیت یا یه تریلر میشه آرزو تجربه بازی یا یه تیزر که فقط تاریخ انتشار یه بازی رو می ده یا یه ادامه داستان از بازی محبوبت یا همون دوستای انلاین psn و با هم بودن قرار انلاین گذاشتن و رقابت های تروفی این حرفا والا من که فقط ps1.ps2.psp.ps3.psvita و به زودی ps4

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
من چه کپی خور بشه چه نشه میخرم
بعد دوستان یه سوال؟
اگه ps4 کپی خور بشه بازی هاش مثل ps3 کپی میشن؟یا ممکنه بلو ری کپی بیاد

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
معلوم نیست دیگه باید ببینیم چطوری هک میشه البته من که می گم نمیشه (نظر شخصی :) یا حداقل به این زودی زودی ها )

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,130
من چه کپی خور بشه چه نشه میخرم
بعد دوستان یه سوال؟
اگه ps4 کپی خور بشه بازی هاش مثل ps3 کپی میشن؟یا ممکنه بلو ری کپی بیاد

اگه قرار بود به این راحتی روش هک دستگاه حدس زده بشه که PS3 همون روزای اول هک میشد!

من به شخصه اگه کپی خور هم باشه، باز بازی اوریجینال رو ترجیح میدم. مولتی پلیر و امکاناته دیگه PSN و Plus قابل چشم پوشی نیست.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
به قول دوستم بازی کردن رو خیلی سخت کردن ... :d

نسل بعد علاوه بر ps4 ... یه فول hd و یه ویزا کارت و یه اینترنت نامحدود با سرعت 1 مگ نیاز لازم و قطعیه ...

دارم میرم عسلویه سر کار برای عشقم ایشالله که موقع لانچ بتونم تهیش کنم ... :x:-*

وای اون کارتون خوشگل و خوشرنگش رو دستت بگیری ... زیباترین ps رو از داخلش بیاری بیرون چه حس قشنگیه ...

از بین این 3-4 تا رنگ موندم کدوم رو بگیرم

کرمی بالا دست چپ و هر سه تای دست ردیف راست ... واقعا این تنوع رنگ بی نظیره ... واقعا سونی همه این رنگ ها رو میده اونم برای لانچ ؟؟؟ این دفعه نمیخوام مشکی بگیرم .

چقدر خوشگله :x

آخرین ویرایش:

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بچها این رنگها تایید شدن!!:-o
میگفتن یکی از فنها این رنگها رو واسه اینکه سونی رو مجبور کنه این رنگهارو تولید کنه اینارو درآورده!!
یعنی واقعا اگه رنگاش تایید بشن اونوقت علاوه بر اینکه باید بین خرید one و ps4 به سختی یکی رو انتخاب کنیم حتی باید در انتخاب رنگ هم باید با سختی یکیرو انتخاب کنیم چون واقعا یکی از یکی خوشگلتره!!
حالا اگه بشه بعد از پایان یافت این نظر سنجی و اگر سونی هم این رنگهارو تایید کرده یه نظر سنجی دیگه بزارید بگید که کدوم رنگ ps4 و یا کدوم باندل رو میخرید!!!
نظر سنجی خوبی میشه ها

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
بچها این رنگها تایید شدن!!:-o
میگفتن یکی از فنها این رنگها رو واسه اینکه سونی رو مجبور کنه این رنگهارو تولید کنه اینارو درآورده!!
یعنی واقعا اگه رنگاش تایید بشن اونوقت علاوه بر اینکه باید بین خرید one و ps4 به سختی یکی رو انتخاب کنیم حتی باید در انتخاب رنگ هم باید با سختی یکیرو انتخاب کنیم چون واقعا یکی از یکی خوشگلتره!!
حالا اگه بشه بعد از پایان یافت این نظر سنجی و اگر سونی هم این رنگهارو تایید کرده یه نظر سنجی دیگه بزارید بگید که کدوم رنگ ps4 و یا کدوم باندل رو میخرید!!!
نظر سنجی خوبی میشه ها
نه تایید نشده و احتمال عرضه روی این رنگا خیلی خیلی کمه شما الان ps3 رو نگا کن کلا چند تا رنگ اومد مگه مشکی سفید قرمز با یکی دوتا دیگه همچنین واسه ps2 و vita هم همینطوره. در کل این رنگا از طرف فن جماعت انتخاب میشه ولی هیچوقتم تولید نمیشه!:d

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,855
نام
پدرام
اگه کپی خور شد حتما میگیرم.نشه کسی نمیتونه 300 تا 400 هزار پول بازی بده که خخخخخ8-|

چطوری حساب کردید که شد 300-400؟؟؟!!!!
صددرصد نسل آینده رو کنار سونی خواهم بود،ماکرو گند زد

Sent from my C5303 using Tapatalk 2

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان دیگه خیلی مسئله رو پیچیده میکنین.
PS3 که 250 تاست اینجا میشه 1100 تومن.
پس PS4 هم که 400 تاست میشه 1800 تومن. البته نه روز لانچ. تا 2200 هم پست داره.
بازی هاش هم عین این نسل میشن 200-250 تومن.
الان با این قیمت کلی بازی های PS3 مشتری داره. همشون هم مایه دار نیستن. میخرن و میفروشن.
الان شما میری یدونه آیفون 5 زپرتی رو میخری 2400 ککت هم از خواب بیدار نمیشه :d اونوقت یدونه کنسول به این قشنگی 1800 ناراحتت میکنه !
من نمیگم 1800 پولی نیست منتها چی ارزونه که این یکی باشه.
در مورد کپی خور هم امیدوارم هک نشه. مطمئن باشین هم لذت بیشتری میبرین تو اریج هم قیمت ها منطقی تر میمونن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر