آیا PS4 میخرید یا نه

آیا PS4 میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    489
  • نظرسنجی بسته شده است .
Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
شب و روز شما هم بخیر :D
ولی شما خودت یه بار دیگه پست آخر رو بخون ! :D
نقل قول از دایناسور(=)))

تاپیک قفل میشه تا زمانی که اطلاعات کامل مثل قیمت و تاریخ عرضه و سایر ویژگی های کنسول اعلام بشن ، تا دوستان با دقت بیشتری نظر بدن و صرفاً به خاطر اسم کنسول پست نزنن.​

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
نقل قول از دایناسور(=)))
آقا عبدال... منظور کیا اینه به نظرم که گفتن اون تایپیک رو باز میکنن ولی شما تایپک جدید زدین ممنون میشم ان بحث رو ادامه ندید !!
در کل ما پلی 4 رو میپسندیم و میخریم !!(اگه به قول یه نفر مانی باشه !!)

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
آقا عبدال... منظور کیا اینه به نظرم که گفتن اون تایپیک رو باز میکنن ولی شما تایپک جدید زدین ممنون میشم ان بحث رو ادامه ندید !!
در کل ما پلی 4 رو میپسندیم و میخریم !!(اگه به قول یه نفر مانی باشه !!)
بحثی نبوده من بره این درخواست باز کردن اون تاپیک رو ندادم که رأی ها اون زمان مال قبل اعلام قیمت و خیلی چیزای دیگه بود خیلیا نظرشون برگشت ولی نمیتونستن دیگه عوض کنن

این نظرسنجی واقع بینانه تر هست.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بحثی نبوده من بره این درخواست باز کردن اون تاپیک رو ندادم که رأی ها اون زمان مال قبل اعلام قیمت و خیلی چیزای دیگه بود خیلیا نظرشون برگشت ولی نمیتونستن دیگه عوض کنن

این نظرسنجی واقع بینانه تر هست.
من از شما واقعا" تشکر میکنم باز برای این 2 نظر سنجی داخل هر 2 هم شرکت کردم ! ولی این نظر سنجی ها هم مثل بقیه سایتا پلی 4 پیروز میدان هست سونی خوب داره همایت میکنه و از قبل همه برنامه ریزی هاش رو کرده !!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
این نسل 4-5 سال برای کنسول PS3 صبر کردم و خیانت نکردم به کمپانی محبوبم با اون همه فیدبک منفی ... الان که این سال حماسی و این نمایش قدرتمند رو میبینم ... PS4 نخرم ؟؟؟

اگه طول هم بکشه و اسلیم هم بیاد ... باز همین مدل اولیه رو میخرم .. چون خیلی خوشم اومده ازش شدید .... طراحیش عالیه ... کپی خور هم بشه ... اورجینال خور بگیرم ... چون اصلا نمیخوام +PS .... و لذت انلاین در GAIKAI رو از دست بدم ....

srhd021mhr

کاربر سایت
Jan 13, 2013
63
نام
مهران
500درصد میخرم البته نه موقع لانچ حدود 6ماه بعد از عرضه
سرم بره به سونی خیانت نمیکنم و بخاطر آنلاینش هم که شده حتما میخرم
البته اگه خدا عمری بهم بده

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
با توجه به معماری کم مصرف جگوار و تکنولوژی 28 نانو و سایر موارد دیگه به احتمال زیاد مشکلات داغ کردن و اینا رو خیلی کمتر شاهد هستیم روی هر دو کنسول مایکرو و سونی!!
در مورد خرید هم با وجودی که ارادت خاصی به رئیس دارم ولی خرید اولم فعلا PS4 هست!! تا ببینیم تو این چند ماهه باقی مونده چه اتفاقاتی میفته!!

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من هم صد در صد ps4 می خرم. تا اینجا که مطالب مختلف در مورد هر دو کنسول رو دنبال کردم به این نتیجه رسیدم که فقط ps4 بخرم.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
من تو فکرم این بود که اگر قرار شد کنسول نسل بعدی بگیرم ، یدونه ps4 بگیرم. اما تریلر quantum break داره نظرمو عوض میکنه. به نظر میاد حرف جدیدی برای گفتن داره.منتظر تریلرای بیشتری از بازی ها هستم. البته نبودن سیستم عامل دوم مثل لینوکس هم دلیل دیگه ای هست.
الان اکثر بازی های playstation تکراری شدن. نمونش GOW یا بازی های david cage ( البته این آخری رو چون هنوز نیومده بازی نکردم ولی دوتا بازی قبلیش و تریلرای این آخری نکات مشترک زیادی دارند تا حدی که بعضی جاها فکر می کنی داری اون یکیو بازی می کنی). همینطور بازی های naughty dog هم مثل اینکه همشون مثل هم هستن ( میدونم این شباهتا بیشتر به خاطر موتور مشترک بین بازی ها هست ولی علاوه بر اشتراک های موتوری اشتراک های دیگه ای هم دارن). کیلزون هم مثل اینکه نسخه دومش بهترین نسخه بوده تا حالا . و همینطور بعضی موارد دیگه.
از همه مهمتر بازیی مثل متال گیر سالید 5 هم مولتی پلتفرم شده. بازیی که نسخه چهارمش تنها دلیل من برای خرید ps3 بود.
این رو هم بگم که معمولا اهل فن بازی نیستم . اگر بازیی رو حس کنم قشنگه میگم قشنگه ، و اگر ایرادی هم داشته باشه می پذیرم. مثل TLOU که بسیار قشنگ و همراه با ایراداتی بود.
تو این نسل هم از نظر من ps3 بهتر بود چون میتونست لینوکس داشته باشه و بلوری پخش کنه. بدون این دوتا عملا فرقی بین ps3 و xbox360 نمیدیدم (با توجه به این نکته که من آنلاین بازی نمی کردم) مگر یکی دوتا بازی خاص که ps3 داشت و دسته بهتری که x360 داشت.
نکته دیگه ای اگر یادم اومد اضافه می کنم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر