آیا Max Payene 3 نسبت به Max Payne های قبلی ، توانست شما را راضی کند ؟

آیا Max payne 3 توانست شما را راضی کند ؟

• بله

رای‌ها: 270 65.9%
  • خیر

رای‌ها: 140 34.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    410

Atypical

کاربر سایت
Jul 12, 2012
52
نام
محمد جوادی
الان که منتشر شده بازی شم کردیم تمومشم کردیم ....
به نظرم خییییلیییییییی روش کار شده بود فوق العاده بود .... من که خیلی از بازیش لذت بردم ...
ولی نمیدونم پتانسیلی که مکس پین های قبلی داشت رو توی این نسخه ندیدم ... نمیدونم شاید به خاطر اینه که با مکس پین 1و2 خاطره داریم :d

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
مکس پین 3 از نظر من دوزار هم قد مکس پین های قبلی نبود - منی که با مکس پین 2 زندگی کردم این بازی فقط یه جوک بی مزست !!

KeePeR

کاربر سایت
Sep 5, 2012
2
نام
Mehdi
بچه بودیم مکس پین 2 بازی میکردم و هیچی نمیفهمیدم که داستان چیه من کی هستم دشمن کی هست فقط بازی میکردم ولی حالا که مکس پین 3 اومده اونم پس از چند سال باید بترکونه:-s نترکونه بی انصافی هست

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
بچه بودیم مکس پین 2 بازی میکردم و هیچی نمیفهمیدم که داستان چیه من کی هستم دشمن کی هست فقط بازی میکردم ولی حالا که مکس پین 3 اومده اونم پس از چند سال باید بترکونه:-s نترکونه بی انصافی هست

به عنوان یه بازی مکس پین دوزار ارزش نداره و مطمئنا از این لحاظ نترکونده

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بازیش خیلی حرفه ای ساخته شده بود
جز بهترین شوترای سوم شخصی بود که بازی کردم اما بازم اون حس مکس پین های قبلی رو نداشت

حس مکس پین های قبلی رو بیشتر میشد توی ALAN WAKE حس کرد تا این
ALAN WAKE چون مال خود Remedy بود یک چیز تمیزی ساخته بود
صحنه هاش درست آدمو یاد مکس پینای قبلی مینداخت!

اگه این نسخه رو هم Remedy میساخت سه برابر این قشنگ تر میشد ولی گرافیکش دیگه اینقدر خوب نمیبود:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
از لحاظ شوتینگ حرف نداشت حتی از نظر هوش مصنوعی هم در درجه نرمال صدتا بازی های امروز میارزید واقعا من اذیت شدم دشمن ها کاملا با هوش بودن و هدشات میکردن و.. ولی از نظر جو و اتمسفر نا امید کننده بود واقعا ، کاشکی نیخواستن مکس در این وضعیت نشون بدن ، به اتمسفر نسخه های گذشته وفادار میموندن نه این که سر از برزیل دربیاری و اکشن محض و زد و خورد .. حد اقل این نکات تو نسخه های بعد رعایت کنن و جو تاریک و خفه رو به مکس پین برگردونن.

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
دوستانی که ایراد میگیرن کافیه مولتی شاهکارش تجربه کنند من از تمامی بازی های انلاینی که انجام دادم مکس بهترینش بوده باز تاکید میکنم برای تجربه هم شده یک بازی درست و درمون سوم شخص رو برای تجربه هم شده تجربش کنید .اکانت استیمم
sadra_gamer

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
افتضاح ! هیچ نقطه‌ی اتصالی با عنوانی به اسم Max Payne نداشت به جز صدای دوبلورش . هیچی . به عنوان دنباله‌ای واسه Max Payne به لعنت خدا هم نمی‌ارزه .
به عنوان یه IP جدید بازی خیلی خوش ساخت و روونی بود و شوتینگ تر و تمیزی به حساب میاد . ولی به عنوان میراث‌دار Max Payne .... حتی شوخیش هم زشته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر