آیا سیاست شرکت Nintendo را در مورد کم توجهی به گرافیک بازیها میپسندید ؟!

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
فکر کنم موضوع به اندازه ی کافی روشن باشه...آیا شما به عنوان یک گیمر سیاست اتخاذ شده توسط شرکت Nintendo را در مورد کنسول جدیدش و کم توجهی این شرکت به گرافیک بازیها میپسندید یا خیر ؟
این تاپیک برای اهانت به این شرکت درست نشده و قصدش به دست آوردن نظریات بقیه در مورد این کنسول و ضعف گرافیکیش است.

متشکرم...Nemesis

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
موهای زاعد بدنم

تاپیک 14 سال پیش رو بالا کشوندی :)) حس میکنم ancient artifact پیدا کردم الان

آخه تاپیک کنسول نینتندو سوییچه
سوییچ ۲۰۱۷ اومده
چجوری اصلا تاپیک مال سال ۲۰۰۷ ه ؟ ?

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آخه تاپیک کنسول نینتندو سوییچه
سوییچ ۲۰۱۷ اومده
چجوری اصلا تاپیک مال سال ۲۰۰۷ ه ؟ ?
مدیرا/ناظمای سایت تاپیک رو میتونن انتقال بدن هر بخشی که میخوان :D قبلا یه جا دیگه بوده الان بسته به بحث جدیدی که راه افتاد انتقالش دادن به بخش سوئیچ :D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
با اینکه تاپیک مال عهد تیرکمون شاه هستش ولی میخواستم از همین تاپیک استفاده کنم و اشاره کنم به یکی از دوستان که خودشو تحلیلگر اعظم میدونست و میخواست راه کار بده نینتندو برای جلوگیری از ورشکستگی =))
پایان دوران فرمانروایی نینتندو و ورشکستگی این شرکت !
نینتندو نه تنها ورشکست نشد بلکه کنسول جدیدش ماورایی داره میفروشه و موفق تر از همیشه بوده :Thumbsup:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
با اینکه تاپیک مال عهد تیرکمون شاه هستش ولی میخواستم از همین تاپیک استفاده کنم و اشاره کنم به یکی از دوستان که خودشو تحلیلگر اعظم میدونست و میخواست راه کار بده نینتندو برای جلوگیری از ورشکستگی =))
نینتندو نه تنها ورشکست نشد بلکه کنسول جدیدش ماورایی داره میفروشه و موفق تر از همیشه بوده :Thumbsup:

هولی شعط :D
قشنگ این تاپیک و محتویات اش عین شیر گندیده اند :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
???????

w6weveuj9l231.jpg

حاجی میخوای دعوا راه بندازی، روشن و واضح بگو :D

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
665
نام
Mohammadreza Sayari
دقیقا درسته تصویر
شما به قدرت سونی شک نکن ?

این تازه مقایسه پلی 2 بود
پلی 3 که دیگه جا خود داره ☺️

2020-07-27-01_46_23-45-COMPARISON-Crysis-Remastered-_-SWITCH-VS.-PlayStation-3-_-Head-2-Head-_-2.jpg
براح...
امیدوارم بدونی گیم کیوب خیلی قوی تر از PS2 بوده (آخرین کنسول نینتندو با شعار Play With Power بود)
بعد به جز یکی دو مورد بازی که از روی ریمستر ps4 به سویچ اومدن و سازنده ها خیلی روشون کار نکرده بودن بازی ای نبوده که روی ps3 بهتر از سویچ (یا حتی Wii U) بوده باشه مثل اساسین کرید ۳ ریمستر . کرایسیس هم توی ps3 اصلا آنتی آلایزنیگ نداشت ولی توی سویچ داره. رزولیشن نسخه سویچ 540p-900pخیلی بهتره تا ps3 با 540p locked. بازیای دیگه مثل بایونتا روی WiiU حتی بین ۵۰ تا ۶۰ فریم بودن روی سویچ روی ۶۰ لاک بودن ولی روی ps3 با ۲۰ فریم اجرا میشدن. بایوشاک ها روی سویچ 900p هستن ولی روی ps3 روی 720p قفل شدن. سویچ ۴ گیگابایت رم داره ولی ps3 فقط ۲۵۶ مگابایت رم و وی رم (که تازه همه‌ش هم برای بازی در دسترس نیست) پردازنده گرافیک ps3 هم ۲۳۰ گیگافلاپس بود درحالی که سویچ ۳۹۰ گیگافلاپس.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

من داشتم همین جوری امروز پیش بینی های این یارو رو میخوندم ببینم دقیقا چی نوشته

به طرز عجیبی اتفاقا تو اون پست اول هیچ چیز اشتباهی به اون صورت گفته نشده (به غیر از این که فکر می کرد مود کراس پلی بین PS4 و PSVita میتونه اون کنسول رو نجات بده... LOL :D)
Wii به خاطر عرضه کینکت و موو نمرد ولی کلا مومنتوم اش بعد 2009 خوابید. هر چند کنسول های نینتندو اصولا تا قبل همین سوییچ بیشتر از 5 سال عمر مفید تو بازار نداشتن برای همین واسه کسی عجیب نبود. ولی اشتباه نیست حرفش، عرضه اون دو تا تاثیر داشتن تو کاهش مومنتوم Wii
Wii U هم کلل محصول نامناسب در زمان نامناسب بود و ایرادهایی که به اون کنسول میگیره تا حد زیادی منطقی اند.
از اون طرف واقعا هم اون فیچر سه بعدی کردن تو 3DS برای نینتندو و مخاطباش مصیبت بود و Selling Point قوی ای واسه نینتندو محسوب نمی شد با این که خیلی روش کار کردن و جدا تکنولوژی خفنی بود

و نکته اش هم همینه :D
اینا همه درسته و بازم نینتندو قسر در رفت.
کسی حدس نمیزد یهو نینتندو بزنه زیر میز چرخه نسلی و وسط 2017 یه کنسول جدید که هیچی، یه شاخه جدید از محصولات گیمینگ مثل کنسول های هیبریدی رو به صورت مین استریم و با قیمت 300 دلار عرضه کنه بیرون. این یکی رو رسما نه سونی نه مایکروسافت نمیتونستن به هیچ روشی مومنتوم شو با چیز مشابه بخوابونن، اختلاف بین نوع محصولات تو این یه رقم خیلی زیاد بود. (سر همینه که هنوزم میفروشه بعد معرفی و عرضه کنسول های نسل نهم)

3DS که بهتر... رسما کردش 2DS :D و Low End ترین بخش بازار کنسولی به لحاظ قیمتی رو خیلی حساب شده گرفت. بخش بزرگی نبود ولی برای نینتندو بازم صرفه داشت و رسما Life Cycle کنسولی که باید اصولا جلوی گوشی های هوشمند و رشد سرسام آورشون درجا جون میداد رو تقریبا 1.5 برابر کرد.

واسه همین میگم نکته اش همینه
همه چیزهایی که این بشر گفته درسته ولی هیچ کس هیچ جا حساب نکرد نینتندو علی رغم این که یکی از سنتی ترین کمپانی های حال حاضر تو حوزه گیم به لحاظ مدیریتیه به طرز مسخره و تخیلی ای انعطاف پذیره از لحاظ جهتی که میتونه توش حرکت کنه
کلا همیشه دنبال کردن این کمپانی و جریانی که واسه خودش میسازه تا توش حرکت کنه به نظرم یکی از جالب ترین چیزهای کل صنعته و خوندن تاریخ کمپانی هم به همین اندازه جالبه از پس پر پیچ و خم های عجیب و غریبه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
من داشتم همین جوری امروز پیش بینی های این یارو رو میخوندم ببینم دقیقا چی نوشته

به طرز عجیبی اتفاقا تو اون پست اول هیچ چیز اشتباهی به اون صورت گفته نشده (به غیر از این که فکر می کرد مود کراس پلی بین PS4 و PSVita میتونه اون کنسول رو نجات بده... LOL :D)
Wii به خاطر عرضه کینکت و موو نمرد ولی کلا مومنتوم اش بعد 2009 خوابید. هر چند کنسول های نینتندو اصولا تا قبل همین سوییچ بیشتر از 5 سال عمر مفید تو بازار نداشتن برای همین واسه کسی عجیب نبود. ولی اشتباه نیست حرفش، عرضه اون دو تا تاثیر داشتن تو کاهش مومنتوم Wii
Wii U هم کلل محصول نامناسب در زمان نامناسب بود و ایرادهایی که به اون کنسول میگیره تا حد زیادی منطقی اند.
از اون طرف واقعا هم اون فیچر سه بعدی کردن تو 3DS برای نینتندو و مخاطباش مصیبت بود و Selling Point قوی ای واسه نینتندو محسوب نمی شد با این که خیلی روش کار کردن و جدا تکنولوژی خفنی بود

و نکته اش هم همینه :D
اینا همه درسته و بازم نینتندو قسر در رفت.
کسی حدس نمیزد یهو نینتندو بزنه زیر میز چرخه نسلی و وسط 2017 یه کنسول جدید که هیچی، یه شاخه جدید از محصولات گیمینگ مثل کنسول های هیبریدی رو به صورت مین استریم و با قیمت 300 دلار عرضه کنه بیرون. این یکی رو رسما نه سونی نه مایکروسافت نمیتونستن به هیچ روشی مومنتوم شو با چیز مشابه بخوابونن، اختلاف بین نوع محصولات تو این یه رقم خیلی زیاد بود. (سر همینه که هنوزم میفروشه بعد معرفی و عرضه کنسول های نسل نهم)

3DS که بهتر... رسما کردش 2DS :D و Low End ترین بخش بازار کنسولی به لحاظ قیمتی رو خیلی حساب شده گرفت. بخش بزرگی نبود ولی برای نینتندو بازم صرفه داشت و رسما Life Cycle کنسولی که باید اصولا جلوی گوشی های هوشمند و رشد سرسام آورشون درجا جون میداد رو تقریبا 1.5 برابر کرد.

واسه همین میگم نکته اش همینه
همه چیزهایی که این بشر گفته درسته ولی هیچ کس هیچ جا حساب نکرد نینتندو علی رغم این که یکی از سنتی ترین کمپانی های حال حاضر تو حوزه گیم به لحاظ مدیریتیه به طرز مسخره و تخیلی ای انعطاف پذیره از لحاظ جهتی که میتونه توش حرکت کنه
کلا همیشه دنبال کردن این کمپانی و جریانی که واسه خودش میسازه تا توش حرکت کنه به نظرم یکی از جالب ترین چیزهای کل صنعته و خوندن تاریخ کمپانی هم به همین اندازه جالبه از پس پر پیچ و خم های عجیب و غریبه
جدی گفتی ؟؟؟ :|
این بنده خدا فقط بخاطر اینکه کنسول wiiu ضعیف وارد عمل شده بود میگفت نینتندو باید بره سمت فرمول سونی و مایکروسافت و الا ورشکست میشه الان این چیش درسته ؟
نینتندو قبل وی یو دو کنسول فوق موفق wii و DS رو در کارنامه داشت و که سرمایه عظیمی رو برای نینتندو به ارمغان آورد و سود هنگفتی کرد
وی یو در واقع نوع تکمیل نشده کنسول سوئیچ بود که اون موقه بخاطر نبود چیپ قوی مثل الان، نینتندو نتونست ایده اش رو تکمیل کنه و در واقع این ایده برای زمان گیم کیوب بوده ولی تکمیل شده اش همینی که توی سوئیچ میبینید هست
امیدوارم نیننتدو حرکت جدید سوئیچ رو در نسل آینده تکرار کنه با اینکه میدونم دنبال یک چیز دیگه میره
ببینیم سوئیچ پرو چی داره و چقدر موفقیت داره قطعا تصمیم نینتندو رو برای نسل آینده مشخص میکنه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
این بنده خدا فقط بخاطر اینکه کنسول wiiu ضعیف وارد عمل شده بود میگفت نینتندو باید بره سمت فرمول سونی و مایکروسافت و الا ورشکست میشه الان این چیش درسته ؟

اینو که اشتباه می کرد... من در مورد چیزایی که می گفت باعث سقوط نینتندو داشتن تو اون برهه میشدن صحبت می کردم.
در مورد دلایل شکست Wii U خیلی چیزها میشه نوشت. شاید واقعا ضعف سخت افزاری اش یکی از کم اهمیت ترین هاش باشه

نینتندو قبل وی یو دو کنسول فوق موفق wii و DS رو در کارنامه داشت و که سرمایه عظیمی رو برای نینتندو به ارمغان آورد و سود هنگفتی کرد
حرفت درسته. ولی خب پول بی نهایت هم نداشتن :D
برای همین Switch عملا Make or Break بود. چون Wii U که تماما ضرر بود و 3DS و پروژه های جانبی مثل آمیبوها و کنسول های کلاسیک نمیتونست نینتندو رو تو خط کنسول سازی نگه داره. حرفتو قبول دارم ها. نینتندو با Wii U هیچ رقمه نمیتونست ورشکست بشه. این جوری نیست که یه خطا بزنه تموم شه کاری. ولی خب دو تا خطا به اون عظمت کار نینتندو رو واقعا میتونست بسازه (همون جور که کار سگا رو ساخت) و من یادمه اون روزها یه جوری به نظر میرسید که نینتندو راه در رو نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر