آیا سیاست شرکت Nintendo را در مورد کم توجهی به گرافیک بازیها میپسندید ؟!

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
فکر کنم موضوع به اندازه ی کافی روشن باشه...آیا شما به عنوان یک گیمر سیاست اتخاذ شده توسط شرکت Nintendo را در مورد کنسول جدیدش و کم توجهی این شرکت به گرافیک بازیها میپسندید یا خیر ؟
این تاپیک برای اهانت به این شرکت درست نشده و قصدش به دست آوردن نظریات بقیه در مورد این کنسول و ضعف گرافیکیش است.

متشکرم...Nemesis

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
4,852
نام
Farshad
آخه تاپیک کنسول نینتندو سوییچه
سوییچ ۲۰۱۷ اومده
چجوری اصلا تاپیک مال سال ۲۰۰۷ ه ؟ 😁
مدیرا/ناظمای سایت تاپیک رو میتونن انتقال بدن هر بخشی که میخوان :D قبلا یه جا دیگه بوده الان بسته به بحث جدیدی که راه افتاد انتقالش دادن به بخش سوئیچ :D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
4,923
نام
مهدی یوسفی اصیل
با اینکه تاپیک مال عهد تیرکمون شاه هستش ولی میخواستم از همین تاپیک استفاده کنم و اشاره کنم به یکی از دوستان که خودشو تحلیلگر اعظم میدونست و میخواست راه کار بده نینتندو برای جلوگیری از ورشکستگی =))
پایان دوران فرمانروایی نینتندو و ورشکستگی این شرکت !
نینتندو نه تنها ورشکست نشد بلکه کنسول جدیدش ماورایی داره میفروشه و موفق تر از همیشه بوده :Thumbsup:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
167
در اصل یک صفحه هم جلو نرفته بوده:D

images

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
کاربر فعال
Jul 10, 2013
7,797
نام
سید محمد حسین
با اینکه تاپیک مال عهد تیرکمون شاه هستش ولی میخواستم از همین تاپیک استفاده کنم و اشاره کنم به یکی از دوستان که خودشو تحلیلگر اعظم میدونست و میخواست راه کار بده نینتندو برای جلوگیری از ورشکستگی =))
پایان دوران فرمانروایی نینتندو و ورشکستگی این شرکت !
نینتندو نه تنها ورشکست نشد بلکه کنسول جدیدش ماورایی داره میفروشه و موفق تر از همیشه بوده :Thumbsup:

هولی شعط :D
قشنگ این تاپیک و محتویات اش عین شیر گندیده اند :D

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
167
حالا شات بالایی هم مال ps2 نیست. اون کنسول توی اجرای اویل ۴ فلج تر از این حرفا بود. شات بالا احتمالا مال گیم کیوبه

دقیقا درسته تصویر
شما به قدرت سونی شک نکن 😁

این تازه مقایسه پلی 2 بود
پلی 3 که دیگه جا خود داره ☺️

2020-07-27-01_46_23-45-COMPARISON-Crysis-Remastered-_-SWITCH-VS.-PlayStation-3-_-Head-2-Head-_-2.jpg

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
50
دقیقا درسته تصویر
شما به قدرت سونی شک نکن 😁

این تازه مقایسه پلی 2 بود
پلی 3 که دیگه جا خود داره ☺️

2020-07-27-01_46_23-45-COMPARISON-Crysis-Remastered-_-SWITCH-VS.-PlayStation-3-_-Head-2-Head-_-2.jpg
براح...
امیدوارم بدونی گیم کیوب خیلی قوی تر از PS2 بوده (آخرین کنسول نینتندو با شعار Play With Power بود)
بعد به جز یکی دو مورد بازی که از روی ریمستر ps4 به سویچ اومدن و سازنده ها خیلی روشون کار نکرده بودن بازی ای نبوده که روی ps3 بهتر از سویچ (یا حتی Wii U) بوده باشه مثل اساسین کرید ۳ ریمستر . کرایسیس هم توی ps3 اصلا آنتی آلایزنیگ نداشت ولی توی سویچ داره. رزولیشن نسخه سویچ 540p-900pخیلی بهتره تا ps3 با 540p locked. بازیای دیگه مثل بایونتا روی WiiU حتی بین ۵۰ تا ۶۰ فریم بودن روی سویچ روی ۶۰ لاک بودن ولی روی ps3 با ۲۰ فریم اجرا میشدن. بایوشاک ها روی سویچ 900p هستن ولی روی ps3 روی 720p قفل شدن. سویچ ۴ گیگابایت رم داره ولی ps3 فقط ۲۵۶ مگابایت رم و وی رم (که تازه همه‌ش هم برای بازی در دسترس نیست) پردازنده گرافیک ps3 هم ۲۳۰ گیگافلاپس بود درحالی که سویچ ۳۹۰ گیگافلاپس.

• Like
Reactions: mr-game&watch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر