آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
.وقتی که گیرز1 سال 2006 اومد هیچ بازی در حد اون وجود نداشت.مخصوصا قسمت آنلاینش که خیلی پر طرف دار بود.گیرز 2 با اومدنش فقط تونست آبروی گیرز1 رو ببره و هیچ چیز دیگه ای نداشت جز هاست ادونتیج! که اعصاب همه رو داغون می کرد.کنم. من هم گیرز 1 هم گیرز 2 رو خیلی دوست دارم .دوستانی که من رو میشناسن میدونن من شش ماه تمام گیرز 2 آنلاین بازی می کردم ولی درحال حاضر دیگه جذابیتی نداره.هر کسی که تازه میاد تو لایو صاف میره گیرز2 بازی می کنه از بس بازی آسونه و هیچی نداره.بازی شده پر از نوب !
در کل به نظر من چون سال 2006 بازی با چنین گرافیکی وجود نداشته همه فکر میکنن اپیک شاهکار کرده! ولی این دلیل نمیشه که بشه اون رو یک تحول به شمار اورد.سیستم کاور گیری جدید+سیستمHealth جدید+گرافیک بالا که تحول نیست.نمیشه گفت چون اون موقع بازی در حد اون وجود نداشته پس یک تحول بوده!

.وقتی که گیرز1 سال 2006 اومد هیچ بازی در حد اون وجود نداشت.مخصوصا قسمت آنلاینش که خیلی پر طرف دار بود.گیرز 2 با اومدنش فقط تونست آبروی گیرز1 رو ببره و هیچ چیز دیگه ای نداشت جز هاست ادونتیج! که اعصاب همه رو داغون می کرد.کنم. من هم گیرز 1 هم گیرز 2 رو خیلی دوست دارم .دوستانی که من رو میشناسن میدونن من شش ماه تمام گیرز 2 آنلاین بازی می کردم ولی درحال حاضر دیگه جذابیتی نداره.هر کسی که تازه میاد تو لایو صاف میره گیرز2 بازی می کنه از بس بازی آسونه و هیچی نداره.بازی شده پر از نوب !
در کل به نظر من چون سال 2006 بازی با چنین گرافیکی وجود نداشته همه فکر میکنن اپیک شاهکار کرده! ولی این دلیل نمیشه که بشه اون رو یک تحول به شمار اورد.سیستم کاور گیری جدید+سیستمHealth جدید+گرافیک بالا که تحول نیست.نمیشه گفت چون اون موقع بازی در حد اون وجود نداشته پس یک تحول بوده!
اگه تحول نیست چرا بعد از گیرز خیلی از بازی ها خواستند سبک گیرز بسازند و ساختند و هیچ کدومشون در حد گیرز نبود؟

Black&White 2

من هنوز این عنوان تاریخی رو در یاد دارم. یک موجود تربیت می کردی و سعی می کردی به عنوان خدای بازی دنیا رو اداره کنید. واقعا بازی بی نظیری بود. البته در کنار بی نظیر بودن تحولی بزرگ نیز بود.

سلام
دوسته عزیز
شیش ماه میزدی توقع داشتی تکراری نشه واست
عجب!!!!

سلام
اره بازی هایی مسه کانترو فوتبال که حالت مولتی دارن اگه مولتی بزنی خسته کننده نمیشه
ولی خدایی تاپیک چه قشنگ خوابیده ها
البته میدونم بچه ها همه سرشون گرمه به عذاداری و مساجد وقت نمیکنن بیان اینجا دعوا کنن

سیستم کاور گیری جدید+سیستمHealth جدید+گرافیک بالا که تحول نیست.

سیستم ریکاور شدن Health که روی کیلزون 1 پدید اومد.

سیستم کاور گیری هم روی Killswich وجود آمد و اگر اسم بازیش درست یادم مونده باشه توی Special Ops:Nemesis Strike هم دیده شده بود.

میمونه گرافیک که تحول نیست...

سیستم کاور گیری هم روی Killswich وجود آمد و اگر اسم بازیش درست یادم مونده باشه توی Special Ops:Nemesis Strike هم دیده شده بود.

میمونه گرافیک که تحول نیست...

سیستم تعویض خشابش چی
البته اگ بازی کرده باشی میفهمی چی میگم

قبل از KZ خیلی از بازی ها این سیستم داشتند از جمله Halo

100% یه تحول بود البته یک تحول مثبت به نظر من تحول+ چیزیه که بقیه از اون تبعیت می کنن حالا اگه بخوایم بررسی کنیم از لحاظ گرافیک(بعد از ساخت geow1 چند درصد بازیا با unreal 3 ساخته شد) گیم پلی که دیگه احتیاج به هیچی نداره( بهترین بازی امسال u2 سیستم کاور گیریش کپی محض از روی این بازی)ه و ........
خود اونایی هم که رای منفی دادن میدونن به نظرتون فن نیستن؟

آخرین ویرایش:
آرش موضوع اینه که حتی تحول هم نیست ! حتی نوآوری هم نیستش !
دوستان هنوز فرق تحول و نوآوری رو نمیدونند !
درسته شهاب! تنها چیزی که به نظرم در تحول یه بازی نقش نداره همین سیستم تعویض خشاب هست!:cheesygri

آقا یکی میتونه به من یه دلیل منطقی بیاره که چرا گرافیک نمیتونه تحول باشه ؟
اگه گرافیک تحول نباشه پس صدا هم تحول نیست ! دلیل منطقی لطفا ؟

توجه داشته باشید هر دو عامل بالا یه نوع تجربه میتونه در بازی باشه .

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or