آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
انقلاب هم تقریبا همون معنی تحول رو میده. این از این.:biggrin1:
پس برو اول معنیه تحول و انقلاب را یاد بگیر بعد بیا بحث کنیم :biggrin1:
مسافرت چه ربطی به بازی داره؟:biggrin1: یعنی محیط GeOW هم تحول بود؟!!:eek: پس با این حساب AC2 هم نسبت به 1 تحول بود چون از خاورمیانه رفته بود ایتالیا.:biggrin1:

پسر دو ریالی تو چرا این همه کجه:biggrin1: اون برات یه مثال بود که زدم . متاسفانه محیط مسافرت را ربط دادی به gears .

تحول را تو تا الان تجربه نکردی ؟ حتما باید 1 را برات کنن 2 تا متحول بشی ؟

تو حتی میتونی یه سیلی بخوری مثلا از مادرت تا متحول بشی :biggrin1: هر چند که از این سیلی ها از دوستات و از جمله پدرت خوردی :biggrin1: ولی سیلی مادر فرق میکنه و متحول کنندست حالا افتاد ؟:biggrin1:
اینا شوخی بود فقط خواستم به عمق فاجعه پی ببری :biggrin1:

تنها تحولی که تو زمینه ی گرافیک دیده شده بود ,پرش بازیها از 2D به 3D بود, اگر بخواهیم اینجوری گرافیک GeOW رو تحول بدونیم , از سال 2006 تا به الان با این بازی هایی که سطح گرافیکی شون از GeOW بالاتره همش شاهد تحول بودیم...

در هر صورت به نظر بنده تحول در زمینه ی گرافیک بازیها می تونه همین ادعای سونی مبنی بر ساخت بازی ها و نمایش به صورت 3D توسط PS3 روی تلویزیونه...:love:

پس برو اول معنیه تحول و انقلاب را یاد بگیر بعد بیا بحث کنیم :biggrin1:
آره معنیشون یکی میشه. حداقل تو این بحث معنیشون دقیقا یکی میشه. برو تو لغت نامه نگاه کن. میخوای چندتا کلمه انگلیسی برات مثال بزنم که معنیشونو تو دیکشنری نگاه کنی هم زده تحول هم انقلاب؟! حالا باید درباره ی معنی کلمات هم بحث کنیم.:biggrin1: تو به اون چیزی که میگی تحول من میگم ارتقا. الان بحث ما سر اینه.:biggrin1:
سر دو ریالی تو چرا این همه کجه اون برات یه مثال بود که زدم . متاسفانه محیط مسافرت را ربط دادی به gears .
من از قصد اونو گفتم که بهت نشون بدم مثالهای منو کجکی برداشت میکنی یعنی چی! حالا هی برو 1 به 2، 3 به 4 کن!
تحول را تو تا الان تجربه نکردی ؟ حتما باید 1 را برات کنن 2 تا متحول بشی ؟
تحول برای من زمانی اتفاق میفته که همه چیزهای قبلی رو برام تغییرش بدن. نه اینکه یه چیزی پیشرفت زیادی ایجاد کرد بگم این تحول ایجاد کرده!

الان بحث ما و کلا این 33 صفحه میدونی سر چی بود؟ سر معنی کلمه تحول! هیچکس نگفت GeOW بازی بدی بود. هیچکس نگفت نوآوری نداشت. پیشرفت نداشت. میخوای یه نظر سنجی راه بیفته که GeOW بازی بدی بود یا خوب؟ مطمئن باش 90% میگن خوب بود. ولی تغییر ایجاد نکرد. دیگه من نمیدونم چه جوری باید توضیح بدم. هرچی لازم بود گفتم. هرکسی باید منظور منو میگرفت تا الان گرفت.

آره معنیشون یکی میشه.

چرا خودت را میزنی کوچه بابک چپ:biggrin1:

از این به بعد من یاد گرفتم که هردوش یه معنی میدن .
عوض اینکه برم صفر تا متحول بشم انقلاب درم بوجود میاد :biggrin1: اینه دیگه منظورت .

الان بحث ما و کلا این 33 صفحه میدونی سر چی بود؟ سر معنی کلمه تحول! هیچکس نگفت GeOW بازی بدی بود. هیچکس نگفت نوآوری نداشت. پیشرفت نداشت. میخوای یه نظر سنجی راه بیفته که GeOW بازی بدی بود یا خوب؟ مطمئن باش 90% میگن خوب بود. ولی تغییر ایجاد نکرد. دیگه من نمیدونم چه جوری باید توضیح بدم. هرچی لازم بود گفتم. هرکسی باید منظور منو میگرفت تا الان گرفت.

بازم میگم یه بازی فقط با تجربش میتونی بگی تحول ایجاد کرد یا نه اینکه بگی بازی چیش تحول یا نواوری بود .
تو خیلی ساده یه بازی را میگیری دست میبینی برات تحول ایجاد میکنه یا نه .
حالا این مونوده به سلیقه و نوع درخواست و انتظار یه نفر از بازی که بتونه براش تحول ایجاد کنه یا نه .
تعریفی که من از gears of war دارم اینه که این بازی اولین سوم شخصی بود در سبک خودش معنای واقعی جنگ و درگیری را نشون داد اولین بازی بود که ارزش واقعی و حیاتیه کاورگیری را نشون داد . یکی از بازی هایی بود که گرافیکش برام تاثیر گذار بود اولین بازی بود که صحنه های سینمایی را در بازی نشون داد . یکی از بازی هایی بود که صداگذاری برام تاثیر گذار بود و.........

پس 100%برام بازی متوحل کننده بود و تمام . اگر برای بقیه نبود انتخاب و سلیقه ی خودشونه .

ولی اینو بگم هر بازی ممکنه برات کوله باری از نواوری بیاره ولی نتونه برات تحولی ایجاد کنه نمونه این بازی ها زیاده که بخواد ادم نام ببره مسئله اینه که یه بازی چطور بتونه همون امکانات و المان ها را به بهترین شکل استفاده کنه و اونا را در گیم پلی بازی پیاده کنه که برات بتونه تحول باشه و این کاری بود که gears of war کرد و همینها باعث شد که خیلی از شرکت بیش از 50% به این سبک به مانند gears رو بیارن . این دقیقا مثل قضیه ی دوتا اشپز میمونه که به هر دو اشپز همون خوردنی و همون سبزیجات را بدی و براشون بگی باهاش غذا درست کن ولی ممکنه از غذایی که یه اشپز با همون خوراکی ها ساخته حالت بهم بخوره ولی غذای اشپز دیگه برات بسیار خوشمزه و متحول کننده باشه .

بابک جالبش اینه که بدونی این نظر شخصی منه که میگم تحوله وگرنه مهر تائید نزدم که تحول هست ! من تحول را در تجربه میدونم و این بازی برام تحول بوده دلایلم را به وضوح گفتم که چرا برام هست و میتونه باشه . حالا اگه میخواین گیر بدید که نه چرا برات تحول بوده که جای خودش را داره :biggrin1:
فقط میخوام بگم اون مقایسه که شما ها می کنید به نظر من اشتباهه .

آخرین ویرایش:
برای با 10 هرازم
تحول یعنی جمع کردن تمام المانهای خوب و استفاده کردنشون.به نحوی که بشه سرمشق بقیه.به خدا قسم اگر همین آنچارتد زودتر از گرز اومده بود و این سیستم کاورگیری رو داشت بعدش گیرز ازش تقلید میکرد الان فنهای ps3 مارو به سیخ میکشیدن و جلوی آفتاب کباب میکردن.اما حالا که آنچارتد و هزار تا بازیه دیگه از سیستم کاورگیریش تقلید کردن این تحول این بازی نبوده که باعث شده ازش تقلید بشه.اگر نبوده پس چی بوده؟

در مورد گرافیک GeoW :
اگه بخوایم این رو تحول بدونیم , پس هر کنسول نسل جدیدی یه بازی داره که توی صنعت گیم تحول ایجاد کرده ! این به نظر من اصلآ منطقی نیست و همون طور که توی صفحات قبل گفتم یه الزامه. یعنی به خاطر تفاوت در سخت افزار کنسول این نسل و نسل قبلش ایجاد میشه. معمولآ هم در سال دوم عرضه کنسول اتفاق می افته. توی PS2 بازی MGS2 رو داشتیم که سال 2001 (یک سال بعد از عرضه PS2) منتشر شد و IGN در موردش گفت :
Tell me you've found something better-looking on the market and you're a damned liar.
خیلی ها با دیدن گرافیک و ریزه کاری های MGS2 مات و مبهوت شدن ولی اسمش رو تحول نذاشتن.
سال 2006 (یک سال بعد از عرضه X360) بازی GeoW 1 رو داشتیم که گرافیکش عالی بود ولی تحول نیست.
سال 2007 (یک سال بعد از عرضه PS3) بازی Uncharted 1 رو داشتیم که گرافیک اون هم عالی بود. حتی توی کنسول از رده خارج (از نظر فنی و گرافیکی میگم !) Wii هم سال دوم یعنی 2007 بازی Super Mario Galaxy رو داشتیم که گرافیکش نسبت به کنسول عالی بود. ولی هیچ کس به Uncharted 1 , SMG نمیگه متحول ! (امیدوارم نیاین بگین که اول GeoW 1 اومده پس تحول رو ایجاد کرده !!!)
منم با دوستان هم عقیده هستم که دیگه تحول خاصی در زمینه گرافیک اتفاق نمی افته. مگر استفاده از یک تکنیک خاص و جدیدی که تا حالا ندیده باشیم.

برای با 10 هرازم
تحول یعنی جمع کردن تمام المانهای خوب و استفاده کردنشون.به نحوی که بشه سرمشق بقیه.به خدا قسم اگر همین آنچارتد زودتر از گرز اومده بود و این سیستم کاورگیری رو داشت بعدش گیرز ازش تقلید میکرد الان فنهای ps3 مارو به سیخ میکشیدن و جلوی آفتاب کباب میکردن.اما حالا که آنچارتد و هزار تا بازیه دیگه از سیستم کاورگیریش تقلید کردن این تحول این بازی نبوده که باعث شده ازش تقلید بشه.اگر نبوده پس چی بوده؟

اونجوری بخوای حساب کنی Geow هم از روی Kill Switch تقلید کرده.........;)

اونجوری بخوای حساب کنی Geow هم از روی Kill Switch تقلید کرده.........;)

به خدا دیگه مغزم داره منفجر میشه.آخه چرا خودتون رو به اون راه میزنید.
GEOW تقلید از هیچ بازی ایی نکرد.شما داری کاورگیریه مزخرف و افتضاح KILL SWITCH رو با گرز مقایسه میکنی که همه بازیها دارن عین اون رو تقلید میکنن.
GEOW تقلید نکرد.از تمام ابزار و امکانات و المانهایی که تو بازیهای دیگه بود ولی بد پیاده شده بود رو جمع کرد و اونا رو در بازی خودش خوب پیاده کرد.
آنچارتد تقلید بود.چرا؟چون هیچ پیشرفت و تغییری در سیستم کاورگیریش نسبت به گرز نداشت.

دیگه اینجوریشو نشنیده بودم..........
شما داری امتحان میدی بعد از همه دور و وریهات نگاه میکنی یه جواب خوب از تو اونا در میاری مینویسی قبول میشی ، اسم اینو تقلب نمیزاری...........:eek:

دیگه اینجوریشو نشنیده بودم..........
شما داری امتحان میدی بعد از همه دور و وریهات نگاه میکنی یه جواب خوب از تو اونا در میاری مینویسی قبول میشی ، اسم اینو تقلب نمیزاری...........:eek:
اینی که شما گفتی در مورد آنچارتد صدق میکنه.نه گرز

تقلید نکرد.از تمام ابزار و امکانات و المانهایی که تو بازیهای دیگه بود ولی بد پیاده شده بود رو جمع کرد و اونا رو در بازی خودش خوب پیاده کرد.
اینجا تاپیکه آنچارتد نیست منم کاری به اون بازی ندارم، اینی که شما نوشتی یعنی تقلید.......

GEOW تقلید از هیچ بازی ایی نکرد.شما داری کاورگیریه مزخرف و افتضاح KILL SWITCH رو با گرز مقایسه میکنی که همه بازیها دارن عین اون رو تقلید میکنن.
GEOW تقلید نکرد.از تمام ابزار و امکانات و المانهایی که تو بازیهای دیگه بود ولی بد پیاده شده بود رو جمع کرد و اونا رو در بازی خودش خوب پیاده کرد.
Resident Evil 4 ...
توی سنگیر گیری هم Graw بوده و یه بازی هم یادم بود به اسم The Shield که سیستم سنگر گیری داشتش !
اسم این هم فکر کنم تقلید باشه نه جمع آوری !

توی همین چند صفحه پیش که تحول یعنی اینکه یک موضوع رو متحول کرده باشه ! مثل اینکه میگن فلانی متحول شده !

اینجا تاپیکه آنچارتد نیست منم کاری به اون بازی ندارم، اینی که شما نوشتی یعنی تقلید.......

نمیشه کار نداشته باشی.چون بحث سر تقلید و تحول هست.
اگر اینجوری که شما میگی باشه پس اون دانشجوئی که میره صبح تا شب درس میخونه و از جزوه هایی که استادش بهش داده استفاده میکنه و نمره خوب میاره پس این دانشجو هم داره تقلب میکنه.چون از رو کتابها خونده چون از روی همون چیزهایی که استادش بهش یاد داده اومده امتحان داده.
در حالی که اینجوری نیست عزیزم.اون دانشجو تلاش کرده از تمام منابع و امکانات و جزوات و اومده امتحان داده و نمره خوب گرفته.دقیقا مثل GEOW
بنده بری صفحه های قبل رو بخونی توضیح مفصل در مورد تحول دادم.و اضافه کردم اگر کسی برای من جواب منطقی داره بیاد بهم بگه که هیچ جوابی ندیدم.
وقتی میگن فلان آدم متحول شده یعنی چی؟یعنی این آدم اخلاقها و رفتارهای زشت و ناپسند خودش رو کنار گذاشته و رفتارها و اخلاقهای خوب بقیه رو یاد گرفته و سرمشق کارش قرار داده که در نهایت ما میگیم فلانی متحول شده.
تحول و انقلاب هیچ ربطی بهم ندارن.اصولا تحول از دیدن و یاد گرفتن بوجود میاد.اما انقلاب در اثر نداشتن و میل به بهتر داشتن و میل به برتری بوجود میاد.
توی همین چند صفحه پیش که تحول یعنی اینکه یک موضوع رو متحول کرده باشه ! مثل اینکه میگن فلانی متحول شده !
ببین تا الان 10 تا پست دادی و حتی یک بار هم جوابت رو ندادم و این بار هم بار اول و آخرم هست.چون بنده با 26 سال سن هیچ وفت نمیام با یک آدم 15 سال بحث کنم.بنده با هم سن و هم قد خودم بحث میکنم.در ضمن شما چه تفاوتی با این تعریفی که از من نقل قول کردی و تعریفهایی که درصفخات پیش من نوشته بودم میبینی؟

ببین تا الان 10 تا پست دادی و حتی یک بار هم جوابت رو ندادم و این بار هم بار اول و آخرم هست.چون بنده با 26 سال سن هیچ وفت نمیام با یک آدم 15 سال بحث کنم.بنده با هم سن و هم قد خودم بحث میکنم.در ضمن شما چه تفاوتی با این تعریفی که از من نقل قول کردی و تعریفهایی که درصفخات پیش من نوشته بودم میبینی؟
جالب شد موضوع !
من اگر 5 سالم هم باشه انقدر سابقه ی گیمی دارم که نمیام بگم " GeOW بهترین گرافیک تاریخ هستش " و یا " بهترین بازی تاریخ " !
خوشم میاد وقتی مثالش هم مثل آدم براتون میزنیم قبول نمیکنین !
شما خوش باش !:smile:
دوست عزیز بد برداشت نکنی ... ولی فکر میکنم عقل به سن ارجهیت داره .
آدم 70 ساله ی عقب مونده هم داریم ! بعدشم این فقط یه رقم هستش که به انتخاب طرف نوشته میشه !

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or