آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
یکی نیست به من بگه مگه تو مغز خر گاز گرفتی که با بازیی به این عظمت و پُر مغزی و پرمحتوایی به خصومت میپردازی ؟ بزار بچه مردم بره لوکاستشو بکشه ! بلاخره باید بفهمه ننه ی مارکوس واقعا کی بوده ! اصلا مارکوس بچه حلال زادس یا نه ! بابائه مست و پاتیل اومده خونه دیده ملکه اونجا خمار و جینگولی خوابیده رو تخت ! پس گفته بیا بریم تو کارش ! Nice !

من میخوام بدون کی مارکوس فینکس رو توصیف میکنه؟ دایلوگ های قصار کاراکترای دیگه یا خود مارکوس؟ دشمنایی که معلوم نیست هدفشون از حملاتشون چیه و یا اصلا چه انگیزه ای برای نفس کشیدن دارن؟ معلوم نیست اصالتشون چیه! نصفشون ارگانیکن نصفشون اینسکتن، توحششون نشون میده بی تمدن و شعور هستن ولی صاحب تکنولوژی و فناوری خفنن.. تضاد تا چه اندازه باید تو سره خودش بزنه تا اینجا دیده بشه؟
من چندان علاقه ای به نقل قول کردن حرفای شما ندارم ولی:

سبک GeoW، Sci-Fi TPS هست، بنابر این مثل خیلی از فیلم های تخیلی، حتما نباید دلیلی برای نفس کشیدن دشمناش موجود باشه....
در کل از شما که اون حرف رو تو اون تاپیک زدید انتظار بیشتر هم نمیره.....

من میگم این بازی تحول داشت اما چرا؟
خوب این بازی زمانی اومد ازنظر گرافیکی تحول ایجاد کرد نگین نه که خیلی بی انصافی هستش چون تا قبل از اون هیچ بازی رو نمیشناختم که از نظر گرافیکی از این بازی سر تر باشه.
این بازی تونست سبک سوم شخص رو متحول کنه واحیا کنه به طوری که من عاشق این سبک بازی شدم در حالی که حتی قبل از اون سراغ این سبک هم نمیرفتم.
این بازی تونست یکسری المانهایی که بود رو کامل و متحول کنه مثل همون سنگر گیری یا خشاب عوض کردن و...
دوستان این بازی هیچ نو آوری نداشت اما تونست یکسری المانهارو متحول کنه. من فکر میکنم یکسری از دوستان تحول رو با نوآوری اشتباه متوجه شدن.
از نظر شخصیت پردازی بازی خوب عمل کرد اما عالی نبود.
در کل من خودم فن این بازی هستم ولی خوب ادم باید حق هم بگه.این بازی هیچ نو آوری نداشت .اما یکسری المانهارو به خوبی متحول کرد

شما حتی نمیتونی دو عدد ایده جدید رو تو این بازی نام ببری!
رغبت؟:laughing: اتفاقا الان تعداد بازیای سوم شخص نصف نسل قبل هم نیست!
برعکس بازیای اکشن اول شخص چند برابر شده
دوست عزیز من چند صفحه پیش پست دادم و نکاتیو که باید بگم گفتم که مجبور نباشم دائم گوشزد کنم.شما بهتره بخونی.

من میگم این بازی تحول داشت اما چرا؟
خوب این بازی زمانی اومد ازنظر گرافیکی تحول ایجاد کرد نگین نه که خیلی بی انصافی هستش چون تا قبل از اون هیچ بازی رو نمیشناختم که از نظر گرافیکی از این بازی سر تر باشه.
جالب اینه که دوستان همینم قبول ندارن.گرایش شرکتهای بازیسازی به ue3 هم قبول ندارن.اگر اینهمه اقبال از یه بازی چه از قشر گیمر چه از قشر منتقد چه سایتها چه میزان فروش و چه از نظر بازیسازها نبود میشد حرف مخالفانو قبول کرد.اینهمه اقبال به یک دلیل هست و اونهم تحول

جالب اینه که دوستان همینم قبول ندارن.گرایش شرکتهای بازیسازی به ue3 هم قبول ندارن.اگر اینهمه اقبال از یه بازی چه از قشر گیمر چه از قشر منتقد چه سایتها چه میزان فروش و چه از نظر بازیسازها نبود میشد حرف مخالفانو قبول کرد.اینهمه اقبال به یک دلیل هست و اونهم تحول
چه جالب پس هر بازیی گرافیک بالایی داره تحول ایجاد کرده:laughing:
بخدا دارید اینجا حیف میشید بزنید برید آمریکایی جایی بتونن ازتون استفاده کنن:biggrin1:

من چندان علاقه ای به نقل قول کردن حرفای شما ندارم ولی:

سبک GeoW، Sci-Fi TPS هست، بنابر این مثل خیلی از فیلم های تخیلی، حتما نباید دلیلی برای نفس کشیدن دشمناش موجود باشه....
در کل از شما که اون حرف رو تو اون تاپیک زدید انتظار بیشتر هم نمیره.....

دلیلش اینه که شما چیزی برای ارایه نداری. و الا این حرفا رو 30 نفر قبل از من به طرق دیگه ای زدن و هنوز جواب قانع کننده ای ندادن.

چرا همیشه دلیل نفس کشیدن بیگانه ها هم مشخص بوده، منتها شما مطلع نبودی. یک مثال بزن، چیز بدون علت حتی تو فیکشن هم نداریم یا اصلا بهتره بگم هرجایی داشته باشیم توی Scifi به هیچ عنوان نداریم. مگر اینکه کلا یا داستان قابل چشم پوشی باشه مثل کیسی که الان اینجا داریم. یا راوی داستان هدف دیگه ای داره از به وسط آورن یک سری موجودات ناشناخته.. برای دور هم بودن اینکارو نمیکنه.

دیگه از موجودات Insect like رمان myst استیفن کینگ فکر نکنم بی اصل و نصب تر داشته باشیم ولی تو اگر رمان رو مورد مطالعه قرار بدی اون از به وسط آوردن این موجودات به عنوان یک وسیله استفاده کرده که همه شخصیت های داشتانش ماهیت اصلی خودشونو رو نشون بدن، هرکسی واقعا نشون میده که اون ته ته ته وجودش واقا کی هست.

ولی ما اینجا هیچ هدفی نمیبینیم. هیچی مطلقا...

به نظر من گیرز بازی خیلی خوب و خوش ساختی بود ولی تحول:-? نه صنعت گیم رو متحول نکرد.شاید بشه گفت در بازی های سوم شخص کنسولی قسمت انلاین رو متحول کرد! ولی صنعت گیم و خیر.
تحول یعنی Doom-Quake-Half-Life و حتی GTA 3!!! گیرز پایه گذار چیزی نبود که باعث تحول بشه! تمام المان ها رو به یه حد استاندارد خوبی(شاید توی بعضی چیزا خیلی خوب) رسوند و نتیجشم یه بازی مناسب و خوب شد.
من منکر خوب بودن بازی نمیشم و کسی هم که بازی رو خیلی معمولی توصیف میکنه داره بی انصافی میکنه.من به شخصه از RPG به هیچ عنوان خوشم نمیاد ولی نمیام بازی هایی مثل Diablo-warcraft... یا حتی Fallout 3 که حالم رو بهم میزنه(و خیلی ها دوستش دارن!) رو زیر سوال ببرم و بگم بازی های متوسط و بسیار معمولیه.
این نظر من بود.دوست باشید بازی ارزش بی احترامی به هم رو نداره:دی

کاملا درسته .الان اکثر بازی سازها دارن با این موتور گرافیکی کار میکنن بعضی هاشونم باکمی تغییر.
در کل به نظر من این بازی جذاب ترین بازی بود که من به عمرم بازی کرده بودم;)

اصلا معنی کلمه ی نواوری رو میدونی یا همینجوری رفتی هرچی تو IGN و GS دیدی کپی ، پیس کردی اینجا ؟
نگاه کن ادم خودش عقل داره یه چیزایی رو تشخیص میده ! شما هم من میگم ادم عاقل و بالغی هستی ! پس سعی کن اول معنی جمله ای که از من نقل کردی رو درک کنی بعد براش توجیهات بیاری . من گفتم بازی موزیک داغون و گرافیک خز و خیلی داره ؟ من گفتم بازی هیچی نداره که تحول ایجاد کرده باشه !
شما احتملا انگلیسیت نباید بد باشه. اینکه بگن گیرز reset the bar for what consoles can do visually میتونی معنی کنی؟ کاری به گیم پلی و MP ش هم ندارم. شما تعریفت از نوآوری چیه؟ مثلا تو یه TPS چی نو آوری حساب میشه؟ دو تا TPS برام نام ببر و نوآوریاشونو بگو تا دوستان حداقل تعریفه شما از نوآوری رو بدونن. در ضمن منم ادعا ندارم این بازی تحول ایجاد کرده، بارها گفتم تو TOP 100 من هم نیست. من رویه صحبتم با افرادیه که میخوان این بازی رو تخریب کنن و در حده یک Shovelware پائین بیارنش.
در ضمن جواب کوروش هم برات بس بود ولی شاید با 1 بار جواب گرفتن توجیه نشده باشی .
شما سعی کن جوابه حرفایه منو اگه دررابطه با شما بوده خودت بده و کاری هم به شخصه دیگه نداشته باش.
اولا که حد خودتو بدون .

ثانیا اگه برای شما چهار تا Critic ، بزرگان صنعت گیم هستن برا من افرادی مثل وارن اسپکتر و پیتر مولینیو و کامیا و کارمک و گیب نیویل و ... بزرگان صنعت گیم هستن ! پس میبینی چقدر بین ادم هایی که تو فکر میکنی بزرگن با ادم های مد نظر من هستن تفاوت هست .

اولا در بزرگ بودنه افرادی که گفتی شکی نیست و لطفا احساسه پسرخالگی باهاشون نکن. من اگه گفتم افراده بزرگ منظورم در زمینه نقد و Review بازی بوده. بزرگایه گیم برایه من افرادی هستن که چون نمیدونم چند سالتونه و باهاشون آشنایی دارین یا نه فعلا درموردشون صحبت نمیکنیم.

دوما همون چهار تا Critic اعتبارشون خیلی بیشتر از خیلیها تو این سایته که ادعاشون سقفه آسمونم جر میده.

آخرین ویرایش:
اول آدم خوشحال میشه که حداقل به جایی رسیدیم که همگان ازادی بیان دارند چه چرند بگویند و چه پند!
خوبه اگه بشه این جو رو حفظ کرد که برای اینطور مسائل تاپیک ببسته نشه چون فواید خیلی خوبی داره.
تا اینجا که خوندم باز نظر خاصی ندارم!من باره هم گفتم کسائی که اولین کنسولشون 360 بوده مطمئنا درک قبلی ندارن چون حتی اگه برای رشد دیدگاه و دیدشون بخوان یک بازی رو در 2 نسل قبل بازی کنند باز نمیتونند به درکی که اون زمان لانچ بازیی بوده برسند.برای کسی که تا قبل از اون بازیی ندیده باشه پس معنای تحول هم درست معنی کرده.چون قبل از اون بازیی رو انجام نداده که ایده ای قبلی و تشکلی توی ذهنش باشه.متاسفانه هر صنعتی که به هنر معرفی میشه اگه از حد خاصی بیشتر رشد کنه دیگه غالبیت هنریش به صنعتیش نمیچربه!چیزی که هم اکنون داریم تجربه میکنیم.صنعت گیم حتی رشدش اینقدر سریع تر از سینما بوده که محدودیت و لایه هایی که برا سینما بود رو تجربه نکرد.همونطور که الان فیلمهایی مثل New Moon یا آثار مایکل بی که آثاری پوچند فروش فوق العاده ای دارند گیم هم همینطوره!یک شاهکار هیچ وقت عالی نمیفروشه مگر اینکه استثنا باشه!این نسل تمام بازیها صرفا در جهت سرگرمی صرف گام برداشتند!یک ناشر یا سازنده به جای اینکه بیاد وقته خودشو صرف کنه تا بتونه یک گیمر Hardcore رو بسیار شاهکار در زندگیش تجربه کرده جذب کنه بر روی اشخاصی خام سرمایه گذاری میکنه که ذهنیتی آنچنانی نداشته باشند. چون هم کارش راحت تره هم سوده بیشتری رو میتونه نصیب خودش کنه.یعنی بخوایم بگیم ماهیت گیم عوض شده و یا معنی سرگرمی.تمام عناوین الان صرفا جنبه اقتصادی و کالا دارند نه یک اثر هنری!
به نظر من GeOW یک بازیه خوب و یک سرگرمیه فوقالعادست اما یک اثره پوچه.دقیقا مثل Transformers که فیلمش میتونه جذاب و سرگرم کننده باشه اما اصلا تاثیر گزار نیست.به راحتی میتونم بگم اثری عنوانی 100 دلاری Machinarium بسیار عمیق تر و بهتر از GeOW هست در حالی که حتی یک دیالوگ نداره!

استفاده از عبارت های کلیشه ای مثل خودتو به درو دیوار میزنی نمیتونه جواب منطقی به بحث باشه . من از میلیونها دلار هزینه بازاریابی و تبلیغات گفتم و شما از درو دیوار . اگر منطق اینه که ممنون میشم با این منطق ادامه ندید.
در مورد کنترل سایت متاسفانه در حیطه اختیارات شما نیست که نظر بدید . من ترجیح میدم بجای محدود کردن کاربرها با قفل کردن تاپیک فقط اونی رو که جنبه ازادی نداره رو محدودش کنم. حالا اختیار با شماست که جزو کدوم دسته باشید.
ضمنا تحول با نقد مثبت از طرف بقول شما کارشناسان فرق داره.

من هیچوقت نگفتم خودتو به درو دیوار میزنی بلکه گفتم در و دیوار رو هم داری میزنی. یعنی هر چیزی که مخالفه نظرته گیریم که بزگترین منقدهایه صنعته گیم هم باشن رو قبول نداری. همه رو به رشوه و تبلیغاته ملیونی و فساد ربط میدی. دیگه چه بحثی با شما میشه کرد؟ در ضمن من کاری ندارم این بازی تحول ایجاد کرده یا نه، من نظره منتقدهایه بزرگو گفتم و مشکلم با افرادیه که اینجور بازی رو تخریب میکنن. چندبار گفتم گیرز تو TOP 100 من هم نیست.
در مورده کنترله سایت هم صدالبته وظیفه شماست. من نظری ندادم و فقط تغییراتی که تو این سالها مشاهده کردمو گفتم.
در کل دیگه بحثی هم ندارم. خواننده خودش عاقله و میفهمه کی بصورت منطقی داره یه بازی رو نقد میکنه و کی بصوته مغرضانه تخریب میکنه.
والسلام.

آخرین ویرایش:
چه جالب پس هر بازیی گرافیک بالایی داره تحول ایجاد کرده:laughing:
بخدا دارید اینجا حیف میشید بزنید برید آمریکایی جایی بتونن ازتون استفاده کنن:biggrin1:
شما دوس داری فقط مغلطه کنی.من کلی توضیح دادم.

حالا خدا رو شکر خدا این خسته تنها رو خیر بده باز تاپیک به یه دلیلی هر ثانیه داره آپ میشه:دی
ما که توضیح همچین کلی ای ندیدیم:دی

آقایون جمع کنید این بحث رو که مشمئز شدیم.تنها نوآوری که geow داشت اره برقی بود و بس.
آخه اگه قرار باشه بازی ای مثل geow تحول باشه اونوقت به mgs4 چه لقبی باید داد ؟ ;)
مغلطه ؟ :laughing:
تو ده تا تاپیک دوستان اومدن ثابت کردن که قبل geow کاور گیری وجود داشته و شما هی خودتون رو می زنید به اون راه ، اونوقت ماها مغلطه کردیم ؟! lol

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or