آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
من هیچوقت نگفتم خودتو به درو دیوار میزنی بلکه گفتم در و دیوار رو هم داری میزنی

عجب
در ضمن من کاری ندارم این بازی تحول ایجاد کرده یا نه

پس متاسفانه تاپیک رو اشتباه اومدید.

عجب

پس متاسفانه تاپیک رو اشتباه اومدید.

اینکه چه تاپیکی رو ببینم یا نه فکر کنم از حداقل اختیارایه یه کاربر باشه. این اولا.
دوما بحث اینجا از تحول بودن و نبودن خیلی وقته گذشت و بهتره بگم شما گذروندیش و رسوندی به Shoveware بودن یا نبودن و تخریبه بازی.
بازم میگم کاربرا خودشون عاقل هستن و میفهمن کی منصفانه نقد میکنه و کی مغرضانه تخریب.

به ai بازی باید افرین گفت . شما نطرتون چیه ؟ A I اساسینس 2 خیلی ضعیف بود (البته بعضی جاها )

بچه‌ها چرا هنوز نمی‌خواید قبول کنید بازی اون چیزی نیست که شما بیاید یه تعریف مشخص ازش بنویسید و بقیه هم قبول کنند؟ هر کسی بنا بر سن و سالش، بازی‌‌هایی که قبلا انجام داده یا نداده و سلیقش می‌تونه یه تعریف کاملا منحصر به‌فرد از بازی داشته باشه. ممکنه یکی از بازی متنفر باشه و یکی عاشق بازی باشه. حالا رویارویی این دو نفر چه سرانجام مفیدی میتونه داشته باشه؟

یه لحظه به لغت " بازی کردن" توجه کنید. اصلا ارزش این همه دعوا و وقت‌ و عمر تلف‌کردن را داره؟

عرضی نیست- موفق باشید

اینکه چه تاپیکی رو ببینم یا نه فکر کنم از حداقل اختیارایه یه کاربر باشه. این اولا.
دوما بحث اینجا از تحول بودن و نبودن خیلی وقته گذشت و بهتره بگم شما گذروندیش و رسوندی به Shoveware بودن یا نبودن و تخریبه بازی.
بازم میگم کاربرا خودشون عاقل هستن و میفهمن کی منصفانه نقد میکنه و کی مغرضانه تخریب.

دیدن بله ولی اسپم دادن و بحث رو از تحول به خوبی یا بدی بازی کشوندن خیر. وقتی خودتون میگید کاری به تحول ندارید یعنی حق پست دادن رو در تاپیکی که فقط مربوط به تحول بازیه رو از خودتون سلب میکنید. اگر به این صورت ادامه بدید و اصرار داشته باشید تاپیک رو منحرف کنید شرمنده تون میشم.
بقیه دوستان هم لطفا بجای طعنه زدن به بقیه سعی کنید در محدوده ادب بحث کنید.
ممنون بابت همکاریتون

دیدن بله ولی اسپم دادن و بحث رو از تحول به خوبی یا بدی بازی کشوندن خیر. وقتی خودتون میگید کاری به تحول ندارید یعنی حق پست دادن رو در تاپیکی که فقط مربوط به تحول بازیه رو از خودتون سلب میکنید. اگر به این صورت ادامه بدید و اصرار داشته باشید تاپیک رو منحرف کنید شرمنده تون میشم.
بقیه دوستان هم لطفا بجای طعنه زدن به بقیه سعی کنید در محدوده ادب بحث کنید.
ممنون بابت همکاریتون

من اگه میگم کاری به تحول بودن و نبودنش ندارم بهتره کل جملمو نقل کنی. وقتی میگم کاری به تحول بودن و نبودنش ندارم یعنی من کاری ندارم شما میگی تحول بود یا نبود، حداقل مغرضانه تخریب نکنید. من نظرم رو هم درباره تحول بودن و نبودنش گفتم و رای هم دادم. منظور من این بود که اینجا بعضیا بحث رو از تحول به کوبوندنه بازی کشوندن.
اینم ادامه جملم:
مشکلم با افرادیه که اینجور بازی رو تخریب میکنن

در ضمن همون تحول هم باید اول تعریف بشه. اگه بخوایم بگیم GeOW یه تحوله عظیم تو صنعته گیم بود و انقلاب به پا کرد خوب معلومه بزرگنمائیه و من بارها گفتم GeOW تو 100 تا بازیه برتره منم نیست. شما خودت بارها بحثو از تحول بودن و نبودن به خوب و بد و معمولی بودن کشوندی. اینا اسپم حساب نمیشه؟

والسلامه دوم. واقعا نمیخوام دوباره پست بدم ولی خواستم منظورمو روشن کرده باشم.

این تاپیک بیشتر بدرد کاربر شناسی میخوره.. اگر کسی قصد دوست یابی یا پیدا کردن سلایق و عواطف یکی از کاربر ها رو داره بیاد صحبتهای این تاپیک رو بخونه همه چی دستش میاد.

من میگم این بازی تحول داشت اما چرا؟
خوب این بازی زمانی اومد ازنظر گرافیکی تحول ایجاد کرد نگین نه که خیلی بی انصافی هستش چون تا قبل از اون هیچ بازی رو نمیشناختم که از نظر گرافیکی از این بازی سر تر باشه.
این بازی تونست سبک سوم شخص رو متحول کنه واحیا کنه به طوری که من عاشق این سبک بازی شدم در حالی که حتی قبل از اون سراغ این سبک هم نمیرفتم.
این بازی تونست یکسری المانهایی که بود رو کامل و متحول کنه مثل همون سنگر گیری یا خشاب عوض کردن و...
دوستان این بازی هیچ نو آوری نداشت اما تونست یکسری المانهارو متحول کنه. من فکر میکنم یکسری از دوستان تحول رو با نوآوری اشتباه متوجه شدن.
از نظر شخصیت پردازی بازی خوب عمل کرد اما عالی نبود.
در کل من خودم فن این بازی هستم ولی خوب ادم باید حق هم بگه.این بازی هیچ نو آوری نداشت .اما یکسری المانهارو به خوبی متحول کرد
من هنوز حرفم سر جاشه دقت کنین دوستان
هم با موافق ها هستم هم مخالفها:smile:

بعضی وقت ها انسان صحبت هایی می شنوه که حتی در وجودش ارزش جواب دادن قائل نیست. دوستانی که دم از گیمری و حرفه ای گری می زنند. می تونند چند بازی دوره Gow1 رو فقط نام ببرند؟

درسته می خوام از سوالی به این گونه به این نتیجه برسم زمانی که Gow اومد اون بازی بی نظیر بود. من هیچ وقت توی زندگیم از Gow خوشم نیومد. یعنی لذت Cod رو نبردم ولی به خوبی می دونم اون زمان Gow1 بی نظیر بود. البته این نکته رو بگم مثل خیلی دیگر از بازی ها نسخه دوم Gow هیچگونه جذابیتی برای من نداشت و یاد آور Gow1 برای من بود. در اون زمان باز هم میگم به نسب زمان خودش عالی بود.

در کل بعضی بازی ها دیگه تکرار نا شدنی هستند. یعنی خاطرات اون ها همیشه در دل ها باقی خواهند ماند. در بین اون ها میشه به Cod4 , Gow1 و ...

موفق و پیروز باشید.

ما که توضیح همچین کلی ای ندیدیم
یک سری بچه خورده تو تایپیک جمع شدن و خودشون هم نمی دونن چی میگن
آخه فقر چه ربطی به فروش یک بازی داره
در سایت ها آمار فروش بازی در ایران را نمیذارند که گرون یا ارزون بودن بازی بستگی به فروش داشته باش:laughing:
شده قضیه اون کاربری که می گفت من با ناتال در تابستون فوتبال بازی کردم
بهش گفتم این امکان نداره
گفت اینجا ایرانه :eek:
درسته اینجا ایرانه ولی اینقدر هم ایران نیست :biggrin1:
من فقط یک سوال دارم تو کدوم بازی شما اون همکاری که بین بازیکننده ها در gow هست را دیدید ؟؟؟
به جرات می تونم بگم در هیچ بازی ای اینطور همکاری وجود نداره که پیروزی به تمامی بازیکننده ها بستگی داشته باشه :ban:

آخرین ویرایش:
جالبه ها. چرا همه تو این تاپیک دارن فن بودنشون رو به رخ می کشن. شما که میگید بحث سالمه حداقل از کنایه هاتون کم کنید و ما از بحث علمی شما هم فیض ببریم.
مثل اینکه ملاک یک گیمر Old School و Hardcore این هست که PS Fan باشه. عجب!!! نمیدونستم.

مثل اینکه این تاپیک مارو هم احضار کرد دوستان نظرتاتی که میخوام بدم واقعیت و پشت این حرف ها 1 سال مداوم گیرز 2 بازی کردن ( فقط )

1 _ زمانی که گیرز 1 اومد دنیا در تعجب بود چون همچی اون بازی فوق العاده بود .
انقدر گیرز 1 جذاب بود که هیچکس متوجه اشکالات این بازی نبود .چ
وقتی که گیرز 2 اومد میشه گفت تمام ایراد های بازی بطور کامل گرفته شد گیم پلی بهتر شد دوربین از حالت سری و تخیلی بودن در امد و از همه بدتر طرز دویدن که خیلی سری بود و غیر طبیعی . حرفهایی که میزنم دلیل بر این نیست که گیرز 1 بد است در زمان خود خیلی بهتر از گیرز 2 بود ولی در مقایسه از همه لحاظ ضعیف تر بود .
2 _ گیرز دو مشکلات زیادی داشت مهم ترین انها هاست ادونتیج بود که خیلی هارو اذیت میکرد حالا گیرز 2 برای ما ایرانی ها کمی دشوار بازی کردنش چون کانکشن های ما روش جواب نمیده ولی این دلیل بر این نیست که سرور های گیرز اف وار خراب ( در عین حال از سراسر دنیا کسانی رو داره که به این سرور ها معترض هستند ولی مطمئن باشید که خود ان اشخاص کانکشن های ضعیفی دارند .
3 _ کسانی که فکر میکنند : کیلزون - کال اف دیوتی - انچارتد - و ... از این بازی بهتر هستند سخت در اشتباهند چون این بازی در حد مقایسه با هیچ کدام از این گیم هایی که گفتم نیست .
لازم به ذکر است که بگویم کسانی که کال اف دیوتی را دوست دارند برن با هیلو مقایسش کنن که خیلی از هیلو عقب اند .
4 _ مطلبی دیگه هم این است که کسانی که بهترین گیمر هستند و خیلی گیمر اسکور دارند و ...... . در گیرز اف وار 2 فکر نکنند که موفق هستند چون این بازی بر خلاف همه بازی ها مهارت میخواهد ولی بطور مثال کال اف دیوتی مهارت کمی میخواهد و فقط بسته به تجربه ی طرف است .
مثال : اگر یه رنک 80 در گیرز 2 با یک رنک 10 بازی کنن. 99% رنک 80 میزند ولی در کال اف دیوتی اینطور نیست زیرا 1 گلد کلاس امکان دارد 50 % از روبرو از یک رنک 1 بخورد .
پس خواهشن این دو را مقایسه نکنید هرکدام در سبک خود جالبا .
5 _ اینرو هم بگم که هرچه گیرز 2 براش ابدیت اومد بازی کردن برای ما ایرانی ها سخت تر شد :
اول فایند پلیر میکرد الان به زور
بعد ایموک هارو فقط کاری کردن که طرف مقابل رو 2 پانیه نگه داره حالا که اصلا اسموک در گیرز 2 مثل گیرز 1 مسخره شده و فقط دود و صدا داره .
کسانی هم که میخواهن فرق گرافیک گیرز 2 و 1 رو ببینن در یک تلویزیون HD 1080p گیرز 1 و 2 را بازی کنن و محیط دور بر بخصوص انجایی که در گیرز 2 روی قایقی هستیم که ان حیوون میاد و .....
وقتی ارررره میکنید در گیرز 1 رو با گیرز دو مقایسه کنید .
اسموک گیرز 1 نسبت به گیرز دو خنده داره ولی بازم میگم گیرز 1 در زمان خود فوق العاده بود اگر گیرز 2 اونموقع که گیرز 1 اومد میامد فکر میکنم من به شخصه در جا میمردم .:eek:

وحالا نتیجه بگیریم که گیرز 2 تحولی فوق العاده عظیم در سینگل پلیر و مولتیپلیر بود بود و به جرعت میگم که تا EPIC تصمیم به ساخت این بازی داره گیرز اف وار بهترین دنیا خواهد ماند .

دیگه ببخشید شاید حرفام تعصبی هم بود .:blushing:
خوب تو امضام رو بخونین .
خسته نباشید .;)

اینرو هم بگم که کسانی که گیرز را میکبونن اصلا گیمر به حساب نمیان و برن سوپر ماریو بازی کنن .
گیرز اف وار برای حرفه ای هاست .
فک نکنید دارم خودمو میگیرم یا هرچی ولی رو این بازی تعصب دارم یک سری ها دارن حرف مفت میزنن که باید جوابشون رو داد .

آخرین ویرایش:
به جرات می تونم بگم در هیچ بازی ای اینطور همکاری وجود نداره که پیروزی به تمامی بازیکننده ها بستگی داشته باشه :ban:
World of Warcraft - Counter Strike - Warcraft - Starcraft - Diablo - Battlefield - Borderlands - Team Fortress
و به این لیست بازیهایی که من نمیشناسم هم اضافه میشوند.

تقریباً در اکثر بازیهای تیمی که سرشون به تنشون بیارزه، پیروزی به تمام بازیکننده ها بستگی داره. نکنه میخواید بگید که دنده جنگی "بازی تیمی" رو اختراع کرده ؟ :دی

در World of Warcraft .. حدود 25 نفر (قدیمها 40 نفر) میریزند سر یک Boss ، یکی یک جا سوتی بده، دیگه نمیشه جمعش کرد.

بچه‌ها چرا هنوز نمی‌خواید قبول کنید بازی اون چیزی نیست که شما بیاید یه تعریف مشخص ازش بنویسید و بقیه هم قبول کنند؟ هر کسی بنا بر سن و سالش، بازی‌‌هایی که قبلا انجام داده یا نداده و سلیقش می‌تونه یه تعریف کاملا منحصر به‌فرد از بازی داشته باشه. ممکنه یکی از بازی متنفر باشه و یکی عاشق بازی باشه. حالا رویارویی این دو نفر چه سرانجام مفیدی میتونه داشته باشه؟

یه لحظه به لغت " بازی کردن" توجه کنید. اصلا ارزش این همه دعوا و وقت‌ و عمر تلف‌کردن را داره؟

عرضی نیست- موفق باشید
دوست من شما راست میگی ولی شما فکر کن تو با یه بازی صبح تا شب بودی ( بچه ها لایو شاهدا مهران حسین و امین و .... ) اونوقت کسی که نمیدونه این بازی چی هست بیاد نظر بده تو عصبانی نمیشی مخصوصا اگر رو یک بازی تعصب هم داشته باشی .:evil::mad::mad::mad:

World of Warcraft - Counter Strike - Warcraft - Starcraft - Diablo - Battlefield - Borderlands - Team Fortress
و به این لیست بازیهایی که من نمیشناسم هم اضافه میشوند.

تقریباً در اکثر بازیهای تیمی که سرشون به تنشون بیارزه، پیروزی به تمام بازیکننده ها بستگی داره. نکنه میخواید بگید که دنده جنگی "بازی تیمی" رو اختراع کرده ؟ :دی

در World of Warcraft .. حدود 25 نفر (قدیمها 40 نفر) میریزند سر یک Boss ، یکی یک جا سوتی بده، دیگه نمیشه جمعش کرد.
من سیستم کمک رسانی به هم تیمی منظورم بود :biggrin1:
فقط Warcraft می تونه برسه به gow که اون هم در ژانر gow نیست
در کل gow اونقدر بزرگ است که با نظر چند نفر کوچیک نشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or