آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
World of Warcraft - Counter Strike - Warcraft - Starcraft - Diablo - Battlefield - Borderlands - Team Fortress
و به این لیست بازیهایی که من نمیشناسم هم اضافه میشوند.

تقریباً در اکثر بازیهای تیمی که سرشون به تنشون بیارزه، پیروزی به تمام بازیکننده ها بستگی داره. نکنه میخواید بگید که دنده جنگی "بازی تیمی" رو اختراع کرده ؟ :دی

در World of Warcraft .. حدود 25 نفر (قدیمها 40 نفر) میریزند سر یک Boss ، یکی یک جا سوتی بده، دیگه نمیشه جمعش کرد.
شما داری چی میگی دوست عزیز وارکرفت رو چه به گیرز شما برو گیرز رو خوب بازی کن بعد بیا این حرف های عجیب رو بزن شما از وارکرفت خوشت میاد قبول چرا گیرز اف وار رو میکوبونی لازم به ذکر است که وارکرفت به ناخن گیرز هم نمیرسد .:mad:

این همه قصه گفتید اما هنوز هیچ کس جوابی برای سوالات من نداره!

GeOW چی کار کرده که تحول عظیم به وجود آورده؟ چه نوآوری جدیدی ارایه کرده که تاحالا وجود نداشته؟

Gears of War بنیان چیو گذاشته؟ چه چیزی رو برای اولین بار آورده که بقیه نداشتن؟!

سیستم کاور گیری تو کیل سوییچ بود، قبل از اون تو Splinter Cell بود و قبل از اون هم تو MGS بود.

دوربین بالا شونه رو اول آورده؟ که قبل از اون توی RE4 بود و باز توی SC هم بود.

سبک سوم شخص رو بوجود آورده؟! که قبل از وجود خود کلیف بلزینسکی وجود داشته.

توضیحاتی که طرفدارای این بازی دادن همه حاکی از اینه که در Gears of War چرخ دوباره اختراع شده!!! در صورتی که چرخ بوده، دو چرخه بوده، سه چرخه بوده، چهارچرخ بود و از این ها بیشتر هم بوده... تنها کاری که تو GeOW شده اومده این المان ها رو کنار هم گذاشته و یک ترکیب خوب بوجود آورده. هیچ چیز جدیدی در بازی وجود نداشته که قبلا نبوده باشه و حضورش باعث بوجود اومدن یک استاندارد جدید و یا تحول شگرف در چیزی شده باشه...

وحالا نتیجه بگیریم که گیرز 2 تحولی فوق العاده عظیم در سینگل پلیر و مولتیپلیر بود
خوب این جور پستها و استدلال ها که کلا به کنار، هیچ ربطی به عنوان تاپیک نداره.بیشتر در اثبات خوب بودن بازی هست.

GeOW چی کار کرده که تحول عظیم به وجود آورده؟ چه نوآوری جدیدی ارایه کرده که تاحالا وجود نداشته؟

متاسفانه این پست ها فایده نداره.نرود میخ آهنین در بتن آرمه.توی دو پست خظاب یه افرادی مثل آقا خسته نوشتم که ظاهرا ازشون خبری نیست.این پست شما رو هم میخونن.انگار که نه انگار.حتی مورد بحث هم قرار نمیگیره.بقیه هم که دایم میان این اون رو متهم به طرفداری و فن بودن میکنن.
U2 بازی سال میشه از MW2 بگیر تا Geow و حتی U1 مورد دستاویز قرار گرفته میشه.حالا اینکه پرونده این بازی هم چطور از تو بایگانی در میاد و مورد بحث قرار میگیره خدا داند.این تاپیک هم مسلما به انتخاب U2 توسط بسیاری از سایت ها بعنوان بازی سال مربوط میشه.

من گیرز را در این زمینه ها متحول کننده می دانم:
سیستم کاور گیری,دوربین روی شانه,سیستم دویدن,اره ی زیر تفنگ!!!!

و هنوز منتظریم ببینیم چی متحول شده.
عزیزان شما که هنوز در گیر این هستید که یک منتقد اگر انتقاد میکنه بازی رو میکوبه پس چرا وارد بحث با اینهایی که بزرگ متحول کننده دنیای گیم رو میکوبند میشید.
واقعا انقلابی که این بازی در صنعت گیم بوجود اورد پایه های این صنعت رو لرزوند. حقیقتا اگه کلیفی کبیر نبود واقعا دنیای گیم این شکلی نبود. مگه این نیست چیزی که شما دوستان موافق تحول دوست دارید بشنوید.
.
.
.
.
و بازهم منتظریم ببینیم چی متحول شده ...

یکی نیست به من بگه مگه تو مغز خر گاز گرفتی که با بازیی به این عظمت و پُر مغزی و پرمحتوایی به خصومت میپردازی ؟ بزار بچه مردم بره لوکاستشو بکشه ! بلاخره باید بفهمه ننه ی مارکوس واقعا کی بوده ! اصلا مارکوس بچه حلال زادس یا نه ! بابائه مست و پاتیل اومده خونه دیده ملکه اونجا خمار و جینگولی خوابیده رو تخت ! پس گفته بیا بریم تو کارش ! Nice !
از اون امضای جالبت معلومه چیکاره دوست عزیز تا حالا قیافه مارکوس رو دیدی اصلا میدونی رنگ گیرز اف وار چه شکلیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه تو چیجوری روت میشه جلو بچه ها به STORY به این بزرگی و معروفی توهین کنی واقعا که ....... .:mad::mad::mad:

سیاوش جان من هرگز روی این بازی تعصب نداشتم و ندارم. حالا من از شما سوال می کنم. تحول دقیقا باید چی باشه؟ از نظر من به قول شما یک ترکیب کاملا جدید و نو آوری اونم در سالی که این بازی اومد یک تحول در صنعت گیم حساب میشه. من دقیقا از لحاظی با شما هم نظرم. Gow سعی کرد از همه تجربیات بازی ها تا اون لحظه استفاده کنه و یک محیط Multi خوب ایجاد کنه. سعی کرد کاورگیری خوبی داشته باشه و داستانی رو هم ایجاد کنه. یک سری اصول گیم پلی هم ایجاد شد که توی نسخه 2 هم ادامه داشت. من این بازی رو به عنوان بازی خوب می دونم ولی بازی نمی دونم که یک تحول 100% در یک سبک خاص بوده باشه. بلکه تحولی کلی در ترکیب و استفاده از تجربیات خوب در عین حال ایجاد یک گیم پلی جدید بود.

درود

والا از بحثای شما نفهمیدم بازی گاو یه تحول بود یا نه واسه همین رفتم از دهخدا پرسیدم :biggrin1:

تحول : || برگشتن از حالی به حالی دیگر (این حالت تو بازی بود ). ، تغیر. بگشتن . انقلاب . پشتواره برگرفتن . پشتواره برداشتن . || حیله کردن به احوال کسی . .حیله کردن در کار. || برگشتن از چیزی بسوی دیگر. || چیزی در چادر نهادن و بر پشت برداشتن (فکر کنم منظورش همون تیرکمونه که تو بازی بود یا اسلحه دوم که با تکنیک بسیار زیبایی تو بازی میشد از پست کرکترتون برشدارین :biggrin1:) . || طلب کردن . طلب کردن آن حال وی که در آن حال به خوشی پندار قبول کند (این حالت هم که توی نسخه دوم برای دام بوجود اومد رفت خونشون پیش خانومش :biggrin1: ). تحول به نصیحت و وصیت و موعظه ؛ خواستن حالی که در آن نشاط قبول باشد: || برنشستن بر پشت اسب (خوب اسب سواری نداشت فکر میکنم بروماک هم یه جور اسبه که تو نسخه 2 بود :biggrin1:). || فراست خیر بردن در کسی . || حذاقت و جودت نظر و قدرت بر تصرف .

البته چون دهخدا عمرش کفاف نداد که xbox360 بخره و در نتیجه گاوها رو بازی نکرده نمیشه زیاد به این پست استناد کرد و اینگار واقعا این بازی تحولی توش نداشت ... :-"

با تشکر از دهخدا در تهیه این پست . روحش شاد ...
بدلیل اینکه اسم دهخدا - اکبر بود دست داشتن با هر گروهی در بازیسنترو رد کرد ... :laughing:

آخرین ویرایش:
سیاوش جان من هرگز روی این بازی تعصب نداشتم و ندارم. حالا من از شما سوال می کنم. تحول دقیقا باید چی باشه؟ از نظر من به قول شما یک ترکیب کاملا جدید و نو آوری اونم در سالی که این بازی اومد یک تحول در صنعت گیم حساب میشه. من دقیقا از لحاظی با شما هم نظرم. Gow سعی کرد از همه تجربیات بازی ها تا اون لحظه استفاده کنه و یک محیط Multi خوب ایجاد کنه. سعی کرد کاورگیری خوبی داشته باشه و داستانی رو هم ایجاد کنه. یک سری اصول گیم پلی هم ایجاد شد که توی نسخه 2 هم ادامه داشت. من این بازی رو به عنوان بازی خوب می دونم ولی بازی نمی دونم که یک تحول 100% در یک سبک خاص بوده باشه. بلکه تحولی کلی در ترکیب و استفاده از تجربیات خوب در عین حال ایجاد یک گیم پلی جدید بود.
امیر جان تو یه بازی بگو تو این کره خاکی و چند سال اخیر که قابل قیاس با گیرز اف وار باشه و همچین تحولی در دنیای گیم باشه .:laughing:;)

یه موردی دیگه که جالبه در GOW
جنگیدن در اعماق زمین و استفاده از غول های حریف بود
فکر نمیکنم در بازی های ساخته شده تا حالا چنین لوکیشنی :biggrin1: وجود داشته باشه

چه جالب پس هر بازیی گرافیک بالایی داره تحول ایجاد کرده:laughing:
بخدا دارید اینجا حیف میشید بزنید برید آمریکایی جایی بتونن ازتون استفاده کنن:biggrin1:
بابا تو دیگه کی هستی گیرز اف وار گیم پلی گرافیک صدا گذاری و تخریب پذیری داستان دیالوگهای فوق العاده و..... داشت اونوقت میگی هیچی .
میدونم میخوای چی بگی هیچ کدوم از اینها تحول نبود نه تو هم برو ماریو بازی کن .:evil:

اخه من هرچی میخوام پست ندنم نمیشه اخه اقای محترم شما مدیر هم هستی حرفم بزنیم میخوای بن کنی با این حرفات به شعور افراد داری توهین میکنی
اخه سیستمه کاور گیری این بازی رو تا به حال دیدی یا بازی کردی که ببینی چه کاور گیریه معرکه ای داره نکردی دیگه اقا نکردی تو رو خدا نیا با کاور گیریه اسپیلینتر سل مثالش بزن
اون سلاح هایی که تو بازی ساخته شما خابشو هم نمیدیدی که شاتگان رو به اون باحالی طراحی کنن یا اسلحه ای بذارن که chainsaw داشته باشه اینا تحول نیست کشکه پس..... دوربین بالا شونه اویل رو با گرز مقایسه میکنی ؟؟؟؟ برای همینه که میگم بازی نکردی میای پست میدی.. اگه میگفتی بازی dark sektor شبیه اویل هست قابل قبول بود ولی این دوتا بازی سوم شخسیشون زمین تا اسمون فرق داره تونایی کنترل کاراکتر تو گرز 180 درجه فرق میکنه شما میای با هم مقایسه میکنی .........اخه اقای محترم تو سال 2006 یا قبلش چه بازی مثله گرز بود ؟؟؟ چرا شما میای حرفه دلیل و منطق میزنی ؟؟؟ اون سال این بازی با سیستمه مولتی پلیر انلاین داشت تو کدوم بازی بود ؟؟؟ تو سال 2006 بازی بیاد که بشه انلاین با سراسر جهان بازی کرد؟؟ این تحول نبوده ؟؟؟ برای همین میگم این تاپکیک شده محل یه سری ادمی که تا به حال گرز نفهمیدن و بازی نکردن

دوست من شما راست میگی ولی شما فکر کن تو با یه بازی صبح تا شب بودی ( بچه ها لایو شاهدا مهران حسین و امین و .... ) اونوقت کسی که نمیدونه این بازی چی هست بیاد نظر بده تو عصبانی نمیشی مخصوصا اگر رو یک بازی تعصب هم داشته باشی .:evil::mad::mad::mad:
وقتی حرفش منطق هست چرا باید عصبانی شد؟ خود من دیوانه ی AC و AC2 هستم ولی اینهمه ادم هرچی دلشون خواست به این بازی به خصوص AC میگفتن اومدم همشون رو با Hidden Blade مرخص کردم؟
خب حرف منطق دیگه، اینکه شما با یک بازی حال کردی پس بازی تحول ایجاد کرده که دلیل نیست.
اینجا تمام کسایی که به قولی خودتون دارن Gears Of War رو میکوبن دلیل منطقی میارن ولی طرفدار های Gears Of War فقط چسبیدن به سایت های IGN و... و فروش خوب این بازی

اخه من هرچی میخوام پست ندنم نمیشه اخه اقای محترم شما مدیر هم هستی حرفم بزنیم میخوای بن کنی با این حرفات به شعور افراد داری توهین میکنی
اخه سیستمه کاور گیری این بازی رو تا به حا دیدی یا بازی کردی که ببینی چه کاور گیریه معرکه ای داره نکردی دیگه اقا نکردی تو رو خدا نیا با کاور گیریه اسپیلینتر سل مثالش بزن
اون سلاح هایی که تو بازی ساخته شما خابشو هم نمیدی که شاتگان رو به اون باحالی طراحی کنن یا اسلحه ای بذارن که chainsaw داشته باشه اینا تحول نیست کشکه پس..... دوربین بالا شونه اویل رو با گرز مقایسه میکنی ؟؟؟؟ باری همینه که میگم بازی نکردی میای پست میدی اگه میگفتی بازی dark sektor شبیه اویل هست قابل قبول بود ولی این دوتا بازی سوم شخسیشون زمین تا اسمون فرق داره تونایی کنترل کاراکتر تو گرز 180 درجه فرق میکنه شما میای با هم مقایسه میکنی .........اخه اقای محترم تو سال 2006 یا قبلش چه بازی مثله گرز بود ؟؟؟ چرا شما میای حرفه دلیل و منطق میزنی ؟؟؟ اون سال این بازی با سیستمه مولتی پلیر انلاین داشت تو کدوم بازی بود ؟؟؟ تو سال 2006 بازی بیاد که بشه انلاین با سراسر جهان بازی کرد؟؟ این تحول نبوده ؟؟؟ برای همین میگم این تاپکیک شده محل یه سری ادمی که تا به حال گرز نفهمیدن و بازی نکردن
آهان یعنی سیستم کاورگیری این بازی تحول ایجاد کرد؟
طراحی شاتگان تحول ایجاد کرد؟
دوربین بازی تحول ایجاد کرد؟ دیگه خود سازندگان بازی گفتن ما دوربین بازی رو بر اساس RE4 ساختیم، اونها اعتراف کردن شما میای میگی نه؟ ببخشید یعنی قبل از اینکه گیرز عرضه بشه هیچ ای سیستم مولتی نداشت؟ حالا کاری به بازی های PC و.. ندارم نتیجه اینحرفت اینکه Xbox Live هم همراه با Gears Of War وارد دنیای گیم شده ...

یه موردی دیگه که جالبه در GOW
جنگیدن در اعماق زمین بود
فکر نمیکنم در بازی های ساخته شده تا حالا چنین لوکیشنی :biggrin1: وجود داشته باشه
هر چه قدر منو شما بگیم الان میان میگن اخه گیرز اف وار چون تو اعماق زمین بود تحول .:laughing::laughing::laughing: اگه به خدا گیمر باشین خیلی حرفتون خنده داره اگه من زودتر متوجه این سخنرانی های اقایون گیرز اف وار شناس میشدم زودتر جواب همرو میدادم .:mad::mad:

بنده تو امضام هم گفتم که با افرادی که در ذیل اشاره کردم بحث نخواهم کردم.

در ضمن اگر این بازی نبود آنچارتد و دهها بازیه دیگه هم نبود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or