آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
عزیزان من همه ی تایپیکو نخوندم فقط نظرم رو میگم
گرز به هیچ وجه بازی انقلابی نبود فقط تبلیغات در موردش زیاد بود
هیچ چیز گاد او وار نمیشه

uncharted 2 بازیه بزرگی بود یا نه؟؟؟؟؟؟؟بدون شک بود.ولی همین بازی الان فروشش چقدر هست؟؟؟؟؟حتی تو top 20 پرفروشترین ها هم نیست.killzone 2 با اون همه هزینه و تبلیغ 2 میلیون به زور فروخته.مگه تبلیغات این بازیها کم بوده.برای همین آنچارتد چقدر تبلیغ شد؟؟؟؟؟؟ولی همه دیدن به هیچ وجه فروش به درد بخوری رو نداشت.
نه واقعا شما متوجه اشتباهت نمیشی که هیچ بازم همونو تکرار میکنی!
فروش نمیتونه ماهیت یه بازی رو زیر سوال ببره . هر چند که این بازیهایی که شما نام میبری Uncharted 2 یا Killzone 2 واقعا خوب فروختند.مثکه روی فروش حساب ویژه ای باز کردی!فروش 2 میلیون کیلزون 2 برای 6-7 ماه پیش بود احتمالا الان به مرز 3 میلیون رسیده.

به نظر من Geow بازی بدی نبود ولی اینطور نیست که به خاطر پیاده کردن یه سری المانهایی مثل دوربین روی شونه و سنگر گیری (با شدت بیشتر) که در بازیهای قبل از اون دیده بودیم ، بتونیم بگیم که تحول ایجاد کرده! منجمله اینکه فاقد یه داستان حتی نه چندان خوب بوده .

به نظرتون گرافیک این بازی نسبتا خوب بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر نسبتا خوب گفتم بخاطر مراعات حال کاربران محترمی مثل شما بود و گرنه حتی نسبتا خوب هم نبود. فراموش نکنید گرافیک از دو بخش تکنیکی و هنری تشکیل شده و اگر به بخش تکنیکی 9 از 10 بدم به بخش هنری هم 2 از 10 میدم که مجموعا میشه 11 از 20 پس از نظر من حتی خوب هم نبود
کی گفته شخصیت پردازی این بازی ضعیف بوده؟؟؟شخصیت پردازی این بازی بی نظیر بوده.جوری که همه رو عاشق مارکوس کرد.

جسارتا اصلا میدونید شخصیت پردازی یعنی چی؟ اگر میدونید به این میگید بی نظیر؟ براتون 3 مورد شخصیت پردازی مثال میزنم تا ببینیم باز هم میتونید شخصیت پردازی مارکوس رو بینظیر بدونید.
1 Ben در بازی Full Throttle
Lady Aribeth 2 در بازی NWN
3 همین اواخر Morrigan در بازی Dragon age ( هرچند به خود بازی انتقاد های زیادی دارم)
کدوم یک از این 3 تا رو بازی کردید ؟ مارکوس از نظر شخصیت پردازی اصلا قابل قیاس با یکی از اینها هست ؟ من متالگیر باز نیستم ولی واقعا شخصیتهای این سری کجا و مارکوس کجا؟ جواب این سوال رو میخوام ازتون البته فراموش نکنید که از روی بیان افراد شخصیتشون شناخته میشه.
از گرافیک تا موزیکهای بی نظیر و شخصیت پردازی

موزیک های بی نظیر ؟ اهنگ ساز این بازی کی بود؟ لطف کنید اسم و مشخصات و سوابقش رو بنویسید تا یه مقایسه ای انجام بدیم . اسم Tracy w bush بگوشتون خورده؟ اهنگ ساز وارکرفت 3
اسم Paul Romero و Rob King رو تاحالا شنیدید؟
Lind erebros چطور؟ اهنگساز King's bounty . کارای اینارو شنیدی؟ اگر شنیدید هنوز هم معتقدید که موزیک این بازی بینظیره؟

uncharted 2 بازیه بزرگی بود یا نه؟؟؟؟؟؟؟بدون شک بود.ولی همین بازی الان فروشش چقدر هست؟؟؟؟؟حتی تو top 20 پرفروشترین ها هم نیست.killzone 2 با اون همه هزینه و تبلیغ 2 میلیون به زور فروخته.مگه تبلیغات این بازیها کم بوده.برای همین آنچارتد چقدر تبلیغ شد؟؟؟؟؟؟ولی همه دیدن به هیچ وجه فروش به درد بخوری رو نداشت.تازه همین gears of war برای عرضه شماره دومش خود epic پیش بینیه فروش 2.5 میلیون نسخ غیرقانونی رو براش کرده بود.ولی با این حال بازی 5.5 میلیون فروخت.بازیهایی 360 که براحتی روی torrent پیدا میشه و میشه دانلودش کرد.

تبلیغ خوب و هوشمندانه با تبلیغ زیاد فرق داره . این بازی چنان تبلیغش زیرکانه بود که حتی من هم خریدمش چون فکر میکردم یه شاهکاره ولی بعد بازی کردن متوجه معمولی و حتی ضعیف بودنش شدم. ولی تبلیغ انچارتد طوری نبوده که حتی یک لحظه هوس بازی کردش رو داشته باشم همونطور که هنوز متالگیر 4 رو بازی نکردم و مهم نیست .
در نهایت باید بگم بنده حدس میزنم شما نسخه دوم این بازی رو بازی نکردید و فقط شماره اولش رو روی pc بازی کردید.خیلی از کسانی هم که این بازی رو فقط رو pc بازی کردن بازی بهشون نچسبید.این بازی رو باید رو 360 بازی کرد.
منظورتون این نیست که موسیقی و شخصیت پردازی نسخه 360 فرق داره؟ حداکثر تفاوت در گرافیک ـه که فقط شامل بخش تکنیکی میشه و ضمنا فراموش نکنید من از گیم پلی چیزی نگفتم و ایراداتم شامل نکاتی میشد که در پلتفرمها مشترکند از جمله داستان و موارد بالا که توضیح دادم .

لطفا زیر 18 سال صحبت نکنن
دوست عزیز فکر نمیکنم مربوط بشه به شما،هر کسی حرف خودشو میتونه بگه و فکر نمیکنم شما مدیر انجمن یا ناظم یا ادمین باشی عزیز جانم...
____
در کل یکش خوب بود اما 2 اش خونه دوستم بازی کردم بازی بینهایت چرتی بود

واقعا تا قبل از این نسل 4 تا بازی معرفی کنید که شخصیت سازی واقعی و داستان داته باشند-
تورو خدا اینقدر داستان داستان نکنید!ادم خندش میگیره!رو PS1 -کدوم بازی داستان داشت(فن بوی های تمام عیار MGS رو معرفی میکنند) روی PS2 چی اینجا چشماشون بیشتر گرد میشه و میزنن اره داداش داستان خدا MGS بقران من تو زندگیم بیشتر از 10 تا بازی ندیدم که داستان کامل داشته باشه که اسمش و بشه داستان گذاشت

شما ها به خطی بودن و اینجور چیزها دارید میگید داستان؟تو زندگیتون کتاب خوندید؟حتما 4 دور درن شان خوندید و یا علی مدد-
داستان-نخندونید جون مادرتون

تو زندگیتون شاه نامه خوندید؟برید بخونید بعد بیای از شخصیت پردازی و داستان حرف بزنید نه از یک ماجرای خطی که پیش خودتون اسمش رو گزاشتید داستان

پ.ن:در اخر میگم جواب هرکی که جواب این پست رو بده نمیدم-چون مطمئنم فن بازی کرده-

قضیه جذابیت هم110% صلیغه ای هست-یکی زن چادری دوست داره یکی نه!

-خدایش مجمع خوشحالین .برپاست

-این بازی هر چی تحول نداشت-همین رو بگم-که کل یوم العاشورا-
هر بازی که این نسل ساختن از روی این قرقره کردن باز شما بگو نه!!!حتی توی FIFA که اسپورته باقیش رو بشین فکر کن میفهمی

برید WOW - warcraftبازی کنید ببینید کجا رو میگیرید-یک اصطلاحی براش درست کردن که همه ننگ کانتر به خود میخریدن اینو بازی نمیکردن-

پ.ن2:چشماتون رو ببندید سخن بگید- اینجا هم یک شعر میخوره بگم-چون به تیتیش قبا اقایون-(خانوما)برمیخوره میگذریم

شما هم بهتره بیخیال این تاپیک بشید بزارید خوشحالین بگن-گرافیک نداشت- شخصیت نداشت-ترک های بازی مضخرف بود- سازندش -g4y بود- MGS خوب بود -UC تقلیذی از GEOW-T R نبود-ما خوبیم WOW خوبه-GT خارق العادست . PS هم دیگه ترکوند

پ.ن3:جمع کنید بابا بساتتون رو-هرکی رفته 2 خط توی مجله در پیت ایرانی نوشته خودش رو با ژاک سانتینی اشتباه گرفته

پ.ن4:از دوستانی که واقعا به یکسری تو این تاپیک شک کردن- مطمئن بشن دیگه پست ندن اینجا بزارید
خود گویند و خود خندند*بفهمند که هنرمندند

برای شما آقای کاپیتان هم شفای عاجل دارم چون از اظهاراتتون برمیاد بهش نیازمندید
:biggrin1:گوگولی -اون عاجل نیست.........

-ما رفتیم-شما هم مشغول باشید

آخرین ویرایش:
اگر نسبتا خوب گفتم بخاطر مراعات حال کاربران محترمی مثل شما بود و گرنه حتی نسبتا خوب هم نبود. فراموش نکنید گرافیک از دو بخش تکنیکی و هنری تشکیل شده و اگر به بخش تکنیکی 9 از 10 بدم به بخش هنری هم 2 از 10 میدم که مجموعا میشه 11 از 20 پس از نظر من حتی خوب هم نبود

جسارتا اصلا میدونید شخصیت پردازی یعنی چی؟ اگر میدونید به این میگید بی نظیر؟ براتون 3 مورد شخصیت پردازی مثال میزنم تا ببینیم باز هم میتونید شخصیت پردازی مارکوس رو بینظیر بدونید.
3 همین اواخر Morrigan در بازی Dragon age ( هرچند به خود بازی انتقاد های زیادی دارم)
کدوم یک از این 3 تا رو بازی کردید ؟ مارکوس از نظر شخصیت پردازی اصلا قابل قیاس با یکی از اینها هست ؟ من متالگیر باز نیستم ولی واقعا شخصیتهای این سری کجا و مارکوس کجا؟ جواب این سوال رو میخوام ازتون البته فراموش نکنید که از روی بیان افراد شخصیتشون شناخته میشه.

موزیک های بی نظیر ؟ اهنگ ساز این بازی کی بود؟ لطف کنید اسم و مشخصات و سوابقش رو بنویسید تا یه مقایسه ای انجام بدیم . اسم Tracy w bush بگوشتون خورده؟ اهنگ ساز وارکرفت 3
Lind erebros چطور؟ اهنگساز King's bounty . کارای اینارو شنیدی؟ اگر شنیدید هنوز هم معتقدید که موزیک این بازی بینظیره؟

تبلیغ خوب و هوشمندانه با تبلیغ زیاد فرق داره . این بازی چنان تبلیغش زیرکانه بود که حتی من هم خریدمش چون فکر میکردم یه شاهکاره ولی بعد بازی کردن متوجه معمولی و حتی ضعیف بودنش شدم. ولی تبلیغ انچارتد طوری نبوده که حتی یک لحظه هوس بازی کردش رو داشته باشم همونطور که هنوز متالگیر 4 رو بازی نکردم و مهم نیست .

منظورتون این نیست که موسیقی و شخصیت پردازی نسخه 360 فرق داره؟ حداکثر تفاوت در گرافیک ـه که فقط شامل بخش تکنیکی میشه و ضمنا فراموش نکنید من از گیم پلی چیزی نگفتم و ایراداتم شامل نکاتی میشد که در پلتفرمها مشترکند از جمله داستان و موارد بالا که توضیح دادم .

پس حدسم درست بود.شما تو 360 بازی نکردی.در ضمن شما حتما اسپیکرت رو خاموش کردی بازی کردی که میگی موزیکاش بد بود
درضمن میانگین امتیازات این بازی از بازی محبوب شما mgs4 بیشتر شده.
با شمادیگه بحث ندارم

آخرین ویرایش:
در کل یکش خوب بود اما 2 اش خونه دوستم بازی کردم بازی بینهایت چرتی بود
دیگه خواهشا از موقعیت سو استفاده نکنید و نیاید چرت و پرت بگید!منظورم کلی بود و شخص خاصی رو نمیگم.
با چند دقیقه بازی کردن اخه...!
واقعا لذت میبریم از این تاپیک!:دی
نمیدونم شما اجازه دارین به هر کسی توهین کنین یا نه... .
اینجا یه محیط عمومیه ادب رو باید ملاک کارتون قرار بدین.

آخرین ویرایش:
واقعا تا قبل از این نسل 4 تا بازی معرفی کنید که شخصیت سازی واقعی و داستان داته باشند-
تورو خدا اینقدر داستان داستان نکنید!ادم خندش میگیره!رو PS1 -کدوم بازی داستان داشت(فن بوی های تمام عیار MGS رو معرفی میکنند) روی PS2 چی اینجا چشماشون بیشتر گرد میشه و میزنن اره داداش داستان خدا MGS بقران من تو زندگیم بیشتر از 10 تا بازی ندیدم که داستان کامل داشته باشه که اسمش و بشه داستان گذاشت

شما ها به خطی بودن و اینجور چیزها دارید میگید داستان؟تو زندگیتون کتاب خوندید؟حتما 4 دور درن شان خوندید و یا علی مدد-

تو زندگیتون شاه نامه خوندید؟برید بخونید بعد بیای از شخصیت پردازی و داستان حرف بزنید نه از یک ماجرای خطی که پیش خودتون اسمش رو گزاشتید داستان

هر بازی که این نسل ساختن از روی این قرقره کردن باز شما بگو نه!!!حتی توی FIFA که اسپورته باقیش رو بشین فکر کن میفهمی

برید WOW - warcraftبازی کنید ببینید کجا رو میگیرید-یک اصطلاحی براش درست کردن که همه ننگ کانتر به خود میخریدن اینو بازی نمیکردن-

پ.ن2:چشماتون رو ببندید سخن بگید- اینجا هم یک شعر میخوره بگم-چون به تیتیش قبا اقایون-(خانوما)برمیخوره میگذریم
راست میگی بهترین کار همینه.جواب کسائی که معلومه برای چی این پستها رو میدن داده نشه بهتره.

در ضمن شما حتما اسپیکرت رو خاموش کردی بازی کردی که میگی موزیکاش بد بود
شما حتما به جز صدای میخ و تخته صدای دیگری نشنیدید که موزیک این بازی رو قشنگ می‌دونین.
احتمالا تابحال طراحی گرافیکی زیبا ندیدید که این رو زیبا میدونید
احتمالا اصولا سن گیمیتون به بالاتر از سال 2005-6 نمیکشه که این رو بازی می‌دونید

پس حدثم درست بود.شما تو 360 بازی نکردی.
دیگه بحث ندارم
دوباره براتون مینویسم :arrowd:

شما هم بهتره بیخیال این تاپیک بشید بزارید خوشحالین بگن-گرافیک نداشت- شخصیت نداشت-ترک های بازی مضخرف بود- سازندش -g4y بود- MGS خوب بود -UC تقلیذی از GEOW-T R نبود-ما خوبیم WOW خوبه-GT خارق العادست . PS هم دیگه ترکوند

پ.ن3:جمع کنید بابا بساتتون رو-هرکی رفته 2 خط توی مجله در پیت ایرانی نوشته خوش رو با ژاک سانتینی اشتباه گرفته

پ.ن4:از دوستانی که واقعا به یکسری تو این تاپیک شک کردن- مطمئن بشن دیگه پست ندن اینجا بزارید
خود گویند و خود خندند*بفهمند که هنرمندند

فکر میکنم این جا اسم مبحثش console vs console نیست دوست عزیز
با شمادیگه بحث ندارم
ببخشید میتونم بپرسم از امتیاز 10،بالا ترم داریم؟
10
A
5
20
یه سایت فقط بهش 9 داد. ;)

آخ آخ ! قشنگ حرفه دله منو زدی ! ممنون .

ببینم توی مارکوس جز اینکه اربده بزنه و فحش بده چیز دیگه ای هم میبینید ؟ نه واقعا میبینید ؟
بعضی ها میان میگن بهترین شخصیت پردازی رو داره ! میشه شخصیت پردازی رو تعریف کنید ؟
اونایی که این حرف رو میزنن احتمالا با کسانی مثل Solid Snake ، Cloud Strife ، Dante و ... آشنایی ندارن وگرنه حتی مارکوس رو به عنوان یه کرکتر هم حساب نمیکرد !

نمیدونم چرا افرادی که فکر می کنن روشن فکر هستن اکثراً دوست دارن بازیهای بزرگ و معروف و پر فروش رو خراب کنن و بازیهای کمتر شناخته شده و یا کم فروش رو بزرگ و غیر قابل تکرار نشون بدن !

GeoW هیچی هم که نبود در سالی که عرضه شد تونست نظرات مثبت بسیاری از سایتها و مجلات معتبر رو به طرز تحسین برانگیزی جلب کنه و نقدهای عالی بگیره ! فروش عالیی داشته باشه ( برای یک عنوان جدید ) و بازیبازها رو هم ( اونهایی که ادعاشون نمیشه ) براحتی قانع بکنه !

دوستانی که میگن Geow اصلاً بازی نیست ( چه برسه به بازی عالی و زبانم لال تحول !! ) و یا Halo یک تحول نبوده لطف کنن رزومه کاریشون رو برای ما بذارن و بگن که تا الان تو چند تا مجله معتبر ( جهانی ) بازی و یا مرتبط به بازی نقد نوشتن و چه جایگاهی در دنیای بازی دارن ! کاربرهایی که خودشون رو عقل کل میدونن و نظرات کاربرای دیگه رو احمقانه فرض میکنن !

افرادی که فکر میکنن تبلیغات یعنی همه چیز ! با تبلیغات میشه سفید رو سیاه نشون داد ! این طور افراد طرز فکرشون این هست که همه و یا افرادی که با خرید یک بازی باعث فروش میلیونیش شدن احمق هستن و تبلیغات اونها رو کور کرده ! فکر میکنن تبلیغات میتونه یک بازی رو که در سال 2008 و یا 2007 عرضه شده رو تا به الان در صدر 10 بازی برتر Live نگه داره ! یا فکر میکنن تبلیغات میتونه یک کرکتر رو جذاب تر از اون چیزی که هست نشون بده ! و یا فکر میکنن ... فکر میکنن همه غیر از خودشون احمق هستن !! فکر میکنن خریدارها انقدر احمق هستن که بعد از خرید یک جنس آشغال و بیخود فقط و فقط بخاطر تبلیغات باز هم میرن و نسخه جدید تر همون جنس رو میخرن و استفاده میکنن ! فقط بخاطر حماقتشون !!

نشون دادن یک تریلر تماماً CG بجای گیم پلی از Killzone 2 رو هایپ نمیدونن ولی تبلیغات درست و هدفمند رو مشکل و حقه بازی میدونن !

شده قضیه این مفسر فوتبال جناب صدر که دوست دارن تیمهای قوی که کلی هزینه و وقت صرف قدرتمند شدنشون کردن ، در برابر تیمهای ضعیف ببازن !!!!!!

GeoW1 در زمان خودش یک بازی با گرافیک معمولی ، طراحی هنری بسیار ضعیف ، داستانی سطحی در حد لایه های نازک ، گیم پلیی سراسر تقلید ، صداگذاریی آشغال ، و هایپ بسیار بسیار عظیمی بود که باعث شد منتقدان مجلات و سایتهای معتبر ( بخونید مجلات و سایتهای زرد ) بهش نمرات عالی بدن و مشتریانی که گوشهاشون دراز شده بود و صدایشان کمی تا حدودی شبیه ار ار خر شده بود فروشی 5 میلیونی را برایش رقم بزنند !!

قابل ذکر است این بازی یک بازی رسانه ای بیش نبود !

کی این تاپیکه رو زده
اسمش باید بشه آیا سر بازی gears of war همیدیگرو میکشید یا نه ؟
چرا .....
ولی خداییش انقلاب نبود ولی در کل من از 5 سالگیم بازی باز بودم فقط 6 تا بازی رو تو عمرم باهاش حال کردم(الان 26 سالمه) که چند بار بازیکنم و یکیش هم این بازی بود .
(((((((((((( دوستان سر ، بازی با هم "کل کل" کنید ولی توهین نکنید. ))))))))))))))))

دوستان یخورده حساب شده تر صحبت کنید تا مجبور به برخورد نشم. ضمنا جناب capitanrayan میتونم شما رو برای همیشه از تحمل مجمع خوشحالین راحت کنم. لطفا رعایت کنید. دیگه تذکر نمیدم.

بجای اینکه جواب سوالات من رو بدید اسمون ریسمون میکنید و از خودتون فرضیه میدید. کی گفته بازی محبوب من متالگیره؟؟؟؟ لطفا یکبار دیگه نظر من رو در اون پست مورد متالگیر بخونید.

در مورد موزیک واقعا گفتن اینکه اسپیکر خاموش بوده از نظر شما جواب منطقیه؟ شاید شما عادت دارید که با اسپیکر خاموش بازی کنید که فکر میکنید بقیه هم این کار رو میکنند. ضمنا اگر توان بحث منطقی رو دارید خوشحال میشم دلایلتون رو برای رد حرفام بشنوم ولی اگر جوابی ندارید واقعا مجبور به بحث کردن نیستید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or