آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
شما حتما به جز صدای میخ و تخته صدای دیگری نشنیدید که موزیک این بازی رو قشنگ می‌دونین.
احتمالا تابحال طراحی گرافیکی زیبا ندیدید که این رو زیبا میدونید
احتمالا اصولا سن گیمیتون به بالاتر از سال 2005-6 نمیکشه که این رو بازی می‌دونید

برای شما آقای کاپیتان هم شفای عاجل دارم چون از اظهاراتتون برمیاد بهش نیازمندید

شما احتمالا بازی دیگه ای به جای gears of war تو دستگاتون بوده اهنگاشو گوش کردی فکردی gears هست ولی یه چیزی رو بگم شما که ادعای گیمر حرفه ای بودن میکنی اصلا نمیامد که همچین حرفی بزنی چون قول میدم سنه گیمریت از من خیلی پایین تره (قصده توهین ندارم شمشیر نکشی یه وقت) اون موقعه ای که گرز 1 اومد شما کجا بودین؟؟؟ همتون داشتین با ps2 هاتون بازی میکردین من این بازی رو میکردم اون زمان برای خودش خدایی بود حاظرم شرط ببندم که اونموقعه که اومد جولوتون میزاشتن باور نمیکردین اصلا همچین بازی تو سال 2006 اومده با این قدرت . کاشکی بچه های xbox live اینجا بودن میفهمیدین دنیا دسته کیه و این بازی چقدر طرفدار داره در صورتی که هیچ کدومتون که میاین بحث میکنین یه بار به xbox live نیومدین برای همین میگم 80 % افراد اینجا اصلا این بازی رو درست حسابی بازی نکردن میان نظر میدن پس به نظره این تاپکیک جمع بشه بهتره چون شده محل ادمایی که گرز بازی نکردن!!!!!!

دوستان یخورده حساب شده تر صحبت کنید تا مجبور به برخورد نشم. ضمنا جناب capitanrayan میتونم شما رو برای همیشه از تحمل مجمع خوشحالین راحت کنم. لطفا رعایت کنید. دیگه تذکر نمیدم.

بجای اینکه جواب سوالات من رو بدید اسمون ریسمون میکنید و از خودتون فرضیه میدید. کی گفته بازی محبوب من متالگیره؟؟؟؟ لطفا یکبار دیگه نظر من رو در اون پست مورد متالگیر بخونید.

در مورد موزیک واقعا گفتن اینکه اسپیکر خاموش بوده از نظر شما جواب منطقیه؟ شاید شما عادت دارید که با اسپیکر خاموش بازی کنید که فکر میکنید بقیه هم این کار رو میکنند. ضمنا اگر توان بحث منطقی رو دارید خوشحال میشم دلایلتون رو برای رد حرفام بشنوم ولی اگر جوابی ندارید واقعا مجبور به بحث کردن نیستید.

بنده بحث منطقی از شما همین الان یاد گرفتم.این بازی در همه زمینه ها مزخرفی بیش نبود.تمام امتیازات جوایز و نقدهاش اشتباه بود.فروشش هم به خاطر وجود بلانسبت ابلهانی همچون من بود.
انتظار نداشته باش با پستهای قشنگت جوابتو بدم.

مثل این که شده console vs console...
میتونم بپرسم شما چند سالتونه که این قدر میگین بززگین؟(لطفا سن فضایی ندید)
ضمن این که من 360 داشتم در مقابل پی اس 3 مفت هم نمی ارزه،فکر نمیکنم به عمرتون پی اس 3 دیده باشید...اگر دیده بودید الان این قدر سر این موضوع کل کل نمیکردید
لطف کنید تا تاپیک انجمن یه چیزیش نشده از دست این ها قفل یا پاک کنید تاپیک رو.

بنده بحث منطقی از شما همین الان یاد گرفتم.این بازی در همه زمینه ها مزخرفی بیش نبود.تمام امتیازات جوایز و نقدهاش اشتباه بود.فروشش هم به خاطر وجود بلانسبت ابلهانی همچون من بود.
رفیق بخوای اینطوری رفتار کنی هم خودت ممکنه بن شی و هم تاپیک بسته شه !
حیف نیستش خدایی تاپیک به این قشنگی بسته شه ؟ آدم هر دفعه میاد توش با خنده میبندتش !!

بنده بحث منطقی از شما همین الان یاد گرفتم.این بازی در همه زمینه ها مزخرفی بیش نبود.تمام امتیازات جوایز و نقدهاش اشتباه بود.فروشش هم به خاطر وجود بلانسبت ابلهانی همچون من بود

خب تکلیف شما مشخص شد. ضمنا اگه این جمله اخر رو من خطاب بشما گفته بودم الان در تاپیک انتقادات بست نشسته بودید.
عزیزان دیگه اگر توان رد کردن رو دارن خوشحال میشیم دلایلشون رو در چهارچوب ادب بشنویم .

مثل این که شده console vs console...
میتونم بپرسم شما چند سالتونه که این قدر میگین بززگین؟(لطفا سن فضایی ندید)
ضمن این که من 360 داشتم در مقابل پی اس 3 مفت هم نمی ارزه،فکر نمیکنم به عمرتون پی اس 3 دیده باشید...اگر دیده بودید الان این قدر سر این موضوع کل کل نمیکردید
لطف کنید تا تاپیک انجمن یه چیزیش نشده از دست این ها قفل یا پاک کنید تاپیک رو.

ميگم شما كه اينقدر فهم و شعور و دركت از گيم بالاست لطف كن با اين پست هاي خوشحالت مارو خوشحال نكن ! اگه شما لطف كني اظهار فضل نكني اين تاپيك پاك نميشه !

دوستان بنده هم خوشحال میشم که کسانی که میگن این بازی بدرد نخور بوده خیلی منطقی وبدون غرض ورزی و فن بازی دلایل رو بگن.البته دلایلی از قبیل تبلیغ و ابله بودن گیمرها نباشه چون دیگه نخ نما شده و ارزش بحث نداره.
ضمنا شماره یک و دو این بازی تقریبا هم سطح هم امتیاز اووردن و این نشون میده که بازی افت نداشته.

اخه من نمیدونم چی بگم ببین عزیزه من اون موقع تازه 360 کپی شده بود ps3 هم نیومده بود منم trailer های 360 رو دیدم وسوسه شدم بخرم که خریدم (که البته 6 ماه بعد 3 چراغ شد به ملکوت پیوست) اون موقع قیمت کنسول هم بالا بود و تازه باسه ps2 هم رو بورس بود من بازی گرز 1 بازی کردم میخوام بپرسم شما خودت اون موقع کجا بودی ؟؟؟ اصلا این عدالته که شما بیاین نظر بدین ؟؟ کسی که از زمان ریلیز شماره 1 داره بازی رو میکنه باید نظر یده یا بعضی از شماها که فقط 5 دقیقه بازی کردین؟؟؟ موضوع اینه اینجا همه میشن کارشناس بازی حتی با بزای نکردن بازی مورد نظر!!!!

لطف کن پست بالاییت رو بخون navid جان...;)
و این نشون میده که بازی افت نداشته.
و تقریبا هیچ پیشرفتی نداشته،پیشرفت نکردن یه جور افته...
اصلا این عدالته که شما بیاین نظر بدین ؟؟
نه دوست عزیز عدالت اینه سایت مال شماباشه..
موضوع اینه اینجا همه میشن کارشناس بازی حتی با بزای نکردن بازی مورد نظر!!!!
بله،هیچ کس جز 360 داره ا کارشناس نیست عزیز

میانگین امتیازات بازی GEARS OF WAR 1 , 2
شماره یک این بازی:93/83
شماره دو این بازی:93/15
راستی بارسلونا فصل پیش تقریبا 102 گل زد باید امسال بیاد 180 تا گل بزنه تا پیشرفت حاصل بشه اگر 100 تا بزنه پسرفت کرده:laughing:

لطف کن پست بالاییت رو بخون navid جان...;)

و تقریبا هیچ پیشرفتی نداشته،پیشرفت نکردن یه جور افته...

نه دوست عزیز عدالت اینه سایت مال شماباشه..

بله،هیچ کس جز 360 داره ا کارشناس نیست عزیز

دوسته عزیز سایت این همه جا داره شما میتونی هر جا خاصی بری اینجا فقط محله چند نفره که حده اقل گرز بازی کرده باشن نه اینکه شما بیای همین جوری نظر بدی به افرادی که یه عمره دارن این بازی رو بازی میکنن با نقد کردن بازی که انجام ندادی متلک بندازی در کل من توصیه میکنم اگه 360 داری به اینترنت هم دسترسی داری یه بار انلاینشو با بچه های ایرانی بازی کن بفهمی دنیا دسته کیه و امیدوارم ا.ن موقع تازه بازیو درک کنی

با توجه به اینکه تذکر داده بودم کاربر N A V i D iii بدلیل تحریک به دعوا دسترسیشون قطع میشه.
بقیه دوستان لطفا رعایت کنید.

.....................ویرایش شد....
واقعا حیفه آدم بیاد این جا وقتش حروم میشه...البته بعضی اوقات میخنده...

بابا به خدا این تاپیک تبلیغ بازیهای ps3 نیست.دوستان لطف کردن یه عده گفتن این بازی تحول بود یه عده هم گفتن اشغال بود.بیخیال دیگه.
این همه پستهای نامربوط به تاپیک زده شد و این همه مسخره بازی و نمک ریزی یه عده از کاربرها فرمودند.چرا مدیرها فقط بلدن پستهای بنده رو هی پاک کنن.به خدا اگر از اول کسانی پستهای این کسانی که فقط تاپیک رو دارن بهم میریزن پاک شده بود الان اینجوری نشده بود.
اون آقای میگه 360 مفت نمی ارزه.یکی دیگه بنده رو مسخره میکنه.ولی هیچ اتفاقی نمی افته.به خدا اگر این حرفا تو تاپیک ps3 زده شده بود الان همه از دم بن بودن.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or