آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
1 اش آره ولی 2 ئش خیلی چرت بود،همون بود فرستادن برای 360 ای ها چون چرت بود;)
در ضمن خسته تنها جان،این جا اسم مبحثش xbox 360 هستش،نه console vs console :)

من با darkf1eld موافقم ! Revolution بته نیستش که از زیر خاک در بیاد ...
Revolution یعنی Wolfenstein ، یعنی Doom ، یعنی MGS و یعنی .... !
نه یه بازی که با چند ایده ی کوچیک و تبلیغ و Hype تونسته یه بازی مثلا بزرگ در بیاره ...

اینکه این بازی تحول بوده یا نه رو بر اساس تعداد رای نمیشه بدست اورد. تحول رو کسانی میتونن در موردش نظر بدن که مدت طولانی در اون مورد قضیه تجربه کسب کردن و کاملا با مسائلی که قبل از اون قضیه ( در اینجا گیم ) بوده اشنایی داشتن .
مثلا یکی میاد میگه در زمینه گرافیک تحول بود یکی میگه کاور گیری یکی بستن وسیله زیر اسلحه و ...
ولی بشخصه من تحولی در این بازی نسبت به بازیهای قبلی ندیدم. از نظر من یک بازی معمولی بود با گرافیک نسبتا خوب بدون داستان بدون شخصیت پردازی بدون خلاقیت بدون جذابیت ولی از نظر تبلیغات فوق العاده خوب عمل کرد و تونست با القا کردن اینکه شاهکاره ( مخصوصا به کسانی که تازه گیم رو شروع کردن) فروش خوبی داشته باشه بازی نه تنها تحول نبود بلکه بشدت معمولی بود .

ضمن موافقت با حرفهای کاربر کورُوش...

اشکال بعضی ها اینه که رو این بازی تعصب خیلی شدیدی دارند و براشون قابل درک و فهم نیست که یک فردی از این عنوان خوشش نیاد.

بنده به شخصه سر جمع 1 ساعت هم نتونستم این بازی رو تحمل کنم ,البته شاید یه نفر بیاد بگه که با یه ساعت این همه چیز(گرافیک,شخصیت پردازی,داستان و...) از بازی گیرت اومد ؟ :arrowd:

ولی اینجا این جمله معنی پیدا میکنه, که سالی که نکوست از بهارش پیداست.

ضمن موافقت با حرفهای کاربر کورُوش...

اشکال بعضی ها اینه که رو این بازی تعصب خیلی شدیدی دارند و براشون قابل درک و فهم نیست که یک فردی از این عنوان خوشش نیاد.

بنده به شخصه سر جمع 1 ساعت هم نتونستم این بازی رو تحمل کنم ,البته شاید یه نفر بیاد بگه که با یه ساعت این همه چیز(گرافیک,شخصیت پردازی,داستان و...) از بازی گیرت اومد ؟ :arrowd:

ولی اینجا این جمله معنی پیدا میکنه, که سالی که نکوست از بهارش پیداست.

دوست من حرفای شما متین و قابل قبول هست و من هم حرفاتون رو به راحتی درک میکنم.
دوستانی که میگن این بازی گرافیکش چیزی نبود و معمولی بود و یا نوآوری نداشت و خلاصه چرت بود بنده بحثم با اونهاست.شما میگی خوشت نیومده.که این خیلی طبیعی هست.منم از killzone , fable . fallout خوشم نمیاد.ولی خیلیها دوسش دارن.منم بحثم اینه.وقتی که من از یه بازی خوشم نمیاد نباید بیام حقیقت اون بازی رو کتمان کنم که.دروغ میگم؟؟؟

من به عشق شماره 2 این بازی فقط ایکس باکس خریدم
فقط فقط فقط این بازی
خداست .
با تعصب شدیدون لحن میگم فقط این بازی
فقوالعادس

به نظرتون گرافیک این بازی نسبتا خوب بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی که این بازی اومد فک دنیا خورده بود زمین.خیلی از بازیهایی که الان داره عرضه میشه بازهم از لحاظ گرافیکی پست سر این بازی قرار میگیرن.کی گفته شخصیت پردازی این بازی ضعیف بوده؟؟؟شخصیت پردازی این بازی بی نظیر بوده.جوری که همه رو عاشق مارکوس کرد.
من به نظر شخصی شما کاری ندارم.ولی از قدیم گفتن هر نظری نمیتونه محترم و صحیح باشه.کجای این بازی معمولی بود.همه چیزش در بالاترین سطح ممکن قرار داشت.از گرافیک تا موزیکهای بی نظیر و شخصیت پردازی و داستان بسیار جذاب و اسلحه های دلچسب و دشمنانی که نظیرشون تا حالا در هیچ بازی ایی نبوده.خیلی از بازیها هنوز که هنوزه گیر دادن به زامبی.ببخشید شما میگی با تبلیغات هر جنس بنجلی رو بفروشید.حالا من از شما یه سوال دارم.uncharted 2 بازیه بزرگی بود یا نه؟؟؟؟؟؟؟بدون شک بود.ولی همین بازی الان فروشش چقدر هست؟؟؟؟؟حتی تو top 20 پرفروشترین ها هم نیست.killzone 2 با اون همه هزینه و تبلیغ 2 میلیون به زور فروخته.مگه تبلیغات این بازیها کم بوده.برای همین آنچارتد چقدر تبلیغ شد؟؟؟؟؟؟ولی همه دیدن به هیچ وجه فروش به درد بخوری رو نداشت.تازه همین gears of war برای عرضه شماره دومش خود epic پیش بینیه فروش 2.5 میلیون نسخ غیرقانونی رو براش کرده بود.ولی با این حال بازی 5.5 میلیون فروخت.بازیهایی 360 که براحتی روی torrent پیدا میشه و میشه دانلودش کرد.در نهایت باید بگم بنده حدث میزنم شما نسخه دوم این بازی رو بازی نکردید و فقط شماره اولش رو روی pc بازی کردید.خیلی از کسانی هم که این بازی رو فقط رو pc بازی کردن بازی بهشون نچسبید.این بازی رو باید رو 360 بازی کرد.
نه شما میفرمایید با این فقر برن همه بچسبن به U 2 که گرون ترین بازیه؟:confused:

دوستان حداقل در یه مورد به هیچ وجه نمیشه عبارت تحول رو به کار برد !
مسائل گرافیکی و تکنیکی !
وقتی یه کنسول با قدرت چند برابر نسبت به کنسول قبلی عرضه میشه , مسلمآ بازیهاش هم باید از نظر بصری چند برابر بهتر شده باشن. این اتفاق هم معمولآ در سال دوم , سوم عرضه کنسول رخ میده.
حالا چون 360 اولین کنسول نسل جدید بوده و سال 2006 (دومین سال عرضه کنسول) تونسته همچین گرافیکی رو نمایش بده , اسمش تحول میشه ؟! اگه مثلآ با سخت افزار PS2 بیای God of War II بسازی شاید اسمش معجزه باشه ! (که به اون هم تحول نمیگن) ولی با سخت افزار 360 بازی ای مثل GeoW ساختن تحول نیست.
در مورد داستان هم اگه دوستان قبل از GeoW چند تا بازی دیگه هم انجام داده باشن , به داستان GeoW بیشتر از 3 و 4 نمیدن. واقعآ چه چیز خاصی داشت ؟ حالا توی نسخه 2 یه کم پیچیده شد (که اون هم هنر نیست , تعداد علامت سوالها رو بالا بردن افتخار نیست) ولی نسخه 1 واقعآ در این زمینه خیلی خیلی ضعیف بود.
در مورد فروش هم چندین بار گفتم و بازم میگم. فروش بالای یه بازی لزومآ دلیل برتری اون بازی بر سایر بازیها نیست. اگه این طور باشه The Sims از کل بازیهای PS2,PS3,XBOX,X360 بهتر ساخته شده چون فروش چند ده برابری نسبت به بقیه بازیها داشته. یا مثلآ Machinarium (که هرکسی بازی کنه همون ثانیه اول شیفته اون میشه) به خاطر اینکه بازی مسخره ای بوده این فروش پایین رو داشته. یا Shadow of the Colossus که فکر میکنم حتی 1 میلیون نسخه هم نفروخت بازی افتضاحی هست !

آخرین ویرایش:
دوست من حرفای شما متین و قابل قبول هست و من هم حرفاتون رو به راحتی درک میکنم.
دوستانی که میگن این بازی گرافیکش چیزی نبود و معمولی بود و یا نوآوری نداشت و خلاصه چرت بود بنده بحثم با اونهاست.شما میگی خوشت نیومده.که این خیلی طبیعی هست.منم از killzone , fable . fallout خوشم نمیاد.ولی خیلیها دوسش دارن.منم بحثم اینه.وقتی که من از یه بازی خوشم نمیاد نباید بیام حقیقت اون بازی رو کتمان کنم که.دروغ میگم؟؟؟

من پست کاربری رو نقل قول کردم که حرفش رو قبول دارم ولی تو پست ایشون نمیبینم که گفته باشند گرافیک بازی چیزی نبود .

این جمله ای که من کاملآ باهاش موافقم, کاملآ ! :arrowd:

از نظر من یک بازی معمولی بود با گرافیک نسبتا خوب بدون داستان بدون شخصیت پردازی بدون خلاقیت بدون جذابیت...

نه شما میفرمایید با این فقر برن همه بچسبن به U 2 که گرون ترین بازیه
لطفا زیر 18 سال صحبت نکنن

دوستان حداقل در یه مورد به هیچ وجه نمیشه عبارت تحول رو به کار برد !
مسائل گرافیکی و تکنیکی !
وقتی یه کنسول با قدرت چند برابر نسبت به کنسول قبلی عرضه میشه , مسلمآ بازیهاش هم باید از نظر بصری چند برابر بهتر شده باشن. این اتفاق هم معمولآ در سال دوم , سوم عرضه کنسول رخ میده.
حالا چون 360 اولین کنسول نسل جدید بوده و سال 2006 (دومین سال عرضه کنسول) تونسته همچین گرافیکی رو نمایش بده , اسمش تحول میشه ؟! اگه مثلآ با سخت افزار PS2 بیای God of War II بسازی شاید اسمش معجزه باشه ! (که به اون هم تحول نمیگن) ولی با سخت افزار 360 بازی ای مثل GeoW ساختن تحول نیست.
در مورد داستان هم اگه دوستان قبل از GeoW چند تا بازی دیگه هم انجام داده باشن , به داستان GeoW بیشتر از 3 و 4 نمیدن. واقعآ چه چیز خاصی داشت ؟ حالا توی نسخه 2 یه کم پیچیده شد (که اون هم هنر نیست , تعداد علامت سوالها رو بالا بردن افتخار نیست) ولی نسخه 1 واقعآ در این زمینه خیلی خیلی ضعیف بود.
در مورد فروش هم چندین بار گفتم و بازم میگم. فروش بالای یه بازی لزومآ دلیل برتری اون بازی بر سایر بازیها نیست. اگه این طور باشه The Sims از کل بازیهای PS2,PS3,XBOX,X360 بهتر ساخته شده چون فروش چند ده برابری نسبت به بقیه بازیها داشته. یا مثلآ Machinarium (که هرکسی بازی کنه همون ثانیه اول شیفته اون میشه) به خاطر اینکه بازی مسخره ای بوده این فروش پایین رو داشته. یا Shadow of the Colossus که فکر میکنم حتی 1 میلیون نسخه هم نفروخت بازی افتضاحی هست !

دوست عزیز من کی گفتم چون خوب فروخته حتما بازیه خوبیه.جناب kurosh گفتن که با تبلیغ هر جنس بنجلی میتونه فروش خوبی داشته باشه.بنده هم گفتم مگه آنچارتد و کیلزون کم تبلیغ براشون شد.پس چرا نفروختن.بعدشم بحث اصلی گیم پلی دیوانه کننده این بازی هست که تحولی در سبک سوم شخص ایجاد کرد.بعدشم god of war 2 در آخر نسل قبل و ps2 تونست همچون گرافیکی بده ولی 360 در ابتدای نسل همچین شاهکاری تحویل داد.مگه همین ps3 اول نسل تونسته بود همچین گرافیکی تحویل بده

دوست عزیز من کی گفتم چون خوب فروخته حتما بازیه خوبیه.جناب kurosh گفتن که با تبلیغ هر جنس بنجلی میتونه فروش خوبی داشته باشه.بنده هم گفتم مگه آنچارتد و کیلزون کم تبلیغ براشون شد.پس چرا نفروختن.بعدشم بحث اصلی گیم پلی دیوانه کننده این بازی هست که تحولی در سبک سوم شخص ایجاد کرد.
البته اون دو تا بازی هم خیلی کم فروش نبودن و هرکدوم حدود 2.5 میلیون نسخه فروختن ولی فروش ضعیف بازیهای PS3 برای خودم هم جای سوال داره و توی یکی از تاپیکها هم یه بار گفتم. البته Uncharted که کلآ هایپ زیادی نداشت (نسخه اول) و KZ2 هم بیشتر از اینکه سونی براش هیاهو راه بندازه , بین خود بازیکنا دهن به دهن میچرخید و البته اون طور که شنیدم گیم پلیش متفاوت هست و واقعی تر از سایر FPS ها (از نظر وزن و نوع راه رفتن و ...) که شاید به مذاق خیلی ها خوش نیاد. ولی GeoW واقعآ هایپ عظیمی داشت ! بزرگترین نمونه این هایپ هم برمیگرده به بحث گرافیک که چون 360 اولین کنسول نسل جدید بود , اولین بازی عظیم (از نظر گرافیکی) رو هم داشت و خیلی ها به همین خاطر طرفدار GeoW شدن.
بعدشم god of war 2 در آخر نسل قبل و ps2 تونست همچون گرافیکی بده ولی 360 در ابتدای نسل همچین شاهکاری تحویل داد.مگه همین ps3 اول نسل تونسته بود همچین گرافیکی تحویل بده
PS3 هم سال دوم خودش بازی Uncharted رو داشت که از نظر گرافیکی و بصری فوق العاده بود.

GeOW بازی بسیار بزرگی بود و تقریبا به جز داستان ضعیف (و در شماره دوم معمولی) مشکلی نداشت. ولی تحول نبود. هر بازی که عالی باشه دلیل بر تحول بودنش نیست. چندتا نوآوری مثل این هم باز نمیشه تحول. حتی اگه سیستم کاورگیری هم GeOW اختراع کرده بود بازم نمیشد تحول!
تحول یعنی FF VII. تحول یعنی Diablo. تحول یعنی Starcraft و WoW. تحول یعنی Max Payne. تحول یعنی Half Life , Doom , Dues EX , GTA III و ...
وقتی میگیم یه بازی تحول ایجاد کرد یعنی مسیر بازیهای بعد از خودشو به طور کامل ارتقا داد.
GeOW بازی فوق العاده خوبی بود ولی تحول ایجاد نکرد.

GeOW بازی بسیار بزرگی بود و تقریبا به جز داستان ضعیف (و در شماره دوم معمولی) مشکلی نداشت. ولی تحول نبود. هر بازی که عالی باشه دلیل بر تحول بودنش نیست. چندتا نوآوری مثل این هم باز نمیشه تحول. حتی اگه سیستم کاورگیری هم GeOW اختراع کرده بود بازم نمیشد تحول!
تحول یعنی FF VII. تحول یعنی Diablo. تحول یعنی Starcraft و WoW. تحول یعنی Max Payne. تحول یعنی Half Life , Doom , Dues EX , GTA III و ...
وقتی میگیم یه بازی تحول ایجاد کرد یعنی مسیر بازیهای بعد از خودشو به طور کامل ارتقا داد.
GeOW بازی فوق العاده خوبی بود ولی تحول ایجاد نکرد.
دقیقا منم همینو میخواستم بگم که بابک گفت!:biggrin1:
تحول یعنی Halo!(جا انداختی!:biggrin1:)

معذرت میخوام اصلا قصده جسارت ندارم این دوستان که میان نظره کاملا منفی میدن تا به حال چند باز gears بازی کردن ؟؟؟؟:confused: با اطمینان کافی میگم هر کسی که این بازی رو بازی کرده (نه اینکه 1 دقیقه بازی کرده بعد میاد نظر میده) چه ایرادی بزرگی میتونه بگیره ؟؟؟ شخصیت پردازی از این بهتر ن خودم عاشق شخصیت هاش شدم دوبلور های حرفه ای مخصوصا cole که تو اون جنگه خونین ما رو به خنده مینداخت با دیالوگاش خلاقیتی که تو طراحی سلاح تو این بازی بود شما کجا دیده بودین؟ (بخصوص شاتگان) این همه تنوع و مدهای بازی هیجان اور تو قسمته انلاین موضوع اینه هر کسی که توانایی انجام یه بازی رو نداره میاد میشه دشمنه خونیش نمیگه خودم بلد نیستم بازی کنم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or