آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
به نظرم این تاپیک اندازه مغز پشه های جنوب کوبا هم ارزش نداره و انقدر بی هدفه که خدا داند.
هر کسی با این بازی مخالفه میگه نه هر کسی هم خوشش میاد این بازی رو کرده منجی کنسولیت X360.
GeOW تحول نبوده همونطور که U2 نیست.این 2تا فقط تونستن سبک های خوشون رو تا حد بسیار زیادی کامل کنن و جزء شاهکارها باشن

قوربونت شما بازی های دیگه رو نگاه کنین اونایی که فیلمشون داره ساخته میشه همه ماله یک یا دو نسل پیشن تازه دارن کلید میخورن یا در حال ساخت ولی این بازی تو همین نسل خودش کار فیلمش رو هم یکسره کرده.گیم پلی این بازی رو هم بگم که بشدت اوون chainsaw اعتیاد آور و هیجان انگیزه مخصوصا وقتی بار اول میدیم خون میپاشه با اوون غلظت رو صفحه اصلا حالی به حولی سیستم سنگر گیریه این بازی هم که لنگه نداره این همه بازی بعد گیرز بازی کردم با سیستم سنگر گیریه مثل گیرز ولی همشون یه مرزی داشتن ولی گیرز کامله کامله.100% تحول.بازی های سوم شخصو یه تکونه چند ریشتری داد اساسی:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
E ؟! قرار به فیلم ساختنه ؟ Street Fighter ، Hitman و Max Payne بس نبود ؟
این روح لطیفتون منو کشته !:دی مگر اینکه از این نظرات نوآوری بحساب بیاد ...

عجب تاپیکی:biggrin1:
به نظرم گیرز یه تحول اساسی به بازی داد مخوصا بازیهای سوم شخص.نوع دویدن در این بازی هنوز در انحصار این بازیه.اره کردن و کشتن در این بازی از هرچی بازیه لذت بیشتری داره.این بازی یک انقلاب اساسی در بازی بود همونطور که وقتی عرضه شد همه به چشم یه بازیی که انقلاب کرده نگاه میکردن:biggrin1:

تا تحول رو چی تعریف کنی؟!
به نظر من تحول بود. قبل از گیرز اون سبک پناه گیری اصلا مرسوم نبود. تو بازی سویچ کیل که تو دوران PS2 اومده بود این سبک پیاده شد که موفق نبود. اما گیرز خوب تونست این سبک رو بالا بیاره جوری که تقلید میشه از روش و این یعنی تحول. شماره دومش زیاد جالب نبود به نظرم. تکراری بود یه کمکی.(الان دعوا میشه D:)

gears of war 1 نه تنها که یک تحول در زمینه بازی های سوم شخص و اکشن بود بلکه بهترین بازی بود که تو این سبک ساخته شده. با اومدن این همه بازی جدید به نظر من gears of war 1 هنوز هم بهترین بازی هست. مخصوصا" ملتی پلیر بازی که شاهکار بازی های ملتی پلیر هست.

تا تحول رو چی تعریف کنی؟!
به نظر من تحول بود. قبل از گیرز اون سبک پناه گیری اصلا مرسوم نبود. تو بازی سویچ کیل که تو دوران PS2 اومده بود این سبک پیاده شد که موفق نبود. اما گیرز خوب تونست این سبک رو بالا بیاره جوری که تقلید میشه از روش و این یعنی تحول. شماره دومش زیاد جالب نبود به نظرم. تکراری بود یه کمکی.(الان دعوا میشه D:)

از نقدت خوشم اومد.نه طرفدارانه بود و نه مغرضانه.
راستش منم از شما دومش اولش اصلا خوشم نیومد.چون تا پایان act یک بازی یه جورائی زد حال هست مخصوصا گرافیکش.اما ظاهرا بلژینسکی با این کارش میخواسته همه رو سوپرایز کنه چون واقعا از act 2 تازه بازی شروع میشه..گرافیک اصلی رو باید در این قسمت از بازی دید.واقعا عالی هستش.کیفت بافتها بی نظیره.محیطی وسیعی و پر از شلوغی که واقعا شاهکاره.این بازی رو من فکر کنم 11 باری تموم کرده باشم.اتفاقا تکراری نبود.تو این شماره شما سوار ریورز میشی سوار بروماک میشی گرفتن دشمن و گرفتن شیلد و مراحل کاملا جدید و زیبائی که واقعا عالی بودن.یکی از اشکالات شماره یک این بود که بازی بیش از حد سیاه و خاکستری بود ولی تو این شماره تو جنگل و مراحل برفی داره.در کل بهترین بازی ایی هست که تا حالا روی یک کنسول بازی کردم.

E ؟! قرار به فیلم ساختنه ؟ Street Fighter ، Hitman و Max Payne بس نبود ؟
این روح لطیفتون منو کشته !:دی مگر اینکه از این نظرات نوآوری بحساب بیاد ...

اگه از نظر تو فیلمه بی ربطو آت اشغالی مثل مکس پین فیلم حساب میشه باشه.فیلم هیتمن کی اومد ها نه بگو.بعد هیتمن 4 تو نسل جدید اومد هیتمن 1 مال کی بود 2000.فیلمای اشغاله دیگه هم هستن که از رو بازی ساخته شدن blood rayne:sick::sick: dargon ball:sick::sick: dead or alive:sick::sick::sick: اگه به اینا میگی فیلم باشه نظره خودته:biggrin1:
پس چی معلومه که chain saw با اوون کیفیتو و خشونت نو آوری هست:biggrin1: ولی از نوع خودش.خشونت هم میتونه نو آوری داشته باشه مگه عیبی داره.:biggrin1:

اگه از نظر تو فیلمه بی ربطو آت اشغالی مثل مکس پین فیلم حساب میشه باشه.فیلم هیتمن کی اومد ها نه بگو.بعد هیتمن 4 تو نسل جدید اومد هیتمن 1 مال کی بود 2000.فیلمای اشغاله دیگه هم هستن که از رو بازی ساخته شدن blood rayne:sick::sick: dargon ball:sick::sick: dead or alive:sick::sick::sick: اگه به اینا میگی فیلم باشه نظره خودته:biggrin1:
پس چی معلومه که chain saw با اوون کیفیتو و خشونت نو آوری هست:biggrin1: ولی از نوع خودش.خشونت هم میتونه نو آوری داشته باشه مگه عیبی داره.:biggrin1:

شدیدا تائید میشه.ولی من تا دیروز فکر میکردم تو فن ps3 هستی.آخه آواترت که کریتوس هست.اولشم که دیدم اینجا پست دادی ترسیدم خدائی.:biggrin1:
این بازی همه چیزش نو آوری بود.من نمیدونم قبل از این بازی کجا بازیهای سوم شخص همچین حالتی داشتن.بگذریم.
به قول مجله بازی نما فعلا همه بازیها شده تقلیدی به خصوص تقلید از GEARS OF WAR ولی خدا رو شکر که فعلا از سیستم RELOADش کسی جرات نکرده تقلید کنه وگرنه گند زده میشه به هیکل بازیها.
خدائی باحال گفته
راستی سری فیلمهای اویل رو یادت رفت که واقعا گند زد به بازیش:biggrin1:

شدیدا تائید میشه.ولی من تا دیروز فکر میکردم تو فن ps3 هستی.آخه آواترت که کریتوس هست.اولشم که دیدم اینجا پست دادی ترسیدم خدائی.:biggrin1:
این بازی همه چیزش نو آوری بود.من نمیدونم قبل از این بازی کجا بازیهای سوم شخص همچین حالتی داشتن.بگذریم.
به قول مجله بازی نما فعلا همه بازیها شده تقلیدی به خصوص تقلید از GEARS OF WAR ولی خدا رو شکر که فعلا از سیستم RELOADش کسی جرات نکرده تقلید کنه وگرنه گند زده میشه به هیکل بازیها.
خدائی باحال گفته
راستی سری فیلمهای اویل رو یادت رفت که واقعا گند زد به بازیش:biggrin1:
دقیقا تایید میشه:cool:
هر بازی وقتی خوب باشه آدم طرفداریشو میکنه.بچه ها خودشون وقتی گیرز 2 داش میومد یادشون رفته همه عینه تشنه هایی که بهشون آب ( مایه حیات منظورمه) نرسیده داشتن از حال میرفتن حالا که حسابی بازیو چه تو single و چه تو multi چلوندن ازش خسته شدن دیگه میزنن تو سرش مخصوصا که زد حالم از نیومدن گیرز 3 خوردن دیگه اعصابشو ندارن.یادم رفت آره هر 3 شماره اویل چرت بود.ولی فروش خوبی کرد:confused: .منتظریم ببینیم شماره 4 فیلم چه میکنه:-"

آخرین ویرایش:
امیدوارم نسخه سوم این شاهکار تو این نسل عرضه نشه.دوس ندارم به خاطر وسوسه مایکرو برای فروش این بازی باعث بشه از کیفیتش کاسته بشه چون این بازیم مثل هیلو فروشش تضمین شدست و همین باعث میشه مایکرو دائم وسوسه بشه.
راستی یه نکته ای هست و اینکه میدونستید اگه این بازی مثل نقل و نبات تو اینترنت نبود فروشش سر به فلک میکشید؟:biggrin1:

امیدوارم نسخه سوم این شاهکار تو این نسل عرضه نشه.دوس ندارم به خاطر وسوسه مایکرو برای فروش این بازی باعث بشه از کیفیتش کاسته بشه چون این بازیم مثل هیلو فروشش تضمین شدست و همین باعث میشه مایکرو دائم وسوسه بشه.
راستی یه نکته ای هست و اینکه میدونستید اگه این بازی مثل نقل و نبات تو اینترنت نبود فروشش سر به فلک میکشید؟:biggrin1:

بله دیگه کیه که ندونه.
فقط تو کشورهای به قولی مدرن بازیه کپی نیست ولی در کشورهای برزیل . مالزی . سنگاپور . کویت . عراق . آرژانتین . اندونزی و ... مثل نقل و نبات بازیه کپی وجود داره.ایران هم ماشااله سکاندار این وسط:biggrin1:تازه شماره دوم این بازی در کشورهای آلمان و ژاپن عرضه نشد ولی بازهم 5.5 میلیون فروخت که البته این فروش فقط مربوط به هفته های ابتدائیش هست وگرنه اگر بخوای تا الان حساب کنی که خیلی بیشتر شده.تو همین ایران حداقل یک میلیون از این بازی فروش رفت حالا شما حساب کن چند تا کشور تو دنیا مثل ایران وجود داره.یعنی قطعا 10 میلیون از این بازی به صورت کپی فروخته شده.
راستی الان هم دارم HALO ODST بازی میکنم جدا شاهکاره.به هیچ وجه این بازی رو از دست ندید

آخرین ویرایش:
بازی خیلی قشنگی بوده و هست و خواهد بود
یادمه اولین بار که رو HD TVدیدم دهنم وا مونده بود.تو فروشگاهMAX GAMEبودیمبا فریدون

به نظر من خوب بود و نو اوری هم داشت اما در زمینه دشمنان نه اصلا

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or