آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

M.O

کاربر سایت
Sep 14, 2013
74
نام
محمد
سلام ببخشید یه سوال داشتم اگه من رو پروفایل یکم پلاس داشته باشم و بخوام یه یوزر دیگه برا خودم بسازم چه جوری پلاس یوزر اولی رو برای دومی شیر کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان یک سوال بسیار واجب داشتم.

من دو تا از این اکانت های ظرفیت دو هکی خریدم ولی رمزشون عوض شده و بخاطر همین مدتی آنلاین نشدم چون میترسم بازی هاشم قفل بشه.

البته من از همون روشی دی اکتیوی استفاده کردم که دیگه قابل تغییر نیست و باید شش ماه صبر کرد که دوباره صاحب اصلی اکانت بتونه دی اکتیوشو فعال کنه. ولی بازم میترسم آنلاین بشم.

اگه دوستان دیگه‌ای همین شرایطه منو داشتن ولی بازم در شرایط آنلاین بازی‌هاشون فعال بوده، ممنون میشم بهم همینجا خبرشو بگن.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام ببخشید یه سوال داشتم اگه من رو پروفایل یکم پلاس داشته باشم و بخوام یه یوزر دیگه برا خودم بسازم چه جوری پلاس یوزر اولی رو برای دومی شیر کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

اون اکانتی که پلاس خریدی باهاش و اکتیو کنی پلاس واسه همه اکانتها میره ولی عکس پلاس نمیاد براشون

redman2

کاربر سایت
Jun 21, 2011
178
نام
Ahmad
دوستان سلام
من و داداشم بازی هامون رو با هم شیر کردیم و من اکانت اون رو وارد کردم و اونم اکانت من رو وارد کرده چطوری میتونم بدون اینکه با اکانتش آنلاین بشم به صورت آفلاین بازی کنم و چطوری میتونم اکانتش رو تو پروفایل های دیگه هم استفاده کنم ؟ چون فقط تو پروفایل خودش که روی پلی استیشن من ساخته قابل استفاده هست و اونم به صورت آنلاین

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
سلام ببخشید یه سوالی داشتم
دوستم با اکانتش یه بازی خریده
بعد من تو دسگاه خودم اکانتشو اکتیو کردمو منم بازی و دان کردم
اما حالا که میرم تو بازی بخش سینگل
دوتا گزینه بیشتر نیست یکی بک هست اون یکی هم purchase game
ببخشید چرا این طوری شده؟
راهی هست درست بشه؟

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
دوستان یک سوال بسیار واجب داشتم.

من دو تا از این اکانت های ظرفیت دو هکی خریدم ولی رمزشون عوض شده و بخاطر همین مدتی آنلاین نشدم چون میترسم بازی هاشم قفل بشه.

البته من از همون روشی دی اکتیوی استفاده کردم که دیگه قابل تغییر نیست و باید شش ماه صبر کرد که دوباره صاحب اصلی اکانت بتونه دی اکتیوشو فعال کنه. ولی بازم میترسم آنلاین بشم.

اگه دوستان دیگه‌ای همین شرایطه منو داشتن ولی بازم در شرایط آنلاین بازی‌هاشون فعال بوده، ممنون میشم بهم همینجا خبرشو بگن.
من دارم استفاده میکنم مشکلی نداشتم....

سلام میشه ایا با یه اکانت پلاس هم روی ps4 استفاده کرد و هم روی ps vita?
بله میشه
دوستان سلام
من و داداشم بازی هامون رو با هم شیر کردیم و من اکانت اون رو وارد کردم و اونم اکانت من رو وارد کرده چطوری میتونم بدون اینکه با اکانتش آنلاین بشم به صورت آفلاین بازی کنم و چطوری میتونم اکانتش رو تو پروفایل های دیگه هم استفاده کنم ؟ چون فقط تو پروفایل خودش که روی پلی استیشن من ساخته قابل استفاده هست و اونم به صورت آنلاین
اکانته برادرتو باید رو کنسول خودت اکتیو کنی تا بتونی به صورت آفلاین بازی کنی...و روی اکانته دیگه
سلام ببخشید یه سوالی داشتم
دوستم با اکانتش یه بازی خریده
بعد من تو دسگاه خودم اکانتشو اکتیو کردمو منم بازی و دان کردم
اما حالا که میرم تو بازی بخش سینگل
دوتا گزینه بیشتر نیست یکی بک هست اون یکی هم purchase game
ببخشید چرا این طوری شده؟
راهی هست درست بشه؟
ریستور لایسنس بزن احتمالادرست میشه

Last edited by a moderator:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
سلام.دوستان یه سوال....
من رو کنسولم 7-8 تا اکانت هکی دارم و البته اکانت خودم که خیلی بهش وابسته هستم.داداشم هم رو کنسولش 3-4 تا بازی قانونی داره و البته اکانت خودش که اونم خیلی بهش وابسته هست.الان میخام کنسولم رو بدم داداشم و مال اونو بگیرم چون من خودم زیاد اهل بازی نیستم و فقط فوتبال میزنم.حالا راهی داره که وقتی کنسول ها رو عوض کردیم هر کس اکانت خودش رو داشته باشه و هیچ محدودیتی برامون پیش نیاد و این وسط هیچ بازی هم از بین نره؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
سلام.دوستان یه سوال....
من رو کنسولم 7-8 تا اکانت هکی دارم و البته اکانت خودم که خیلی بهش وابسته هستم.داداشم هم رو کنسولش 3-4 تا بازی قانونی داره و البته اکانت خودش که اونم خیلی بهش وابسته هست.الان میخام کنسولم رو بدم داداشم و مال اونو بگیرم چون من خودم زیاد اهل بازی نیستم و فقط فوتبال میزنم.حالا راهی داره که وقتی کنسول ها رو عوض کردیم هر کس اکانت خودش رو داشته باشه و هیچ محدودیتی برامون پیش نیاد و این وسط هیچ بازی هم از بین نره؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
بازی های اکانت هکی هارو نمیشه انتقال داد.
ولی اکانتتو دی اکتیو کن از رو کنسول بنداز رو کنسول جدید ه محدودیتی نداری دیگه....
برای برادرتم همین طور....
ولی اگه میخوای بازیای رو اکانت داداشتم داشته باشی باید اکتیو اکانتش روی کنسول داداشت بمونه.

سلام بچه ها

تو این روش هر 2 نفر آنلاین_آفلاین میتونن بازی کنن؟!
نه خیر...یه نفر فقط آنلاین یه نفر هم آنلاین هم آفلاین

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mehdi081

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
بازی های اکانت هکی هارو نمیشه انتقال داد.
ولی اکانتتو دی اکتیو کن از رو کنسول بنداز رو کنسول جدید ه محدودیتی نداری دیگه....
برای برادرتم همین طور....
ولی اگه میخوای بازیای رو اکانت داداشتم داشته باشی باید اکتیو اکانتش روی کنسول داداشت بمونه.
ممنون که جواب میدی.الان من نمیخام هیچ بازی رو انتقال بدم و فقط میخام هر کنسول بازیهای خودشون رو داشته باشن و فقط بعد تعویض کنسولها هر کس با پروفایل اصلی خودش بازیهای موجود رو کنسول جدید رو بتونه بازی کنه

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
سلام
اقا تو رو خدا یه توضیح مفید به من بدید نگین تکراریه شاید مشکل من مشکل یکی دیگه باش
۱. من اکانت آکبند دارم و گیفت قانونی خریدم و اکانتم امریکاست و میخام شیر کنم سوال من اینه که آیا اولین کسی که اکتیو کرد خود به خود ظرفیت اول میشه؟اگه اینطوره پس اگر نفر دوم هم اکتیو کنه ظرفیت دوم میشه؟
۲.آ یا ظرفیت سه هنوز هستش؟اگه هستش قفل نمیشه؟منظورم آینه که من اکانتم هکی نیست میشه اکانت ظرفیت سوم رو بدم به دوستم
۳.اگه اکانتم رو به کسی بدم میتونه آون شخص به بازیهای که توی لایبرری هستش صدمه بزنه؟
۴.اگه اکانت من آمریکا باشه میتونم به کسی که اکانت اروپا یا جای دیگه داری شیر کنم؟
۵.آیا خودم که آکبند دارم هم باید آکتیو کنم؟

در آخر برای کسایی که کمکم کنن صلوات میفرستم و صدقه براشون میدم بدون شرح ...منتظر کمکتون هستم ...یا علی
1. دوست عزیز اصلا به این شکل نیست الان من اکانت A را داخل کنسول خودم اکتیو میکنم و از داخل اکانت B یعنی اکانت شخصی خودم بازی میکنم یعنی من دارای ظرفیت 2 هستم ( اکانت B دارای ظرفیت 2 بازی های اکانت A هست یعنی هم آفلاین هم آنلاین قادر به بازی هستم )
2.بله میتونی اصلا مشکلی نداره شما اکانت مورد نظر را اکتیو کن و بعد از اکتیو اکانت را به فرد دیگری بده ازش استفاده کنه . ظرفیت 3 مشکلی نداره و اشتراک گذاری بین 2 نفر قانونی هست و به این ظرفیت ، ظرفیت 3 میگن .
3.نه ، صدمه زدن از چه نظر ؟ فحاشی تو بازی یا ریپورت شدن زیاد باعث بن شدن بازی شما میشه حداکثر کاری که فرد میتونه کنه اینه ، آن هم باید به دفعات این مسئله صورت بگیره و بیش از حد فرد ریپورت بشه بخاطر مسائل مختلف .
4.بله از این لحاظ هیچ مسئله ای نیست ولی باید دقت کنی دیتای بازی باید متناسب با دیتای ریجن باشه یعنی بر فرض مثال اکانت ریجن 1 (آمریکا) روی اکانت ریجن 2 (اروپا) اکتیو شده شما باید دیتای ریجن 1 بازی مورد نظر را داشته باشی .
5.اکانت اکبند یعنی چی ؟ شما بازی را داخل اکانت اصلی خودتون خریداری کردید و میخوایید ظرفیت 2 را به دوستتون بدید ؟ یا میخواید اکانتی را اکتیو کنید و خودتون از ظرفیت 2 اکانت استفاده کنید ؟
در صورت اول (شما بازی را داخل اکانت اصلی خودتون خریداری کردید و میخوایید ظرفیت 2 را به دوستتون بدید) نیازی به اکتیو اکانت روی کنسول خودتون نیست .
امیدوارم که صلوات بفرستی ، مشکلی باز بود بازگو کن در صورت توان حلش کنم .:D

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
خدا خیرت بده یکم متوجه شدم اگه یه ذره دیگه کمک کنی حله .کارم گیره شدید:)
1.من منظورم اینه که اکانت قانونی دیجیتالی که رو گرفتم میخام بدم به دوستم در ابتدا خودم باید دی اکتیو کنم و بعد دوستم اکانت منو رو کنسولش وارد و اکتیو کنه (خب) این ظرفیت چند میشه؟
2.در کل ظرفیت 1 کیه و ظرفیت 2 کیه و ظرفیت 3 کیه؟تو کدومشون سونی بن میکنه؟ایا همیشه فعال خواهند بود این ظرفیتها؟ظرفیت آفلاین چیه؟ظرفیت آفلاین و آنلاین چیه؟ظرفیت فقط آنلاین چیه؟
3.من در کل به چندتا میتونم شیر کنم که قانونی باشه و شرکت سونی اونو نبنده؟
4.میشه مراحل ظرفیتها رو مختصر بگین؟چون میگن تو یکی از مراحل باید deactive all device and media کنی؟
5. مثلا من 10 بازی دیجیتال اکبند تو کنسولم داشته باشم و بخوام یکی از اونا رو به دوستم بدم ایا دوستم به تمام بازیام دسترسی داره و میتونه بدون اجازه بازیه دیگه ای رو اکتیو کنه؟
6.من تو مراحل شیر از یوتیوب دیدم برای شیر اول اکانت خودشو دی اکتیو کرد و رفت تو اکانت دوستش اونو اکتیو کرد؟به این ظرفیت چند میگن؟
7.اگر من چندتابازی روی یک اکانت شیر کرده باشم و برای دیگران اکتیو شده باشند بعدش تو یکی از مراحل گفته که deactive all device and media کنید؟ ایا اگر این مرحله رو زدم ما بقی اکانتهای اکتیو شده که به دوستان دادم بسته نمیشه یا فقط اون بازی deactive all device and media میشه؟
اگر حرفامو گرفتی توی چند بند بنویسید اذیت نشید البته بی ادبی و جای دیگه بهدجز اینجا بلد نیستم زود جواب بدن
به هر حال ممنون
1.این بحث ظرفیت کلا منسوخ شده دیگه...2 طرف داره اکانت...راه حل اصلی که سونی قرار داده توی سایتش اینه:
کنسول اول اکتیو به عنوان پرایمری و کنسول دوم اجرای بازی در همون اکانت.حالا اینکه میان از سایت دی اکتیو میکنن و این داستانا رو دیگه...
2.همون بالا گفتم...در استفاده ی 2 نفره از اکانتی که خودتون ساختین و از استور خرید کردین هیچکسی بن نمیشه!
3.شیر بین شما و دوستتون یا به عبارتی هربازی در 2 کنسول قابلیت اجرا دارن!
5.اکانت و تمامی محتواش به اشتراک گذاشته میشه نه یک بازی خاص
4.6.7........
اصل این کار توسط سونی برای این بوده که شما وقتی به کنسول خودتون دسترسی ندارین توی کنسول دوستتون هم بتونین به محتوایی که خودتون خریدین روی اکانتتون با وارد کردنش دسترسی داشته باشین!سونی هیچ جایی نگفته دی اکتیو کنین و این کارو کنین و غیره!خیلی سادس روی یک کنسول اکتیو پرایمری روی کنسول دوم فقط وارد کردن اکانت و بازی روی اون!با این روش هیچ مشکلی پیش نمیاد و هیچ اتفاقی هم نمیوفته!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر