آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
درود نه ترکیبی نیست خودش پلاس داشته و بازی را خرید دقیقا میشه توضیح بدید باید چیکار کنیم
داخل قسمت setting تو بخش psn وارد میشید و گزینه ی activate as your primary ps4 رو میزنید (اول اکانت دوستتون رو روی کنسولتون وارد کنید بعد این کارهارو انجام بدید).
بعد میتونید دانلود کنید و با اکانت خودتون بازی کنید چه افلاین و چه انلاین.
خیر نیازی نیست اکانت دوستتون رو پاک کنید ولی دوستتون باید روی اکانت خودش بازی کنه و برای اجرای بازی ها باید اتصال به اینترنت داشته باشه البته در حد چند ثانیه.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان یه سوال من و دوستم میخوایم یه بازی اشتراکی الان بخریم با اکانت دوستم خریدم
الان اکانتش رو دستگاه من اکتیوه
میخوام بدونم بعد از اینکه دانلود کردم بازیو اکانتو دی اکتیو کنم برگردونم به صاحبش؟؟؟؟ بعد دیگه میتونم ازش استفاده کنم؟؟؟

آخرین ویرایش:

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
آقا این قضیه بن شدن نداره که؟
چون سونی گفته اگر دو نفر رو یه کنسول بازی میکنن!
ینی حالا اگر من رو یه کنسول دیگه آن بشم و اون یکی هم با اون اکانتش آن بشه ممکنه تو بن وِیو( اگر بدن) بن بشه اکانت؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
آقا این قضیه بن شدن نداره که؟
چون سونی گفته اگر دو نفر رو یه کنسول بازی میکنن!
ینی حالا اگر من رو یه کنسول دیگه آن بشم و اون یکی هم با اون اکانتش آن بشه ممکنه تو بن وِیو( اگر بدن) بن بشه اکانت؟
نه بابا چه بن شدنی
این حرفا نیست
من خودم دارم به روش شیر بازی میکنم
اکانت خودم رو روی کنسول برادرم شیر کردم و اون خیلی راحت داره بازی میکنه حتی همزمان با هم فیفا انلاین میزنیم
روش شیر بازیها بین دونفر خصوصا اینکه به همدیگه اعتماد داشته باشن خیلی روش خوبی هست و هزینه خرید بازیها هم نصف میشه
حتی میشه پلاس رو هم به همین روش شیر کرد یعنی یکی بخره و با دوستش استفاده کنه

اصلا هم خبری از بن شدن نیست

اصلا داستان شیر بازیها بر روی کنسول داستان مفصلی داره و هدف سونی این بوده که اعضای یه خانواده بتونن از بازیهای همدیگه به طور مشترک استفاده کنن

شما هم اگه به دوستت اعتماد کامل داری بازیهات رو با اون شیر کن ولی خب اگه اینکار رو بکنی از این به بعد باید اکانت شما روی کنسول دوستت اکتیو باشه و دوستت براحتی میتونه افلاین بازی کنه ولی شما برای انجام بازیهایی که خریدی باید حتما به نت متصل باشی تا لیسانس بازی چک بشه

با تشکر

• Like
Reactions: mehran2190

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دوستان یه سوال من و دوستم میخوایم یه بازی اشتراکی الان بخریم با اکانت دوستم خریدم
الان اکانتش رو دستگاه من اکتیوه
میخوام بدونم بعد از اینکه دانلود کردم بازیو اکانتو دی اکتیو کنم برگردونم به صاحبش؟؟؟؟ بعد دیگه میتونم ازش استفاده کنم؟؟؟
نه عزیز
اگر دی اکتیو کنی بازی هات قفل میشن

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
نه عزیز
اگر دی اکتیو کنی بازی هات قفل میشن
ای بابا
خب اگرم دی اکتیو نکنم بازیایی که تو پروفایل خودم دارم قفل میشن که ..... یعنی نمیشه اینجوری که هر دو طرف داشته باشن هر کیم اکانتش رو دستگاه خودش اکتیو باشه؟؟
پس در واقع این کار یه جور دور زدنه دیگه کار استانداردی نیست
من نمیدونستم اینجوریه این که خیلی مسخرست پس این همه ادم اشتراکی بازی میخرن یه کدومشون همیشه باید انلاین باشه؟؟؟؟

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
ای بابا
خب اگرم دی اکتیو نکنم بازیایی که تو پروفایل خودم دارم قفل میشن که ..... یعنی نمیشه اینجوری که هر دو طرف داشته باشن هر کیم اکانتش رو دستگاه خودش اکتیو باشه؟؟
پس در واقع این کار یه جور دور زدنه دیگه کار استانداردی نیست
من نمیدونستم اینجوریه این که خیلی مسخرست پس این همه ادم اشتراکی بازی میخرن یه کدومشون همیشه باید انلاین باشه؟؟؟؟
شما میتونی ۱۶ تا اکانت روی کنسولت همزمان اکتیو کنی!!!!!
دوستت که بازی رو خریده رو اکانت خودش اگر اکانت هم اکتیو نباشه میتونه بازی کنی ولی باید حتما انلاین باشع تا قفل برداشته بشه

Saeidzero

کاربر سایت
Jul 4, 2015
4
سلام دوستان من يك اكانت gta vازكسي گرفتم كه خودش ميگه نفر٢بوده ولي گزينه اي براي اكتيو كردن وجودنداره داخل قسمت psnباطرف صحبت كردم ميگه من ١سال دارم همينجوري بااكانت بازي ميكنم واصلااكتيونكردم،حالابه نظرتون اين اكانت ظرفيت چندم هست؟وايابه نظرتون امكان بن شدن داره يانه كه پس بدم بازي رو؟

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
نه بابا چه بن شدنی
این حرفا نیست
من خودم دارم به روش شیر بازی میکنم
اکانت خودم رو روی کنسول برادرم شیر کردم و اون خیلی راحت داره بازی میکنه حتی همزمان با هم فیفا انلاین میزنیم
روش شیر بازیها بین دونفر خصوصا اینکه به همدیگه اعتماد داشته باشن خیلی روش خوبی هست و هزینه خرید بازیها هم نصف میشه
حتی میشه پلاس رو هم به همین روش شیر کرد یعنی یکی بخره و با دوستش استفاده کنه

اصلا هم خبری از بن شدن نیست

اصلا داستان شیر بازیها بر روی کنسول داستان مفصلی داره و هدف سونی این بوده که اعضای یه خانواده بتونن از بازیهای همدیگه به طور مشترک استفاده کنن

شما هم اگه به دوستت اعتماد کامل داری بازیهات رو با اون شیر کن ولی خب اگه اینکار رو بکنی از این به بعد باید اکانت شما روی کنسول دوستت اکتیو باشه و دوستت براحتی میتونه افلاین بازی کنه ولی شما برای انجام بازیهایی که خریدی باید حتما به نت متصل باشی تا لیسانس بازی چک بشه

با تشکر
مرسی
آقا لینکی هست که بگه این کار آفیشال سونیه؟
ینی خود سونی گفته باشه؟
چون اون شخص پسر خالمه پ اعتماد مشکلی نداره
فقط یکم حساسه باید حتما یچی آفیشالا باشه براش :D
این PSX download helper چی؟ اینم آفیشاله؟

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام دوستان من يك اكانت gta vازكسي گرفتم كه خودش ميگه نفر٢بوده ولي گزينه اي براي اكتيو كردن وجودنداره داخل قسمت psnباطرف صحبت كردم ميگه من ١سال دارم همينجوري بااكانت بازي ميكنم واصلااكتيونكردم،حالابه نظرتون اين اكانت ظرفيت چندم هست؟وايابه نظرتون امكان بن شدن داره يانه كه پس بدم بازي رو؟
این اکانت ظرفیت ۳ هست و برای بازی باید انلاین باشی و تروفی توی اکانت خودت ثبت نمیشه
قیمت این اکانت حدود ۴۰-۳۰ هست
مرسی
آقا لینکی هست که بگه این کار آفیشال سونیه؟
ینی خود سونی گفته باشه؟
چون اون شخص پسر خالمه پ اعتماد مشکلی نداره
فقط یکم حساسه باید حتما یچی آفیشالا باشه براش :D
این PSX download helper چی؟ اینم آفیشاله؟
دوست عزیز اینقدر نگران نباش حداقل ۴۰ درصد بچه های اینجا دارن اینجوری بازی میکنن
وستان خواهشن دقیق راهنمایی کنید .
من اکانت psn برام خیلی مهمه اصلا نمیخوام بن بشه تا حالا هم به هیچ عنوان بازی اشتراکی نخریدم .هرچی دنبال این ولفنشتاین منظورم دی ال سی جدیدش هست گشتم به صورت فیزیکی جایی نیست اینه که الان مجبورم بصورت اشتراکیشو بخرم فروشنده میگه خیالت راحت اصلا بن شدن اینجور چیزا درکار نیست میخواستم از شما بپرسم این کار بن شدن داره یا نه با توجه به اینکه من میخوام با اکانت اصلی خودم این بازیرو انجام بدم تا تروفیهاش لحاظ بشه؟ آیا احتمال بن شدن هست حتی احتمال کم؟
اگر با دلار قانونی بخره مشکلی نیست باید ظرفیت ۲ بخری
این بازی رو کرایه کنی بهتره زود تموم میشه

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
بنظرم سونی بهتره برای ترغیب مشتریها به خرید قانونی ، باید تخفیفها و تسهیلات بیشتری در نظر بگیره تا کمتر رو بیارن به اکانتهای هکی و دزدی بخصوص برای کشورهای ضعیف و جهان سومی

erfanking

کاربر سایت
Jan 14, 2013
12
سلام دوستان من یه کاربر تازه واردم
من در مورد اکانت های شیرینگ چندجا مطلب خوندم و مطالعه کردم ولی بیشتر گیج شدم چون هرکی یه حرفی میزنه ادم گیچ میشه
یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
1-من الان میخوام یه اکانت دیجیتالی خریداری کنم از یک فروشنده که یک بازی و 60 دلار شارژ داره به قیمت 300 تومان این فروشنده میگه من از اکانت خارج میشم و اکانت رو تحویل میدم تا من و دوستم بتونیم از اکانت استفاده کنیم من و دوستم میخوایم باهم شریکی این اکانت رو خریداری کنیم و جفتمون ازش استفاده کنیم !
الان سوالی که پیش میاد من و دوستم میتونیم این اکانت رو جفتمون روی ps4 وارد کنیم و بعد از نصب بازی یکی با اکانت خودش و دیگری با اکانتی که خریداری شده جفتمون باهم بازی درون اکانت خریداری شده رو انلاین بازی کنیم؟
2-فروشنده میگه اگر یکی اکانت رو پرایمری کنه و با یک اکانت دیگه وارد بشه و دومی با اکانت خریداری شده میتونه بازی رو انلاین بازی کنیم ! این پرایمری یعنی چی و چجوری میشه این کارو کرد؟
3- به نظر شما این اکانت رو خریداری کنیم و یا خودمون یک اکانت بسازیم و اکانت رو با gift psn شارژ و بازی خریداری کنیم و شیر کنیم؟
4-اینکه جفتمون بتونیم انلاین بازی کنیم برامون مهم هست امکانش هست؟
5-شنیدم برای ظرفیت 2 و 3 این امکان هست که انلاین بازی کنند حالا ما وقتی این اکانت رو خریداری میکنیم چطور میشه انتخاب کنیم تا ظرفیت 2 و 3 باشیم !

آخرین ویرایش:

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دوستان، شرمنده یک سوال
کسی که یک اکانت داره، و ریجن اکانتش یک هست ولی کشورش رو برزیل زده میتونه شیر کنه و کسی مثل من که ریجن اکانتم یک هست اما کشور آمریکا ازش استفاده کنم؟
کلا تفاوت ریجن و کشورها مهمه؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان، شرمنده یک سوال
کسی که یک اکانت داره، و ریجن اکانتش یک هست ولی کشورش رو برزیل زده میتونه شیر کنه و کسی مثل من که ریجن اکانتم یک هست اما کشور آمریکا ازش استفاده کنم؟
کلا تفاوت ریجن و کشورها مهمه؟

سلام
تفاوت رجیون فقط برای گرفتن DLC و پلاس باید رژیونشون با اکانت و بازی یکی باشه

• Like
Reactions: bezad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر