آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,753
نام
مراد حلیمی
اره بابا......تو قسمت settings و psn برا اکانت من 6 گزینه هست ولی وقتی اکانت اونو وارد می کنم فقط 5 گزینه که این گزینه پرایمری کردن اکانت نیس

چه کنم؟؟برا کسی اتفاق افتاده ؟راهنمایی ؟؟

.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من یه اکانت آکبند گرفتم و فقط با دوستم شیر کردم و ظرفیت سوم هنوز دست نخوردس ، بازی واسه من قفل اومده ولی دوستم هنوز میتونی بازی کنه

من ظرفیت 1م ولی اکانتی که بازی داخلش هست الان روی کنسول من اکتیو نیست (بعد از آپدیت اینطوری شد) . حالا اگه من اکانت رو روی دستگاه دوستم دی اکتیو کنم ، میتونم روی دستگاه خودم اکتیو کنم و بعدش ریستور لایسنس انجام بدم؟

با اینکار چه اتفاقی واسه ظرفیت ها می افته؟

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
دوستان اکانت آکبند خریدم. پسورد شو که عوض کردم. ایمیلشو هم عوض کنم؟
سلام.خطر بن شدن اکانت هیچ ربطی به تغییر ایمیل نداره و اون کسانی هم که میگن عوض نکن چون ممکنه اون واسطه اگر ایمیل رو تغییر ندی بعد از بن شدن اکانت جایگزین بده وگرنه یک درصد هم خطر بن شدن ربطی به تغییر ایمیل نداره...
ضمنا جریان از کار افتادن بازیهای دوستان باگ آپدیت جدید هست که ممکنه این باگ عمدی باشه...
شیرینگ هم اونایی که کار میکنند میدونن که هنوز هم میشه سه نفره شیر کرد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام.خطر بن شدن اکانت هیچ ربطی به تغییر ایمیل نداره و اون کسانی هم که میگن عوض نکن چون ممکنه اون واسطه اگر ایمیل رو تغییر ندی بعد از بن شدن اکانت جایگزین بده وگرنه یک درصد هم خطر بن شدن ربطی به تغییر ایمیل نداره...
ضمنا جریان از کار افتادن بازیهای دوستان باگ آپدیت جدید هست که ممکنه این باگ عمدی باشه...
شیرینگ هم اونایی که کار میکنند میدونن که هنوز هم میشه سه نفره شیر کرد.

عزیز من باگ نیست !!! به این سیستم امنیتی جدید و بهینه کردن که باگ نمیگن
شدنش مهم نیست. مهم این هست که اونایی که دارن استفاده میکنند بازیشون از کار میافته. سونی این قابلیت رو گذاشته بود برای راحتی مردم ولی خب اینقدر ازش سوء استفاده شد که بعید نیست کلا غیرفعالش کنه. فعلا که خیلی از بچه ها این سیستم براشون دیگه کار نمیکنه.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
عزیز من باگ نیست !!! به این سیستم امنیتی جدید و بهینه کردن که باگ نمیگن
شدنش مهم نیست. مهم این هست که اونایی که دارن استفاده میکنند بازیشون از کار میافته. سونی این قابلیت رو گذاشته بود برای راحتی مردم ولی خب اینقدر ازش سوء استفاده شد که بعید نیست کلا غیرفعالش کنه. فعلا که خیلی از بچه ها این سیستم براشون دیگه کار نمیکنه.
بهینه شدن سیستم رو کسی کاری نداره...
عرض کردم باگ داره آپدیت نگفتم آپدیت باگه...
شیرینگ هم مثل روز اول داره کار میکنه و هیچ اتفاقی براش نیافتاده...
باز هم عرض میکنم که در اثر باگ این اتفاق افتاده و سونی هم هیچگاه شیرینگ رو جمع نخواهد کرد و سیستم چیزی نبوده که بخواد ازش سواستفاده کرد.قابلیتی بوده که توسط سونی ارائه شده و اگر میخواست برش داره هیچگاه چنین قابلیتی رو نمیگذاشت...
من میگم کار میکنه شما میگی از کار افتاده؟؟؟
اگر هم بنا به جمع کردن باشه برای همه بلااستثنا از کار میفته نه برای عده ای و وقتی برای عده ای این اتفاق میافته چیزی جز باگ نیست.
کسانی هم که دارن استفاده میکنند کی گفته از کار میافته؟؟؟
حتی دوستی رو میشناسم که اکانت شخصی خودش نیاز به ریستورلایسنس داره و این آپدیت ظاهرا اطلاعات موجود روی کنسول رو برای بعضی ها دچار مشکل کرده...

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
باز هم عرض میکنم که در اثر باگ این اتفاق افتاده و سونی هم هیچگاه شیرینگ رو جمع نخواهد کرد و سیستم چیزی نبوده که بخواد ازش سواستفاده کرد.قابلیتی بوده که توسط سونی ارائه شده و اگر میخواست برش داره هیچگاه چنین قابلیتی رو نمیگذاشت...
اگر هم بنا به جمع کردن باشه برای همه بلااستثنا از کار میفته نه برای عده ای و وقتی برای عده ای این اتفاق میافته چیزی جز باگ نیست.
حتی دوستی رو میشناسم که اکانت شخصی خودش نیاز به ریستورلایسنس داره و این آپدیت ظاهرا اطلاعات موجود روی کنسول رو برای بعضی ها دچار مشکل کرده...

خب دوست عزیز الان مشکل این بازی ها که از کار افتاده حل میشه بزودی؟ یا اینکه واسه این بازی ها که قفل اومده دیگه نیمشه کاری کرد؟

من دو تا اکانت بازی دارم یکیش از کار افتاد ولی یکی دیگه هنوز داره کار میکنه :|

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
من با دوستم که 2 تا بازی شیرینگی خریده بودیم یکی از بازی هاش از کار افتاده ولی ماله من سالم بود.
امیدوارم باگ باشه و درست بشه.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
خب دوست عزیز الان مشکل این بازی ها که از کار افتاده حل میشه بزودی؟ یا اینکه واسه این بازی ها که قفل اومده دیگه نیمشه کاری کرد؟

من دو تا اکانت بازی دارم یکیش از کار افتاد ولی یکی دیگه هنوز داره کار میکنه :|
وقتی از کار میافته بستگی به ظرفیت داره که کدوم باشه و اون چیزی که شما تعریف کردی فکر نکنم راهی داشته باشه...

momtaz

کاربر سایت
Feb 25, 2011
29
نام
محمد
من سه تا اکانت گرفتم تا به حال و هفته پیشم آپدیت کردم مشکلی نداشتم تا به حال....
ظرفیت یکم هست.
فکر میکنم به خاطر این باشه که بعد نصب بازیا ریستور لایسنس رو میزدم و بعد اکانت رو تحویل میدادم.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه

دوست گرامی این قابلیت درسته که سونی گذاشته ولی نه برای 3نفر که ازش ستفاده کنند

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
عزیز من وقتی میشه 3 نفر استفاده کنند یعنی سونی گذاشته قابلیت رو وگرنه خیلی راحت میتونست حذفش کنه...
عزیز من سونی این قابلیت رو گذاشته تا اعضای خانواده بتونند با خرید یک بازی اون بازی رو روی تمام اکانت هاشون استفاده کنند و هر کدوم برای تجربه اون بازی روی اکانت شخصیش نیاز به خرید دوباره نداشته باشه اما خیلی ها از این قابلیت سوء استفاده کردند و ازش برای کسب در آمد و ... استفاده کردند. اینکه سونی بخواد حذفش کنه غیر منطقیه. چون این مورد اکتیو کردن رو روی PS3 هم داشتیم و هنوز داریم! حذف این قابلیت مثل اینه که ساخت اکانت PSN از PS4 حذف بشه!! مسلما برای یک خانواده به صرفه نیست تا چند بار یک بازی رو بخره و به همین دلیل این قابلیت خیلی در خارج از کشور پر کاربرده و حذفش اعتراضات زیادی رو در پی داره.
هر چیزی یک سری نواقص داره و 100 درصد نیست! این قابلیت هم مثل بقیه قابلیت ها ایرادات و باگ هایی داره. یکی از باگ هاش همین بحث شیرینگ و ... است که سونی اصلا نمیتونه جلوش رو بگیره و اگر بخواد این کار رو بکنه باید کل قابلیت رو حذف کنه...
پس آقای ... فکر نکن داری از قابلیت سونی استفاده میکنی و بدون که این کار بارز دزدی است.
موفق باشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر