آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

mohamad1377

کاربر سایت
Dec 25, 2015
2
اگه پلاس را از طریق گیفت کارت بخری و از این هکی‌ها نباشه، هیچ مشکلی نداره. داداش میشه واضح تر بگی منظورتو متوجه نمیشم یعنی چی یعنی مثلا اگه من یدونه پلاس یک ساله از ی سایت معتبر بخرم بعد دستگاهو شارژ کنم این میشه هکی یعنی حتما باید پلاس رو از خود پلی استیشن استور سونی بخرم درست متوجه شدم؟؟؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
منم مثل این دوستمون میخوام پلاس یکساله بگیرم و با دوستم مشترک استفاده کنیم
سوالم اینه که هر دومون میتونیم همزمان مثلا فیفا 2016 آنلاین بازی کنیم یا خیر؟

در مورد شیر کردن بازی بین دو نفر یه چیزهایی خوندم ولی بازم یه جاهایی ازش رو کامل متوجه نشدم
یعنی اگر من بازی رو بخرم و دوستم اکانت من رو روی کنسول خودش وارد کنه و اون رو اکتیو پرایمری کنه و بعدش با اکانت خودش میتونه بازی من رو انجام بده اونم در شرایطی که من و دوستم همزمان بازی کنیم؟
حالا اگر شدنی هست یکی از ما ها باید همیشه انلاین باشه اون شخص من خواهم بود یا دوستم؟
ممنون میشم در این موارد یه توضیح مفصل بدید
با تشکر

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
با سلام به دوستان
منم مثل این دوستمون میخوام پلاس یکساله بگیرم و با دوستم مشترک استفاده کنیم
سوالم اینه که هر دومون میتونیم همزمان مثلا فیفا 2016 آنلاین بازی کنیم یا خیر؟

در مورد شیر کردن بازی بین دو نفر یه چیزهایی خوندم ولی بازم یه جاهایی ازش رو کامل متوجه نشدم
یعنی اگر من بازی رو بخرم و دوستم اکانت من رو روی کنسول خودش وارد کنه و اون رو اکتیو پرایمری کنه و بعدش با اکانت خودش میتونه بازی من رو انجام بده اونم در شرایطی که من و دوستم همزمان بازی کنیم؟
حالا اگر شدنی هست یکی از ما ها باید همیشه انلاین باشه اون شخص من خواهم بود یا دوستم؟
ممنون میشم در این موارد یه توضیح مفصل بدید
با تشکر

بله میتونید پلاس و هر بازی که دیجیتالی بخرید رو شیر کنید. باید اکانتی که پلاس داره یا بازی باش خریداری شده رو روی کنسول خودتون دی اکتیو کنید و روی کنسول دوستتون اکتیو کنید تا پلاس برای اون هم شیر شه. برای بازی کردن دوستتون هم لازم نیست شما آنلاین باشید.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
بله میتونید پلاس و هر بازی که دیجیتالی بخرید رو شیر کنید. باید اکانتی که پلاس داره یا بازی باش خریداری شده رو روی کنسول خودتون دی اکتیو کنید و روی کنسول دوستتون اکتیو کنید تا پلاس برای اون هم شیر شه. برای بازی کردن دوستتون هم لازم نیست شما آنلاین باشید.

مرسی
فقط یه سوال کاربرد این اکتیو کردن کنسول برای چی هست؟
اینطور که شما گفتید وقتی من بازی رو خریده باشم دیگه لازم نیست کنسولم اکتیو باشه و باید دی اکتیو کنم و دوستم باید اکانت من رو در کنسولش اکتیو کنه
خواستم بدونم وقتی که کنسول من اکتیو نباشه ممکنه مزیت یا قابلیت خاصی رو در اون لحظه نداشته باشه؟

و اینکه اگر دوستم پلاس من رو بر روی کنسول خودش شیر کرد ایا هر دومون میتونیم بازیهای پلاس رو که ماهانه رایگان هست بطور جدا جدا دانلود و اجرا کنیم؟

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
مرسی
فقط یه سوال کاربرد این اکتیو کردن کنسول برای چی هست؟
اینطور که شما گفتید وقتی من بازی رو خریده باشم دیگه لازم نیست کنسولم اکتیو باشه و باید دی اکتیو کنم و دوستم باید اکانت من رو در کنسولش اکتیو کنه
خواستم بدونم وقتی که کنسول من اکتیو نباشه ممکنه مزیت یا قابلیت خاصی رو در اون لحظه نداشته باشه؟

و اینکه اگر دوستم پلاس من رو بر روی کنسول خودش شیر کرد ایا هر دومون میتونیم بازیهای پلاس رو که ماهانه رایگان هست بطور جدا جدا دانلود و اجرا کنیم؟

کنسول اکتیو نمیشه ؛ اکانت روی کنسول اکتیو میشه. حالا هر اکانت فقط میتونه روی یک کنسول اکتیو باشه یعنی شما وقتی اکنانتت رو روی کنسول دوستت اکتیو میکنی تمام چیزایی که تو اکانتته مثل پلاس و بازیای دیجیتالی که با اون اکانت خریدی ، روی تموم اکانتای اون کنسول شیر میشه. شما هم با همون اکانت رو کنسول خودت بازی میکنی ولی اکانت اکتیو نیست یعنی تمام محتوی داخل همون اکانته و شیر نمیشه رو کنسولت.
قابلیتیم که از دست میدید اینه که وقتی اکانت روی کنسولتون اکتیو نیست اگه کنسولتون به اینترنت وصل نباشه نمیتونین بازی دیجیتالی که با همون اکانت خریدین رو بازی کنین چون باید لایسنس اکانتتون هر 15 دیقه یه بار با استور چک بشه. (دیسک مشکلی نداره.)
بله هر دوتون میتونید جدا گونه دانلود کنید فقط ایشون باید برای دانلود اولیه وارد اکانت شما بشه و بازی رو وارد لیست دانلودش کنه. بعدش میتونه جدا گونه با اکانت خودش دانلود کنه و بازی رو هر وقت خواست اجرا کنه.

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
کنسول اکتیو نمیشه ؛ اکانت روی کنسول اکتیو میشه. حالا هر اکانت فقط میتونه روی یک کنسول اکتیو باشه یعنی شما وقتی اکنانتت رو روی کنسول دوستت اکتیو میکنی تمام چیزایی که تو اکانتته مثل پلاس و بازیای دیجیتالی که با اون اکانت خریدی ، روی تموم اکانتای اون کنسول شیر میشه. شما هم با همون اکانت رو کنسول خودت بازی میکنی ولی اکانت اکتیو نیست یعنی تمام محتوی داخل همون اکانته و شیر نمیشه رو کنسولت.
قابلیتیم که از دست میدید اینه که وقتی اکانت روی کنسولتون اکتیو نیست اگه کنسولتون به اینترنت وصل نباشه نمیتونین بازی دیجیتالی که با همون اکانت خریدین رو بازی کنین چون باید لایسنس اکانتتون هر 15 دیقه یه بار با استور چک بشه. (دیسک مشکلی نداره.)
بله هر دوتون میتونید جدا گونه دانلود کنید فقط ایشون باید برای دانلود اولیه وارد اکانت شما بشه و بازی رو وارد لیست دانلودش کنه. بعدش میتونه جدا گونه با اکانت خودش دانلود کنه و بازی رو هر وقت خواست اجرا کنه.

پس با توجه به این توضیحات و اینطور که من متوجه شدم ، نفر دومی که اکانت رو تو کنسولش اکتیو میکنه شرایطش از اونی که نفر اوله و اکانت رو از طریق پروفایل خودش رو کنسول اکتیو و سپس دی اکتیو کرده و داده به نفر دوم بهتره چون نفر اول همیشه باید آنلاین باشه ولی نفر دوم نه . این نتیجه گیری من درست بوده ؟

- - -ویرایش - - -

بازی های ظرفیت ۱ یا افلاین
اول شما اکانت رو وارد میکنید و بازی و اپدیت و دی الی سی و... خلاصه هر چی داره دانلود میکنید بعدش اکتیو پرایمری و ریستوری میکنید بعدش نت کنسول رو قط میکنید میرید توی سایت سونی و دیاکتیو ال میزنید اینجا میشه ظرفیت ۱
بعد از این اصلا و ابدا نبیاد ب هیچ طریقی کنسول ب نت وصل شه که بازی قفل میشه
پس قبل از دی اکتیو کردن از طریق سایت سونی باید هرچی میخوای دانلود یا اپدیت کنی
این روش بدرد بازی های افلاین داستانی کوتاه مثل انچاردت کالکشن میخوره یا مثلا اردر
ولی مصلا بدرد فیفا نمیخوره

آدرس و روش دی اکتیو آل تو سایت سونی رو لطف میکنید .

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
سلام
اگر من اکانت دوستم رو روی کنسولم اکتیو کنم بعد اون بره رمزش رو عوض کنه هنوزم بازی هایی که روی اکانت هستن برای من میمونن یا قفل میشن؟

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
پس با توجه به این توضیحات و اینطور که من متوجه شدم ، نفر دومی که اکانت رو تو کنسولش اکتیو میکنه شfرایطش از اونی که نفر اوله و اکانت رو از طریق پروفایل خودش رو کنسول اکتیو و سپس دی اکتیو کرده و داده به نفر دوم بهتره چون نفر اول همیشه باید آنلاین باشه ولی نفر دوم نه . این نتیجه گیری من درست بوده ؟

- - -ویرایش - - -

آدرس و روش دی اکتیو آل تو سایت سونی رو لطف میکنید .

بله شرایط نفر دوم بهتره ولی اینم در نظر داشته باشید که بازی روی اکانت شما خریداری میشه.

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/confirm-sso!input.action

از قسمت اکانت و بعد مدیا اند دیوایسز (این دی اکتیو آل فقط هر شش ماه یک بار قابل انجامه)

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
پس در واقع اگر من بازی رو خریداری کرده باشم و اکانتم رو به دوستم داده باشم و اون روی کنسول خودش اکتیو کرده باشه وقتی که اکانت خودم روی کنسول خودم اکتیو نباشه من باید برای انجام بازی خاصی که ار استور خریده ام همیشه به اینترنت وصل باشه تا اینترنت لایسنس من رو چک کنه
در واقع من که بازی رو خریده ام و اکانت روی کنسول خودم اکتیو نیست برای انجام بازی باید همیشه انلاین باشم و دوستم که اکانت من رو شیر کرده برای انجام بازی من نیازی نیست همیشه انلاین باشه
و به این روش میشه همزمان هر دو از یه بازی استفاده کنیم درست گفتم؟

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
تا حالا کنسول بن هم داشتیم؟؟همین اکانت های ترکیبی؟؟
این اکانت ها از اونجای که دزدی و مال یه بنده خدای خارجیه ,پسووردش سریعا عوض میشه و سر 6 ماه هم طرف برمیگردونه یعنی از روی کنسولتون دی اکتیو میشه.
بن خود کنسول هم اگر به سونی شکایت کنه احتمالش هست.

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
این اکانت ها از اونجای که دزدی و مال یه بنده خدای خارجیه ,پسووردش سریعا عوض میشه و سر 6 ماه هم طرف برمیگردونه یعنی از روی کنسولتون دی اکتیو میشه.
بن خود کنسول هم اگر به سونی شکایت کنه احتمالش هست.
خب رمز رو هم عوض کنه من بازم ممکنه بتونم بازی کنم

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
تا حالا کنسول بن هم داشتیم؟؟همین اکانت های ترکیبی؟؟
بن کنسول زمانی اتفاق می افتد که شما در روند شبکه پلی استیشن اختلال ایجاد کنید
مثلا فیلم زشت اپلود کنی
یا مثلا کنسول رو کپی خور کنی و با بازی مجانی بخوای انلاین بازی کنی
ربطی ب اکانت زدن روی کنسول نداره

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من یه اکانت ترکیبی خریده بودم که Fallout و MGS توش بود
دیشب حواسم نبود زدم Deactive کردم پرایمری رو الان هر کاری میکنم اکتیو پرایمری نمیشه و میگه این اکانت رو یه سیستم دیگه فعاله!
الان بازی ها روی اکانت خودم قفله ولی روی اون اکانت میاره
هیچ راهی نداره آنلاک بشه؟!
راستی ایمیل و رمز اکانت رو من تغییر دادم :d
اصلا نفهمیدم در کل چی شد!

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
من یه اکانت ترکیبی خریده بودم که Fallout و MGS توش بود
دیشب حواسم نبود زدم Deactive کردم پرایمری رو الان هر کاری میکنم اکتیو پرایمری نمیشه و میگه این اکانت رو یه سیستم دیگه فعاله!
الان بازی ها روی اکانت خودم قفله ولی روی اون اکانت میاره
هیچ راهی نداره آنلاک بشه؟!
راستی ایمیل و رمز اکانت رو من تغییر دادم :d
اصلا نفهمیدم در کل چی شد!

اگه رمزو ایمیلو دارید از توی سایت سونی میتونید دی اکتیو کنید و بعد روی کنسول خودتون اکتیو کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر