آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
آقا چرا از xpadder استفاده نمیکنید که دیگه نیاز هم به پلاگین gamepad نیست؟؟؟

اما منظور من یه چیز دیگس من میگم یه پلاگین برای دسته میخوام که دسته بازی ace combat درست بشه.این برنامه xpadder فکز نکنم به برنامه ps2 ربطی داشته باشه

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام رضا چان خوش اومدی در مورد مشکلت با همین lilypad هم مشکل حل میشه شما باید تمام جهات رو به پلاگین معرفی کنی به یاد داشته باش که در بعضی مواقع در شناسوندن جهات با همدیگه تداخل پیدا میکنه در منو فرق میکنه شما اگه یک جهتت کار کنه بالا پایین میشه ولی در بازی فرق میکنه مثلا در بازی mgs3 با شوک سمت راست میدوه و جهت ها اهسته و با شوک راست دوربین هست این یه عکس گزاشتم طبق این عمل کنی مشکلت حل میشه
hi.gif
wavey.gif

lilypad.JPG

ممنونم ازت فرهاد جان که زحمت کشیدی ولی خوب با اجازت بگم که همه اینا رو خودم میدونم ناسلامتی یه عمر با شبیه سازا کار کردم :blushing: و تنظیم کردن دسته به این شکل رو بلدم و فکر هم نکنم کاری داشته باشه ینی برای تنظیم دسته با پد های دیگه هم همینطور هست که کلید مورد نظر رو بش معرفی میکنیم و......ولی نمیدونم این دیگه چه مشکلی هست که برا من پیش اومده؟؟؟؟؟ که دسته کامل تنظیمه الان !!!!!!!روی بعضی بازی ها مثهstreet fighter .crash,Captain tsubasa Alien Hominid و........ کار میکنه ولی روی بعضی بازی ها که بالا گفتم نه!!!!:eek:!!!!!!!اکه فکر میکنم دیگه از پلاگین یا برنامه یا .........باشه:sick:
البته با جوی استیک تکی کار میکنم فعلا و دنبالشم یه دسته خفن بگیرم که حسابی حال بده ته امکاناتش باشه
حالا بازم من هستم تا به یه توافقی برسیم این مشکل هم حل بشه :biggrin1:

♪♪♪

کاربر سایت
Aug 5, 2009
41
آقا کلنگ این مشکل ما حل نشد اگه ممکنه لینک دانلود آخرین بیلد و بهترین پلاگین gsdx مخصوص gow2 رو بذار ممنون

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
پلاگین gsdx مخصوص gow2 صفحات قبلی معرفی شده وموجود هست لطفا قبل از دادن پست صفحات قبلی رو یه دور بزنید
راستی آقا من هنوز مشکل دسته دارم توی اون بازی ها بقیه چطورن
هیشکی راه حل نداره؟؟؟؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
عزیزان xpadder یه برنامه اس که کلیدهای کیبرد رو به دکمه های دسته لینک میکنه!
کار باهاش خیلی سادس ! یه کم باهاش کار کنید میفهمید چیه! اگه نتونستید کار کنید باهاش من سعی میکنم یه آموزش بذارم! در ضمن وقتی از این برنامه استفاده میکنید دیگه نباید از پلاگین دسته استفاده کنید و باید بذارید همون حالت پیش فرض یعنی کیبرد استفاده بشه!
از این لینک هم میتونید برنامه xpadder رو دانلود کنید!

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
عزیزان xpadder یه برنامه اس که کلیدهای کیبرد رو به دکمه های دسته لینک میکنه!
کار باهاش خیلی سادس ! یه کم باهاش کار کنید میفهمید چیه! اگه نتونستید کار کنید باهاش من سعی میکنم یه آموزش بذارم! در ضمن وقتی از این برنامه استفاده میکنید دیگه نباید از پلاگین دسته استفاده کنید و باید بذارید همون حالت پیش فرض یعنی کیبرد استفاده بشه!
از این لینک هم میتونید برنامه xpadder رو دانلود کنید!

ممنون دوست عزیز.اما این بازی رو کیبرد هم کار نمیکنه.

theowl11

کاربر سایت
Aug 15, 2009
5
از پلاگین lilypad استفاده کن برای سرعت هم شما سیستمت چیه؟ از ورژنهای جدید pcsx2 استفاده کن و در speed hack از x2 و سه تیک بقلش رو فقط بزن و vucycle رو max کن
ممنون از راهنماییتون.
اینم سیستم من:
CPU : Intel E5200 , 2.5 GHz doul core
VGA : ATI Radeon HD 4670 , 512 mb
Ram : 2.00 GB
سلام.فريم بازي هاتون كه خوبه.من gow1رو تو بازي 40 فريم ميگيرم روون اجرا ميشه وgow2رو 45-50 فريم ميگيرم.اونم با سي پي يو تك هسته اي.اينه تنظيمات منه راحت خيلي از بازي ها رو اجرا كردم.:
cpu:نوع فريم رو روnormal گزاشتم او گزينه پاييني ها رو هم همه رو 0.شما كه سي پي يو 2هسته اي داري تيكMTGSرو هم بزن.
speed hacks:تو اين تنظيمات همه تيك ها رو من زدم VUcycleرو هم تا آخر سمت چپ كشيدم.
emutin engineهم روي2xگزاشتم.
Advance:همه رو روي defueltsگزاشتم.
تنظيمات پلاگينgsdx:تنظيمات خود برنامه فقط تيكnativeرو زدم فوقلعاده به بازي هام فريم اضافه كرد.
سلام.وافعا لطف کردید.نمیدونم کدوم یک از راهنماییهاتون اینقدر به اجرای بازی کمک کرد.الآن 70-80 فریم میگیرم.باید برم روی PS2 هم ببینم سرعت اجراش همینطوره یا اینکه سرعت من یه خورده زیاده!:biggrin1:
فقط یه مشکل دیگه مونده اینم اینه که هر از چند ثانیه کاراکتر بازی و دشمنا برا 1 لحظه غیب میشن!!:confused: راه حلش چیه؟
یه سوال هم دارم.بهترین پلاگین صدا :
1.در کل
2.توی GOW و GOW2
چیه؟

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
آقا کلنگ این مشکل ما حل نشد اگه ممکنه لینک دانلود آخرین بیلد و بهترین پلاگین gsdx مخصوص gow2 رو بذار ممنون

پلاگین gsdx مخصوص gow2 صفحات قبلی معرفی شده وموجود هست لطفا قبل از دادن پست صفحات قبلی رو یه دور بزنید
راستی آقا من هنوز مشکل دسته دارم توی اون بازی ها بقیه چطورن
هیشکی راه حل نداره؟؟؟؟

در بیلد جدید gsdx 1617 به بعد,مشکل مه gow2 حل شده و نیازی به استفاده از پلاگین قدیمی نیست,فقط باید تیک native رو بزنید که حالت سایه و 2 تایی بودن تصویر از بین بره.:excited:
از لینک زیر آخرین بیلد به همراه آخرین gsdx رو بگیرید.
http://www.mediafire.com/orleans

ممنون از راهنماییتون.
اینم سیستم من:

سلام.وافعا لطف کردید.نمیدونم کدوم یک از راهنماییهاتون اینقدر به اجرای بازی کمک کرد.الآن 70-80 فریم میگیرم.باید برم روی PS2 هم ببینم سرعت اجراش همینطوره یا اینکه سرعت من یه خورده زیاده!:biggrin1:
فقط یه مشکل دیگه مونده اینم اینه که هر از چند ثانیه کاراکتر بازی و دشمنا برا 1 لحظه غیب میشن!!:confused: راه حلش چیه؟
یه سوال هم دارم.بهترین پلاگین صدا :
1.در کل
2.توی GOW و GOW2
چیه؟

اگه سرعت زیاد هست تیک cpuرو روlimit بذارید.بهترین پلاگین صدا هم فقط spu2-x 1.2 :horse::toot:

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام.ديدم دوستان دارن در مورد دسته سحبت كنن منم يه چيزي بگم.منم اول ازlily padاستفاده ميكردم اما تو بعضي بازي ها دكمه هاي اين جهت ها كار نميكرد كه الان ازsssxpad 1.7استفاده ميكنم تو هيچ بازي هم مشكل نداشتم تاحالا.ace combatهم كدو شمارش؟توي بازي ace combat zeroدسته من كار ميكنه.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ممنونم ازت فرهاد جان که زحمت کشیدی ولی خوب با اجازت بگم که همه اینا رو خودم میدونم ناسلامتی یه عمر با شبیه سازا کار کردم :blushing: و تنظیم کردن دسته به این شکل رو بلدم و فکر هم نکنم کاری داشته باشه ینی برای تنظیم دسته با پد های دیگه هم همینطور هست که کلید مورد نظر رو بش معرفی میکنیم و......ولی نمیدونم این دیگه چه مشکلی هست که برا من پیش اومده؟؟؟؟؟ که دسته کامل تنظیمه الان !!!!!!!روی بعضی بازی ها مثهstreet fighter .crash,Captain tsubasa Alien Hominid و........ کار میکنه ولی روی بعضی بازی ها که بالا گفتم نه!!!!:eek:!!!!!!!اکه فکر میکنم دیگه از پلاگین یا برنامه یا .........باشه:sick:
البته با جوی استیک تکی کار میکنم فعلا و دنبالشم یه دسته خفن بگیرم که حسابی حال بده ته امکاناتش باشه
حالا بازم من هستم تا به یه توافقی برسیم این مشکل هم حل بشه :biggrin1:

نه رفیق منظورم خدایی نکرده این نبود که شما وارد نیستس نه گفتم شاید هواست نبوده ولی من این بازیهارو تست کردم رضا جان برای من مشکلی نداره با کیبورد تست کن ببین twinpad رو تست کردی؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام.ديدم دوستان دارن در مورد دسته سحبت كنن منم يه چيزي بگم.منم اول ازlily padاستفاده ميكردم اما تو بعضي بازي ها دكمه هاي اين جهت ها كار نميكرد كه الان ازsssxpad 1.7استفاده ميكنم تو هيچ بازي هم مشكل نداشتم تاحالا.ace combatهم كدو شمارش؟توي بازي ace combat zeroدسته من كار ميكنه.

بله sssxpad خوبه ولی برای بعضیها وقتی میخوای بای رو از طریق f1 سیو کنی نمیشه و بازی بیرون میاد تست کن ببین

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ممنون از راهنماییتون.
اینم سیستم من:
چیه؟

خوب سیستمت که خوبه با gsdx ssse3 کار کن تنظیماتم دوستمون گفتن دیگه مشکلت کجاست؟

theowl11

کاربر سایت
Aug 15, 2009
5
خوب سیستمت که خوبه با gsdx ssse3 کار کن تنظیماتم دوستمون گفتن دیگه مشکلت کجاست؟
میخوام بدونم از کدومش استفاده کنم بهتره؟
890؟1479؟1617؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر