آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Untitled-20090404122909.jpg

دیگه چی رو بگم؟:blushing:

ببین از GSDX9 کار بکش . و در تنظیمات CPU فریم لیمیت رو روی VUSKIP بزار و تیک MTGS رو حتما باید بزنی . در قسمت SPEED HACK تیک سمت راستی رو روی گزینه اخری بزار USE X3 باشه در سمت چپش هم همه تیکهارو بزن . در قسمت ADVANCED رو روی DEFAULT باشه تیکهای FLASH TO ZERO هم بزن از بازیت هم IMAGE بگیر بعد بازی کن . و جدیدترین ورژنهای GSDX و PCSX2 هم دان کن با اونا کار کن

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دان كردم ولي اين براي سرويس پك 1 است حالا بايد چيكار كنم هر كاري ميكنم بالا نميايد

ببین شما میتونی این برنامرو از بازیهای گرافیک بالا هم بریزی مثل crysis و prince of persia از اونجاها بگیر

michael_bier

کاربر سایت
Dec 21, 2008
3
نام
احسان
سلام

من فکر کنم 2 - 3 ساله دارم سعی میکنم ( کلنجار میرم ! ) اما هنوز نتونستم بازیی اجرا کنم
من سیستمم اینه:
cpu دو تا دوئل پنتیوم E2180 ، 2.00GHz دارم

گرافیکم Geforce 8600 GT

رم 2 گیگ

-----------
من بزرگترین کاری که تونستم با این نرم افزار بکنم این بوده که فقط تا تنظیمات ( زمان و ... ) و مموری رفتم!

هر ککاری کردم نتونستم بازی رو حتی تا منوی بازی یا لوگوی اول بازی بالا بیارم

لطفآ کمکم کنین!

ps3+xbox360

کاربر سایت
Mar 12, 2009
214
نام
reza
1207290444.jpg
لطفا کمکم کنید من در اجرای pcsx2 0.9.6 این مشکل را دارم error report اینم عکس مشکلم
منم این مشکل رو دارم البته بازی اجرا میشه وتا sony computer میاد ولی بعدش ارور بالا رو میده در ضمن بازی رو تو دی وی دی رام گذاشتم و از امیج استفاده نکردم

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
الان ميشه gow 1 با يه سيستم خوب راحت بازي كرد؟ منظورم با فريم خوب و بدون كرش كردنه

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
سلام.

گویا همه خوابن! یا بی خبر!!

لینک Revision 953 به همراه SSE4

در ضمن در مورد اون دسته از دوستانی که داخل بازی GOD of WAR با سایه های بزرگ داخل بازی روبرو میشدن و دیدشون رو میگرفت باید عرض کنم که این مشگل هم برطرف شد.

میتونین این ورژن رو دانلود کنین و بازیتون رو ادامه بدین .

واقعآ چرا بعضی ها وقتی لایق چیزی نیستن بهشون داده میشه؟؟!!

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
[/QUOTE]

دقيقا متوجه نشدم كه منظورت اشخاص خاصي بود يا عموم رو گفتي ولي 60درصد باهات موافقم.

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
[]

دقيقا متوجه نشدم كه منظورت اشخاص خاصي بود يا عموم رو گفتي ولي 60درصد باهات موافقم.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
خوبه که حداقل شما به فکر اینجا هستی و ورژن های جدیدو میذاری ممنون:love:
دوستان دقت کننند که سازگاری این شبیه ساز با بازی ها بیش از چیزیه که تو سایت خودش اومده مثلا بازی Medal of honor:front line اینترو هست یعنی فقط فیلم یا عکس ابتدایی بازی رو نشون میده ولی من دارم راحت و بدون کرش بازی میکنم یا بازی Harvest moon:a wonderful lifeکه نوشته ingameدر حالی که Playable هست و خیلی از بازیهای دیگه که اصلا تو لیست نیست پس اگه بازی رو با شبیه ساز تست میکنید و نیومد نا امید نشید و سعی کنید با تنظیمات جدید مخصوصا قسمتAdvanced وSped hackبازی رو اجرا کنید اگه مشکلی داشتید مطرح کنید دوستان طرفدار مورتال کمبات هم میتونن این بازی رو به طور کامل و بدون هیگ گونه مشکل اجرا کنن(Armaggedon)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر