آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام من بازي syphon F I L T E R dark mirror رو اجرا كردم.بازي اجرا ميشه فريم ريت هم خوبه ولي كاراكتر دست و پا و سر نداره.با همه ي پلاگين ها و تنظيمات تست كردم ولي نشد. عزيزي تست كرده ببينه چه جوريه ؟ اين بازي در ليست ingame بود.بازي متال گير 3 وگاد آف وار هم ingame بودن ولي كامل اجرا ميشدن. راستي ميخواستم بدونم كه آيا بازي syphon F I L T E R the omega strain هم همينجوري اجرا ميشه يا اينكه بدون مشكله ؟ بازي kill zone رو كسي تست كرده ؟

اگه این مشکل رو داری باید در قسمت advanced کار کنی روی default بزار ببین میشه من این بازی رو تست نکردم نمیدونم

دو ستان یه چیزه دیگه برای بهتر بازی کردن باید ++ VIRUAL C و STUDIO رو سیستمشون نسب کنن ;) باید برای 2008 باشه

و در اینک زیرم جدیدترین ورژن pcsx2 9.6 رو دان کنید
My 4shared

دو ستان یه چیزه دیگه برای بهتر بازی کردن باید ++ VIRUAL C و STUDIO رو سیستمشون نسب کنن ;) باید برای 2008 باشه

و در اینک زیرم جدیدترین ورژن pcsx2 9.6 رو دان کنید
My 4shared
اولي را دارم براي 2005 است ولي دومي چي است اسم كاملش چي هست و اخرين ورژن ان چند است ممنون فرهاد خان دوست من

تنظیمات بازی smack down رو در صفحه های قبل گزاشتیم در مورد بقیه کار نکردم . شما چیرو نمیتونی ران کنی ؟ gsdx هم پلاگین گرایکت هست که برای کار ب gsdx10 باید کارت گرفیک dx10 و win dx10 داشته باشی تا بتونی ران کنی از gsdx9 بهتره .کدو بازیت میپره بیرون؟
سلام اين هاي كه ميگي لينك بده دان كنم در ضمن اسم كامل بده من كه اصلا نفهميدم شما چي ميگيد همه بازي ها را اجرا نميكنه

مثل اینکه مشکل از گرافیک هست. تنظیماتش رو دستکاری کن. :smile:
تنظیماتش رو این ورو اون ور کن شاید درست بشه. :biggrin1:
اگه همه چیز دست باشه صفحه باید صاف بیاد.
شما خواستی کدوم بازی رو اجرا کنی؟
مشخصات سیستمت چنده؟

Vga : 128 Ati
Ram : 512
Cpu : 2.4

تشكيل تيم ترجمه

آقايون وارد به كار ترجمه و آشنا به نرم افزار PCSX2 تشريف بيارن اينجا تا به دوستمون كمك كنيم كار ترجمه ورژن جديد PCSX2 0.9.6 هر چه زودتر تموم بشه تموم بشه.

http://forums.pcsx2.net/thread-5203.html

شرمنده ها ولی من هیچی نفهمیدم از این تایپک . میشه به زبان ساده و خلاصه بگید دقیقا باید چه کنم ؟؟

بازم شرمنده /

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or