آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اقاي فرهاد نسيه جواب ميدي اين كه نشد لينك هر چي كه لازم است بذار و بگو به چه درد ميخوره و اموزش كامل اين شبيه ساز 1 بار براي هميشه

مشکلی در اجرای pcsx2 0.9.6 کمک میخواخم

1207290444.jpg
لطفا کمکم کنید من در اجرای pcsx2 0.9.6 این مشکل را دارم error report اینم عکس مشکلم

همون گیجم کرده /

شما لینکی که برای pcsx2 9.6 رو دادم دان کن بعد در قسمت پایین من بایوسهای مورد نیاز رو گزاشتم که اگه خواستی دان کن چندتاشو .در پایین هم ورژنهای جدید و پلاگینهای جدیده pcsx2
هست از قبیل گرافیکش پلاگین برای صدا و سی دس رام وغیره که باید تو پوشه پلاگین بریزی به چجزع خود pcsx2 که باید جایی باشه که pcsx29.6 هست بریزی ok?

ميشه بگي لينك كدام يك را قرار دادي جديدتر از 2005 نيامده

:confused: چی نوشتی اینجا؟ 2005 دان کن

اقاي فرهاد نسيه جواب ميدي اين كه نشد لينك هر چي كه لازم است بذار و بگو به چه درد ميخوره و اموزش كامل اين شبيه ساز 1 بار براي هميشه

اولا اینجا ما 100 صفحه رو بیخود نگزروندیم جنابعالی تازه اومدی به من ربطی نداره هر چی هم که لازم بوده در صفحه اول هست . دیگه چی لازمه که نداری ؟ دوما این شبیه ساز ps2 هست نه یک . درست مشکلت رو بگو :cool:

kolange_edalat2001 جان من برنامه رو دان کردم .تنظیمات رو هم انجام دادم فقط مشکلی که هست بازی ها رو خیلی کند اجرا میکنه!! به نظر شما مشکل از چیه؟(بازی ارباب حلقه ها رو خیلی کند و تصاویرشو در هم بر هم نشون میده)
cpu:core 2 quad q6600
vga:ati 4870
ram:4gig

اسم كامل اين دو تا چيست ++ VIRUAL C و STUDIO و چه ربطي به returnil دارد كه براي دان گذاشتي
اخرين ورژن هر دو اين
++ VIRUAL C و STUDIOرا بذار

من
returnil را دان كردم حالا بايد چي كارش كنم

returnil رو دان نکن فقط virtual studio و ++ c رو دان کن همین

kolange_edalat2001 جان من برنامه رو دان کردم .تنظیمات رو هم انجام دادم فقط مشکلی که هست بازی ها رو خیلی کند اجرا میکنه!! به نظر شما مشکل از چیه؟(بازی ارباب حلقه ها رو خیلی کند و تصاویرشو در هم بر هم نشون میده)
cpu:core 2 quad q6600
vga:ati 4870
ram:4gig

دوست عزیز سیستمت که خیلی خوبه و در مورد بازیت تنها lord of the ring ی که playble هست یعنی تا اخر و بدون مشکل بری این هست من نمیدونم کدو رو بازی میکنی ولی اگه از نمظیماتت بگی دقیق که با چه ورژنی کار میکنی کمکت میکنم
Lord Of The Rings - The Third Age

دوست عزیز سیستمت که خیلی خوبه و در مورد بازیت تنها lord of the ring ی که playble هست یعنی تا اخر و بدون مشکل بری این هست من نمیدونم کدو رو بازی میکنی ولی اگه از نمظیماتت بگی دقیق که با چه ورژنی کار میکنی کمکت میکنم
Lord Of The Rings - The Third Age

Untitled-20090404122909.jpg

دیگه چی رو بگم؟:blushing:

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or