آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوست من epsxe برنامه ps1 هست اگه منظورت همین pcsx2 .9.5 نه برنامه نداره باید خودت بسازی
نه منظورم همون epsxe واسه ps1 بود.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
کلنگ جان سیو کامل واسه:
dirge of cerberus us final fantasy vii داری؟
اگر تونستی بزاری ممنون. چون قسمت extra ش باز میشه و نیم ساعتی دموی ff میتونیم ببینیم.

Ali Pacino

کاربر سایت
Jul 17, 2008
63
نام
علیرضا
سلام
می شه لطف کنید آخرین ورژن این برنامه رو واسم بزارین
ممنون می شم

rahatarin

کاربر سایت
Jun 17, 2006
32
کسی از دوستان با این امولاتور در مورد بازی silent hill :origins جواب گرفته یا نه؟. اگه گرفته بایوس و تنظیماتش چی بوده...؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام کلنگ خان
میگم یکی از دوستان در مورد اجرا شدن فاینال فانتزی 12 روی pc ازم سوال کرد. گفتم به شما مراجعه کنم. ایا امکانش هست؟ و با توجه به اینکه گرافیک فاینال 12 بالا هستش حدودا چه سیستمی نیازه؟اگه تاپیکی هست که کامل توضیح داده معرفی کن.;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,968
نام
فرهاد
نه منظورم همون epsxe واسه ps1 بود.

اره داره شما برو در قسمت تنظیمات گرافیک گزینه اخر ps2 cheat نوشته دقیقا یادم نمیاد ولی ببینی میفهمی ندیدی بگو بیشتر راهنمایی کنم;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,968
نام
فرهاد
کلنگ جان سیو کامل واسه:
dirge of cerberus us final fantasy vii داری؟
اگر تونستی بزاری ممنون. چون قسمت extra ش باز میشه و نیم ساعتی دموی ff میتونیم ببینیم.

دوست من سیو خود بازیرو میتونم برات بزارم دیگه نمیدونم اون قسمت باز میشه یا نه ؟

mrockm

کاربر سایت
Aug 16, 2006
37
سلام به همه دوستان سیو بازی Naruto Shippuuden: Narutimate Accel 2 (تمام کارکتر ها باز باشندو...)
میخواستم .. و میشه یه توضیح کوتاهی در مورد چگونگی اجرای سیو بازیها در pcsx2 بدهید . مثلا فایل مربوطه رو تو قسمت memcards ذخیره کرد یا نه؟
در ضمن سیستمم اینه :
ram :2 gig vga :7950 gx2 512 cpu: 5000 amd dual cor 64x
از همین بازی 20 تا 25 فریم میگیرم همه ی پلانگ ها رو دارم چی کار کنم سرعت اجراش بهتر بشه ؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,968
نام
فرهاد
این اخرین ورژن pcsx2 389 9.5 هست در صفحه 28 گزاشته بودم بازم میزارم :arrowd:

Attachments

• PCSX2v2 0.9.5 WIP rev 389 X3 v2.rar
    564.8 KB · مشاهده: 128

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,968
نام
فرهاد
کسی از دوستان با این امولاتور در مورد بازی silent hill :origins جواب گرفته یا نه؟. اگه گرفته بایوس و تنظیماتش چی بوده...؟

این ورژن جدیدرو که گزاشتم دان کن باگ sillent hiloo گرفتن :love: pcsx2 9.5 389 ;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,968
نام
فرهاد
سلام کلنگ خان
میگم یکی از دوستان در مورد اجرا شدن فاینال فانتزی 12 روی pc ازم سوال کرد. گفتم به شما مراجعه کنم. ایا امکانش هست؟ و با توجه به اینکه گرافیک فاینال 12 بالا هستش حدودا چه سیستمی نیازه؟اگه تاپیکی هست که کامل توضیح داده معرفی کن.;)

دوست من این مشکل دیگه با pcsx2 حل شده و شما خیلی بهتر با گرافیک بالاتری میتونید FFXII ویا بازیهای در همین سبک رو با فریم بالا بازی کنید که بنده در هفته پیش FFXII رو تمام کردم :biggrin1: ویا خیلیای دیگه در PCSX2 و در مورد سیستم باید CPU دو هسته ای داشته باشی اگه کارت گرافیکت سری 8 باشه هم چه بهتر در مورد توضیح هم در امضام یهلینک گزاشتم که با عکس یاد دادم هم راه بایوس هست موفق باشی

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,968
نام
فرهاد
سلام به همه دوستان سیو بازی Naruto Shippuuden: Narutimate Accel 2 (تمام کارکتر ها باز باشندو...)
میخواستم .. و میشه یه توضیح کوتاهی در مورد چگونگی اجرای سیو بازیها در pcsx2 بدهید . مثلا فایل مربوطه رو تو قسمت memcards ذخیره کرد یا نه؟
در ضمن سیستمم اینه :
ram :2 gig vga :7950 gx2 512 cpu: 5000 amd dual cor 64x
از همین بازی 20 تا 25 فریم میگیرم همه ی پلانگ ها رو دارم چی کار کنم سرعت اجراش بهتر بشه ؟

دوست من شما اگه سیو بازی رو می خوایی تبدیل کنی به SAVE PCSX2 باید بری اول در سایت
GAMEFAQS اسم بازیتو بدی فایل سیو دان کنی با برنامه خاص تبدیل کنی این بازیارو که میگی
برو سیوشو از اونجایی که گفتم دان در اینجا UPLOAD کن تا برات CONVERT کنم به PCSX2

http://www.gamefaqs.com

mrockm

کاربر سایت
Aug 16, 2006
37
دوست عزیز ممنونم دانلود کردم این 6 تا بود . اگه زحمت تبدیلشو بکشی ممنون میشم.

Attachments

• narutimate_accel_2 mrockm.zip
    106.6 KB · مشاهده: 3

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
چرا بازی ها پرش دارند هر چی هم اف 5 می زنی درست نمی شه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر