آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
سلام من میخوام سیستممو ارتقا بدم میخواستم بدونم آیا CPU CORE I5فول فریم میشه؟(60فریم)
بعد مثلا اگه یه بازی تو خود PS2در30فریم اجراشه در شبیه ساز با 60فریم اجرا میشه؟

دوست عزیز این شبیه ساز سازگاری کاملی بازی cpuهای intel داره حال چه core i5 باشه چه quad core در کل بازیها راحت ران میشن و اگر بعضی دیدی مشکل داره بدون از شبیه ساز هست بله شما 60fps رو میتونی بگیری حتی بیشتر :love:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
یک سوال دیگه
gran turismo 4
وقتی با سخت افزار گرافیک میام به شروع مسابقه که میرسه ارور معروف send error برای امولیتور میاد
اما وقتی با نرم افزار میام اونجا رو رد می کنه و طبق معمول خیلی کنده . من به اجبار تا شروع مسابقه از سافت استفاده می کنم بعدش خود مسابقه ها رو از هارد
آیا روشی هست برای برطرف شدن این قضیه؟
راستی ورژن 3053 کلا یخورده کندتر از بقیه به نظر میرسه!

دوست عزیز بعضی از بازیها هنوز مشکل دارن که تیم داره روشون کار میکنه یکی از بتا تسترهای تیم روشی برای بازی کردن کامل بازی ارئه داده که از اینجا میتونی ببینی و عمل کنی ;)
http://forums.pcsx2.net/Thread-Gran-Turismo-4-NTSC-is-playable-HOWTO-Best-config-to-enjoy-it

wantedman

کاربر سایت
May 27, 2010
16
دوست عزیز بعضی از بازیها هنوز مشکل دارن که تیم داره روشون کار میکنه یکی از بتا تسترهای تیم روشی برای بازی کردن کامل بازی ارئه داده که از اینجا میتونی ببینی و عمل کنی ;)
http://forums.pcsx2.net/Thread-Gran-Turismo-4-NTSC-is-playable-HOWTO-Best-config-to-enjoy-it
دمت گرم .. به نظر میرسه اگر بتونم ترجمش کنم می تونه کمکم کنه . ولی من زبانم افتضاحه . میشه خودت زحمتش رو بکشی . به خدا شرمندم:blushing:

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
بستگی داره چه کیفیتی بخای ! وگرنه تموم این بازیارو میتونی فول فریم و حتی آور فول فریم بازی کنی .
تو قسمت ویدئو پلاگین تنظیماتی مثل رندرینگ مود (که دایزکت ایکس 9 باشه یا 10 ) و ریزولشن و تکسچر تو سرعت مهم هستند . قسمت اسپید هک هم که جای خود داره . میتونی سرعتو بالا ببری . در کل همین تو بازیایی که نوشتی میتونی 80 فریم بر ثانیه هم بگیری .(با کیفیت متوسط )
میشه تنظیمات را بذاری

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
تیک disable frame rate limit رو بزن . تو بعضی از بازیا اسلو موشن میکنه بازیو
بعد از این کار اگه دیدی بازی زیادی سریع شد فقط با تنظیمات اسپید هک درستش کن .
تو کدوم نسخه و کجا:biggrin1:

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
آقا خیلی از لینکای پست اول خرابه
من میخوام از صفر شروع کنم ( واسه بازیه mgs3 )
کسی میتونه فایلهای خودش رو واسم آپ کنه ؟
مشخصات سیستم هم لپتاب با رم 4 سی پی یو 2.2 چهار هسته ای گرافیک 512 ati

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
تو کدوم نسخه و کجا:biggrin1:
تو همه ی جدیدا تو قسمت emulation setting تو قسمت GS
آقا خیلی از لینکای پست اول خرابه
من میخوام از صفر شروع کنم ( واسه بازیه mgs3 )
کسی میتونه فایلهای خودش رو واسم آپ کنه ؟
مشخصات سیستم هم لپتاب با رم 4 سی پی یو 2.2 چهار هسته ای گرافیک 512 ati
http://www.4shared.com/file/OpzVUEqN/PCSX2PS2Emulatorrls2994.html
این فعلا بهتر از همه جواب میده . بایوسا هم باهاشه .

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
برم تست کنم تا چی میشه

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد

Gas

کاربر سایت
Oct 25, 2009
31
نام
ali10129
بخاطر روزی که همه از شر امولاتور راحت شده و پولی بدست آورده و کنسولی بخریم
صلوات بفرست

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
تو همه ی جدیدا تو قسمت emulation setting تو قسمت GS

زیاد تاثیر نکرد اقا تورو خدا یکی به ما یه کمکی بکنه:praying::wallbash::groupwave::((
ببین پلاگین ویذئو رو دایرکت ایکس 9 و هاردویر . تنظیمات اسپید هک رو هم هر دو تا شو تا ته ببر ( یعنی رو درجه ی 3 ) و همه ی تیک های صفحه ی اسپید هک هم خورده باشه . تنظیم قسمت کامپایلرVU رو هم روی Super VU هر دوتاشو . اینا آخرین سرعت رو بت میدن . اگه بازم نشد نهایتا باید رزولشن رو پایین بیاری ( تو همون قسمت ویدئو پلاگین ) مثلا 480 در 320 .
در هر حال کیفیت بازی با این کارا پایین میاد ولی سرعت قاعدتا باید درست بشه

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
بخاطر روزی که همه از شر امولاتور راحت شده و پولی بدست آورده و کنسولی بخریم
صلوات بفرست
صلوات بلند تر ختم شود خدا از زبونتون بشنوه و یه چند میلیاردی هم توی سفره ما بقیه جوونا بزاره به آرزومون برسیم یه کنسول بخریم بالاخره از بچگی که مش آرزو داشتیم سگا بخرن واسمون نشد حالا هم که .......................

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
صلوات بلند تر ختم شود خدا از زبونتون بشنوه و یه چند میلیاردی هم توی سفره ما بقیه جوونا بزاره به آرزومون برسیم یه کنسول بخریم بالاخره از بچگی که مش آرزو داشتیم سگا بخرن واسمون نشد حالا هم که .......................
من بدون صلوات هم سگا خریدم:love: وقتی که آرزوشو داشتم(واسه خرید میکرو رفتیم مغازه بابام سگا خرید:biggrin1:) الان هم دلم 360 میخواست که بدون صلوات گرفتم
اصلا
ربط صلوت به خرید یه وسیله ساخت اجنبی ها چیه؟:laughing:
:biggrin1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر