آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
ببخشید من تو بعضی از بازی ها فریم پایینی میگیرم. با این که بالای امولاتور نوشته فریم 59 ولی در اصل فریم پایین تر از این حرف هاست. بازی shadow of colossus رو چه جوری میشه اجرا کرد؟
silent hill shatterd memory مشکل گرافیکیش حل شده؟
shatterd memory هنوز رو مد هاردویر کار نمیده ولی رو سافتور کاملا قابل بازیه با فریم ریت قابل قبول . تعداد software rend ths رو روی 2 یا 3 بذاری میاد بالا فریم ریت .
توی سایتش هنوز تو لیست بازیا قرار نگرفته حتی .

shadow of colossus رو ورژن 2994 عالی جواب میده

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,968
نام
فرهاد
نقل قول:
نوشته شده توسط kolange_edalat2001
شما اول از بازیت image بگیر بعد در تنظیمات در قسمت cpu شما frameskip رو روی نرمال میزاری اعداد همه 0 باشن در ضمن تیک MTGS رو هم میزنی از این ورژن GSDX استفاده کن دان کن از اینجا
بعد در تنظیمات SPEEDHACK شما VUCYCLE رو تا اخر میبری جلو و روی X2 بزار فقط سه تیک وسط رو بزن در ADVANCED هم روی نرمال بزار دیدی مشکل کیفیت داره روی EXTRA بزار

همه ی این کارهایی که گفتین انجام دادم.
ولی باز هم در حین بازی سرعت خیلی پایینه .
باید چکار کنم؟
(برای بازی smackdown vs raw 2009

جواااااااببببببببببببببببب بدین

پیشنهاد میکننم با pcsx2 9.6 2186 این بازی رو ران کنی چون فریم خیلی بالاتر هست

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
shatterd memory هنوز رو مد هاردویر کار نمیده ولی رو سافتور کاملا قابل بازیه با فریم ریت قابل قبول . تعداد software rend ths رو روی 2 یا 3 بذاری میاد بالا فریم ریت .
توی سایتش هنوز تو لیست بازیا قرار نگرفته حتی .

shadow of colossus رو ورژن 2994 عالی جواب میده

silent hill درست شد. ولی soc هنوز بد فریم میده. من فریم رو روی 100یا 150 میگذارم تازه یکمی بازی سرعت میگیره و به فریم واقعی نزدیک میشه disable frimlimmiting رو میزنم بازی روان اجرا میشه ولی دموها خیلی تند اجرا میشه. مشکل از کجاست؟ speedhack هم تنظیمه و از آخرین ورژن استفاده میکنم. توی metal gear 3 و devil may cry 2 هم این مشکل بود.

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
ورژن 3182 امده فکر کنم بهترین نسخه تا امروز باشه دوستان تست کنند و نتیجه را اعلام کنند

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام
من بیشتر بازیها رو اجرا می کنم و تقریبا مشکلی نیست اما چند تا عنوان هست با هاشون مشکل دارم:
بازی Neo Contra: که تا مرحله اول می خواد شروع بشه هنگ میکنه.
بازی The Mummy Returns: تا گزینه new game رو انتخاب میکنم هنگ میکنه.
بازی Beyond Good and Evil: تصاویر افتضاحند!
بازی Enter the Matrix: که همون اول تا آرم آتاری میاد هنگ میکنه!
بازی Gun و Eragon: نوارهای راه راه در بازی و یا تصاویر افتضاح! روی software تقریبا درست میشه ولی سرعت پایینه.

راه حلی هست؟پیشاپیش ممنون از لطفتون.
میگن دروغگو خودشو لو میده همینه دیدی معلوم شد کی داره تنها تنها میخوره بعد از 3 صفحه نکشیده لو رفتی شاهین
برو بشین درساتو بخون الان بعد میوفتی میگن رضا باتیستا اغفالت کرد بازی پلی2 بت داد

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
silent hill درست شد. ولی soc هنوز بد فریم میده. من فریم رو روی 100یا 150 میگذارم تازه یکمی بازی سرعت میگیره و به فریم واقعی نزدیک میشه disable frimlimmiting رو میزنم بازی روان اجرا میشه ولی دموها خیلی تند اجرا میشه. مشکل از کجاست؟ speedhack هم تنظیمه و از آخرین ورژن استفاده میکنم. توی metal gear 3 و devil may cry 2 هم این مشکل بود.
اول اینکه سایلنت هیل رو چه مدی درست شد ؟ (سافت یا هارد )

من فریم رو روی 100یا 150 میگذارم تازه یکمی بازی سرعت میگیره و به فریم واقعی نزدیک میشه disable frimlimmiting رو میزنم بازی روان اجرا میشه ولی دموها خیلی تند اجرا میشه. مشکل از کجاست؟
مشکل اینه که برنامه هنوزم آزمایشیه . تا وقتی که ورژن 1 ریلیز بشه .
برای حل این مشکل با همون اسپید هک باید کاری کنی که فریم ریت بین 55 تا 75 تقریبا بمونه .
اگه از فریم لیمیت خود برنامه استفاده کنی بازی کند میشه حتی اگه به قول خودت روی 100 یا 150 بذاری

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,041
میگن دروغگو خودشو لو میده همینه دیدی معلوم شد کی داره تنها تنها میخوره بعد از 3 صفحه نکشیده لو رفتی شاهین
برو بشین درساتو بخون الان بعد میوفتی میگن رضا باتیستا اغفالت کرد بازی پلی2 بت داد

سلام. چطوری داش رضا؟
بابا اینا همون بازیهاست که می گفتم قبلا امتحان کردم و جواب نمیدادند که گفتم هنوز این شبیه ساز خیلی کار داره.یادت میاد؟جمعه بعد از اون مراسمها و غیره که خودت می دونی باز به سرم زد با ورژن جدید امتحان کنم دیدم نخیر قصه همونه که بود.تنها خوری کجا بود؟!!!
هنوز مونده که بشه با این شبیه ساز مثل شبیه ساز پلی استیشن 1 کار کرد!!! هنوز کار داره و هنوز خیلی از بازیها مشکل دارند ولی جای امید هست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من وقتی میام برنامه رو نصب میکنم و وقتی باز میکنم در این مرحله این ارور رو میده-چی کارش کنم؟:D بلد نیستم-اولین بارم بود ،بخدا منن این کاره نیستم:D(بازداشتگاه)

http://reza98.persiangig.com/GOW3/Eror.png

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کسی نبود؟من همون برنامه رو باز میکنم -دوبار Next میزنم تو صفحه سوم نوشته Bios رو انتخاب کن×ولی تو اون کادر هیچی نیست!الان چه کنیم؟

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
بازیها رو 1080 1920 با دایرکت ایکس 10 میارم اما صدا فاجعه هست و درست نمی شه
gsdx 3068,spu2 x r 3117 ,pcsx2 3113

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,968
نام
فرهاد
من وقتی میام برنامه رو نصب میکنم و وقتی باز میکنم در این مرحله این ارور رو میده-چی کارش کنم؟:D بلد نیستم-اولین بارم بود ،بخدا منن این کاره نیستم:D(بازداشتگاه)

http://reza98.persiangig.com/GOW3/Eror.png

کسی نبود؟من همون برنامه رو باز میکنم -دوبار Next میزنم تو صفحه سوم نوشته Bios رو انتخاب کن×ولی تو اون کادر هیچی نیست!الان چه کنیم؟

دوست عزیز شما باید بایوس رو بهش معرفی کنی بیوسهات رو بریز تو پوشه بایوس بعد دوباره امتحان کن درست میشه اگر بایوس نداری تو پست اول هست میتونی دان کنی

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,968
نام
فرهاد
من خودم با همین ورژن کار میکنم ولی سرعت پایینه.
راهی برای بالابردن فریم هست یا نه؟

شما سیستمتون چی هست با یک CPU دو هسته ای می تونی بازیها رو با قریم بالا اجرا کنی تو تنظیمات 2186 Speed hack شما روی x2 و VUcycle رو تا اخر ببر جلو سه تیک وسط رو هم بزن در ضمن تو قسمت cpu شما تیک MTGS رو هم بزن از بازیت حتما IMAGE بگیر ;)

FERIDEVIL

کاربر سایت
Oct 27, 2009
15
نام
فرشاد
سلام.من چطوری میتونم بازی SILENT HILL:ORIGINS رو با PCSX2 V.9.6 اجرا کنم؟:surrender
silent_hill_origins.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر