آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

wantedman

کاربر سایت
May 27, 2010
16
سلام دوستان عزیز
یک سوال فنی
من وقتی god of war II رو در کامپیوتر اجرا می کنم اگر از هاردوار استفده کنم صفحه بازی کاملا سبز میشه و فقط اشخاص متحرک داخلش مشخص هستند اما سرعت بازی خوبه ... اما وقتی از سافت وار استفاده می کنم تصویر خوب میشه سرعت افتضاحه . لطفا راهنمایی کنید

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
ببین عزیزیم باید دی وی دی (یا ایمیجی که از بازی رو هاردت داری) رو با نرم افزار باز کنی . کار شاقی نباید انجام بدی . یه سری تنظیمات داره که اونا هم مشکل نیست . بگو تو کدوم مرحله از کاری یا کجا مشکل داری تا کامل راهنمایی بشی
اولین کار دانلود نرم افزار
/PCSX2PS2Emulatorrls2994.html
/PCSX2.PS2.Emulator.rls3053.7z

یکی از اینارو دانلود کن (( پیشنهاد من 2994 یعنی بالایی )) حدود 10 مگ هستش .اکسترکت کن با وین رر((میشه حدود 50 مگ )) . بعدم راحت برنامه رو اجرا کن . کار دیگه یی هم نداره

مگه این 2994 چیه که شما گذاشتید یعنی از این ورژنهای جدید بهتره

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
مگه این 2994 چیه که شما گذاشتید یعنی از این ورژنهای جدید بهتره
اون 3053 رو هم خودم گذاشتم اگه دقت کنین تو پستای قبلی که دادم:biggrin1:
من چندین بار تست کردم .سرعت بازی در 2994 در حالت gsdx9 خیلی بیشتر از 3053 هست که نمی دونم چرا . در ضمن تو هر دو حالت gsdx 9 و gsdx10 تو ورژن 3053 من توی دموها تیک و وقفه دیدم ((با وجود اینکه فریم ریت روی 70 بود تقریبا , چندجا وقفه داشت که اینم عجیبه )) و این در حالیه که تو 2994 کاملا روون اجرا میشد .
من ویندوز 7 دارم این تست ها رو هم روی بازی shadow of cloussus انجام دادم .
توی 2994 ذر حالت dx9 تقریبا به طور متوسط 75 و در dx10 متوسط 65
توی 3053 ذر حالت dx9 تقریبا به طور متوسط 45 !!! و در dx10 متوسط 65 عین قبلی

البته احتمالا این مشکل به خاطر ورژن جدید پلاگین هستش ویدئو نه خود برنامه(( خود برنامه معمولا تغییر چندانی نمیکنه و پلاگین هارو بیشتر آپ دیت میکنن )) . و امیدوارم تیم pcsx2 هرچه زودتر درستش کنه .

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
اون 3053 رو هم خودم گذاشتم اگه دقت کنین تو پستای قبلی که دادم:biggrin1:
من چندین بار تست کردم .سرعت بازی در 2994 در حالت gsdx9 خیلی بیشتر از 3053 هست که نمی دونم چرا . در ضمن تو هر دو حالت gsdx 9 و gsdx10 تو ورژن 3053 من توی دموها تیک و وقفه دیدم ((با وجود اینکه فریم ریت روی 70 بود تقریبا , چندجا وقفه داشت که اینم عجیبه )) و این در حالیه که تو 2993 کاملا روون اجرا میشد .
من ویندوز 7 دارم این تست ها رو هم روی بازی shadow of cloussus انجام دادم .
توی 2994 ذر حالت dx9 تقریبا به طور متوسط 75 و در dx10 متوسط 65
توی 3053 ذر حالت dx9 تقریبا به طور متوسط 45 !!! و در dx10 متوسط 65 عین قبلی

البته احتمالا این مشکل به خاطر ورژن جدید پلاگین هستش ویدئو نه خود برنامه(( خود برنامه معمولا تغییر چندانی نمیکنه و پلاگین هارو بیشتر آپ دیت میکنن )) . و امیدوارم تیم pcsx2 هرچه زودتر درستش کنه .
سلام داداش من یک مشکلی دارم توی (gsdx ( dx10 نمییاد باید چکار کنم فقطdx9و dx11 وهست من با همه این ورزن هام تست کردم باید چه کار کنم

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
سلام داداش من یک مشکلی دارم توی (gsdx ( dx10 نمییاد باید چکار کنم فقطdx9و dx11 وهست من با همه این ورزن هام تست کردم باید چه کار کنم
dx 10 و 11 باهمن و فرقی نداره . ویندوزتم باید ویستا یا 7 باشه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
dx 10 و 11 باهمن و فرقی نداره . ویندوزتم باید ویستا یا 7 باشه
ویندزم ویستاست ولی من بازی ها را روی dx9 می رم چونdx10 ندارم حالا می خواستم ببینم بینdx9با dx10 خیلی فرق هست یا نه

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
سلام آقا یکی لطف کنه آخرین پلاگین گرافیکی gsdx رو برای من بزاره فقط سریعتر لطفا ممنون

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
ویندزم ویستاست ولی من بازی ها را روی dx9 می رم چونdx10 ندارم حالا می خواستم ببینم بینdx9با dx10 خیلی فرق هست یا نه
من هنوزم نمی فهمم دایرکت 10 ندارم یعنی چی ؟ چیشو نداری ؟
فرقش اینه که کیفیت تصویر بهتره ولی فریم ریتو میاره پایین . فرق اساسیم نمی کنه چون هرچی باشه بازیای پلی 2 گرافیک محدودی دارن . من خودم رو 9 باری میکنم . سرعتشم بیشتره .

wantedman

کاربر سایت
May 27, 2010
16
جریان چیه؟ مگه ما از یک مادر دیگه هستیم که کسی جوابمون رو نمیده؟
من وقتی god of war II رو در کامپیوتر اجرا می کنم اگر از هاردوار استفده کنم صفحه بازی کاملا سبز میشه و فقط اشخاص متحرک داخلش مشخص هستند اما سرعت بازی خوبه ... اما وقتی از سافت وار استفاده می کنم تصویر خوب میشه سرعت افتضاحه . لطفا راهنمایی کنید
جون مادرتون

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
جریان چیه؟ مگه ما از یک مادر دیگه هستیم که کسی جوابمون رو نمیده؟
جون مادرتون
ورژن برنامت چیه ؟

wantedman

کاربر سایت
May 27, 2010
16
PCSX2.PS2.Emulator.rls2994-[AZkiller7]
+این
PCSX2 0.9.6 + Bios + Plugins [h33t] [dopeboy]

-----
سیستم
cpu = core2 dou 4600
vga = 9600gso
ram = 2G

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام دوستان عزیز
یک سوال فنی

این به خاطر اینه هست که شما داری از وذژنهای قدیمی برنامه استفاده میکنی جدید ترین ورژن رو دان و از gsdx استفاده کن

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

شما باید dx10 رو روی سیستمت نصب کنی تو صفحه اول هست از اسینجا هم میتونی دان کنی DirectX10 rc2 update.7z

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر