آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

solyj

کاربر سایت
Dec 2, 2008
11
دوستان قضیه چیه این از نسخه 517 به بعد pcsx2 کار نمی کنه (فرم کم به علت باز شدن یک صفحه صفحه سیاه رنگ که حاوی اطلاعات نرم افزاره باز نمی شه) آیا مال شما هم همینطوره اگر نیست مشکل کامپیوتر من چیه
کمک کنید

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
دوستان قضیه چیه این از نسخه 517 به بعد pcsx2 کار نمی کنه (فرم کم به علت باز شدن یک صفحه صفحه سیاه رنگ که حاوی اطلاعات نرم افزاره باز نمی شه) آیا مال شما هم همینطوره اگر نیست مشکل کامپیوتر من چیه
کمک کنید
اون صفحه کنسول منظورت هست (شبیه داس ) اون غیر فعال شده . برای فعال کردنش برو به قسمت Misc و تیک enable console رو بزن .
رفرکشن این کار رو کرده . بعد بیلد 508 یا 510 فکر کنم .دلیلشم نمیدونم شاید بخاطر ظاهر شبیه سازه (چون فعال بودن یا نبودنش تاثیری در سرعت نمیزاره ! )اتفاقا فعال بودنش باعث میشه بفهمی مشکل از کجاست !

solyj

کاربر سایت
Dec 2, 2008
11
ممنون مستر جان
مسئله دیگه در سیو خود نرمافزار که مشکل دارم البته در این جدیدا. که نمی تونم بوسیله خود نرمافزار سیو کنم یعنی سیو نمی کنه واین از زمانی که slot0 به ان اضافه شده ومشکل دیگه در باز کردن بوسیله dvdرایتر نه ایزو که بعد از بیرون آمدن از بازی ودوباره رفتن فرم پایین میاد وچارهای جز ریستور کامپیوتر نمیمونه

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
ممنون مستر جان
مسئله دیگه در سیو خود نرمافزار که مشکل دارم البته در این جدیدا. که نمی تونم بوسیله خود نرمافزار سیو کنم یعنی سیو نمی کنه واین از زمانی که slot0 به ان اضافه شده ومشکل دیگه در باز کردن بوسیله dvdرایتر نه ایزو که بعد از بیرون آمدن از بازی ودوباره رفتن فرم پایین میاد وچارهای جز ریستور کامپیوتر نمیمونه

سلام . اولی رو نمیدونم (من به چنین مشکلی بر نخوردم) دومی هم احتمالا بخاطر باگش باید باشه تو ورژن های بعدی باید رفع بشه .

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
درود
من FFX رو راحت اجرا میکنم و دارم باهاش خیلی بیشتر از بازیهای امروزی حال میکنم (دم این PCSX گرم!)
حالا یه مشکل دارم یجای بازی نمیدونم چرا وسط یه میان پرده بازی گیر میکنه همچین بیخودی!
میخوام ببینم کسی سیو یکم جلوترشو داره!
اونجایی که با Seymour برای دومین بار مبارزه میکنه!
کسی میتونه سوی بعدشو پیدا کنه؟
تازه داشتیم حال میکردیم! SHIT

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
درود
من FFX رو راحت اجرا میکنم و دارم باهاش خیلی بیشتر از بازیهای امروزی حال میکنم (دم این PCSX گرم!)
حالا یه مشکل دارم یجای بازی نمیدونم چرا وسط یه میان پرده بازی گیر میکنه همچین بیخودی!
میخوام ببینم کسی سیو یکم جلوترشو داره!
اونجایی که با Seymour برای دومین بار مبارزه میکنه!
کسی میتونه سوی بعدشو پیدا کنه؟
تازه داشتیم حال میکردیم! SHIT

منم مثل خودت خیلی با FFX و همه FF های دیگه حال کردم به سایت زیر برو اسم بازیرو بنویس www.gamefaqs.com
همه سیو اش میاد ببین کدوم به دردت میخوره دان کن بزار اینجا تا برات تبدیل کنم مال خودم نمیدونم کجاست اگه بشه همونو میزارم ;)

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
سلام دوستان؛
میدونم به اینجا ربطی نداره ولی حالا #
در شبیه ساز psX 1.13 چجوری میتونم چیت بزنم؟ نرم افزار PEC هم که رو این شبیه ساز کار نمیکنه
یعنی هیچکاریش نمیشه کرد ؟ :((:((

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام دوستان؛
میدونم به اینجا ربطی نداره ولی حالا #
در شبیه ساز psX 1.13 چجوری میتونم چیت بزنم؟ نرم افزار PEC هم که رو این شبیه ساز کار نمیکنه
یعنی هیچکاریش نمیشه کرد ؟ :((:((

من با epsxe 1.6 &1.7 کار میکردم این برنامه به پلاگین داشت که برای چیت بود و راحت کار میکرد
با psx 1.13 چیت نزدم

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام . اینم آخرین شبیه سازو پلاگین ها :(عزاداری همه قبول )
خبر خوب اینکه . اکثر پلاگین ها آپدیت شدن (امیدوارم همشون بهتر از قبل کار کنند (هنوز تست نکردم. تازه ریلیس شده دارم دنلود میکنم) ) و خبر خوبتر دیگه اینکه آخر سر این ZeroGs دوست داشتنی هم بروز شد .
خوب برید دنلود کنید . مارم دعا کنید (خصوصا تو عزاداریهاتون . یا حق )
PCSX2 Playground rev 563.7z
PG rev 563 Linuz Iso CDVD 0.8.0.7z
PG rev 563 SPU2GHz 1.9.0.7z
PG rev 563 ZeroGS 0.97.1.7z
PG rev 563 ZeroSPU2 0.4.6.7z
rev 888 GSDX 1.13.7z
(در مورد Cep برادر کوچیکترم با این نرم افزار کار کرده . اومد میپرسم ازش بهت خبر میدم .اون خیلی راحت ازش استفاده میکرد.)

(در موردآموزش سیو . هم فرهاد عزیز فیلم این بخش رو تو یک تاپیک گذاشتن ( سه چهار تا تاپیک زیر همین تاپیک هست. آموزش کامل تبدیل سیو ...)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر