آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

solyj

کاربر سایت
Dec 2, 2008
11
full game عزیز متوجه باشید گفتم عزیز من عاشق این تاپیک هستم واز افرادی مثل مستر وفرهاد جان خیلی چیزها آموختم وممنونشون هستم که همه را راهنمایی میکنند وباعث رونق قسمت شبیه سازها میشوند وهرگز نمی گذارند این قسمت خالی باشه و متوجه باشید که هر چه افراد زیادتر گردند همباعث میشه اطلاعات زیاد بشه هم باعث .....
من الان شاید بیش از چند ماه ازاین سایت از این سایت استفاده میکنم خواستم بیایم وتشکر کنم از فرهاد ومستر جان اگر شما بزرگوار دیگر اجازه دهید میمانم وگر نه باز میمانم !

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
:evil: متاسفانه این pcsx2 داره بد جوری رو اعصابم میره میشینم با هزار یک بدختی نتنظیمات پیدا
میکنم میان کلا ساختار setteing pcsx2 رو عوض میکنن از دوستان پوزش میخوام در باره تنظیمات
GOW1 ولی بازم رو این جدیده کار میکنم و میگم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
سلام به دوستان میخوام نمودار بازیهایی زو که میتونید با pcsx2 ران کنید رو بگم البته دوستان دیگه استاد شدن ولی برای اونایی که تازه با این شبیه ساز کار میکنن میگم ;)

Playable: یعنی اینکه شما از menus و ویدیو گیم بازی رو میتونید ببینید و داخل بازی بشید و بازیرو بدون مشکل تمام کنید

Ingame: یعنی اینکه شما میتونید menus و ویدیو گیم بازیرو ببینید و گرافیک بازیم ببینید و مدتی هم بازی کنید ولی بعدش دچار هنگ میشه و از بازی بیرون میاد

Menus: یعنی اینکه شما میتونید فقط قسمتهای اولیه بازیرو ببینید ویدیو گیم ها و چک کردن مموری کارت به صورت 3D ببینید ولی وقطی میخوایید بازیرو ران کنید بازی قفل میکنه و خارج میشه

Intro:یعنی اینکه به شما کیفیت 2D میده و فقط به شما screen های اول بازی رو نشون میده و به قسمت Menus نمیرسه و چیزه بیشتری نشون نمیده

Nothing :این یعنی این که بازی دچار هنگ و قفل میشه قبل از اینکه تصویری بیاد و شاید در بعضی مواقع صدا بیاد و لی هیچ چیزه دیگه ای نشون نمیده

امیدوارم برای کسایی که تازه با این برنامه کار میکنن موسمر سمر باشه ;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
سلام میکنم باز به دوستان در سایت ngemu داشتم در قسمت pcsx2 formus گشتی میزدم یه چیزه خوب دیدم که گفتم ما هم در این تایپیک همین کارو یکنیم دوستانی که بازیرو مشکل دارن
یا خیلی خوب frame میگیرن عکس و مدل سیستم خودشونو بزارن به همراه تنظیمات که یا کمکش کنیم یا استفاذه کنیم ;)

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
سلام من میخوام بازی legaia2 اجراکنم وقتی که اجرا میکنم تصویر ابی هستش لطفا کمک کنید . من بازی فاینال فانتزی راحت اجرا کردم ولی این بازی خراب اجرا میشه منظورم legaia2 هستش

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
من یه سری تنظیماتی یاد گرفتم ولی نمی دونم چطور از محیط برنامه عکس بگیرم ... بگین تا یه حال توپ بهتون بدم...

solyj

کاربر سایت
Dec 2, 2008
11
با سلام خدمت فرهاد جان من تنظیمات بسیاری از بازی ها را دارم ولی نمی دونم چجوری عکسها را در اینجا قرار دهم لطفا را هنمایی کنید

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من یه سری تنظیماتی یاد گرفتم ولی نمی دونم چطور از محیط برنامه عکس بگیرم ... بگین تا یه حال توپ بهتون بدم...
عکس گرفتن که کاری نداره رفیق
دکمه ی prt-sc sysrq روی کیبوردو بزن تا عکس بگیره
با سلام خدمت فرهاد جان من تنظیمات بسیاری از بازی ها را دارم ولی نمی دونم چجوری عکسها را در اینجا قرار دهم لطفا را هنمایی کنید

من چیکارم که بگم بمون یا نمون من میگم پست های پشت سر هم با فاصله زمانی کم نزنید البته من نمیگم قانون سایت میگه
شما برای گذاشتن عکس میتونی عکساتونو تو یه سایتی upload کنید لینکشو بزارید
یا دکمه ی insert image رو تو قسمت پاسخ گویی بزنید

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
:evil: متاسفانه این pcsx2 داره بد جوری رو اعصابم میره میشینم با هزار یک بدختی نتنظیمات پیدا
میکنم میان کلا ساختار setteing pcsx2 رو عوض میکنن از دوستان پوزش میخوام در باره تنظیمات
GOW1 ولی بازم رو این جدیده کار میکنم و میگم
سلام . اره عوض شده !من اول که دیدم بدجوری رفت رو اعصاب اما یکم ور بری میاد دستت .
اون بخش clamp تو اجرای بازیها خیلی تاثیر داره .کافیه از حالت normal بذاری رو no clamping تا بازی برات بندری برقصه !:confused: خلاصه من که دستم خیلی بسته شد ! (اکثرا با x3 کار میکنم . اما ورژن جدید هم که میاد تست میکنم چی بهش اضافه شده . مثلا ورژن 504 vuskipخیلی قشنگ کار می کنه اما هنوز مشکل داره(ورژنهای بعدی هم بدتر شدن!)
سلام میکنم باز به دوستان در سایت ngemu داشتم در قسمت pcsx2 formus گشتی میزدم یه چیزه خوب دیدم که گفتم ما هم در این تایپیک همین کارو یکنیم دوستانی که بازیرو مشکل دارن
یا خیلی خوب frame میگیرن عکس و مدل سیستم خودشونو بزارن به همراه تنظیمات که یا کمکش کنیم یا استفاذه کنیم ;)
اره . تو اون تاپیک که زدم برای همین بود اصلا . ولی وقت نکردم پرش کنم (چگونگی سرعت بیشتر بازی ها )

==================
اینم بیلذ جدید
PCSX2 Playground rev 515.7z

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
خب این عکسا کجا سیو میشه ؟؟ نمی تونم پیداشون کنم...

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
خب این عکسا کجا سیو میشه ؟؟ نمی تونم پیداشون کنم...

:laughing::laughing::laughing::laughing:
رفیق جایی سیو نمیشه شما باید برنامه ی paint رو باز کنید و داخلش گزینه ی paste یا اینکه دکمه ی ctrl+v رو بزنید و بعد از ادرس دادن گزینه ی سیو رو بزنید
مشکل دیگه ای داشتی بگو ;)
البته این کارایی که گفتم رو باید بهد از زدن دکمه ی print انجام بدیهااااااااااا

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
سلام من میخوام بازی legaia2 اجراکنم وقتی که اجرا میکنم تصویر ابی هستش لطفا کمک کنید . من بازی فاینال فانتزی راحت اجرا کردم ولی این بازی خراب اجرا میشه منظورم legaia2 هستش

دوست عزیز اگه منظورت Legaia 2 - Duel Saga این بازی playble هست وراحت ران میشه یه مشخصات از سیستمت و تنظیماتی که داری بزار تا کمکت کنیم ;)

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
OK حله .... با اجاز برای این کار می خوام یه تاپیک بزنم ....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر