آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
یعنی این بازی ای که من دارم دموی بازی هست ؟ از نظر گرافیک و ... فرق داره ؟ ( به خصوص گرافیک )
بعد اینی که من دارم چند نومان می ارزه ؟

نه این دمو نیست ! کلا یه بازی دیگه ای هست
در واقع پیش مقدمه GT5 هست . ارزشش فکر نکنم بیشتر از 20 تا 30 تومن باشه !
هیچیش به GT5 نمی رسه ( مثلا گرافیک )

oMid_EsiNs

کاربر سایت
Nov 11, 2010
42
نام
oMid
نه این دمو نیست ! کلا یه بازی دیگه ای هست
در واقع پیش مقدمه GT5 هست . ارزشش فکر نکنم بیشتر از 20 تا 30 تومن باشه !
هیچیش به GT5 نمی رسه ( مثلا گرافیک )
دوست عزیز این نسخه ی GT5 که شما و بقیه دارن، دسته دومش چند می ارزه ؟ ( پلات اگه باشه چند می ارزه ؟ )

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
دوست عزیز این نسخه ی GT5 که شما و بقیه دارن، دسته دومش چند می ارزه ؟ ( پلات اگه باشه چند می ارزه ؟ )
دوست عزیز متاسفانه باید بهتون بگم،که فروشنده سرتون کلاهه بدی گذاشته.چون این proluge تقریبا 3 سال پیش اومد،و یه نسخه ناقص،از بازی اصلی بود.که با اومدن بازی اصلی proluge هزارتومن هم نمی ارزـه.بازی دست دومش فکر کنم،با 50 تومن بتونی گیر بیاری.من خودم آکبند 70 خریدم.
ارزشش فکر نکنم بیشتر از 20 تا 30 تومن باشه !
چه خبرـه سهند جان:dبازی یه قرون هم نمی ارزـه.وقتی بازی اصلی اومدـه آخه نسخه ناقصش به چه درد میخورـه.:d
================
از مدیران و ناظمان محترم هم بخاطر آف تاپیک شدیدا عذرخواهی میکنم.

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
سلام...من تازه کارم...لول هشتم...140 هزارتا هم پول دارم...می خوام یه ماشین پرمیوم بخرم که زاویه دورربین داخل کابین داشته باشه...راهم بره...با یه مزدا رودستار شروع کردم...دهنم صاف شد بس که کم آورد...کسی چیزی معرفی می کنه؟ در ضمن فعلن فقط می رسم آفلاین بزنم

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان یه مشکل دارم که از وقتی آپتودیت های 600 و 300 مگی رو نصب کردم ظاهر شده.سر پیچ اگه به ماشین گاز بدم ماشین به جای اینکه شتاب بگیره بره جلو به کناره ها منحرف میشه و لاستیکاش داغ میشن و این واقعا اعصاب منو خورد کرده به نظرتون چطور میشه این مشکلو حل کرد؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام...من تازه کارم...لول هشتم...140 هزارتا هم پول دارم...می خوام یه ماشین پرمیوم بخرم که زاویه دورربین داخل کابین داشته باشه...راهم بره...با یه مزدا رودستار شروع کردم...دهنم صاف شد بس که کم آورد...کسی چیزی معرفی می کنه؟ در ضمن فعلن فقط می رسم آفلاین بزنم
با اجازه از صاحب تاپیک :d فک کنم یه Nissan GT-R Spec V حدود 155 قیمتش باشه اگه بتونی یه کم پول جور کنی و اینو بخری تا بخش expert با تیون کردنش تامینی :d
------------
دوستان یه مشکل دارم که از وقتی آپتودیت های 600 و 300 مگی رو نصب کردم ظاهر شده.سر پیچ اگه به ماشین گاز بدم ماشین به جای اینکه شتاب بگیره بره جلو به کناره ها منحرف میشه و لاستیکاش داغ میشن و این واقعا اعصاب منو خورد کرده به نظرتون چطور میشه این مشکلو حل کرد؟
جریان آپدیت رو نمی دونم ولی کلا سر پیچ نباید تا بیخ گاز بدی میزان گاز دادنت باید ملایم ( یعنی حدوداً R2 تا نصف ) باشه در طول پیچ و متناسب با دنده ای که تا قبل از پیچ پایین آوردی و در انتهای پیچ گاز رو تا ته بگیری تا ماشین با شتاب از پیچ خارج بشه :d چون طبیعتاً وقتی توی پیچ تا خرخره گاز بدی فرمون پذیری ماشین خیلی کم میشه :d همچنین هر پیچ تا یه حدی گاز می خوره بعد از اون دیگه نمیشه ماشین رو توی پیچ نگه داشت ! در ضمن به هندلینگ ماشین هم بستگی داره. چون هر ماشین بستگی به هندلینگی که داره پیچ رو با یه سرعتی طی میکنه :d

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان من الان بخوام صفحه اول و بخونم سردرد میگیرم :D

من تازه کارم همه سریها رو نصفه رفتم برای همین سوالام ابتدایی هستش نخندین .

مسابقاتی که باید با ماشینی خاص انجام شود بجز اینکه لیست ماشینها رو ببینیم و بریم تو قسمت ماشینها انتخاب کنیم راه دیگه ای هست که ماشینی که برای مسابقات در نظر گرفته شده را ببینیم .

اون مسابقاتی که مثلا زده ژاپن اونا چطور باز میشن :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان من الان بخوام صفحه اول و بخونم سردرد میگیرم :D

من تازه کارم همه سریها رو نصفه رفتم برای همین سوالام ابتدایی هستش نخندین .

مسابقاتی که باید با ماشینی خاص انجام شود بجز اینکه لیست ماشینها رو ببینیم و بریم تو قسمت ماشینها انتخاب کنیم راه دیگه ای هست که ماشینی که برای مسابقات در نظر گرفته شده را ببینیم .

اون مسابقاتی که مثلا زده ژاپن اونا چطور باز میشن :D
فک نمی کنم راه دیگه ای باشه :d لااقل من که راه دیگه ای ندیدم :d
مسابقات هم اگه منظورت توی A-Spec هست که پایین هر مسابقه یه LEVEL زده که اگه به اون LEVEL برسی می تونی توی اون مسابقه شرکت کنی بعضی وقت ها هم که به اون LEVEL میرسی ولی اون مسابقه ماشین مخصوصی می خواد که در اون صورت باید علاوه بر LEVEL مورد نیاز اون مسابقه ماشین مربوط بهش رو هم تهیه کنی :d

• Like
Reactions: T7T

Mp3Box

کاربر سایت
May 28, 2008
4

شما تو تنظیمات ماشین باید بیشتر دقت کنی / فکر کنم تو تنظیمات اشتباه داری !

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
من بالاخره بوگاتی ویرون رو بردم
توی اول ۱۵ تو اون سری مسابقات که پشت سر هم هستن
هم بوگاتی رو بردم هم تیتراژ پایان بازی رو
خیلی جالب بود

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
من بالاخره بوگاتی ویرون رو بردم
توی اول ۱۵ تو اون سری مسابقات که پشت سر هم هستن
هم بوگاتی رو بردم هم تیتراژ پایان بازی رو
خیلی جالب بود

اون تیتراژ آخر نیست ! کلا 2 تا تروفی برا تیتراژ داره که یکیش اینه
اونیکیش فکر کنم تو بخش expert باشه ;)

marg11

کاربر سایت
Apr 29, 2009
91
سلام به همه سال جدید به همه مبارک باشه بچه ها من با دانگل ps3 رو هک کردم ولی بازی اجرا نمیشه یک 600 مگ هم دانلود کردم نشد یکی کمکم کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر