آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

با سلام خدمت دوستان من اومدم بازی را اپدیت کردم اول یک فایل 680 مگی را دانلود کردم و نصب شد. حالا دوباره پیغام اپدیت اومده این دفعه نوشته 1191 مگابایت یا (گیگ) ایا این اپدیت لازم هست یا نه؟

سلام به همگی
آقا من رسیم لول 22 در هر دو قسمت A و B
4.5 میلیون هم پول دارم اما الان می خوام یک ماشین حسابی برای ادامه مراحل بخرم
حالا چند سوال :
1-بنظرتون ماشین فراری F1 که قیمتش 10 میلیون هست و لول 24 می خواد رو پول ها رو جمع کنم بخرم یا برم ماشین AUDI R10 که 4.750 میلیون هست و لول 23 می خواد رو بخرم ...کدومش واقعا بهتره و تو مسابقات براحتی اول میشه ؟
2-راستی ماشین فرمول وان فراری که در بالا گفتم آپگرید هم میشه ؟
3- این ماشین لول 23 مزدا ( B7B8) که 5.250 میلیون قیمتش هست بهتره یا AUDI R10 ؟
4- کلا بین ماشین های لول 23 یا 24 کدوم رو پیشنهاد میدید ( بدون توجه به قیمت ) ؟

ممنون از عزیزانی که من رو در امر خطیر GT5 یاری می نمایدند ... با تشکر

سلام به همگی
آقا من رسیم لول 22 در هر دو قسمت A و B
4.5 میلیون هم پول دارم اما الان می خوام یک ماشین حسابی برای ادامه مراحل بخرم
حالا چند سوال :
1-بنظرتون ماشین فراری F1 که قیمتش 10 میلیون هست و لول 24 می خواد رو پول ها رو جمع کنم بخرم یا برم ماشین AUDI R10 که 4.750 میلیون هست و لول 23 می خواد رو بخرم ...کدومش واقعا بهتره و تو مسابقات براحتی اول میشه ؟
2-راستی ماشین فرمول وان فراری که در بالا گفتم آپگرید هم میشه ؟
3- این ماشین لول 23 مزدا ( B7B8) که 5.250 میلیون قیمتش هست بهتره یا AUDI R10 ؟
4- کلا بین ماشین های لول 23 یا 24 کدوم رو پیشنهاد میدید ( بدون توجه به قیمت ) ؟

ممنون از عزیزانی که من رو در امر خطیر GT5 یاری می نمایدند ... با تشکر

سلام ...
1و2. كلا بگم ماشين F1 فراري اجازه شركت در هيچ مسابقه اي را نداره پس اگر براي مسابقه دادن ميخواي بخري رو دستت ميمونه!
3. هر 2 تا خوبن ولي اگر R10 ميخواي بگيري من پيشنهاد ميكنم نسخه استاندارد را اگر ديدي بگير كه براي تيم پلي استيشن هست و تبليغات GT4 روش هست خيلي عاليه. اما بين اون 2 تا من مزدا را بيشتر ميپسندم و بيشتر استفاده داره تو مسابقات
4. بستگي داره هر مسابقه اي ماشين مخصوص خودش را ميخواد

سلام ...
1و2. كلا بگم ماشين F1 فراري اجازه شركت در هيچ مسابقه اي را نداره پس اگر براي مسابقه دادن ميخواي بخري رو دستت ميمونه!
3. هر 2 تا خوبن ولي اگر R10 ميخواي بگيري من پيشنهاد ميكنم نسخه استاندارد را اگر ديدي بگير كه براي تيم پلي استيشن هست و تبليغات GT4 روش هست خيلي عاليه. اما بين اون 2 تا من مزدا را بيشتر ميپسندم و بيشتر استفاده داره تو مسابقات
4. بستگي داره هر مسابقه اي ماشين مخصوص خودش را ميخواد
داداش خیلی آقایی ... الان بین ماشین های لول 23 کدوم رو وردارم که از همه بهتره چون f1 که منتفی شد... لیستش رو مینویسم که شما راحت تر باشید دوست عزیز ... قیمت هم مهم نیست فقط از بقیه لول 23 ها بهتر باشه

1-AUDI - R10 TDI RACE 06 به قیمت 4.750.000
2- CITROEN - GT BY CITROEN RACE CAR به قیمت 5.600.000
3-MAZDA - 787B RACE CAR 01 به قیمت 5.260.000
4-PEUGEOT - 908 HDI FAP - TEAM PEUGEOT TOTAL 10 به قیمت 4.000.000

در ضمن اون موردی هم که اشاره کردی متاسفانه اون موقع که ماشین لول 23 میداد پول نداشتم که دسته دوم بخرم الان که پول دارم فقط لول 0 و 1 میده بهم !!!

داداش خیلی آقایی ... الان بین ماشین های لول 23 کدوم رو وردارم که از همه بهتره چون f1 که منتفی شد... لیستش رو مینویسم که شما راحت تر باشید دوست عزیز ... قیمت هم مهم نیست فقط از بقیه لول 23 ها بهتر باشه

در ضمن اون موردی هم که اشاره کردی متاسفانه اون موقع که ماشین لول 23 میداد پول نداشتم که دسته دوم بخرم الان که پول دارم فقط لول 0 و 1 میده بهم !!!
ببین دوست عزیز اگه برای A-SPEC میخوای سعی کن بسته به مسابقات ماشین بخری .....
مثلا تو یه پیست ازت فقط چند مدل FERRARI میخواد یک دیگه AUDI و .....
نمیدونم دقیق او BUGATTI رو کی میده (به صورت gift ) ولی اون خیلی کار راه اندازه برای پول جمع کردن

ببین دوست عزیز اگه برای A-SPEC میخوای سعی کن بسته به مسابقات ماشین بخری .....
مثلا تو یه پیست ازت فقط چند مدل FERRARI میخواد یک دیگه AUDI و .....
نمیدونم دقیق او BUGATTI رو کی میده (به صورت gift ) ولی اون خیلی کار راه اندازه برای پول جمع کردن
ممنون از کمکت دوست عزیز اما من اون بوگاتی رو خیلی وقت پیش گرفتم ولی تو یک سری مسابقات با ماشین های لول 23 کم میاره ... الان می خوام بدون توجه به مسابقات بگید تو ماشین های لول 23 که نوشتم کدوم از همه بهتره همین ... تشکر

من نظرم روي اين هست:
MAZDA - 787B
واقعا ماشين زيبا و دوست داشتني هست و قدرت عالي داره به همراه صداي فوق العاده

ممنون از کمکت دوست عزیز اما من اون بوگاتی رو خیلی وقت پیش گرفتم ولی تو یک سری مسابقات با ماشین های لول 23 کم میاره ... الان می خوام بدون توجه به مسابقات بگید تو ماشین های لول 23 که نوشتم کدوم از همه بهتره همین ... تشکر
سیترون هم بد نیست.....
راسی مگه seasonal event رو بازی نمی کنی ؟خیلی راحت پول میشه جمع کرد و میتونی همرو بخری :d

آخرین ویرایش:
سیترون هم بد نیست.....
راسی مگه seasonal event رو بازی نمی کنی ؟خیلی راحت پول میشه جمع کرد و میتونی همرو بخری :d
دوست گلم من آنلاین ندارم ... باید 100 دور هر مرحله رو برم که یک لول برم بالا الان لول 23 هستم 5 میلیون دارم + ماشین هایی که بهم داده که حدود 2 میلیون هست ... تو این بازی درک کردم بی پولی بد دردیه :d

---------- نوشته در 05:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:22 PM ارسال شده بود ----------

ممنون از Konami عزیز این مزدا رو ورداشتم و فهمیدم بهترین ماشین بازی هست بدون شک !!!

آخرین ویرایش:
سلام تو مراحل ابتدایی بهترین روش برای پول جمع کردن چی هست؟
من که هرچی پول جمع میکنم مجبورم خرج تیونینگ بکنم تا بتونم مسابقات رو طلا کنم.
ممنون.
الان لول12 ولی Beginer کلا طلا شده , Amauter هنوز 3 تاش مونده که یکی مربوط به ماشین های قدیمیه دوج و ... که ندارمش,ودیگری سوپر کارهای قدیمی که پول نیست ,
دوستان یه راهنمایی بکنید.
ممنون.

سلام
دوستان شما ها چجوری مسابقات 24 ساعته و یا 8 ساعته رو میرید ؟ ( در اول های بالای 26 اینا ) ؟ نمیشه که ذخیره کرد و باید یک سره رفت ؟
اصلا شدنی هست ؟ دچار سردرد و چشم درد نمیشید ؟

راستی این فسمت B که نقش کمک راننده رو دارید در لول های 22 و بالاتر که ماشین بین مسابقه باید بره pit in وقتی وارد میشه یک 30 40 ثانیه ای عقب می افته نسبت به بقیه ... شما چجوری میرید که می تونید اول بشید ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or