آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

سلام دوستان عزیز

من میخواستم این dlc هاس بازی را بخرم اول بهم بگید چون اکانتم برای uk هستش با کارت psn پوندی بگیرم یا یورو چون پوندی گرون هستش میتونم

یورو بگیرم و تو همین اکانتم استفاده کنم یا نه و اینکه این dlc ها رو من بگیرم میتونم تو اکانت آمریکا خودم هم استفاده کنم یا نه چون من تمام بازیها رو با

اکانت آمریکام بازی میکنم و آنلاین میزنم

ضمنا کدام dlc ها رو بگیرم آیا همش را بگیرم یا همش به درد بخور نیستش

در ضمن اگر ممکنه من را هم در مورد پول در آوردن راحت و البته زیاد راهنمایی کنید الان لولم 7 هستش و پول خیلی خیلی کم دارم در ضمن بازی را هم

تازه گرفتم

با سپاس فراوان از شما دوستان@};-@};-@};-@};-

در مورد psn کارت اطلاعات ندارم اما برای پول در آوردن لول 7 خیلی پایینه!
شما بهرته که همینطور بازی رو جلو بری تا حداقل به لول 12-15 برسی. بعدش خیلی سریع میتونی برسی به 20 بعد از اون تو آنلاین یه ریس هست که 400 هزار تا جایزه داره و به راحتی میتونی اول بشی!و کلا 9 دقیقه بیشتر هم طول نمیکشه!
حساب کن ببین منظورت از سریع و زیاد رو برآورده میکنه یا نه؟ اما تا قبل از اون کاری نمیتونی بکنی!البته یه راهی هم هست و اون هم b-spec هست که اونم شما تا ماشین خوب نخری نمیتونی!
اگه ماشین خوب داشته باشی یه سری مسابقات هست که اون ماشین خوبت تو b-spec به راحتی میتونه بقیه رو ببره بدون نیاز به راهنمایی شما!
اون هم خوب پول درمیاره!اما فعلا به نظر من لولت پایینه!کاری نمیشه کرد!

دقیق یادم نیست ولی تو special event یه مسیر بود که تو 5-6 دقیقه با انزو فراری 500000 تا میداد.من خودمو تو اون مسیر بستم و حالا به جرگه مرفهین بی درد پیوستم البته از نوع مجازیش.حالا نمیدونم تغییرش دادن یا نه

مطمئنی فراری میداد تو اسپیشال اونت ؟
در ضمن یعنی شما یه کاپ یا جاده رو پشت هم میرفتی از یه ماشین تکراری جایزه میگرفتی میفروختی ؟:d

مطمئنی فراری میداد تو اسپیشال اونت ؟
در ضمن یعنی شما یه کاپ یا جاده رو پشت هم میرفتی از یه ماشین تکراری جایزه میگرفتی میفروختی ؟:d

رفیقمون گفته که با انزو فراری میرفتمش!
نه اینکه جایزه انزو فراری میدادن که

منظور دوستمون اینه که تو آنلاین یه سری ریس هایی هست که پول خیلی زیادی میده!
اونی که دوستمون میگه رو نمیدونم، احتمالا الان بسته شده اما الان یه دونه ریس هست که 5 دوره و 9 دقیقه طول میکشه و 400 هزار تا پول میده!
اون خوبه! اون رو برو!

رفیقمون گفته که با انزو فراری میرفتمش!
نه اینکه جایزه انزو فراری میدادن که

منظور دوستمون اینه که تو آنلاین یه سری ریس هایی هست که پول خیلی زیادی میده!
اونی که دوستمون میگه رو نمیدونم، احتمالا الان بسته شده اما الان یه دونه ریس هست که 5 دوره و 9 دقیقه طول میکشه و 400 هزار تا پول میده!
اون خوبه! اون رو برو!

کدوم ریسه ؟:d

دقیق یادم نیست ولی تو special event یه مسیر بود که تو 5-6 دقیقه با انزو فراری 500000 تا میداد.من خودمو تو اون مسیر بستم و حالا به جرگه مرفهین بی درد پیوستم البته از نوع مجازیش.حالا نمیدونم تغییرش دادن یا نه

اون واسه قدیما بود!! الان بیشترین مبلغی که میتونی بگیری 400 هزار تاست که اونم نزدیک 20 دقیقه به طول می انجامد!!

اون مسابقه که میگی (با فراری 500 هزار تا میداد )رو یادمه،تقریبا بهترین انتخاب بود چون توی تقریبن 3 دقیقه این پول رو در میاوردی،اما حالا فلسفه ی پول دادن توی gt5 عوض شده:

قبلا همه یه مسابقه ی کوتاه و پر در آمد رو چند صد بار میرفتن(خود من :">) اما حالا یه سیستمی به مجموعه اضافه شده که اگه شما مسابقات مختلفی رو انجام بدین به مبلغ جایزه افزوده میشه،اگه بهseasonal event برید و یه مسابقه رو تموم کنید

میبینید که کنار مبلغ دریافتی،زده 110% ،حالا اگه ایونت های مختلف رو پاس کنید این درصد به تدریج بیشتر میشه!!(مثلا وقتی میشه 150 درصد شما نصف مبلغ جایزه رو هم سوای مبلغ اصلی دریافت میکنید)

این سیاست یامائوچی هستش که همه ی ریس ها که براشون زحمت کشیده شده ،دیده بشن :d

seasonal event دقدا کدوم بخشه ؟من ندیدم تا الان :d
بعد این لیسانس b چطوریه ؟ رفتم تو driver list یه شخصیت اوکی کردم
بعد نفهمیدم چی شد تو بازی میرم اختیار ماشین دست خودم نیست
این چطوریه مثل لیسانس a باید لول بگیری ؟:d

اون واسه قدیما بود!! الان بیشترین مبلغی که میتونی بگیری 400 هزار تاست که اونم نزدیک 20 دقیقه به طول می انجامد!!
البته الان اگه به صورت مستمر بازی کنی بهت یه درصدی میده که اگه 200% بشه پولو تقریبا 2 برابر میده:d
seasonal event دقدا کدوم بخشه ؟من ندیدم تا الان
yahoo_4.gif

بعد این لیسانس b چطوریه ؟ رفتم تو driver list یه شخصیت اوکی کردم
بعد نفهمیدم چی شد تو بازی میرم اختیار ماشین دست خودم نیست
این چطوریه مثل لیسانس a باید لول بگیری ؟
yahoo_4.gif
اگه انلاین باشی فعال میشه ....
اگه هستی میشه تقریبا سمت چپ منو...بغل اون قسمت گاراز و اینا....
B spec هم یه جور مربی میشی که به شاگردت تعلیم میدی:d

آخرین ویرایش:
سلام عزیزان. راجب این دوست بگم که عزیز تا تو ماشین خوبی نداشته باشی کاری نمیشه کزد. من بهت پیشنهاد میکنم ماشین کوروت بگیری سری zc1 که بتونی تو مسابقات پیشرفته شرکت کنی. یادم نیست الان کجای مسابقات بود اما تو سری پرفشینال به بالا هست که مسابقات حرفه ای ملشین های امریکایی هست. اونجا با طی کردن 5 دور و حدود 6 دقیقه یا بیشتر 9700 cr جایزه میگیری

من این بازیو تازه شروع کردم و با پولی که اولش داشتم یه ماشین خریدم که همش عقب میفته ، چرا اینقدر این بازی سخته؟ آیا نکته ای هست که من بهش توجه نکرده ام؟

دوستان سلام

من یک ماشین میخوام برای مسابقات 650pp که هم فرمون گرفتنش خوب باشه و همچنین سرعتش

ضمنا این ماشین Bugatti Veyron 16.4 '09 کجاست من هر چی تو برندهای ماشن های نو میگردم نیستش میشه بگید دقیقا کجا و کدام برند باید برم تا بخرمش

راستی یک ماشین هم برای مسابقات 750pp با همون مشخصات یعنی هم فرمون گرفتنش خوب باشه و همچنین سرعت و شتاب

ضمنا من لول 21 هستم بهترین راه پول در آوردن الان چیه و اینکه این قسمت لایسنس را حتما باید تا قسمت آخرش یعنی s برم یا نه لازم نیستش

ببخشید اینقدر سوال پرسیدم

خیلی خیلی ممنونم @};-@};-@};-

دوستان سلام

من یک ماشین میخوام برای مسابقات 650pp که هم فرمون گرفتنش خوب باشه و همچنین سرعتش

ضمنا این ماشین Bugatti Veyron 16.4 '09 کجاست من هر چی تو برندهای ماشن های نو میگردم نیستش میشه بگید دقیقا کجا و کدام برند باید برم تا بخرمش

راستی یک ماشین هم برای مسابقات 750pp با همون مشخصات یعنی هم فرمون گرفتنش خوب باشه و همچنین سرعت و شتاب

ضمنا من لول 21 هستم بهترین راه پول در آوردن الان چیه و اینکه این قسمت لایسنس را حتما باید تا قسمت آخرش یعنی s برم یا نه لازم نیستش

ببخشید اینقدر سوال پرسیدم

خیلی خیلی ممنونم @};-@};-@};-
واسه 650pp بهترین گزینه GT-R Race car هست :دی (توی ماشین های NISSAN اون چند تا آخری ها :دی) می تونی مطمئن باشی که ناامیدت نمیکنه :دی
750PP هم دستت خیلی باز تره می تونی بهترین سوپر اسپرت ها رو بخری بستگی به خودت داره :دی حتی اگه پولش رو داشته باشی می تونی ماشین های لمانز هم بخری :دی
بوگاتی توی بخش ماشین های دسته دوم هست ولی اگه دور اول بازی رو تموم کنی و پایان اول بازی رو ببینی خودش بهت میده :دی
بهترین راه پول در آوردن هم بخش آنلاین بازی هست (seasonal event) اگر هم نمی تونی آنلاین بزنی کار خیلی سختی در پیش داری :دی (مثل اوایل بازی کردن خودم :( )
اگه آنلاین نمی زنی می تونی یه سری مسابقات که خوب پول میدن رو چند بار بری :دی
ممنونم دوست عزیز بابت راهنماییتون

اما نگفتید این ماشین Bugatti Veyron 16.4 '09 کدام قسمت برندها هستش برای خریدنش اگر ممکنه براتون در این مورد هم راهنماییم کنید

با سپاس فراوان
خواهش میکنم :دی پست رو ویرایش کردم :دی

آخرین ویرایش:
ممنونم دوست عزیز بابت راهنماییتون

اما نگفتید این ماشین Bugatti Veyron 16.4 '09 کدام قسمت برندها هستش برای خریدنش اگر ممکنه براتون در این مورد هم راهنماییم کنید

با سپاس فراوان

من این بازیو تازه شروع کردم و با پولی که اولش داشتم یه ماشین خریدم که همش عقب میفته ، چرا اینقدر این بازی سخته؟ آیا نکته ای هست که من بهش توجه نکرده ام؟

nokte hash ine ke bayad mashineto tuning koni va baraye har mosabeghe bayad be ghesmate sherkat konandeha sar bezani va bebini mashin haye harifet chia hast bad tebghe ona mashine ghavitari entekhab koni. hamin

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or