آموزش هک 6.35

juolipuoli54

کاربر سایت
Jun 27, 2011
5
دوستان دستگاه fat 1004 من فریمورش 5.50Prome4 هست و فقط بازیهای فوتبالی رو میخوام باهاش بازی کنم آیا نیازی هست به 6.39 آبدیتش کنم؟اصلا آبدیت به 6.39 جه برتری به فریمور 5.50Prome4 داره؟اگه به 6.39 آبدیتش کنم دستگام باز کپی دایم میشه؟یک مشکلی که من با این دستگام دارم اینکه مموری کارت رو بار اول نمیخونه و باید 4 تا 5 بار باتری و مموری رو در بیاری وجا بزنی تا بخونه علتتش چیه.آیا در آوردن مموری هنگام روشن بودن دستگاه مشکلی داره؟آیا با فشار دادن دکمه پاور ورفتن دستگاه به حالت استندبای برای دستگاه مشکلی در دراز مدت میاره یا باید آنرا کامل خاموش کرد.مرسی

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
دوستان دستگاه fat 1004 من فریمورش 5.50Prome4 هست و فقط بازیهای فوتبالی رو میخوام باهاش بازی کنم آیا نیازی هست به 6.39 آبدیتش کنم؟اصلا آبدیت به 6.39 جه برتری به فریمور 5.50Prome4 داره؟اگه به 6.39 آبدیتش کنم دستگام باز کپی دایم میشه؟یک مشکلی که من با این دستگام دارم اینکه مموری کارت رو بار اول نمیخونه و باید 4 تا 5 بار باتری و مموری رو در بیاری وجا بزنی تا بخونه علتتش چیه.آیا در آوردن مموری هنگام روشن بودن دستگاه مشکلی داره؟آیا با فشار دادن دکمه پاور ورفتن دستگاه به حالت استندبای برای دستگاه مشکلی در دراز مدت میاره یا باید آنرا کامل خاموش کرد.مرسی

نه حتما نيازي نيست
ولي اگه ميخواي آپ كني به 6.39ME-9.1 آپديت كن كه كپي خور دائمه
برتريش اينه كه بازي هاي كه به فريمور بالاتر 6.10 نياز دارن رو راحت اجرا ميكنيد و منتظر نميشيد كه بازي پچ بشه براي فريمورتون بعد دانلودش كنيد.
مشكل به احتمال زياد سخت افزاري از رم ريدرته اگه آشنا داشته باشي با 25 تومن نو ــش رو ميندازن روش و گرنه ديدم با 60 تومن هم رم ريدر دست دو انداختن ، نو‌ ـــش هم با 120 ديدم.
نه ولي زياد رم رو در نياريد .
نه هيچ مشكلي پيش نمياد اتفاقا رو استند باي باشه بهتره (به لحاظ سرعت خوندن از روي رم)

سلام مجدد به همه دوستان عزیزززززم مخصوصا کریس66001 که اسم واقعیش رو هم نمی دونم متاسفانه....
راستی من رامینم ... کوچیک همه دوستان
آقا من اگه این برنامه
6.20ProUpdate + OFW 6.20 + پچ دائم 6.20 كه با 6.20ProUpdate هست.
رو داشته باشم اگه با اون برنامه
6.3x Downgrader v3.5
فریمور دستگاه رو از 6.39 به 6.20 دانگرید کنم می تونم خودم دوباره هک دایمش کنم دستگاهم رو ؟ داره صبرم تموم میشه آخرش یه گندی به دستگاهم می زنم !!!! :d:d:d

محمد هستم
خوشبختم
بله ميتونيد هك دائمش كنيد

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام دوست گرامی!
ورژن پی اس پی من 6.35 هست لطفا در نحوه کپی خور کردن دائم راهنمایی کنید:">

ببخشيد اشتباه نوشتم براي 6.39 و 6.20 هست نه 6.35 شما يا بايد به 6.20 دان كنيد كه خيلي راحته يا به 6.39 آپ كني :

فايل هك 6.20 : 620Pro-B8 (Fast Rrecovery - Patch Permanent).zip

فايل هك 6.39 : 639PRO-B9 BETA + CIPL_Flasher.rar

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
ببخشيد اشتباه نوشتم براي 6.39 و 6.20 هست نه 6.35 شما يا بايد به 6.20 دان كنيد كه خيلي راحته يا به 6.39 آپ كني :

فايل هك 6.20 : 620Pro-B8 (Fast Rrecovery - Patch Permanent).zip

فايل هك 6.39 : 639PRO-B9 BETA + CIPL_Flasher.rar

با تشکر .. دوست عزیز!
پی اس پی من 3000 هست و ورژنش 6.20 بود ولی برای اینکه کپی خور موقت بشه آپش کردم به 6.35 حالا چطوری دانگرید کنم؟؟؟؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
با تشکر .. دوست عزیز!
پی اس پی من 3000 هست و ورژنش 6.20 بود ولی برای اینکه کپی خور موقت بشه آپش کردم به 6.35 حالا چطوری دانگرید کنم؟؟؟؟

1. ابتدا فایل دانگرید را دانلود کنید:

2. سپس آپدیت 6.20 رو با توجه به مدل PSPـتون دانلود کنید همون آپديت رسمي OFW6.20

آدرس دقيق نداشتم ولي ميتونيد از سايت هايي مثل PSP-hacks استفاده كنيد
3. آپدیت 6.20 رو هم در محل PSP/GAME/UPDATE بریزید. (اگه فولدر UPDATE رو نداري خودت بساز)
4. سپس دانگریدر رو از حالت فشرده خارج کرده و شاخه PSP/Game رو درون رم بریزید.
5. سپس دانگریدر رو از داخل PSP باز کرده مراحل اون رو ادامه بدید که به 6.20 رو طبق معمول باز می کنه و نصب میشه.
6. بعد اين كارا يه پست بده تا نحوه كپي خور كردن رو بگم.

• شارژ حتماً بالای 80% باشه و شارژر هم به دستگاه وصل بشه.
  • خودم این روش رو امتحان کردم و جواب داد
  • خوبی این روش اینه که کامل دانگرید میشه و امکان نصب فریمورهای بعدی وجود داره!
  • ممکنه بعد از دانگرید صفحه آبی رنگی مبنی بر اروری سیستمی بده که با زدن O تنظیمات ریست و مشکل هم حل میشه.

colored pencil

کاربر سایت
Mar 13, 2009
36
سلام دوستان . من یه psp 2003 گرفتم . و هیچی هم ازش نمیدونم و نرم افزار روش هم کارخانه ای 3.71 که از روز اول بوده هست . واسه کپی خور کردنش چیکار کنم . هنوزم واسه این کار نیاز به پانادورا هست ؟ من ایران نیستم چون این چیزا هم غیر قانونی هست نمیشه رفت پرسید ... شایدم میشه من نکردم تا حالا :D
ممکنه یکی از دوستان کمک کنه بگه چیکار باید کنم یا به تاپیک مربوطه منو ارجاع بده ...
=-=-=-=-=-=-=-=-=-
با تشکر و احترام

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام دوستان . من یه psp 2003 گرفتم . و هیچی هم ازش نمیدونم و نرم افزار روش هم کارخانه ای 3.71 که از روز اول بوده هست . واسه کپی خور کردنش چیکار کنم . هنوزم واسه این کار نیاز به پانادورا هست ؟ من ایران نیستم چون این چیزا هم غیر قانونی هست نمیشه رفت پرسید ... شایدم میشه من نکردم تا حالا :D
ممکنه یکی از دوستان کمک کنه بگه چیکار باید کنم یا به تاپیک مربوطه منو ارجاع بده ...
=-=-=-=-=-=-=-=-=-
با تشکر و احترام

بهترين راه براي شما اينه كه با خود PSP به آخرين فريمور كه همون 639 هست آپديت كني و از هك 6.39ME-9.2 استفاده كنيد. كه هك رو ميتونيد از اينجا دانلود كنيد

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
با سلام به همه بر و بچ بازی سنتری

دوستان یه psp go که فریمورش 6.35 pro B هستش

من تا به حال با این مدل کار نکردم

این الان نیاز به آپدیت داره یا نه ؟

بازی بخوام بریزم باید کدوم قسمت بریزم

اصلا این الان کپی خور شدست یا نه

یه سوال هم که بزارید به حساب اطلاعات کمم اصلا بازی های پلی 2 ساپورت میکنه یا نه :-b

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
با سلام به همه بر و بچ بازی سنتری

دوستان یه psp go که فریمورش 6.35 pro B هستش

من تا به حال با این مدل کار نکردم

این الان نیاز به آپدیت داره یا نه ؟

بازی بخوام بریزم باید کدوم قسمت بریزم

اصلا این الان کپی خور شدست یا نه

یه سوال هم که بزارید به حساب اطلاعات کمم اصلا بازی های پلی 2 ساپورت میکنه یا نه :-b

نه فعلا نيازي نداره مگه بخواي دموي بازي ناروتو رو بازي كني.

Ef0:/ISO

بله كپي خور شدست

نه متاسفانه يعني من تا الان نديدم كه كسي بازي هاي PS2 رو پورت كنه واسه PSP

colored pencil

کاربر سایت
Mar 13, 2009
36
بهترين راه براي شما اينه كه با خود PSP به آخرين فريمور كه همون 639 هست آپديت كني و از هك 6.39ME-9.2 استفاده كنيد. كه هك رو ميتونيد از اينجا دانلود كنيد

من psp رو با خودش اپ کردم رفت به ورژن 6.60 با این اوصاف هم میتونم داونگیرد کنم ؟ و از این هک استفاده کنم ؟ اگه پانادورا بخواد چه خاکی تو سرم کنم :D از کجا پیدا کنم :( یا بسازم ....

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
من psp رو با خودش اپ کردم رفت به ورژن 6.60 با این اوصاف هم میتونم داونگیرد کنم ؟ و از این هک استفاده کنم ؟ اگه پانادورا بخواد چه خاکی تو سرم کنم :D از کجا پیدا کنم :( یا بسازم ....

1- ببخشيد نبايد ميگفتم كه با خود PSP آپديت كني چون دقيقا فرداي اون حرف من فريمور 6.60 ريليز و جايگزين 6.39 در System UPDATE دستگاه شد كه من حتي تو سايت هم اعلام كردم http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=459&p=1542644&viewfull=1#post1542644

2- الان نميتوني كاري بكني تا هك بشه ولي نگران نباش چون سه گروه دارن روش كار ميكنن و به جاهاي خوبي رسيدن

z8lv0ed98zhsqjz8g3zd.jpg

3- اگه بخواي حاظرم PSP خودمو بهت بدم تا زماني كه 6.60 هك بشه

colored pencil

کاربر سایت
Mar 13, 2009
36
1- ببخشيد نبايد ميگفتم كه با خود PSP آپديت كني چون دقيقا فرداي اون حرف من فريمور 6.60 ريليز و جايگزين 6.39 در System UPDATE دستگاه شد كه من حتي تو سايت هم اعلام كردم http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=459&p=1542644&viewfull=1#post1542644

2- الان نميتوني كاري بكني تا هك بشه ولي نگران نباش چون سه گروه دارن روش كار ميكنن و به جاهاي خوبي رسيدن

z8lv0ed98zhsqjz8g3zd.jpg

3- اگه بخواي حاظرم PSP خودمو بهت بدم تا زماني كه 6.60 هك بشه

1- پس به اجر پاره تبدیل شد . :( منم از همه جا بی خبر آپدیت کردم . راستش من از این کنسول هیچی سر در نمیارم . شاید اگه یکم حالیم بود اینکارو نمیکردم . حالا دیگه کاریه که شده. مجبورم منتظر بشینم تا ببینم چی میشه .
2- آره رفتم چک کردم یه خبرایی واسه 1000 و 2000 هست . اما کی مشخص نیست میگن به زودی ... و فقط با پانادورا فعلا میشه داونگرید کرد . من اینجا دسترسی ندارم به این چیزا پس باید منتظر بمونم ...
3- ممنون رفیق . اما خیلی خورد تو حالم ... راستش من همه کنسولی داشتم تنها چیزی که نداشتم این PSP بود . حالا مهم نیست دیگه دیرتر بازی میکنیم یا میریم تو بلاد کفر یو ام دی میخریم :| خیلی میخوای حال بدی یه باتری پانادورا پست کن psp میخوام چیکار :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: chris66001

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
1. ابتدا فایل دانگرید را دانلود کنید:

2. سپس آپدیت 6.20 رو با توجه به مدل PSPـتون دانلود کنید همون آپديت رسمي OFW6.20

آدرس دقيق نداشتم ولي ميتونيد از سايت هايي مثل PSP-hacks استفاده كنيد
3. آپدیت 6.20 رو هم در محل PSP/GAME/UPDATE بریزید. (اگه فولدر UPDATE رو نداري خودت بساز)
4. سپس دانگریدر رو از حالت فشرده خارج کرده و شاخه PSP/Game رو درون رم بریزید.
5. سپس دانگریدر رو از داخل PSP باز کرده مراحل اون رو ادامه بدید که به 6.20 رو طبق معمول باز می کنه و نصب میشه.
6. بعد اين كارا يه پست بده تا نحوه كپي خور كردن رو بگم.

• شارژ حتماً بالای 80% باشه و شارژر هم به دستگاه وصل بشه.
  • خودم این روش رو امتحان کردم و جواب داد
  • خوبی این روش اینه که کامل دانگرید میشه و امکان نصب فریمورهای بعدی وجود داره!
  • ممکنه بعد از دانگرید صفحه آبی رنگی مبنی بر اروری سیستمی بده که با زدن O تنظیمات ریست و مشکل هم حل میشه.

سلام .... دوست گرامی ... من اون پستهای آخری رو خوندم ( این اتفاق ممکنه برای منی که میخوام دانگرید کنم اتفاق بیفته؟؟؟) همین اتفاق آپدیت شدن به ورژن 6.60:|

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام .... دوست گرامی ... من اون پستهای آخری رو خوندم ( این اتفاق ممکنه برای منی که میخوام دانگرید کنم اتفاق بیفته؟؟؟) همین اتفاق آپدیت شدن به ورژن 6.60:|

شما ميخواي دانگريد كني يا آپگريد ؟

ايشون با خود PSP آپديت كرد به آخرين ورژن كه در سايت رسمي PSP فريمور 6.60 جايگزين شده بود.
به همين دليل فعلا نميشه كاري كرد تا يك هن براي 6.60 بياد كه Neur0n خيلي تو اين موضوع پيش رفته فك كنم تا آخره ماه ديگه براي همه PSP ها ريليز كنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر