آموزش هک 6.35

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
شما ميخواي دانگريد كني يا آپگريد ؟

ايشون با خود PSP آپديت كرد به آخرين ورژن كه در سايت رسمي PSP فريمور 6.60 جايگزين شده بود.
به همين دليل فعلا نميشه كاري كرد تا يك هن براي 6.60 بياد كه Neur0n خيلي تو اين موضوع پيش رفته فك كنم تا آخره ماه ديگه براي همه PSP ها ريليز كنه.
من میخوام دانگرید کنم واسه اینکه بشه هک دائمش کرد

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
من میخوام دانگرید کنم واسه اینکه بشه هک دائمش کرد

نه به اين ربطي نداره اگه درست آپديت رو دانلود كرديد فقط از سايت خود سوني دانلود نكني (چه با Pc چه با PSP) كه 6.60 رو گذاشتن
اگه 1000 و 2000 قديمي هستي به 6.39ME-X آپديت كن
اگه هم 2000V3 , 3000 داري ببر به 6.20Pro

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
نه به اين ربطي نداره اگه درست آپديت رو دانلود كرديد فقط از سايت خود سوني دانلود نكني (چه با Pc چه با PSP) كه 6.60 رو گذاشتن اگه 1000 و 2000 قديمي هستي به 6.39ME-X آپديت كناگه هم 2000V3 , 3000 داري ببر به 6.20Pro
فایل آپدیت رو از همنوجایی که خودتون لینک داده بودین دانلود کردم .. حالا چی کار کنم

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
نه به اين ربطي نداره اگه درست آپديت رو دانلود كرديد فقط از سايت خود سوني دانلود نكني (چه با Pc چه با PSP) كه 6.60 رو گذاشتن
اگه 1000 و 2000 قديمي هستي به 6.39ME-X آپديت كن
اگه هم 2000V3 , 3000 داري ببر به 6.20Pro
دوست گرامی!
من این پی اس پی مو دانگریدش کردم به ورژن 6.20 ... حالا چه جوری هک خور دائمش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
دوست گرامی!
من این پی اس پی مو دانگریدش کردم به ورژن 6.20 ... حالا چه جوری هک خور دائمش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

• پکیج زیر رو دانلود و آنزیپ کنید: 620Pro-B8

• پوشه های PROUPDATE و 620PRO_Permanent را درون ms0:/PSP/Game بریزید.

• از منوی بازیها وارد PROUPDATE شده و پس از اجرا X را زده تا دستگاه کپی خور شده و ریست شود.

• سپس از منوی گیم برنامه ی 620PRO Permanent را اجرا کرده و با زدن X و پس از اتمام کار برنامه با زدن O شرایط را پذیرفته و دستگاه رو کپی خور دائم کنید.

• فایل vshorig.prx که درون رم ساخته شده رو در جایی ذخیره کنید.

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
  • پکیج زیر رو دانلود و آنزیپ کنید: 620Pro-B8
  • پوشه های PROUPDATE و 620PRO_Permanent را درون ms0:/PSP/Game بریزید.
  • از منوی بازیها وارد PROUPDATE شده و پس از اجرا X را زده تا دستگاه کپی خور شده و ریست شود.
  • سپس از منوی گیم برنامه ی 620PRO Permanent را اجرا کرده و با زدن X و پس از اتمام کار برنامه با زدن O شرایط را پذیرفته و دستگاه رو کپی خور دائم کنید.
  • فایل vshorig.prx که درون رم ساخته شده رو در جایی ذخیره کنید.
ممنون ... ولی اینجاش رو متوجه نشدم که گفتی (فایل vshorig.prx که درون رم ساخته شده) این رم دیگه کجاست؟ بعد این فایل رو کجا ذخیره کنم؟ :d

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
ممنون ... ولی اینجاش رو متوجه نشدم که گفتی (فایل vshorig.prx که درون رم ساخته شده) این رم دیگه کجاست؟ بعد این فایل رو کجا ذخیره کنم؟ :d

همون ريشه اصلي مموري كارت هست . تو همون ريشه بمونه فقط تو PC يك جا اين رو ذخيره كن (مثلا C , D ) بعدا به دردت ميخوره .

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
همون ريشه اصلي مموري كارت هست . تو همون ريشه بمونه فقط تو PC يك جا اين رو ذخيره كن (مثلا C , D ) بعدا به دردت ميخوره .

الان هکش کردم ورژنش هم شده PRO NIGHTLY ولی بعد اینکه باطری رو در میارم و دوباره میذارم سرجاش و روشنش میکنم هک میپره!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر