آموزش هک 6.35

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
سلام طاهریزم عزیز! و دیگر دوستان.
بنده با این روش هک کرده و دو ماهی هم ازش استفاده کردم ... دیروز یه مورد عجیب رخ داد که براتون میگم: دیروز وقتی تو حالت هک قرارش دادم ... سرعت پی اس پی به طرز وحشتناکی پایین اومد و تصویرش هم یه جورایی میشد (کشیده میشد) ... دو سه بار فرمت کردم و باز هک کردم ولی بازهم عین مشکل بود ... امروز تمامی فایلها رو از سر نو دانلود کردم و باز پی اس پی رو فرمت کردم و باز هک کردم ولی باز عین مشکل بود ... لطفا کمکم کنید:(:(

سلام
بالاخره کار آخرین فرم ویر سونی نیز تمام شد یعنی 6.35 با این حساب تمامی پی اس پی ها هک می شوند.

کپی خور موقت هست!!!!!

خودم به شخصه روی تمامی پی اس پی ها امتحان کردم 1000,2000,3000,PSPGO به دلیل آموزش به مغازه دارها!پس اگر مراحل رو درست انجام بدید هیچ مشکلی پیش نمیاد!

اول از همه اگر دستگاهتون در حالت هک هست TN_A یا TN_B یا 5.03 gen c یا 5.03 hen هست از حالت هک خارجش کنید!

پس برای سری کپی خور موقت باتری رو خارج کنید تا هک بپره و برای سری کپی خور دائم از روش زیر استفاده کنید:

فرمت کردن مموری هم حتما پیشنهاد می شه!
نیازی به خواندن متن های پنهان ندارید تو رو خدا نخونید!(برای اطلاعات عمومی خوب هست فقط:d)
برای شروع شما باید به فرم ور آفیشل 6.35 آپدیت کنید!

6.35 (PSPgo)

برای سری 1000،2000،3000

بعد از دانلود EBOOT.PBP را به مسیر PSP>GAME>UPDATE انتقال بدید(اگر فولدر UPDATE نبود خودتون درست کنید!) و بعد هم از منوی Game آپدیت رو آغاز کنید!

سپس این پک را دانلود کرده و هر دو فایل را به مسیر PSP>GAME انتقال دهید!
در مرحله بعد ابتدا برنامه ی 6.35 HEN BY COLDBIRD & VF را اجرا کنید مانند عکس:

6-35-pro-002_0901E0011000343862.jpg

ابتدا این فایل رو دانلود کرده و به مسیر PSP>GAME انتقال دهید!

بعد به منوی XMB برید و حالا باید برنامه ی 6.35 Pro-A Updaterرو اجرا کنید.

6-35-pro-custom-firmware-for-hen-001_0901E0011000343857.jpg

وقتی اجرا کنید با تصویر زیر مواجه می شید!

6-35-pro_0901E0011000343863.png

سپس دکمه X را زده و بعد دوباره دکمه X را بزنید تا کار تمام بشه!

اگر درست انجام داده باشید System Software شما به 6.35 PRO-A4تبدیل می شود!:

custom-firmware-6-35-pro-a4-003_0901E0011000344117.jpg

سپس این پک رو دانلود کنید!

و همه ی فایل ها رو به روت مموری انتقال بدید!(شاخه اصلی مموری)

حالا از قسمت Game وارد بازی Minna no Sukkiri بشید و وقتی همه چیز لود شد بر روی گزینه دوم دکمه X رو بزنید و صبر کنید وارد محیط XMB بشید!

حالا برنامه ی Prometheus ISO Loaderرا دانولد کنید و به مسیر PSP>GAME انتقال دهید و از منوی Game اجراش کنید حالا اگر بازی توی فولدر ISO ریخته باشید می تونید اجراش کنید!

برای اجرای بازی ها از منوی XMB ابتدا این فایل را دانلود کنید! سپس فولدر PSP را به مموری خود انتقال دهید!
سپس Hen را لود کرده و وارد برنامه Iso Tools شوید!(بازی باید ISO باشه نه CSO ) و روی بازی مورد نظر دکمه X را زده و گزینه! Make XMB_ICON را انتخاب کنید!

psp-iso-tool-1960.png

و در آخر Yes کنید و بعد از اتمام کار از برنامه خارج شید و بازی مورد نظرتون رو از XMB اجرا کنید!

مرحله آخر که خیلی حساس و خفن هست بازی کردن هست!:))

در ضمن به اینترنتم می توانید وصل شید

در صورتی که احساس می کنید توانایی انجام این مراحل رو ندارید از انجام این کار صرف نظر کنید! و من و سایت بازی سنتر هیچ مسئولیتی نداریم

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
سلام طاهریزم عزیز! و دیگر دوستان.
بنده با این روش هک کرده و دو ماهی هم ازش استفاده کردم ... دیروز یه مورد عجیب رخ داد که براتون میگم: دیروز وقتی تو حالت هک قرارش دادم ... سرعت پی اس پی به طرز وحشتناکی پایین اومد و تصویرش هم یه جورایی میشد (کشیده میشد) ... دو سه بار فرمت کردم و باز هک کردم ولی بازهم عین مشکل بود ... امروز تمامی فایلها رو از سر نو دانلود کردم و باز پی اس پی رو فرمت کردم و باز هک کردم ولی باز عین مشکل بود ... لطفا کمکم کنید:(:(
این کار ها رو انجام بدین دی
1.خونسردی خودتونو حفظ کنین(psp رو روی کله کسی خورد نکنین دی)
2.وقتی هک کردین دکمه select رو فشار بدین دی
3.cpu clock xmb و cpu clock game رو روی default بذارین مشکلتون حله دی
پ.ن:سختیش فقط انجام این حرکته که با این سرعت کم خیلی روی اعصاب میره دی

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
قربون شکلت عزیز
این کار ها رو انجام بدین دی
1.خونسردی خودتونو حفظ کنین(psp رو روی کله کسی خورد نکنین دی)
2.وقتی هک کردین دکمه select رو فشار بدین دی
3.cpu clock xmb و cpu clock game رو روی default بذارین مشکلتون حله دی
پ.ن:سختیش فقط انجام این حرکته که با این سرعت کم خیلی روی اعصاب میره دی

jani23

کاربر سایت
Jul 6, 2011
14
سلام
بالاخره کار آخرین فرم ویر سونی نیز تمام شد یعنی 6.35 با این حساب تمامی پی اس پی ها هک می شوند.

کپی خور موقت هست!!!!!

خودم به شخصه روی تمامی پی اس پی ها امتحان کردم 1000,2000,3000,PSPGO به دلیل آموزش به مغازه دارها!پس اگر مراحل رو درست انجام بدید هیچ مشکلی پیش نمیاد!

اول از همه اگر دستگاهتون در حالت هک هست TN_A یا TN_B یا 5.03 gen c یا 5.03 hen هست از حالت هک خارجش کنید!

پس برای سری کپی خور موقت باتری رو خارج کنید تا هک بپره و برای سری کپی خور دائم از روش زیر استفاده کنید:

فرمت کردن مموری هم حتما پیشنهاد می شه!
نیازی به خواندن متن های پنهان ندارید تو رو خدا نخونید!(برای اطلاعات عمومی خوب هست فقط:d)
برای شروع شما باید به فرم ور آفیشل 6.35 آپدیت کنید!

6.35 (PSPgo)

برای سری 1000،2000،3000

بعد از دانلود EBOOT.PBP را به مسیر PSP>GAME>UPDATE انتقال بدید(اگر فولدر UPDATE نبود خودتون درست کنید!) و بعد هم از منوی Game آپدیت رو آغاز کنید!

سپس این پک را دانلود کرده و هر دو فایل را به مسیر PSP>GAME انتقال دهید!
در مرحله بعد ابتدا برنامه ی 6.35 HEN BY COLDBIRD & VF را اجرا کنید مانند عکس:

6-35-pro-002_0901E0011000343862.jpg

custom-firmware-6-35-pro-a4-003_0901E0011000344117.jpg

سپس این پک رو دانلود کنید!

و همه ی فایل ها رو به روت مموری انتقال بدید!(شاخه اصلی مموری)

حالا از قسمت Game وارد بازی Minna no Sukkiri بشید و وقتی همه چیز لود شد بر روی گزینه دوم دکمه X رو بزنید و صبر کنید وارد محیط XMB بشید!

حالا برنامه ی Prometheus ISO Loaderرا دانولد کنید و به مسیر PSP>GAME انتقال دهید و از منوی Game اجراش کنید حالا اگر بازی توی فولدر ISO ریخته باشید می تونید اجراش کنید!

برای اجرای بازی ها از منوی XMB ابتدا این فایل را دانلود کنید! سپس فولدر PSP را به مموری خود انتقال دهید!
سپس Hen را لود کرده و وارد برنامه Iso Tools شوید!(بازی باید ISO باشه نه CSO ) و روی بازی مورد نظر دکمه X را زده و گزینه! Make XMB_ICON را انتخاب کنید!

psp-iso-tool-1960.png

و در آخر Yes کنید و بعد از اتمام کار از برنامه خارج شید و بازی مورد نظرتون رو از XMB اجرا کنید!

مرحله آخر که خیلی حساس و خفن هست بازی کردن هست!:))

در ضمن به اینترنتم می توانید وصل شید

در صورتی که احساس می کنید توانایی انجام این مراحل رو ندارید از انجام این کار صرف نظر کنید! و من و سایت بازی سنتر هیچ مسئولیتی نداریم
سلام
ممنونم از راهنمایت ولی تو این قصمت گیر کردم (حالا از قسمت Game وارد بازی Minna no Sukkiri بشید و وقتی همه چیز لود شد بر روی گزینه دوم دکمه X رو بزنید و صبر کنید وارد محیط XMB بشید!) صفحه ژاپنی هستش و اون چیزی که شما گفتید XMB نمیاد

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام
ممنونم از راهنمایت ولی تو این قصمت گیر کردم (حالا از قسمت Game وارد بازی Minna no Sukkiri بشید و وقتی همه چیز لود شد بر روی گزینه دوم دکمه X رو بزنید و صبر کنید وارد محیط XMB بشید!) صفحه ژاپنی هستش و اون چیزی که شما گفتید XMB نمیاد

اصلا نيازي به اجراي اون پك نيست حتي مجيدم تو پستش گفته

وقتي مراحل زير رو انجام دادي فريمور شما هك شده وقتي به قسمت System Information بري هم قابل مشاهد است.

eelia.vision

کاربر سایت
Jul 18, 2011
2
نام
مهدي
سلام به همه بچه ها.
من تازه عضو فروم شدم و تازه ميخوام كنسول PSP بخرم.
خواستم قبل از خريد يه مشورت با دوستان داشته باشم كه چي بخرم واز كجا بخرم و بعد براي كپي خور كردن به مغازه دار اعتماد كنم يا از طريق آموزشاي همين فروم اقدام كنم.
كلا يه راهنمايي درست و حسابي بكنين كه چه مدلي رو بخرم (PSP GOياPSP3000)و چيكار كنم كه مشكل كپي خور كردن دائم رو نداشته باشم وهمين شروع كاري اذيت نشم

eelia.vision

کاربر سایت
Jul 18, 2011
2
نام
مهدي
سلام
شايد زياد به اصطلاحات وارد نيستم و اشتباه منظورم و ميگم
منظورم اينه چه دستگاه و مدلي رو بگيرم كه قابليت كپي خور شدن بطور دائم رو داشته باشه و موقت نباشه.چون به من گفتن PSP GO مشكل براي هك دازه و كپي خور موقت ميشه و با هنگ يا ريست دوباره بايد هكش كرد و....

بعد هم اين PSP2 كي مياد تو دسترسمون واسه خريد وقيمت احتماليش واسه اينجا مشخص شده و از نظر گرافيك و بازي تا چه حد با PSP هاي الان فرق ميكنه يا اصلا هنوز هيچيش معلوم نيست؟

آخرین ویرایش:

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
من طبق اموزش های این سایت : http://pspcenter.ir/ داشتم psp رو اپدیت میکردم
اما وقتی psp update ver 6.39 رو باز میکنم مینویسه :
the system configuration of this psp system does not appear to be correct
the update cannot be start
contact technical support for assisstance
(drnffffffd7
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون از حالت کپی هم خارجش کردم
psp من fate
البته اموزش های این سایت تقریبا شبیهه اموزش اون سایته
الان چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون ورژن 6.35 هم که اینجا بود رو امتحان کردم بازم همون پیغام میاد

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام
شايد زياد به اصطلاحات وارد نيستم و اشتباه منظورم و ميگم
منظورم اينه چه دستگاه و مدلي رو بگيرم كه قابليت كپي خور شدن بطور دائم رو داشته باشه و موقت نباشه.چون به من گفتن PSP GO مشكل براي هك دازه و كپي خور موقت ميشه و با هنگ يا ريست دوباره بايد هكش كرد و....

بعد هم اين PSP2 كي مياد تو دسترسمون واسه خريد وقيمت احتماليش واسه اينجا مشخص شده و از نظر گرافيك و بازي تا چه حد با PSP هاي الان فرق ميكنه يا اصلا هنوز هيچيش معلوم نيست؟

الان همه دستگاه ها كپي خور دائم ميشن هيچ مشكلي هم ندارن.

آخر امسال اگه منظورت ويتا هست قيمت كه بياد فك كنم بين 300 تا 400 تومان باشه مقايسه اين كنسول دستي هم ميره با PS3 و Xbox360

من طبق اموزش های این سایت : http://pspcenter.ir/ داشتم psp رو اپدیت میکردم
اما وقتی psp update ver 6.39 رو باز میکنم مینویسه :
the system configuration of this psp system does not appear to be correct
the update cannot be start
contact technical support for assisstance
(drnffffffd7
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون از حالت کپی هم خارجش کردم
psp من fate
البته اموزش های این سایت تقریبا شبیهه اموزش اون سایته
الان چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون ورژن 6.35 هم که اینجا بود رو امتحان کردم بازم همون پیغام میاد

1-احتمالا مشكل از فريم ور اصلي هست كه مشكل داره اون 30 مگابايتي
2-به درستي ازكپي خور در نياوردي
3-فريم ور الان دستگاهت چنده؟

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
الان همه دستگاه ها كپي خور دائم ميشن هيچ مشكلي هم ندارن.

1-احتمالا مشكل از فريم ور اصلي هست كه مشكل داره اون 30 مگابايتي
2-به درستي ازكپي خور در نياوردي
3-فريم ور الان دستگاهت چنده؟

3.50
خب باید چکار کنم؟
همونجوری که گفته بود در اوردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر