آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
من یکی از دستگاهمو از 5.05 به 6.72 اپدیت کردم ولی پشیمونم چون هیچکدوم از برنامه ها پایدار نیستند همه را تست کردم به شما دوستان توصیه میکنم اگر 5.05 دارید دست نگهدارید ورژن پایداربیاد - درضمن این لینک .metro672 novinspot.comتو مرورگر دستگاهم باز نمیشه هم کوکیها وحافظه کش را هم پاک میکنم ولی باز نمیشه کسی میتونه راهنمای بده

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
من یکی از دستگاهمو از 5.05 به 6.72 اپدیت کردم ولی پشیمونم چون هیچکدوم از برنامه ها پایدار نیستند همه را تست کردم به شما دوستان توصیه میکنم اگر 5.05 دارید دست نگهدارید ورژن پایداربیاد - درضمن این لینک .metro672 novinspot.comتو مرورگر دستگاهم باز نمیشه هم کوکیها وحافظه کش را هم پاک میکنم ولی باز نمیشه کسی میتونه راهنمای بده
داداش از هاستهای leeful یا خود al azif استفاده کن.
در ضمن modded warfare به تازگی toturial کامل برای جیلبریک کردن به 6.72 رو گذاشته، که طبق کامنتها اکثریت راضی بودن.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام خوبید دوستان یکی از دوستان محبت کنن یه سایت خوب خارجی دانلود بازیهای هک شده ps4 معرفی کنن ممنون.

درود

romtohome.com

این سایت به نظر خودم "تمیز ترین" و کامل ترین آرشیو رو داره برای تقریبا تمامی کنسول های اخیر. منظورم از تمیز، این بود که تمام گیم هاشون ریلیز تیم های معتبره و "با nfo" دقیق و حتی فایل sfv گذاشتن همشون رو که شما صد در صد از صحت فایل و معتبر بودن ریلیز ـش اطمینان داشته باشی.
به تمام دوستان هم پیشنهاد میکنم اگر گیمی رو پیدا نکردن توی سایت های وطنی، از این سایت حتما بگیرن. سایت downloadgameps3.com هم خوبه، ولی آرشیو "تمیز" ـی نداره :D سایتی هست که زحمت تمام دامپ هاشون رو عملا خودشون دارن میکشن و برای افرادی مثل من که یه مقدار حساس ترن روی ریلیز ها، زیاد جالب نیست.

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
دوستان این جدیدترین هاست لیفوله که 6 روز قبل منتشر شد. من از اون موقع تا الآن از این هاست دارم استفاده میکنم. از هر 20 بار 1 بار خاموشی (کرنل پنیک) و 3 یا 4 بار هم failed jailbreak داشتم. هنگی یا خاموشی حین بازی نداشتم اصلا... و اینکه هاست مترو رو قبلا تست کرده بودم و زیاد راضی نبودم، رو هن 2.1.5 خاموشی حین بازی و هنگی داشتم و رو 2.1.3 هم زیاد نتیجه خوبی نگرفتم!! هن 2.1.7 رو امتحان نکردم، اگه کسی اینو تست کرد بگه خوب بود یا نه...

reza5287

کاربر سایت
Nov 30, 2013
45
یکبار کلیه پنجره ها رو close کن browser وکوکی ها روهم کلا clear کن بعد برو تو خود سایت نوین اسپات از مرور گر تو دستگاه برو برنامه رو باز کن ولی هیچ کاری انجام نده واسه 10 ثانیه بزار کلا برنامه کش بشه و هیچی رو نزن بعدش مرور گر رو کلا close کن و بیا بیرون دوباره وارد مرورگر که شدی اول Disable Updates وبعد Mira Unof را انتنخاب کن فقط بین هر انتخاب چند ثانیه صبر کن و بعد انتخاب بعدی رو بزن الان من یک هفته از این برنامه استفاده می کنم وتا حالا کرش نداشتم برنامه نوین اسپات پرچم رو خوب بالا برده دمشون گرم امتحان کن فقط تاکید می کنم خیلی عجله نکن تو انتخاب ایکون ها و کمی صبر کن بین هر کلیک روی آیکون ها

• Like
Reactions: Homan425

sara_2656

کاربر سایت
Jan 27, 2008
8
من جلبریک6.72 کردم سه روز پیش از روز اول تا حالا یک بار هم کنسول خاموش نشده من از نسخه افلاین لیفول 6 Saad-Alareqiاستفاده می کنم عالیه راحت کنسول رو با هات اسپات گوشی وصل می کنم جلبریک میشه سریع البته برای هر کسی متفاوته برای من که عالی بوده راستی قبل جلبریک به مدت دو دقیقه کنسول رو از برق بکشید بیرون این کار خیلی مهمه چون حافظه موقت کنسول پاک میشه و کمک می کنه کنسول کمتر به خطا بی افته در موقع جلبریک روز خوش
https://github.com/Saad-Alareqi/Android-PS4-Exploit-Host/releases/tag/1.2.1

آخرین ویرایش:

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
من جلبریک6.72 کردم سه روز پیش از روز اول تا حالا یک بار هم کنسول خاموش نشده من از نسخه افلاین لیفول 6 Saad-Alareqiاستفاده می کنم عالیه راحت کنسول رو با هات اسپات گوشی وصل می کنم جلبریک میشه سریع البته برای هر کسی متفاوته برای من که عالی بوده راستی قبل جلبریک به مدت دو دقیقه کنسول رو از برق بکشید بیرون این کار خیلی مهمه چون حافظه موقت کنسول پاک میشه و کمک می کنه کنسول کمتر به خطا بی افته در موقع جلبریک روز خوش
نکته جالبی بود. دیروز تو یوتیوب یه ویدیو دیدم که 3 نکته برای جیلبریک موفق رو گفته بود که یکیش همین بود. میتونی به جای اینکه دو دقیقه کنسولو از برق بکشی، بعد اینکه از برق کشیدی رو پاور کنسول بزن، ممکنه کنسول برای یه لحظه چراغش خاموش روشن شه بعد چندبار دیگه بزن تا دیگه هیچ واکنشی نشون نده. اینکار باعث میشه برق داخل کنسول خالی شه و همونکار 2 دقیقه رو انجام میده

• Like
Reactions: mostafa X360

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
داداش راجب این توضیح میدی؟ نمیشه سیوش کرد دیگه به گوشی نیاز نباشه؟ چون برای شبکه فک کنم هر بار باید کابل نت رو بکشی؟

sara_2656

کاربر سایت
Jan 27, 2008
8
داداش راجب این توضیح میدی؟ نمیشه سیوش کرد دیگه به گوشی نیاز نباشه؟ چون برای شبکه فک کنم هر بار باید کابل نت رو بکشی؟
دوس عزیز کافیه برنامه رو روی یک گوشی اندروید نصب کنی و بعدش شما فقط هات اسپات گوشی رو روشن کنی و احتیاجی به اینترنت نداری فقط هات اسپات و بعدش کنسول رو وصل کنی به اون هات اسپات و بعدش برنامه Saad-Alareqi که نصب کردی روی گوشی اجرا کن و بعدش ادرس که برنامه می ده رو روی مروگر کنسول بزن و به راحتی جلبریک میشه اصلا احتیاج به اینترنت نداری خیلی هم سرعتش عالیه و بدون هیچ مشکلی کار می کنه

wolfx990

کاربر سایت
Mar 25, 2010
76
سلام.
من از آخرین ورژن لیفول استفاده کردم.
دستگام فته ۲۰۱۶ هست.ولی ورصد خاموشی خیلی زیاده.
کش و هیستوری هم پاک کردم.ولی بازم خاموش میشه.

vhde

کاربر سایت
Mar 21, 2020
6
دوس عزیز کافیه برنامه رو روی یک گوشی اندروید نصب کنی و بعدش شما فقط هات اسپات گوشی رو روشن کنی و احتیاجی به اینترنت نداری فقط هات اسپات و بعدش کنسول رو وصل کنی به اون هات اسپات و بعدش برنامه Saad-Alareqi که نصب کردی روی گوشی اجرا کن و بعدش ادرس که برنامه می ده رو روی مروگر کنسول بزن و به راحتی جلبریک میشه اصلا احتیاج به اینترنت نداری خیلی هم سرعتش عالیه و بدون هیچ مشکلی کار می کنه
من کنسول هکی نداشتم تاحالا ! هر موقع که دستگاه رو روشن میکنیم که بخوایم بازی کنیم باید این مراحل رو انجام بدیم؟ و منظور از پایداری اینه که این کارا بگیر نگیر داره؟ درست متوجه شدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر