آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
باز اونایی که میرن تو دانلود منیجر مثل دی ال سی ها و بازی ها چون قابلیت puase/resume داره راحت تره و حتی سریع تر هم دانلود میکنه اما مشکل اصلی پتچ های لعنتی هست که خیلی بیشتر طول میکشه و قطع هم میشه:|

خود PS3 مگر دانلود منيجر داره :|

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
خب این روشی که دوستمون زامبی ( صادق :d ) صفحه قبل گذاشته برای منم جواب داد , فعلاً از روش سجاد استفاده نکردم اما یکی از بچه ها میگفت کار میکنه >:d

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
دوستان من مولتی پلیره UNCHARTED رو با PC دانلود کردم ولی نمیتونم با XBM شیر کنم که سریع بریزه این فرموله رو اینجور چیزا کار نمیکنه؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
كار مي كنه ولي سوني با اخرين اپديت زد خرابش كرد ! بايد از روشي كه بالاتر گفت صادق استفاده كني شايد كار داد !!!

تو روح اين هكر ها ! يعني يه گشت بزنيد مي بينيد چي كارها نكردند با همين برنامه زدن كار و بار مارو هم كساد كردن :|
البته كارشون هم مشخصه ! همون اول كار PS3 از PSN اعلام اخرين اپديت رو ميخواد فقط كافيه به PS3 بگيد همون ورژني كه الان داره اخرين ورژنه يا به PSN بگه كه اين ورژني كه PS3 در حال حاضر داره همون ورژن اخره !

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
اون دسته از کاربرانی که عضو پلاس هستن میتونن از مسیر زیر Auto Update رو فعال کنن و به گزینه Download in Background در هنگام دانلود پچ بازی ها دسترسی داشته باشن.
و با استفاده از PSN Download Manager بازی های خودشون رو آپدیت کنن
[System Settings] > [Automatic Update] > [On]
برای کاربران معمولی فعلا راهی پیدا نشده :|

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اون دسته از کاربرانی که عضو پلاس هستن میتونن از مسیر زیر Auto Update رو فعال کنن و به گزینه Download in Background در هنگام دانلود پچ بازی ها دسترسی داشته باشن.
و با استفاده از PSN Download Manager بازی های خودشون رو آپدیت کنن
[System Settings] > [Automatic Update] > [On]
برای کاربران معمولی فعلا راهی پیدا نشده :|
همین الان میرم عضو پلاس میشم:d

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
مجبوری با ps3بگیری فعلا راهی نیست....که باpc بریزی....من2 پیش آپدیت بتل 3 رو با ps3گرفتم هیچ مشگلی نداش سرعت نت من 512 از مخابرات گرفتم نامحدود... صبح ساعت 9 گذاشتم یاعت 7.30 غروب تموم شده...فعلا واسه پچ هیچ راهی نیست فقط با ps3باید بگیری...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر