آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
دوستان همونطور که قبلا گفتم میتونید از این راه استفاده کنید:
دوستان من نمیتونم فایل هایی که با کامپیوتر دانلود کردم رو از طریق ps3 prox بریزم تو ps3
با همون سرعت کم دانلود میکنه یعنی انگار نه انگار
ورژن 4.4 هستش ps3 ام
کسی میدونه مشکل چیه
تازگی ها نمیتونم با این برنامه فایل منتقل کنم.

ویرایش:
از روشی که چند صفحه قبل نوشته بودید استفاده کردم و درست شد
فقط کافیه برید تو دانلود لیستتون و بزنید اون فایلی رو که میخواد دانلود کنه و بعد بزنید بکگراند دانلود و بعد برید تو دانلود منجیر خود ps3 و بعد چند بار پاز کنید و ببعد از چند ثانیه دوباره استارت کنید و این کار رو 2-3 بار انجام بدید و بعد آخرین لینکی که ps3prox بهتون میده رو حدود 10 ثانیه وقت دارید که وارد کنید و update رو بزنید و بعد سریع از تو ps3 بزنید ادامه دانلود بره. در این صورت مقدار هجم دانلود شده فایل صفر میشه و بعدش با سرعت زیاد دانلود میشه. البته ممکنه لازم باشه چند دفعه امتان کنید چون بگیر نگیر داره

اما من خودم به این نتیجه رسیدم که اگه میخواید اعصابتون آروم باشه بهتره که این راه طولانی تر رو برید اما مطمئن باشید که جواب میده و دیگه شانسی نیست.
این راه اینه که حدود 10 بار پاز و استارت کنید و در واقع 10 تا لینک متفاوت از فایل رو داشته باشید و 10 بار اون رو add کنید تو قسمت replace file و تو description هر کدوم هم نام فایل رو بنویسید به همراه یه شماره که از 1 شروع میشه و تا مثلا 10 میرسه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
دوستان مشکل حل شد به لطف یکی از بچه های همین سایت . تاپیک رو تو بخش ویتا زده بنده خدا من لینکش رو میزارم واستون .من خودم هم یه توضیح کوتاه میدم :
ببینید این برنامه ایی که این رفیقمون نوشته رو دانلود کنید . 8 کیلو بایته . این مراحلی که رفیقمون گفته رو انجام بدین . اونجایی که گفتن ps rox رو ببیندید و دوباره باز کنید اینطوریه که بعد از اینکه فایل ps prox ـیی که برنامه بهتون میده رو با اونی که خود برنامه اصلی سیو کرده عوض کنید دفعه بعدی که باز کنید ps prox رو خودش اون مراحل پر کردن Description و اینا رو انجام داده در واقع لازم نیست کاری کنید . فقط دانلود رو از رو دستگاهتون ادامه میدید .
حالا توضیح خودش هم بخونید متوجه میشید من همون دفعه اول اوکی شد .
http://forum.bazicenter.com/thread76403/

Last edited by a moderator:

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
دوستان مشکل حل شد به لطف یکی از بچه های همین سایت . تاپیک رو تو بخش ویتا زده بنده خدا من لینکش رو میزارم واستون . من خودم هم یه توضیح کوتاه میدم :
ببینید این برنامه ایی که این رفیقمون نوشته رو دانلود کنید . 8 کیلو بایته . این مراحلی که رفیقمون گفته رو انجام بدین . اونجایی که گفتن ps rox رو ببیندید و دوباره باز کنید اینطوریه که بعد از اینکه فایل ps prox ـیی که برنامه بهتون میده رو با اونی که خود برنامه اصلی سیو کرده عوض کنید دفعه بعدی که باز کنید ps prox رو خودش اون مراحل پر کردن Description و اینا رو انجام داده در واقع لازم نیست کاری کنید . فقط دانلود رو از رو دستگاهتون ادامه میدید .
حالا توضیح خودش هم بخونید متوجه میشید من همون دفعه اول اوکی شد .
http://forum.bazicenter.com/thread76403/

سلام این الان با فریم ور اخر ps3 کار میکنه من از وقتی این جدیدرو ریختم از کار افتاده این قابلیت proxy...........دیگه نمیتونم بریزم میگن ورداشته.........

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
من بعد از اینکه بازی رو به این روش ریختم تو هر بازی که میرم میام بیرون فایل بازیم دوتا شده..از هرکدوم دوتا آیکون جریان چیه؟؟

آپدیت بازیهارو نمیشه به این روش ریخت؟؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
با اون برنامه اي كه دوستمون درست كرده انگار ميشه اپديت هارو هم ريخت يكي از بچه ها گذاشته بود پستش رو و تاييد كرده بود ميشه اپديت هارو هم ريخت

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
اقا بالاخره راهی برای این قضیه پیدا نشد. من هفت گیگ فیفا 13 رو دانلود کردم. الان نمیتونم روی دستگاه بریزم

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ديگه تركيدم :|

اقا شما 3 تا راه داري !
1- توي حالت بك گراند بري بعد لينك رو مي گيري يه دو سه بار پاوز و ريزوم مي كني مي بيني كهIP اخر لينك تكراري هست يا نه ! لگر تكراري بود زير 10 ثانيه وقت داري لين رو بذاري توبرنامه و بازي رو اپلود كني و ببيني كه سرعتت بالا رفته

2- اين راه خودمه و اگر دستت كنده ميشه اينطوري رفت
هي توي بك گراند پاوز ريزوم مي كني لينك هارو هي ميزني داخل PS3 PRO XY اين كارو اونقدر تكرار كن تا اخرش يه IP خودش تكرار ميشه برنامه شروع مي كنه به اپلود

3- اون يكي راه رو هم دو سه پست بالاتر لينك صفحه اش رو گذاشتم !

http://forum.bazicenter.com/thread76403/ اينه برو توش ببين چه مي كني

فقط بازي يا DLC یو ميشه اينطوري ريخت هنوز خبري براي پچ ها نيست انگار !

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
همين الان هم حدود50-70% كار مارو راه مي اندازه ! شايد نشه پچ هارو ريخت اما يه بازي 10-12 گيگي رو كه با PS3 دانلود كردنش زمان و شانس زيادي ميخواد رو با كمي دردسر ميشه به همين روش ريخت

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
همين الان هم حدود50-70% كار مارو راه مي اندازه ! شايد نشه پچ هارو ريخت اما يه بازي 10-12 گيگي رو كه با PS3 دانلود كردنش زمان و شانس زيادي ميخواد رو با كمي دردسر ميشه به همين روش ريخت
اصلا زمان زيادي نميخواد ياد گرفته باشي همون بار اول فايل رو ميشه منتقل كرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر