آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
مگه منظورت از replace ، جابجا شدن سریع فایل از روی PC به PS3 با تعریف کردن فایل و زدن Update نیست ؟
من الان فایل infamous که 3.019 گیگ است رسیده به 2.940 گیگ و داره منتقل میشه.

شاید هم این فریمور جدیده باگی چیزی داشته باشه که سر این برنامه داره بازی درمیاره !

مشکلت چی بود ؟ اینجا بنویس روش حلش هم چی بود که اگر کسی مثل تو شد ، فکر نکنه دنیا به آخر رسیده ! :D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بابا 3 تا پست دادم همش ناقص میاد چرا ! عجبا !!! )x

یه روش توی یکی از فرومای خارجی پیدا کردم که برا خودم جواب داد ! >:d<
موقعی که میزنین دانلود شه متاسفانه PS3Prox جواب نمیده و فایل Transfer نمیشه ! کافیه دانلود بکگراند رو بزنین تا درست شه :d

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من دموی اسپورتچ چامپیون2 رو دانلود کردم حالا وقتی دانلود تموم شده میخوام بریزم روی پلی از طریق همین برنامه هیچ عکس العملی نشون نمیده در حالیکه همه تنظیمات رو انجام دادم و تونستم به Pc فایل رو دانلود کنم ولی انتقال به ps3 انجام نمیشه

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
من دموی اسپورتچ چامپیون2 رو دانلود کردم حالا وقتی دانلود تموم شده میخوام بریزم روی پلی از طریق همین برنامه هیچ عکس العملی نشون نمیده در حالیکه همه تنظیمات رو انجام دادم و تونستم به Pc فایل رو دانلود کنم ولی انتقال به ps3 انجام نمیشه

موقعی که میزنین توی PS3 دانلود شه , اونجا دانلود Background بزنین , یعد توی منو Status دانلود رو چک کنین ! اگه سرعت دانلود شدن خیلی بالا شده باشه حله ! مثلاً هر ثانیه 1 مگ میره :d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,626
نام
Mehdi
ببخشید دوستا این سوال رو می پرسم

پچی برای FIFA 13 اومده ؟ پچ کامل و خوب و سالم ؟اگر اومده ، لطفا لینک دانلود بذارید

مرسی

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
موقعی که میزنین توی PS3 دانلود شه , اونجا دانلود Background بزنین , یعد توی منو Status دانلود رو چک کنین ! اگه سرعت دانلود شدن خیلی بالا شده باشه حله ! مثلاً هر ثانیه 1 مگ میره :d
اینکارو کردم ولی سرعتدانلود بالا نمیره و همون دانلود معمولی خودش رو انجام میده

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
اره خاموشه. جالبه قبلاً به راحتی از این طریق نصب کردم ولی حالا نمیشه. فایل دانلود کردم ولی نمیتونم به دستگاه منتقلش کنم

بعد آپدیت 4.3 منم که خوره این نرم افزار بودم یه چند ساعت منو اذیت کرد که آخرش فهمیدم با Download Background درست میشه :| دوباره لینک و اطلاعات رو از اول وارد کن و حتماً دانلود بکگراند رو بزن وگرنه انتقال داده نمیشه !

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
ببخشید من بوسیله ی این برنامه، آپدیت NFS Hot pursuit رو منتقل کردم، در عرض 1 دقیقه آپدیت شد، اما موقع نصب ارور 8002ae22 داد!!
چیکار کنم؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,273
نام
محمد
ببخشید من بوسیله ی این برنامه، آپدیت NFS Hot pursuit رو منتقل کردم، در عرض 1 دقیقه آپدیت شد، اما موقع نصب ارور 8002ae22 داد!!
چیکار کنم؟
به احتمال زیاد فایلت بد دانلود شده . این دفعه با IDM امتحان کن . وسط دانلود اگه pc خاموش یا ریست بشه یا برق بره حتی اگه بعدش Resume هم بکنی باز فایل خراب از آب درمیاد ولی Pause دستی با برنامه مشکلی نداره .

------
در مورد برنامه یه چیز رو بگم که بعضی وقتها شما لینک میگیرید و دانلود میکنید . بعدا ps3 فایل رو نمیشناسه و میره از خود نت دوباره دانلود میکنه . تو این جور موارد اگه همه چیز اوکی هست ( مثل فایروال و چیزای دیگه ) و مطمئن هستید از همه چیز , یک بار لینک های فایلتون رو دوباره بگیرید . بعضی وقتها لینک عوض میشه یعنی تهش یه جا نوشته 4 مثلا ( تو آدرس دانلودیه فایل) ولی فرداش که دانلود کردید و لینک میدید در واقع لینک اصلی عوض شده و شده 5 .... همون موقع لینک رو دوباره بگیرید و بدید به برنامه .
منظورم اینه که شما فایلتون رو از این آدرس دانلود میکنید روز شنبه مثلا :
www.ares.bazicenter5.com
بعد 2 روز که فایل دانلود شد وقتی همه کارای برنامه رو میکنید میبینید که Ps3 میره از نت دانلود میکنه . دلیلش اینه که آدرس فایل مثلا روی سرور های سونی جا به جا شده و شده مثلا :
www.ares.bazicenter6.com
خب شما هم که به برنامه همون لینک قبلی رو دادید بنا براین دانلود نمیکنه . اینجا میرید و تو قسمت Log لینک رو یک بار دیگه میگیرید و میدید به برنامه .
البته خیلی کم اتفاق میوفته ولی واسه من شده اینطوری . مخصوصا حالا که psn همش در حال تغییره .

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
بعد آپدیت 4.3 منم که خوره این نرم افزار بودم یه چند ساعت منو اذیت کرد که آخرش فهمیدم با Download Background درست میشه :| دوباره لینک و اطلاعات رو از اول وارد کن و حتماً دانلود بکگراند رو بزن وگرنه انتقال داده نمیشه !
من اینکارو کردم یعنی وقتی از ps3 دانلود زدم دانلود بکگراند رو زدم و اومدم توی بوسیله ps3 prox لینک ب دانلود منیجر دادم و فیال رو دانلود کردم ولی الان توی انتقال اصلاً قبول نمیکنه

---------- نوشته در 09:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 AM ارسال شده بود ----------

به احتمال زیاد فایلت بد دانلود شده . این دفعه با IDM امتحان کن . وسط دانلود اگه pc خاموش یا ریست بشه یا برق بره حتی اگه بعدش Resume هم بکنی باز فایل خراب از آب درمیاد ولی Pause دستی با برنامه مشکلی نداره .

------
در مورد برنامه یه چیز رو بگم که بعضی وقتها شما لینک میگیرید و دانلود میکنید . بعدا ps3 فایل رو نمیشناسه و میره از خود نت دوباره دانلود میکنه . تو این جور موارد اگه همه چیز اوکی هست ( مثل فایروال و چیزای دیگه ) و مطمئن هستید از همه چیز , یک بار لینک های فایلتون رو دوباره بگیرید . بعضی وقتها لینک عوض میشه یعنی تهش یه جا نوشته 4 مثلا ( تو آدرس دانلودیه فایل) ولی فرداش که دانلود کردید و لینک میدید در واقع لینک اصلی عوض شده و شده 5 .... همون موقع لینک رو دوباره بگیرید و بدید به برنامه .
منظورم اینه که شما فایلتون رو از این آدرس دانلود میکنید روز شنبه مثلا :
www.ares.bazicenter5.com
بعد 2 روز که فایل دانلود شد وقتی همه کارای برنامه رو میکنید میبینید که Ps3 میره از نت دانلود میکنه . دلیلش اینه که آدرس فایل مثلا روی سرور های سونی جا به جا شده و شده مثلا :
www.ares.bazicenter6.com
خب شما هم که به برنامه همون لینک قبلی رو دادید بنا براین دانلود نمیکنه . اینجا میرید و تو قسمت Log لینک رو یک بار دیگه میگیرید و میدید به برنامه .
البته خیلی کم اتفاق میوفته ولی واسه من شده اینطوری . مخصوصا حالا که psn همش در حال تغییره .
الان درت شد گویا اینطوری که شما گفتد بود یکبار دیگه فایل دانلود رو از ps3 توی ps3 prox گرفتم ( لینک جدید ) اینبار فایل رو دستگاه قبول کرد و دانلود سریع شروع شد.
ممنون از همه دوستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر