آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,273
نام
محمد
دوستان ، وقتی برای اولین بار یه بازی جدید رو میزاریم توی دستگاه و به psn وصل میشیم ، بازی رو که اجرا کنیم سیستم میگه که فایل آپدیت 1.02 رو باید بگیریم مثلاً ...
این فایل ها رو هم از طریق این روش میشه گرفت و البته مهمتر از اون ، روی ps3 نصب کرد ؟
آره میشه . در ضمن برای اینکه بازی پچ رو بشناسه حتما نباید به Psn وصل بود . Internet Connectivity که اوکی باشه جدیدترین پچ رو میشناسه .
حالا شما میای یه بازی رو میزاری که 4 تا پچ داره مثلا . همه چیز برنامه رو که اوکی کردی و Ps3 هم با ****** برنامه وصل شد به نت . بازی رو میزاری یا اجرا میکنی میگه پچ داره . وقتی رفت رو دانلود پچ استاپش میکنی . یعنی کنسل میشه . بعد میری تو برنامه لینک پچ اومده . اون رو بدون اینکه زیاد Resume و Pause ـش کنی دانلود میکنی و میدی به برنامه فایلش رو . همه کار هارو که کردی باز میری بازی رو اجرا میکنی میگه پچ داره . این دفعه وقتی میره واسه دانلود پچ , خیلی سریع دانلود میشه . در واقع فایل فقط Transfer میشه . وقتی این پچ تموم شد میره واسه دانلود پچ بعدی . باز اینجا کنسل میکنی و میری تو برنامه لینکش رو میگیری و پروسه قبلی رو تکرار میکنی تا همه پچها رو بگیری و نصب بشه .

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
بابا اینجا چرا اینطوریه فقط لینک برنامرو میدن که لینک پریده کدوووم برنامه؟؟؟از کسی کم میشه این همه حرف میزنه یک کلام اسم اون برنامرو بنویسه که اگر لینک خراب بود تو نت سرچ کنیم سریع دانلود کنیم نه هی برنامه برنامه بابا اسم داره اون برنامه یا نه؟؟؟

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
دوستان وقتی میخوام فایلو add کنم تو قسمت Replace Files ، این error زیرو میده، تمام کارهارو هم هم مثل پست اول انجام دادم، میشه بگید مشکل از کجاست !؟ لطفاً راهنمایی کنید.

17541604915507921389.jpg

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مشکل تو description و فایل XML هستش باید description رُ اسم فایلت بدون پسوند بزاری و XML هم باید اسم فایلت باشه بدون پسوند لینک و آدرس هم درست زدی و قبل از اینکه ADD رُ بزنی حتما اون save بالا رو بزن بعدش ADD رو بزن

ghooli

کاربر سایت
Nov 14, 2011
49
نام
بهراد
توضیحات خیلی کامل هست ولی من تو قسمت آخر که بازی رو به ps3 انتقال میده مشکل دارم
همه کارارو درست انجام میدم - لینک رو از pc دانلود میکنم add و update رو میزنم ولی در آخر وقتی تو ps3 resum رو میزنم با همون سرعت قبلی دانلود میکنه یعنی 2 بار دانلود میکنم!!!!!!!!
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

وقتی psprox فعال نیست نمیتونم به psn وصل بشم ولی وقتی psprox فعال هست و به psn وصل هستم وقتی psprox رو stop میکنم از psn بیرون نمیره!!!!!!!!!!!!!
خیییییییییییییلی عجیبههه

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
توضیحات خیلی کامل هست ولی من تو قسمت آخر که بازی رو به ps3 انتقال میده مشکل دارم
همه کارارو درست انجام میدم - لینک رو از pc دانلود میکنم add و update رو میزنم ولی در آخر وقتی تو ps3 resum رو میزنم با همون سرعت قبلی دانلود میکنه یعنی 2 بار دانلود میکنم!!!!!!!!
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

وقتی psprox فعال نیست نمیتونم به psn وصل بشم ولی وقتی psprox فعال هست و به psn وصل هستم وقتی psprox رو stop میکنم از psn بیرون نمیره!!!!!!!!!!!!!
خیییییییییییییلی عجیبههه
منم همین مشکل رو دارم یکی جواب بده دیگه اه
دوست عزیز چنتا پست بالاتر از شما گفتم باید چیکار کنید یکی از دوستان هم همین مشکل شما ها رو داشتن
شما بعد از اینکه کارتون تموم میشه باید پروکـسی رُ از رو کانکشن کنسولتون بردارید اون مرحله ای که برنامه بهتون آی پی میده و میگه تو کنسول بزنید رُ انجام ندید برای تنظیمات، اونوقته که بدون برنامه وصل میشه

---------- نوشته در 11:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:07 PM ارسال شده بود ----------

درشمن این اَ برای چیه دیگه؟ یکم صبر داشته باشید به جوابتون میرسید

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام به همگی
ممنون بابت راهنمایی
کامپیوتر من به وسیله adsl به اینترنت داره یعنی با کابل لن در صورتی که کامپیوتر یه پورت لن داره در این صورت من نمینونم از طریق لن ps3 رو به pc وصل کنم؟
اگه این درایور هارو اپدیت کنم کامپیوتر چیزیش نمیشه؟
هر سه شو باید اپدیت کنم یا نه؟
ممنون تو رو خدا کمکم کنید:d

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
adsl من از طریق لن به pc وصل میشه

من میخوام طوری باشه که با ps3 به pc از طریق وایفیه pc وصل بشم ولی pc ps3 رو پیدا نمیکنه
میشه یه راهنمایی بزارید که بتونم pc رو طوری تنظیم کنم که هم اینترنتو به ps3 بده هم ps3 پیداش کنه
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر