آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

حامد جان برنامرم نصب کردم بازم همون مشکل رو دارم
انتی ویروس ندارم فایروال هم خاموش

:-? ویندوزت 64 بیتیه یا 32 ؟
میخوای برنامه رو با برنامه your uninstaller پاک کن تا از رجیستری ویندوزت پاک بشه بعد نصبش کن اگه نشد باید ویندوزت عوض بشه

:-? ویندوزت 64 بیتیه یا 32 ؟
میخوای برنامه رو با برنامه your uninstaller پاک کن تا از رجیستری ویندوزت پاک بشه بعد نصبش کن اگه نشد باید ویندوزت عوض بشه

32 بیت هست الان رفتم یه ورژن دیگه از برنامه ps3 p*r*o*x*y رو دانلود کردم میگه اول net framework نصب کنی در صورتی که من از خود سایت ماکروسافت نصب کردم
شاید من اشتباه نصب کردم امکانش هست حامد جان اون net framework که باید نصب کنمو لینکشو اپ کنی؟

32 بیت هست الان رفتم یه ورژن دیگه از برنامه ps3 p*r*o*x*y رو دانلود کردم میگه اول net framework نصب کنی در صورتی که من از خود سایت ماکروسافت نصب کردم
شاید من اشتباه نصب کردم امکانش هست حامد جان اون net framework که باید نصب کنمو لینکشو اپ کنی؟

جفتشو دانلود کن و به ترتیب ورژن نصب کن
Microsoft NET Framework 4.0 Final

Microsoft .NET Framework 3.5 SP1
پسورد فايل زيپ : www.asandownload.com
منبع

من تا قبل از این بازی های حجیمی مثل مورتال کمبت و فیفا 12 رو که از استور می خریدم با همین نرم افزار دانلود می کردم و تو نصبش هم هیچ مشکلی نداشتم. اینترنت من محدود هست و من دانلودها رو 2 شب تا 7 صبح دانلود می کنم اما چون سرعتم بالاست تو همین 5 ساعت 2 گیگ رایگان دانلود می کنم. اما این بازی های جدید پلاس مثل اینفیمس2 و LBP2 رو که دانلود می کنم، هنگام نصب روی 14 درصد خطا می ده. اساتید می گن باید موقع دانلود با کامپیوتر نباید قطع دانلود داشته باشیم در صورتی که من قبلا این مشکل رو نداشتم و همونطور که گفتم خیلی بازی های حجیم رو در 7 شب دانلود و نصب کردم. ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

ممنون حامد جان خیلی لطف کردی ولی لینک اول مشکل داره

خواهش میکنم خب از لینک تو منبع استفاده کن

---------- نوشته در 10:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:51 AM ارسال شده بود ----------

من تا قبل از این بازی های حجیمی مثل مورتال کمبت و فیفا 12 رو که از استور می خریدم با همین نرم افزار دانلود می کردم و تو نصبش هم هیچ مشکلی نداشتم. اینترنت من محدود هست و من دانلودها رو 2 شب تا 7 صبح دانلود می کنم اما چون سرعتم بالاست تو همین 5 ساعت 2 گیگ رایگان دانلود می کنم. اما این بازی های جدید پلاس مثل اینفیمس2 و LBP2 رو که دانلود می کنم، هنگام نصب روی 14 درصد خطا می ده. اساتید می گن باید موقع دانلود با کامپیوتر نباید قطع دانلود داشته باشیم در صورتی که من قبلا این مشکل رو نداشتم و همونطور که گفتم خیلی بازی های حجیم رو در 7 شب دانلود و نصب کردم. ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

ما میگیم بهتره استاپ نشه ولی اگه خودتون دستی استاپش میکنید پشت سر هم نباشه استاپ کردنتون مشکلی نیست
این خطا هم به احتمال زیاد سر این به وجود میاد که وقتی داره دانلود میکنه خططون یه drop میکنه کانکشنو به خاطر همین ارور میده

پست اول تاپیک خوندم ولی چیزی در مورد ریختن PKG ندیدم.:d:(

سلام اینم یه آموزش کامل که همه استفاده کنن,و تو این مورد سوالها برطرف بشه ,هرچند که تو صفحه اول و دوم در موردش بحث شده ولی این یکی مصوّر و کامل تره:

فقط قبل از انجام کارهای زیر پست اول تاپیک رو کامل بخونید چون اینجا همه چیز موبه مو گفته نشده و با این فرض گفتم که شما یه سری چیزها رو از پست اول میدونید,خب :
قسمت اول:
در مورد PKG:
PC: تو نرم افزار START رو میزنی,
PS3:وارد گیم میشی که پیغام آپدیت بده بعد تایید میکنی تا بره برای آپدیت,ممکنه حالا این وسط شما خیلی وقته آپدیت نکردی چنتا آپدیت موجود باشه که باید یکی یکی نصب بشه , پس : بعد تایید پیام آپدیت کنسل میکنی.
PC:لینکی که نمایش داده شده رو از قسمت LOG دانلود میکنی,بعد از دانلود و پر کردن فیلدهای موجود در تب Replace در آخر گزینه ADD رو میزنی , سپس در کادر زیر ADD روی فایل مورد نظر در جدول دوباره کلیک میکنی تا گزینه ADD تبدیل به UPDATE بشه,بعد روی UPDATE کیک میکنی,
PS3:حالا دوباره برمیگیری PS3 الان مجددا وارد گیم میشی و همون داستان که پیام آپدیت میده و تایید میکنی اینبار آپدیت ها رو از فایلی که دانلود کردی نصب میکنه/

قسمت دوم:
روش دوم برای دانلود فایل ها:
تو این روش فقط قسمتی که قرمز کردم تغییر کوچکی داره و مربوط به حالتیه که شما چند آپدیت روی هم تل انبار شده داشته باشی,
خب اینجا به ترتیب کارای زیر رو انجام میدی,از تاپیک زیر نرم افزار مربوطه رو دانلود کن,
PS3 Game Updates
GT5-UP.JPG

کد بازیتو از طبق شکل در کادر اولی وارد کن تا آپدیت های مربوط به بازی خودت بیاد,
بعد که اومد روی Verify کلیک کن تا تو کادر پایین آپدیت ها ظاهر بشه,بعد روی هرکدوم از متن های جلوی پیکان کلیک کنی کادر پایین عکس ظاهر میشه که به صورت لینک مستقیم میتونی اون آپدیت رو بگیری,خب فرض میکنم تمام آپدیت های مورد نیاز رو دانلود کردی,
نرم افزار زیر رو ازاینجا دانلود کن,
حالا ظبق شکل زیر در کادر اول مسیر فایلی که دانلود شده رو میدی و روی کادر قرمز SAVE کلیک میکنی,
GT5-UP2.JPG

در کادر دوم متن دلخواه و ترجیحا شماره آپدیت را مثل من بزن که قاطی نشه,
کادر سوم:اینجا برای اولین بار باید کارایی که در بالا به صورت متن قرمز هست انجام بدی و برای اولین بار لینک بگیری و در این کادر PASTE کنی,برای بارهای بعدی میگم چکار کنی,
در کادر آخری هم آدرس فایل دانلود شده رو Browse میکنی و در نهایت هم کارهایی که با رنگ آبی مشخص کردم میکنی,

خب حالا اگر چند آپدیت باشه به جای اینکه هر بار بری آپدیت کنی و بعد کنسل کنی و دوباره بیای تو PC که لینک بگیری فقط همون لینک اولی رو PASTE میکنی ولی جاهایی که با آپدیت شماره بعدی فرق داره مثل A0105 با A0106 فرق داره یا V0100 با V0101 فرق داره رو تو لینک اولی که از LOG گرفتی Rename میکنی.
GT5-UP3.jpg

در نهایت تک تک فایل های دانلود شده رو وارد میکنی و برای همه کارهای قسمت اول بجز متن قرمز رو انجام میدی چون بجای متن قرمز اگر یادت باشه همون لینک اصلی رو پیست کردیم و برای آپدیت های بعدی فقط Rename کردیم,

و در آخر وارد PS3 میشی آپدیت رو میزنی و همه رو خودش پشت سر هم میگیره و نصب میکنه,منکه 17 تا آپدیت روی هم جمع شده داشتم همین کارو کردم و 17 بار بین PS3 و PC مانیتور رو سوییچ نکردم.

آخرین ویرایش:
سلام
دوستان راهی برای دانلود اپدیت های socom4 هست؟مثل بقیه بازی ها نیست که تصویر سیاه بشه و دانلود کنه البته اپدیت اینطوریم داره ولی بعده این میره برای اپدیت دیگه که اونجا دردسره
چطوری دانلودش کنم؟
چند بار گرفتم ولی میانه دانلود گیر کرده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or