آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

سلام
دوستان راهی برای دانلود اپدیت های socom4 هست؟مثل بقیه بازی ها نیست که تصویر سیاه بشه و دانلود کنه البته اپدیت اینطوریم داره ولی بعده این میره برای اپدیت دیگه که اونجا دردسره
چطوری دانلودش کنم؟
چند بار گرفتم ولی میانه دانلود گیر کرده
سلام دوست عزیز,
منظور شما از این قسمت که رنگی کردم چیه؟هرچنتا آپدیت باشه که مسئله ای نیست,توضیح دادم چند پست بالاتر.

در ضمن من الان چک کردم برای socom 4 کلا 1 آپدیت اومده,که با توجه به کد بازیتون از لینکهای زیر میتونید بگیرید.
http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BCJS30052/BCJS30052_T4/9b687dfacf7c4fb7/JP9000-BCJS30052_00-S4PATCH000000001-A0105-V0100-PE.pkg
یا؛
http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BCUS98135/BCUS98135_T6/53898da7780b806a/UP9000-BCUS98135_00-S4PATCH000000001-A0105-V0100-PE.pkg
یا؛
http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BCAS20121/BCAS20121_T6/82f81daf0fe5a6f5/HP9000-BCAS20121_00-S4PATCH000000001-A0105-V0100-PE.pkg
یا؛
http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/NPUA70135/NPUA70135_T1/20ac8f9e949fb715/UP9000-NPUA70135_00-BETA000000MPBETA-A0102-V0100-PE.pkg

ممنون دوست عزیز
ولی مشکلم اپدیتی که شما گذاشتین نیست ، اینو قبلا بدون مشکل گرفتم
مشکلم تصویر پایینه:

اپدیت دیگه هم که نوشتم منظورم همینجاست که عکسشو گذاشتم

سلام دوستان من مودم از اونایی که 4تا lan داره و اصلا جای usb نداره ! من چطور میتونم از این روش استفاده کنم ممنون میشم زود جوابم رو بدید .

سلام دوستان.
می خواستم بدونم این اپدیت های بازی رو cfw3.55 قابل اجراست؟مثلا من بازی gt5 رو cfw3.55 بازی می کنم یعنی به صورت کپی بازی می کنم.همچنین می خواستم بدونم تفاوت اپدیت با dlc چیه؟مثل اینکه dlc بازی red dead redemption روی cfw3.55 قابل اجراست.لطفا اگه کسی لینک دانلود این dlc رو داره بزاره.همچنین نحوه نصب dlc رو هم اموزش بدید.dlc شامل چندتا فایل می شه؟نصبش مثل مولتی من هست که باید فایل pkg رو بریزی رو فلش و بعد از طریق install package نصب کنی؟

با تشکر

سلام دوستان من مودم از اونایی که 4تا lan داره و اصلا جای usb نداره ! من چطور میتونم از این روش استفاده کنم ممنون میشم زود جوابم رو بدید .
سلام دوست عزیز هیچ تفاوتی نداره,مودم منم 4 تا لن داره و USB نداره,
در حالت کار عادی که به اینترنت وصل میشین همونطور وصل باشین,
حالا یه کابل از یه لن مودم به لن پی اس تری وصل کنین,
دقیقا همون چیزی که تو پست اول گفته رو انجام بدین براحتی انجام میشه ,
من خودم همین روش رو انجام دادم.

سلام دوستان.
می خواستم بدونم این اپدیت های بازی رو cfw3.55 قابل اجراست
با تشکر
سلام ,
تو اون نرم افزار که لینکش از یه سایت دیگست,اگر کد بازی رو از رو قاب بزنین و لیست آپدیت هارو ببینید کنار سایز نوشته با چه ورژنی سازگاره و همونی که میخواید رو دانلود کنید.
ممنون دوست عزیز
ولی مشکلم اپدیتی که شما گذاشتین نیست ، اینو قبلا بدون مشکل گرفتم
مشکلم تصویر پایینه:

اپدیت دیگه هم که نوشتم منظورم همینجاست که عکسشو گذاشتم
راستش من بقول شما اپدیت کردم از نوع صفحه سیاه بود,
مگر دوستان دیگه که تجربه دارن نظر بدن.

می خواستم بدونم اپدیت بازی شامل چیا میشه؟من که cfw3.55 دارم اگه اپدیت بازی هارو بریزم مشکلی برام پیش نمیاد؟

تو اموزشتون نوشتین تو نرم افزار start رو میزنی.من نرم افزار ps3 game updates رو دانلود کردم ولی من start رو ندیدم.همچنین تو دومین عکسی که گذاشتین بالاش نوشته ps3 prox.این یه برنامه دیگه هست؟اگه اره لینکشو بدید اگه هم نه بگید از کجا باید ps3 prox رو بیارم؟همچنین تو اونجایی که نوشتین کادر سوم نوشتین لینک میگیری.منظورتون از لینک گرفتن چیه؟لطفا یه پاسخ کامل بدید.
با تشکر.

آخرین ویرایش:
1-می خواستم بدونم اپدیت بازی شامل چیا میشه؟من که cfw3.55 دارم اگه اپدیت بازی هارو بریزم مشکلی برام پیش نمیاد؟

2-تو اموزشتون نوشتین تو نرم افزار start رو میزنی.من نرم افزار ps3 game updates رو دانلود کردم ولی من start رو ندیدم.
3-همچنین تو دومین عکسی که گذاشتین بالاش نوشته ps3 prox.این یه برنامه دیگه هست؟اگه اره لینکشو بدید اگه هم نه بگید از کجا باید ps3 prox رو بیارم؟
4-همچنین تو اونجایی که نوشتین کادر سوم نوشتین لینک میگیری.منظورتون از لینک گرفتن چیه؟لطفا یه پاسخ کامل بدید.
با تشکر.
سلام,
1-آپدیت بازی ها شامل یه سری چیزهایی میشه که سازندگان برای رفع باگ های بازی یا افزایش امکانات بازی در قالب فایل هایی که قابل دانلود هست قرار میدن تا مثل پچ نصب بشه,برای اینکه مشکل پیش نیاد کنار سایز در نرم افزار ps3 game updates ورژن هماهنگ با آپدیت نوشته شده که اونی که بالاتر از 3.55 هست دانلود نکنید,
2-منظورم نرم افزاری هست که لینک انتهای پستم هست,
3-یه نرم افزار دیگست که لینکش انتهای پستم هست,
4-منظورم از لینک گرفتن اینه که وقتی PS3 به PC وصل شد و PS3 از طریق PC اینترنت گرفت و رفتین برای دانلود آپدیت ها اگر بعد از شروع آپدیت , آپدیت رو کنسل کنید یه لینکی میاد تو تب Log نرم افزار PS3 Prox که اگر اونو کپی کنید منظورم همون گرفتن لینک بود.
این ویدئو رو هم ببینید فکر میکنم متوجه بشید.
IMG_0159.flv - 4shared.com - online file sharing and storage - download

دانلود PS3 Prox

آخرین ویرایش:
سلام,
1-آپدیت بازی ها شامل یه سری چیزهایی میشه که سازندگان برای رفع باگ های بازی یا افزایش امکانات بازی در قالب فایل هایی که قابل دانلود هست قرار میدن تا مثل پچ نصب بشه,برای اینکه مشکل پیش نیاد کنار سایز در نرم افزار ps3 game updates ورژن هماهنگ با آپدیت نوشته شده که اونی که بالاتر از 3.55 هست دانلود نکنید,
2-منظورم نرم افزاری هست که لینک انتهای پستم هست,
3-یه نرم افزار دیگست که لینکش انتهای پستم هست,
4-منظورم از لینک گرفتن اینه که وقتی PS3 به PC وصل شد و PS3 از طریق PC اینترنت گرفت و رفتین برای دانلود آپدیت ها اگر بعد از شروع آپدیت , آپدیت رو کنسل کنید یه لینکی میاد تو تب Log نرم افزار PS3 Prox که اگر اونو کپی کنید منظورم همون گرفتن لینک بود.
این ویدئو رو هم ببینید فکر میکنم متوجه بشید.
IMG_0159.flv - 4shared.com - online file sharing and storage - download

دانلود PS3 Prox

تو توضیحات صفحه اول فقط از برنامه ps3 prox استفاده شده و حتی یه جورایی با استفاده از این برنامه هم اپدیت هارو دانلود می کنن ولی شما تو اموزشتون از برنامه ps3 game updates استفاده کردین.مشکلی نداره من از طریق برنامه ps3 game updates فایل رو دانلود کنم؟شما تو اموزشتون گفتید لینکی که در قسمت log اومده رو دانلود کنیم خوب نمی شه از برنامه ps3 game updates دانلود کنیم؟همچنین تو اموزشتون گفتین وارد گیم می شیم که پیغام اپدیت بده ولی تو این ویدیویی که اقا محسن گذاشتن ایشون میرن تو قسمت network و اپدیت می کنن.حالا تکلیف چیه؟همچنین تو قسمت network ایشون فقط اپدیت little big planet هست,خوب چجوری سیستم تشخیص داده ایشون می خواد این بازی رو اپدیت کنه که فقط اپدیت این بازی اومده؟من مودمم یه پورت lan داره و یه usb اینکه مشکلی ایجاد نمی کنه؟

آخرین ویرایش:
تو توضیحات صفحه اول فقط از برنامه ps3 prox استفاده شده و حتی یه جورایی با استفاده از این برنامه هم اپدیت هارو دانلود می کنن ولی شما تو اموزشتون از برنامه ps3 game updates استفاده کردین.مشکلی نداره من از طریق برنامه ps3 game updates فایل رو دانلود کنم؟شما تو اموزشتون گفتید لینکی که در قسمت log اومده رو دانلود کنیم خوب نمی شه از برنامه ps3 game updates دانلود کنیم؟همچنین تو اموزشتون گفتین وارد گیم می شیم که پیغام اپدیت بده ولی تو این ویدیویی که اقا محسن گذاشتن ایشون میرن تو قسمت network و اپدیت می کنن.حالا تکلیف چیه؟همچنین تو قسمت network ایشون فقط اپدیت little big planet هست,خوب چجوری سیستم تشخیص داده ایشون می خواد این بازی رو اپدیت کنه که فقط اپدیت این بازی اومده؟من مودمم یه پورت lan داره و یه usb اینکه مشکلی ایجاد نمی کنه؟
اگر دقت کنید من نوشتم:
قسمت دوم:
روش دوم برای دانلود فایل ها:

پس یعنی فرقی نداره
آقا محسن اصلا آپدیت نمیکنه,ایشون داره یه فایلی رو دانلود میکنه,برای همین فرق داره.
در این مورد هم مشکلی نیست , usb رو به سیستم بزنید و lan رو به PS3.

دوست عزیز بهتره که سریعتر دست به کار شید و کارا رو انجام بدید شاید اگر آزمایش کنید میبینید که هیچ چیز سختی توش نیست.:surrender:

اگر دقت کنید من نوشتم:
قسمت دوم:
روش دوم برای دانلود فایل ها:

پس یعنی فرقی نداره
آقا محسن اصلا آپدیت نمیکنه,ایشون داره یه فایلی رو دانلود میکنه,برای همین فرق داره.
در این مورد هم مشکلی نیست , usb رو به سیستم بزنید و lan رو به PS3.

دوست عزیز بهتره که سریعتر دست به کار شید و کارا رو انجام بدید شاید اگر آزمایش کنید میبینید که هیچ چیز سختی توش نیست.:surrender:

پس واسه اپدیت باید از طریق مولتی من وارد بازی بشم؟بعد از اینکه وارد بازی شدم خودش به صورت خودکار پیغام اپدیت رو میده؟شما میگین وقتی پیغام اپدیت اومده تایید می کنیم ولی اگه مثلا من دارم gt5 رو اپدیت می کنم خوب این بازی 12 اپدیت بالاتر از 3.55 داره اگه من تایید کنم این 12 اپدیت هم شروع به اپدیت می کنن؟اینجوری که مشکل ایجاد میشه واسه cfw.

آخرین ویرایش:
پس واسه اپدیت باید از طریق مولتی من وارد بازی بشم؟بعد از اینکه وارد بازی شدم خودش به صورت خودکار پیغام اپدیت رو میده؟شما میگین وقتی پیغام اپدیت اومده تایید می کنیم ولی اگه مثلا من دارم gt5 رو اپدیت می کنم خوب این بازی 12 اپدیت بالاتر از 3.55 داره اگه من تایید کنم این 12 اپدیت هم شروع به اپدیت می کنن؟اینجوری که مشکل ایجاد میشه واسه cfw.
آره اونو تایید میکند,
خب اگه آپدیت های بالای 3.55 رو میخواید نگیره,آخرین آپدیتی که مربوط به 3.55 بود وقتی نصبش تمام شد,بعد میره برای دانلود آپدیت بعدی که همونجا کنسل میکنید,و مشکلی ایجاد نمیشه چون آپدیت رو نصب نمیکنه.

آره اونو تایید میکند,
خب اگه آپدیت های بالای 3.55 رو میخواید نگیره,آخرین آپدیتی که مربوط به 3.55 بود وقتی نصبش تمام شد,بعد میره برای دانلود آپدیت بعدی که همونجا کنسل میکنید,و مشکلی ایجاد نمیشه چون آپدیت رو نصب نمیکنه.

از کمکتون متشکرم.من فعلا کنسولم همراهم نیست چون من الان تو سفرم و تو شهرمون نیستم.حدود 1 ماه دیگه میرم خونمون اون موقع امتحان می کنم اگه مشکلی بود بهتون میگم.
با تشکر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or